Egyesületi Váltóbajnokság 2012V 2012.10.21. 14:39
Részidős eredményekkészítette: OS2003 © Stephan Krämer 2007

 Hely Rajtsz Név                   Kat        Idő                                                                                                                 




N150 OCAD Pálya            AAA 3.4 km                                  

    1    504 Szigetfy Ildikó       N150     25:02   1(53)   2(34)   3(35)   4(55)   5(56)   6(62)   7(63)   8(64)   9(69)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           1 HER Balatonalmádi Her                   4:25    6:03    7:27    8:52   10:48   13:38   16:28   19:01   20:03   21:16   23:38   24:37   25:02         
                                                     4:25    1:38    1:24    1:25    1:56    2:50    2:50    2:33    1:02    1:13    2:22    0:59    0:25         
    2    501 Győrffy Gabriella     N150     34:23   1(53)   2(34)   3(35)   4(55)   5(56)   6(62)   7(63)   8(64)   9(69)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           3 HSE Hegyisport Szente                   4:37    6:44    8:54   10:31   17:28   20:23   23:13   25:40   29:34   30:49   32:57   33:56   34:23         
                                                     4:37    2:07    2:10    1:37    6:57    2:55    2:50    2:27    3:54    1:15    2:08    0:59    0:27         


N150 OCAD Pálya            AAC 3.5 km                                  

    1    508 Sallai Sára           N150     36:27   1(53)   2(34)   3(35)   4(55)   5(56)   6(62)   7(63)   8(65)   9(70)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           3 SZV Szegedi Vasutas S                   4:55    8:06    9:37   11:07   20:20   22:34   25:42   29:14   31:00   33:33   35:12   36:02   36:27         
                                                     4:55    3:11    1:31    1:30    9:13    2:14    3:08    3:32    1:46    2:33    1:39    0:50    0:25         


N150 OCAD Pálya            ABA 3.4 km                                  

    1    502 Tömördi Ágnes         N150     24:47   1(53)   2(34)   3(35)   4(55)   5(56)   6(58)   7(62)   8(63)   9(64)  10(69)  11(71)  12(74) 13(100)       C 
           1 HSE Hegyisport Szente                   4:20    6:06    7:40    9:00   10:57   11:53   13:26   16:21   18:42   19:47   21:03   23:21   24:22   24:47 
                                                     4:20    1:46    1:34    1:20    1:57    0:56    1:33    2:55    2:21    1:05    1:16    2:18    1:01    0:25 
    2    510 Németh Zsoltné        N150     28:17   1(53)   2(34)   3(35)   4(55)   5(56)   6(58)   7(62)   8(63)   9(64)  10(69)  11(71)  12(74) 13(100)       C 
           3 VHS Veszprémi Honvéd                    4:47    6:42    8:15    9:55   12:09   13:17   14:47   18:12   20:56   23:00   24:25   26:37   27:48   28:17 
                                                     4:47    1:55    1:33    1:40    2:14    1:08    1:30    3:25    2:44    2:04    1:25    2:12    1:11    0:29 


N150 OCAD Pálya            ABB 3.5 km                                  

    1    507 Marosán Ágnes         N150     24:57   1(53)   2(34)   3(35)   4(55)   5(56)   6(58)   7(62)   8(63)   9(65)  10(67)  11(71)  12(73) 13(100)       C 
           3 BEA Budapesti Egyetem                   4:08    5:27    7:19    8:46   10:47   12:36   13:55   16:27   19:12   20:02   21:34   23:04   24:36   24:57 
                                                     4:08    1:19    1:52    1:27    2:01    1:49    1:19    2:32    2:45    0:50    1:32    1:30    1:32    0:21 
    2    503 Zarnóczay Klára       N150     31:59   1(53)   2(34)   3(35)   4(55)   5(56)   6(58)   7(62)   8(63)   9(65)  10(67)  11(71)  12(73) 13(100)       C 
           1 HBS Honvéd Bottyán Sp                   5:12    6:55    8:21   10:02   12:42   13:57   15:35   19:06   22:33   23:43   25:52   29:32   31:27   31:59 
                                                     5:12    1:43    1:26    1:41    2:40    1:15    1:38    3:31    3:27    1:10    2:09    3:40    1:55    0:32 


N150 OCAD Pálya            ABC 3.5 km                                  

    1    505 Tóth Ágnes            N150     29:45   1(53)   2(34)   3(35)   4(55)   5(56)   6(58)   7(62)   8(63)   9(65)  10(70)  11(72)  12(74) 13(100)       C 
           1 MAF Műegyetemi Atléti                   5:02    6:40    7:59    9:31   11:45   13:08   15:02   18:36   21:48   23:37   25:56   28:05   29:22   29:45 
                                                     5:02    1:38    1:19    1:32    2:14    1:23    1:54    3:34    3:12    1:49    2:19    2:09    1:17    0:23 


N150 OCAD Pálya            ACA 3.4 km                                  

    1    509 Cseresnyés Ágnes      N150     34:38   1(53)   2(34)   3(35)   4(55)   5(56)   6(58)   7(61)   8(63)   9(64)  10(69)  11(71)  12(74) 13(100)       C 
           3 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:29    7:14    9:38   11:32   13:58   15:11   16:27   20:29   23:24   29:08   30:30   32:55   34:07   34:38 
                                                     5:29    1:45    2:24    1:54    2:26    1:13    1:16    4:02    2:55    5:44    1:22    2:25    1:12    0:31 
    2    506 Nemesházi Lászlóné    N150     63:50   1(53)   2(34)   3(35)   4(55)   5(56)   6(58)   7(61)   8(63)   9(64)  10(69)  11(71)  12(74) 13(100)       C 
           3 PSE Postás Sport Egye                  17:50   20:33   25:12   27:57   30:54   33:11   35:19   39:52   53:41   55:44   58:23   61:45   63:08   63:50 
                                                    17:50    2:43    4:39    2:45    2:57    2:17    2:08    4:33   13:49    2:03    2:39    3:22    1:23    0:42 


N150 OCAD Pálya            BAB 3.2 km                                  

    1    509 Allwinger Tünde       N150     30:14   1(54)   2(31)   3(55)   4(56)   5(62)   6(63)   7(65)   8(67)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           1 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:01    6:32    7:51   10:18   13:50   17:31   21:32   22:50   25:36   27:44   29:49   30:14                 
                                                     5:01    1:31    1:19    2:27    3:32    3:41    4:01    1:18    2:46    2:08    2:05    0:25                 


N150 OCAD Pálya            BAC 3.2 km                                  

    1    502 Kármán Katalin        N150     24:50   1(54)   2(31)   3(55)   4(56)   5(62)   6(63)   7(65)   8(70)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           3 HSE Hegyisport Szente                   4:52    5:45    7:02    9:08   11:30   14:30   17:14   18:49   21:40   23:25   24:25   24:50                 
                                                     4:52    0:53    1:17    2:06    2:22    3:00    2:44    1:35    2:51    1:45    1:00    0:25                 
    2    510 Wieder Ilona          N150     29:07   1(54)   2(31)   3(55)   4(56)   5(62)   6(63)   7(65)   8(70)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           1 VHS Veszprémi Honvéd                    4:59    6:08    7:23   10:19   13:54   17:25   20:50   22:39   25:05   27:22   28:39   29:07                 
                                                     4:59    1:09    1:15    2:56    3:35    3:31    3:25    1:49    2:26    2:17    1:17    0:28                 
    3    506 Keszthelyi Ildikó     N150     64:34   1(54)   2(31)   3(55)   4(56)   5(62)   6(63)   7(65)   8(70)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           2 PSE Postás Sport Egye                   9:01   12:30   15:56   25:54   37:46   43:13   48:26   53:42   58:38   62:14   63:58   64:34                 
                                                     9:01    3:29    3:26    9:58   11:52    5:27    5:13    5:16    4:56    3:36    1:44    0:36                 


N150 OCAD Pálya            BBB 3.2 km                                  

    1    501 Muzsnai Ágota dr.     N150     25:27   1(54)   2(31)   3(55)   4(56)   5(58)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           2 HSE Hegyisport Szente                   5:24    6:35    7:42    9:42   10:38   12:03   14:55   17:55   19:02   21:40   23:09   25:01   25:27         
                                                     5:24    1:11    1:07    2:00    0:56    1:25    2:52    3:00    1:07    2:38    1:29    1:52    0:26         
    2    508 Takács Ágnes          N150     32:02   1(54)   2(31)   3(55)   4(56)   5(58)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           1 SZV Szegedi Vasutas S                   4:57    6:06    7:26   14:24   15:22   16:56   20:44   24:12   25:18   27:38   29:36   31:33   32:02         
                                                     4:57    1:09    1:20    6:58    0:58    1:34    3:48    3:28    1:06    2:20    1:58    1:57    0:29         
                                                      *58                                                                                                         
                                                    11:13                                                                                                         
                                                                                                                                                                  


N150 OCAD Pálya            BBC 3.2 km                                  

    1    504 Nagy dr. Zsuzsanna    N150     38:52   1(54)   2(31)   3(55)   4(56)   5(58)   6(62)   7(63)   8(65)   9(70)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           2 HER Balatonalmádi Her                   5:58    7:14    8:38   11:53   13:11   15:26   19:04   29:15   31:12   33:44   36:49   38:20   38:52         
                                                     5:58    1:16    1:24    3:15    1:18    2:15    3:38   10:11    1:57    2:32    3:05    1:31    0:32         


N150 OCAD Pálya            BCA 3.1 km                                  

    1    503 Barna Lászlóné        N150     25:31   1(54)   2(31)   3(55)   4(56)   5(58)   6(61)   7(63)   8(64)   9(69)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           2 HBS Honvéd Bottyán Sp                   5:34    6:31    7:43    9:40   10:54   12:11   15:45   18:17   19:28   21:26   23:53   25:01   25:31         
                                                     5:34    0:57    1:12    1:57    1:14    1:17    3:34    2:32    1:11    1:58    2:27    1:08    0:30         
    2    507 Biró Aletta           N150     44:47   1(54)   2(31)   3(55)   4(56)   5(58)   6(61)   7(63)   8(64)   9(69)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           1 BEA Budapesti Egyetem                   7:57   10:03   11:41   14:34   26:51   28:22   32:48   36:45   38:21   40:11   43:03   44:15   44:47         
                                                     7:57    2:06    1:38    2:53   12:17    1:31    4:26    3:57    1:36    1:50    2:52    1:12    0:32         


N150 OCAD Pálya            BCB 3.2 km                                  

    1    505 Bacsó Piroska         N150     35:32   1(54)   2(31)   3(55)   4(56)   5(58)   6(61)   7(63)   8(65)   9(67)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           3 MAF Műegyetemi Atléti                   6:54    8:20    9:55   12:41   16:48   18:17   22:22   25:56   27:19   29:47   32:56   34:58   35:32         
                                                     6:54    1:26    1:35    2:46    4:07    1:29    4:05    3:34    1:23    2:28    3:09    2:02    0:34         


N150 OCAD Pálya            CAA 2.8 km                                  

    1    505 Ludvig Ágnes          N150     31:26   1(52)   2(54)   3(56)   4(62)   5(63)   6(64)   7(69)   8(71)   9(74) 10(100)       C                         
           2 MAF Műegyetemi Atléti                   5:27    6:51    9:07   12:04   15:48   18:34   25:00   26:57   29:43   30:59   31:26                         
                                                     5:27    1:24    2:16    2:57    3:44    2:46    6:26    1:57    2:46    1:16    0:27                         


N150 OCAD Pálya            CAC 3.0 km                                  

    1    507 Hegedüs Ágnes         N150     36:45   1(52)   2(54)   3(56)   4(62)   5(63)   6(65)   7(70)   8(72)   9(74) 10(100)       C             *74         
           2 BEA Budapesti Egyetem                   5:51    7:48   11:42   15:12   18:43   24:18   29:51   32:41   35:04   36:12   36:45           19:44         
                                                     5:51    1:57    3:54    3:30    3:31    5:35    5:33    2:50    2:23    1:08    0:33                         
    2    503 Cserpák Ferencné      N150     38:34   1(52)   2(54)   3(56)   4(62)   5(63)   6(65)   7(70)   8(72)   9(74) 10(100)       C                         
           3 HBS Honvéd Bottyán Sp                   6:30    8:30   11:22   14:09   18:53   24:33   30:52   34:52   36:53   38:03   38:34                         
                                                     6:30    2:00    2:52    2:47    4:44    5:40    6:19    4:00    2:01    1:10    0:31                         


N150 OCAD Pálya            CBB 3.0 km                                  

    1    506 Schell Antalné        N150     52:39   1(52)   2(54)   3(56)   4(58)   5(62)   6(63)   7(65)   8(67)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           1 PSE Postás Sport Egye                   9:44   12:58   17:23   20:16   23:15   29:47   36:25   38:43   43:58   47:47   51:58   52:39                 
                                                     9:44    3:14    4:25    2:53    2:59    6:32    6:38    2:18    5:15    3:49    4:11    0:41                 


N150 OCAD Pálya            CBC 3.0 km                                  

    1    509 Horváth Magda         N150     26:29   1(52)   2(54)   3(56)   4(58)   5(62)   6(63)   7(65)   8(70)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           2 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:06    6:08    8:19    9:31   11:06   14:36   17:54   19:43   22:29   24:53   26:01   26:29                 
                                                     5:06    1:02    2:11    1:12    1:35    3:30    3:18    1:49    2:46    2:24    1:08    0:28                 


N150 OCAD Pálya            CCA 2.9 km                                  

    1    508 Gyöngyösi Jolán       N150     38:30   1(52)   2(54)   3(56)   4(58)   5(61)   6(63)   7(64)   8(69)   9(71)  10(74) 11(100)       C                 
           2 SZV Szegedi Vasutas S                   6:25    8:23   15:16   16:28   18:15   23:11   28:33   31:14   33:10   36:41   38:00   38:30                 
                                                     6:25    1:58    6:53    1:12    1:47    4:56    5:22    2:41    1:56    3:31    1:19    0:30                 


N150 OCAD Pálya            CCB 3.0 km                                  

    1    510 Böröczkyné Makai Anna N150     33:15   1(52)   2(54)   3(56)   4(58)   5(61)   6(63)   7(65)   8(67)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           2 VHS Veszprémi Honvéd                    5:34    7:31   11:03   12:48   14:01   19:01   22:22   23:35   27:05   29:21   32:46   33:15                 
                                                     5:34    1:57    3:32    1:45    1:13    5:00    3:21    1:13    3:30    2:16    3:25    0:29                 
    2    502 Jenővári Gabriella    N150     36:43   1(52)   2(54)   3(56)   4(58)   5(61)   6(63)   7(65)   8(67)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           2 HSE Hegyisport Szente                  13:04   16:49   19:05   20:51   21:59   25:42   29:22   30:26   32:33   34:26   36:14   36:43                 
                                                    13:04    3:45    2:16    1:46    1:08    3:43    3:40    1:04    2:07    1:53    1:48    0:29                 
    3    504 Komár Béláné          N150     38:08   1(52)   2(54)   3(56)   4(58)   5(61)   6(63)   7(65)   8(67)   9(71)  10(73) 11(100)       C             *64 
           3 HER Balatonalmádi Her                   8:13   10:09   13:23   15:04   16:47   21:44   26:21   29:40   32:38   35:04   37:32   38:08           25:13 
                                                     8:13    1:56    3:14    1:41    1:43    4:57    4:37    3:19    2:58    2:26    2:28    0:36                 


N150 OCAD Pálya            CCC 3.0 km                                  

    1    501 Dániel Edit           N150     33:31   1(52)   2(54)   3(56)   4(58)   5(61)   6(63)   7(65)   8(70)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           1 HSE Hegyisport Szente                   9:30   14:41   17:33   18:36   19:36   23:24   26:22   28:01   30:00   31:43   33:01   33:31                 
                                                     9:30    5:11    2:52    1:03    1:00    3:48    2:58    1:39    1:59    1:43    1:18    0:30                 


Férfi OCAD Pálya           AAAA 3.7 km                                 

    1      1 Gyenizse-Nagy Balázs  Férfi    22:34   1(32)   2(36)   3(49)   4(57)   5(62)   6(63)   7(65)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C             *72 
           1 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:17    5:59    7:14   10:32   11:54   14:13   18:04   19:04   20:18   21:27   22:15   22:34           16:19 
                                                     4:17    1:42    1:15    3:18    1:22    2:19    3:51    1:00    1:14    1:09    0:48    0:19                 


Férfi OCAD Pálya           AABB 3.7 km                                 

    1     16 Gyallai Máté          Férfi    29:28   1(32)   2(36)   3(49)   4(59)   5(61)   6(63)   7(65)   8(70)   9(71)  10(73) 11(100)       C             *73 
           1 GYO Gyöngyösi Tájfutó                   4:11    7:25    8:55   11:51   13:26   16:02   21:14   23:28   25:56   27:55   29:07   29:28           17:24 
                                                     4:11    3:14    1:30    2:56    1:35    2:36    5:12    2:14    2:28    1:59    1:12    0:21                 


Férfi OCAD Pálya           AABE 3.6 km                                 

    1     11 Szuromi Áron          Férfi    32:22   1(32)   2(36)   3(49)   4(59)   5(61)   6(63)   7(65)   8(67)   9(71)  10(74) 11(100)       C                 
           3 PVS Pécsi Vasutas Spo                   6:33   13:52   15:27   19:25   20:53   23:44   26:32   27:26   29:29   31:14   32:03   32:22                 
                                                     6:33    7:19    1:35    3:58    1:28    2:51    2:48    0:54    2:03    1:45    0:49    0:19                 


Férfi OCAD Pálya           AACA 3.7 km                                 

    1      7 Stork Gábor           Férfi    29:18   1(32)   2(36)   3(49)   4(57)   5(61)   6(63)   7(65)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           1 SDS Salgótarjáni Dorn                   4:35    6:40    8:02   12:16   14:08   17:07   23:17   24:34   26:16   28:03   28:56   29:18                 
                                                     4:35    2:05    1:22    4:14    1:52    2:59    6:10    1:17    1:42    1:47    0:53    0:22                 


Férfi OCAD Pálya           AACB 3.8 km                                 

    1     21 Török Endre           Férfi    46:22   1(32)   2(36)   3(49)   4(57)   5(61)   6(63)   7(65)   8(70)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           2 ETC Egri Testedző Clu                   6:48   21:55   23:14   27:30   28:58   32:03   37:34   39:24   42:23   44:21   45:59   46:22                 
                                                     6:48   15:07    1:19    4:16    1:28    3:05    5:31    1:50    2:59    1:58    1:38    0:23                 


Férfi OCAD Pálya           AAEB 3.7 km                                 

    1      6 Divin Péter           Férfi    25:28   1(32)   2(36)   3(49)   4(60)   5(62)   6(63)   7(65)   8(70)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           1 KST Kőbányai Sirály T                   4:13    5:55    7:11    9:53   14:37   16:54   19:16   20:34   22:03   23:52   25:07   25:28                 
                                                     4:13    1:42    1:16    2:42    4:44    2:17    2:22    1:18    1:29    1:49    1:15    0:21                 


Férfi OCAD Pálya           ABAC 4.8 km                                 

    1      5 Masa Máté             Férfi    35:37   1(32)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(57)   9(62)  10(63)  11(64)  12(69)  13(71)  14(73) 
           3 SZV Szegedi Vasutas S                   4:28    6:19    7:38    9:18   10:21   13:21   14:36   19:52   26:38   28:52   30:43   31:35   32:34   34:09 
                                                     4:28    1:51    1:19    1:40    1:03    3:00    1:15    5:16    6:46    2:14    1:51    0:52    0:59    1:35 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    35:21   35:37                                                                                                 
                                                     1:12    0:16                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           ABBB 4.9 km                                 

    1     15 Mérai Viktor Benjamin Férfi    46:28   1(32)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(59)   9(61)  10(63)  11(65)  12(70)  13(71)  14(73) 
           2 ESP Egri Spartacus Tá                  11:13   16:09   17:50   19:38   20:59   23:59   25:25   29:48   32:29   35:05   38:18   41:30   43:23   44:55 
                                                    11:13    4:56    1:41    1:48    1:21    3:00    1:26    4:23    2:41    2:36    3:13    3:12    1:53    1:32 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    46:11   46:28                                                                                                 
                                                     1:16    0:17                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           ABBE 4.8 km                                 

    1     10 Mészáros Mátyás       Férfi    28:23   1(32)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(59)   9(61)  10(63)  11(65)  12(67)  13(71)  14(74) 
           2 DTC Diósgyőri Tájékoz                   4:34    6:50    7:58    9:22   10:29   13:00   14:09   16:59   17:50   20:10   22:30   23:19   26:01   27:26 
                                                     4:34    2:16    1:08    1:24    1:07    2:31    1:09    2:50    0:51    2:20    2:20    0:49    2:42    1:25 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    28:06   28:23                                                                                                 
                                                     0:40    0:17                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           ABCC 4.8 km                                 

    1     25 Kenyeres Zoltán       Férfi    50:46   1(32)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(57)   9(61)  10(63)  11(64)  12(69)  13(71)  14(73) 
           3 GOC Göcsej Környezetv                   5:29   11:04   20:14   22:21   23:54   29:15   31:30   36:09   38:32   41:38   43:49   45:11   47:02   49:00 
                                                     5:29    5:35    9:10    2:07    1:33    5:21    2:15    4:39    2:23    3:06    2:11    1:22    1:51    1:58 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    50:20   50:46                                                                                                 
                                                     1:20    0:26                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           ABCE 4.9 km                                 

    1     20 Csertán András        Férfi    53:33   1(32)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(57)   9(61)  10(63)  11(65)  12(67)  13(71)  14(74) 
           2 ZTC Zalaegerszegi Táj                   7:10    9:35   11:46   14:48   20:57   26:31   28:13   34:24   36:05   39:14   44:55   45:55   49:55   52:16 
                                                     7:10    2:25    2:11    3:02    6:09    5:34    1:42    6:11    1:41    3:09    5:41    1:00    4:00    2:21 
                                                  15(100)       C             *73                                                                                 
                                                    53:10   53:33           51:37                                                                                 
                                                     0:54    0:23                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           ABDD 4.9 km                                 

    1     23 Váczi Buda Benedek    Férfi    62:01   1(32)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(58)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(74) 14(100) 
           3 TTE Tipo Tájfutó és K                  13:35   17:45   22:10   26:46   29:24   35:05   37:15   43:43   48:42   53:19   55:46   58:56   60:46   61:42 
                                                    13:35    4:10    4:25    4:36    2:38    5:41    2:10    6:28    4:59    4:37    2:27    3:10    1:50    0:56 
                                                        C                                                                                                         
                                                    62:01                                                                                                         
                                                     0:19                                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           ACAB 5.4 km                                 

    1      4 Miavecz Balázs        Férfi    33:08   1(32)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(57)  10(62)  11(63)  12(65)  13(70)  14(71) 
           3 MOM Hegyvidék SE-MOM                    4:48    7:29    9:06   11:28   12:40   14:22   16:18   17:37   20:38   21:47   23:46   26:03   29:08   30:30 
                                                     4:48    2:41    1:37    2:22    1:12    1:42    1:56    1:19    3:01    1:09    1:59    2:17    3:05    1:22 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    31:34   32:48   33:08                                                                                         
                                                     1:04    1:14    0:20                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           ACBB 5.3 km                                 

    1     14 Nagy Bence            Férfi    34:14   1(32)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(59)  10(61)  11(63)  12(65)  13(70)  14(71) 
           2 SPA Tabáni Spartacus                    5:00    6:42    8:12   10:57   12:44   14:32   18:19   19:38   22:33   23:44   25:58   28:39   29:52   31:14 
                                                     5:00    1:42    1:30    2:45    1:47    1:48    3:47    1:19    2:55    1:11    2:14    2:41    1:13    1:22 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    32:45   33:58   34:14                                                                                         
                                                     1:31    1:13    0:16                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           ACBE 5.3 km                                 

    1      9 Oszkó Attila          Férfi    30:11   1(32)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(59)  10(61)  11(63)  12(65)  13(67)  14(71) 
           1 SPA Tabáni Spartacus                    3:48    5:42    6:54    8:50    9:58   11:35   13:26   14:40   17:21   19:20   21:40   24:09   26:17   27:31 
                                                     3:48    1:54    1:12    1:56    1:08    1:37    1:51    1:14    2:41    1:59    2:20    2:29    2:08    1:14 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    29:07   29:54   30:11                                                                                         
                                                     1:36    0:47    0:17                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           ACCA 5.3 km                                 

    1     24 Klein Benjamin        Férfi    41:45   1(32)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(57)  10(61)  11(63)  12(65)  13(69)  14(72) 
           3 VHS Veszprémi Honvéd                    5:26    7:27    9:17   13:59   15:33   17:37   20:08   22:15   26:09   27:21   30:11   34:19   36:39   38:38 
                                                     5:26    2:01    1:50    4:42    1:34    2:04    2:31    2:07    3:54    1:12    2:50    4:08    2:20    1:59 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    40:33   41:24   41:45                                                                                         
                                                     1:55    0:51    0:21                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           ACCE 5.4 km                                 

    1     19 Fekete Ágoston        Férfi    34:03   1(32)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(57)  10(61)  11(63)  12(65)  13(67)  14(71) 
           3 ZTC Zalaegerszegi Táj                   4:42    6:18    7:48    9:57   11:29   13:41   16:03   17:45   21:17   23:11   25:54   28:16   29:58   31:31 
                                                     4:42    1:36    1:30    2:09    1:32    2:12    2:22    1:42    3:32    1:54    2:43    2:22    1:42    1:33 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    32:59   33:45   34:03                                                                                         
                                                     1:28    0:46    0:18                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           ADAB 6.1 km                                 

    1      3 Dalos Máté            Férfi    31:30   1(32)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(65) 
           4 TTE Tipo Tájfutó és K                   4:20    5:39    6:53    9:02   10:12   11:39   12:36   14:24   16:17   18:30   21:21   22:24   24:18   26:31 
                                                     4:20    1:19    1:14    2:09    1:10    1:27    0:57    1:48    1:53    2:13    2:51    1:03    1:54    2:13 
                                                   15(70)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    27:42   29:05   30:05   31:13   31:30                                                                         
                                                     1:11    1:23    1:00    1:08    0:17                                                                         


Férfi OCAD Pálya           ADAE 6.1 km                                 

    1      8 Krokavecz Simon       Férfi    47:53   1(32)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(65) 
           5 SZV Szegedi Vasutas S                   5:45    7:32    9:02   11:44   13:51   17:20   18:29   21:05   23:30   27:37   31:51   33:30   36:19   39:21 
                                                     5:45    1:47    1:30    2:42    2:07    3:29    1:09    2:36    2:25    4:07    4:14    1:39    2:49    3:02 
                                                   15(67)  16(71)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    40:14   45:12   46:49   47:34   47:53                                                                         
                                                     0:53    4:58    1:37    0:45    0:19                                                                         


Férfi OCAD Pálya           ADBE 6.0 km                                 

    1     18 Jánosy Bence          Férfi    41:09   1(32)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(59)  12(61)  13(63)  14(65) 
           4 SPA Tabáni Spartacus                    4:51    7:56    9:34   12:22   13:57   15:59   17:07   19:37   21:46   25:06   28:21   29:37   32:42   35:26 
                                                     4:51    3:05    1:38    2:48    1:35    2:02    1:08    2:30    2:09    3:20    3:15    1:16    3:05    2:44 
                                                   15(67)  16(71)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    36:23   37:55   39:54   40:50   41:09                                                                         
                                                     0:57    1:32    1:59    0:56    0:19                                                                         


Férfi OCAD Pálya           ADDB 6.1 km                                 

    1     13 Schwendtner Bálint    Férfi    39:20   1(32)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(58)  12(63)  13(65)  14(70) 
           5 KST Kőbányai Sirály T                   5:25    7:12    9:16   12:02   13:34   15:43   16:44   19:15   21:12   24:06   27:31   31:00   33:35   34:52 
                                                     5:25    1:47    2:04    2:46    1:32    2:09    1:01    2:31    1:57    2:54    3:25    3:29    2:35    1:17 
                                                   15(71)  16(73) 17(100)       C                                                                                 
                                                    36:31   37:44   39:01   39:20                                                                                 
                                                     1:39    1:13    1:17    0:19                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           AEAA 6.1 km                                 

    1      2 Liszka Krisztián      Férfi    31:24   1(32)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(65) 
           5 SPA Tabáni Spartacus                    3:41    6:04    7:10    8:50   10:12   11:56   13:08   15:11   17:01   18:38   21:13   22:14   24:08   25:57 
                                                     3:41    2:23    1:06    1:40    1:22    1:44    1:12    2:03    1:50    1:37    2:35    1:01    1:54    1:49 
                                                   15(69)  16(72)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    26:38   29:12   30:12   30:53   31:24                                                                         
                                                     0:41    2:34    1:00    0:41    0:31                                                                         


Férfi OCAD Pálya           AEAE 6.1 km                                 

    1     22 Takács Krisztián      Férfi    35:36   1(32)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(65) 
           5 BSC Balatonfüredi Spo                   4:13    7:01    8:21   10:27   11:51   13:25   14:26   17:12   19:36   21:35   24:48   26:03   28:41   30:48 
                                                     4:13    2:48    1:20    2:06    1:24    1:34    1:01    2:46    2:24    1:59    3:13    1:15    2:38    2:07 
                                                   15(67)  16(71)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    31:32   32:54   34:32   35:19   35:36                                                                         
                                                     0:44    1:22    1:38    0:47    0:17                                                                         


Férfi OCAD Pálya           AEBB 6.1 km                                 

    1     17 Balabás Péter Gergő   Férfi    33:22   1(32)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(59)  12(61)  13(63)  14(65) 
           4 DTC Diósgyőri Tájékoz                   3:51    5:17    7:14    9:12   10:50   12:18   13:12   15:29   17:38   19:32   22:17   23:15   25:45   27:48 
                                                     3:51    1:26    1:57    1:58    1:38    1:28    0:54    2:17    2:09    1:54    2:45    0:58    2:30    2:03 
                                                   15(70)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    29:10   30:30   31:41   33:01   33:22                                                                         
                                                     1:22    1:20    1:11    1:20    0:21                                                                         
    2     12 Morandini Viktor      Férfi    38:42   1(32)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(59)  12(61)  13(63)  14(65) 
           5 SPA Tabáni Spartacus                    4:37    6:44    8:17   10:30   12:11   15:05   16:10   19:09   21:28   23:25   26:18   27:20   30:12   32:35 
                                                     4:37    2:07    1:33    2:13    1:41    2:54    1:05    2:59    2:19    1:57    2:53    1:02    2:52    2:23 
                                                   15(70)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    34:25   35:51   37:08   38:22   38:42                                                                         
                                                     1:50    1:26    1:17    1:14    0:20                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BAAC 3.6 km                                 

    1     13 Székely Norbert       Férfi    34:38   1(33)   2(36)   3(49)   4(57)   5(62)   6(63)   7(64)   8(69)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           3 KST Kőbányai Sirály T                  12:59   14:49   16:30   20:55   22:38   25:23   27:58   29:37   31:07   32:51   34:19   34:38                 
                                                    12:59    1:50    1:41    4:25    1:43    2:45    2:35    1:39    1:30    1:44    1:28    0:19                 


Férfi OCAD Pálya           BABB 3.6 km                                 

    1      2 Zacher Márton         Férfi    22:24   1(33)   2(36)   3(49)   4(59)   5(61)   6(63)   7(65)   8(70)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           3 SPA Tabáni Spartacus                    4:41    6:00    7:20   10:11   11:05   13:37   15:36   17:08   19:13   20:41   21:57   22:24                 
                                                     4:41    1:19    1:20    2:51    0:54    2:32    1:59    1:32    2:05    1:28    1:16    0:27                 


Férfi OCAD Pálya           BADD 3.7 km                                 

    1     14 Weiler Vince          Férfi    24:17   1(33)   2(36)   3(49)   4(58)   5(63)   6(64)   7(70)   8(72)   9(74) 10(100)       C                         
           3 SPA Tabáni Spartacus                    5:01    6:54    8:12   11:52   15:16   17:04   19:07   21:26   23:07   23:56   24:17                         
                                                     5:01    1:53    1:18    3:40    3:24    1:48    2:03    2:19    1:41    0:49    0:21                         
          19 Csiszár Barnabás      Férfi     hiba   1(33)   2(36)   3(49)   4(58)   5(63)   6(64)   7(70)   8(72)   9(74) 10(100)       C             *71         
           1 ZTC Zalaegerszegi Táj                  16:16   18:12   19:58   24:20   28:21   31:13   33:29   -----   37:25   38:19   38:42           35:20         
                                                    16:16    1:56    1:46    4:22    4:01    2:52    2:16            3:56    0:54    0:23                         


Férfi OCAD Pálya           BBBB 4.8 km                                 

    1      1 Szuromi Mátyás        Férfi    30:32   1(33)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(59)   9(61)  10(63)  11(65)  12(70)  13(71)  14(73) 
           2 PVS Pécsi Vasutas Spo                   6:01    7:31    9:06   10:54   12:06   14:49   16:08   19:12   20:13   22:39   25:09   26:17   27:36   28:53 
                                                     6:01    1:30    1:35    1:48    1:12    2:43    1:19    3:04    1:01    2:26    2:30    1:08    1:19    1:17 
                                                  15(100)       C             *60     *64                                                                         
                                                    30:15   30:32           18:50   24:39                                                                         
                                                     1:22    0:17                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           BBCA 4.8 km                                 

    1     12 Lakatos Tádé          Férfi    41:19   1(33)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(57)   9(61)  10(63)  11(65)  12(69)  13(72)  14(74) 
           3 SPA Tabáni Spartacus                    7:27   13:56   15:24   16:56   18:26   21:37   22:58   26:02   27:03   29:29   32:10   37:02   38:29   39:49 
                                                     7:27    6:29    1:28    1:32    1:30    3:11    1:21    3:04    1:01    2:26    2:41    4:52    1:27    1:20 
                                                  15(100)       C             *48     *67                                                                         
                                                    40:41   41:19            9:12   32:55                                                                         
                                                     0:52    0:38                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           BBDA 4.8 km                                 

    1      6 Bogya Gergely         Férfi    31:16   1(33)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(58)   9(63)  10(65)  11(69)  12(72)  13(74) 14(100) 
           2 KST Kőbányai Sirály T                   5:08    6:45    7:55    9:22   11:00   13:27   14:38   17:56   23:06   25:40   27:42   28:57   30:19   30:58 
                                                     5:08    1:37    1:10    1:27    1:38    2:27    1:11    3:18    5:10    2:34    2:02    1:15    1:22    0:39 
                                                        C                                                                                                         
                                                    31:16                                                                                                         
                                                     0:18                                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BBDD 4.9 km                                 

    1     18 Farkasdy András       Férfi    29:38   1(33)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(58)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(74) 14(100) 
           1 SPA Tabáni Spartacus                    5:03    6:04    7:24    9:05   10:21   13:15   14:32   17:54   21:27   23:17   25:07   26:57   28:25   29:05 
                                                     5:03    1:01    1:20    1:41    1:16    2:54    1:17    3:22    3:33    1:50    1:50    1:50    1:28    0:40 
                                                        C                                                                                                         
                                                    29:38                                                                                                         
                                                     0:33                                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BBEC 4.7 km                                 

    1     22 Péntek Gréti          Férfi    34:16   1(33)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(60)   9(62)  10(63)  11(64)  12(69)  13(71)  14(73) 
           2 BSC Balatonfüredi Spo                   5:55    7:44    9:18   11:09   12:35   16:00   17:41   21:04   22:22   25:17   27:35   28:41   30:04   32:02 
                                                     5:55    1:49    1:34    1:51    1:26    3:25    1:41    3:23    1:18    2:55    2:18    1:06    1:23    1:58 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    33:52   34:16                                                                                                 
                                                     1:50    0:24                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           BCBC 5.1 km                                 

    1     21 Karácsony Gábor       Férfi    48:50   1(33)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(59)  10(61)  11(63)  12(64)  13(69)  14(71) 
           1 ETC Egri Testedző Clu                   8:00    9:43   11:24   16:41   18:30   20:31   23:16   25:06   28:29   30:01   32:29   41:48   43:09   44:53 
                                                     8:00    1:43    1:41    5:17    1:49    2:01    2:45    1:50    3:23    1:32    2:28    9:19    1:21    1:44 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    47:02   48:31   48:50                                                                                         
                                                     2:09    1:29    0:19                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BCCA 5.2 km                                 

    1      5 Rácz Sándor           Férfi    30:53   1(33)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(57)  10(61)  11(63)  12(65)  13(69)  14(72) 
           1 SZV Szegedi Vasutas S                   4:11    5:36    6:50    8:52   10:00   11:45   13:48   15:08   18:34   19:39   22:15   26:14   27:10   28:25 
                                                     4:11    1:25    1:14    2:02    1:08    1:45    2:03    1:20    3:26    1:05    2:36    3:59    0:56    1:15 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    29:49   30:32   30:53                                                                                         
                                                     1:24    0:43    0:21                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BCCC 5.2 km                                 

    1     11 Kovács Bertalan       Férfi    26:25   1(33)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(57)  10(61)  11(63)  12(64)  13(69)  14(71) 
           2 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:17    5:04    6:11    7:57    8:59   10:33   13:00   14:08   16:59   17:55   20:21   21:54   22:43   23:46 
                                                     4:17    0:47    1:07    1:46    1:02    1:34    2:27    1:08    2:51    0:56    2:26    1:33    0:49    1:03 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    24:53   26:08   26:25                                                                                         
                                                     1:07    1:15    0:17                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BCDD 5.3 km                                 

    1     17 Magyar Milán          Férfi    29:20   1(33)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(58)  10(63)  11(64)  12(70)  13(72)  14(74) 
           1 DTC Diósgyőri Tájékoz                   4:03    5:48    7:02    8:56   10:05   11:48   13:51   15:10   18:39   21:48   23:35   25:00   26:48   28:22 
                                                     4:03    1:45    1:14    1:54    1:09    1:43    2:03    1:19    3:29    3:09    1:47    1:25    1:48    1:34 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    29:02   29:20                                                                                                 
                                                     0:40    0:18                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           BDAB 6.1 km                                 

    1      9 Bugár Gergely         Férfi    37:20   1(33)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(65) 
           4 SPA Tabáni Spartacus                    3:56    5:20    6:38   10:08   11:10   13:23   14:15   17:35   20:20   22:50   26:07   27:23   29:26   31:45 
                                                     3:56    1:24    1:18    3:30    1:02    2:13    0:52    3:20    2:45    2:30    3:17    1:16    2:03    2:19 
                                                   15(70)  16(71)  17(73) 18(100)       C             *64                                                         
                                                    33:19   34:41   35:56   37:01   37:20           31:05                                                         
                                                     1:34    1:22    1:15    1:05    0:19                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BDBC 5.8 km                                 

    1     20 Nemes Noel            Férfi    53:43   1(33)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(59)  12(61)  13(63)  14(64) 
           5 ZTC Zalaegerszegi Táj                   4:25    5:38    7:00    9:12   10:24   24:04   25:02   28:40   31:48   34:24   39:54   41:00   43:36   48:21 
                                                     4:25    1:13    1:22    2:12    1:12   13:40    0:58    3:38    3:08    2:36    5:30    1:06    2:36    4:45 
                                                   15(69)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    49:14   50:39   52:09   53:22   53:43                                                                         
                                                     0:53    1:25    1:30    1:13    0:21                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BDCA 5.9 km                                 

    1      4 Györgyi Ábel          Férfi    33:24   1(33)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(57)  12(61)  13(63)  14(65) 
           4 MOM Hegyvidék SE-MOM                    4:17    5:37    7:23    9:20   10:23   11:48   12:45   14:49   16:33   19:39   22:41   23:38   25:56   28:05 
                                                     4:17    1:20    1:46    1:57    1:03    1:25    0:57    2:04    1:44    3:06    3:02    0:57    2:18    2:09 
                                                   15(69)  16(72)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    29:46   31:07   32:21   33:05   33:24                                                                         
                                                     1:41    1:21    1:14    0:44    0:19                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BDCC 5.9 km                                 

    1     10 Tölgyesi Tamás        Férfi    30:53   1(33)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(57)  12(61)  13(63)  14(64) 
           4 DTC Diósgyőri Tájékoz                   3:56    4:48    6:00    8:03    9:03   11:21   12:14   14:06   15:47   18:07   20:59   21:58   24:13   25:43 
                                                     3:56    0:52    1:12    2:03    1:00    2:18    0:53    1:52    1:41    2:20    2:52    0:59    2:15    1:30 
                                                   15(69)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    26:31   28:04   29:10   30:14   30:53                                                                         
                                                     0:48    1:33    1:06    1:04    0:39                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BDDD 6.0 km                                 

    1     16 Pintér Ábel           Férfi    36:41   1(33)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(58)  12(63)  13(64)  14(70) 
           4 GYO Gyöngyösi Tájfutó                   4:23    5:37    7:05   10:41   11:46   13:34   14:31   18:31   20:12   22:46   25:58   29:19   31:11   32:30 
                                                     4:23    1:14    1:28    3:36    1:05    1:48    0:57    4:00    1:41    2:34    3:12    3:21    1:52    1:19 
                                                   15(72)  16(74) 17(100)       C                                                                                 
                                                    34:10   35:42   36:22   36:41                                                                                 
                                                     1:40    1:32    0:40    0:19                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           BEAB 6.1 km                                 

    1      7 Pelyhe Dénes ifj.     Férfi    37:50   1(33)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(65) 
           4 SDS Salgótarjáni Dorn                   6:54    8:01    9:18   11:23   13:02   15:36   16:36   19:06   21:25   23:19   26:13   27:25   29:38   32:27 
                                                     6:54    1:07    1:17    2:05    1:39    2:34    1:00    2:30    2:19    1:54    2:54    1:12    2:13    2:49 
                                                   15(70)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    33:36   35:03   36:13   37:28   37:50                                                                         
                                                     1:09    1:27    1:10    1:15    0:22                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BEAC 6.0 km                                 

    1     24 Bálint Bence          Férfi    66:50   1(33)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(64) 
           5 VHS Veszprémi Honvéd                    6:54   10:42   12:59   21:45   25:09   28:13   30:02   34:15   38:12   41:04   47:07   49:59   53:04   55:42 
                                                     6:54    3:48    2:17    8:46    3:24    3:04    1:49    4:13    3:57    2:52    6:03    2:52    3:05    2:38 
                                                   15(69)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    60:39   62:41   64:40   66:21   66:50                                                                         
                                                     4:57    2:02    1:59    1:41    0:29                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BEAE 6.1 km                                 

    1     23 Kerényi Máté          Férfi    28:39   1(33)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(65) 
           4 TTE Tipo Tájfutó és K                   3:43    4:25    5:51    7:37    8:52   10:08   10:57   13:09   15:09   16:45   19:27   20:34   22:26   24:25 
                                                     3:43    0:42    1:26    1:46    1:15    1:16    0:49    2:12    2:00    1:36    2:42    1:07    1:52    1:59 
                                                   15(67)  16(71)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    25:13   26:26   27:41   28:22   28:39                                                                         
                                                     0:48    1:13    1:15    0:41    0:17                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BEBA 5.9 km                                 

    1      3 Lenkei Zsolt          Férfi    26:47   1(33)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(59)  12(61)  13(63)  14(65) 
           5 TTE Tipo Tájfutó és K                   3:47    4:34    5:32    7:18    8:41    9:58   10:47   12:42   14:28   15:53   18:06   19:06   21:10   23:00 
                                                     3:47    0:47    0:58    1:46    1:23    1:17    0:49    1:55    1:46    1:25    2:13    1:00    2:04    1:50 
                                                   15(69)  16(72)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    23:45   24:44   25:48   26:24   26:47                                                                         
                                                     0:45    0:59    1:04    0:36    0:23                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BECB 6.1 km                                 

    1      8 Szabó Zsolt           Férfi    34:23   1(33)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(57)  12(61)  13(63)  14(65) 
           4 SZV Szegedi Vasutas S                   4:05    5:30    7:43    9:42   11:27   12:54   13:48   15:58   18:03   19:48   22:49   23:44   27:00   29:13 
                                                     4:05    1:25    2:13    1:59    1:45    1:27    0:54    2:10    2:05    1:45    3:01    0:55    3:16    2:13 
                                                   15(70)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    30:17   31:41   32:56   34:04   34:23                                                                         
                                                     1:04    1:24    1:15    1:08    0:19                                                                         


Férfi OCAD Pálya           BEDB 6.1 km                                 

    1     25 Mézes Tibor Sólyom    Férfi    44:43   1(33)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(58)  12(63)  13(65)  14(70) 
           5 GOC Göcsej Környezetv                   8:05    9:08   11:27   13:36   15:29   17:20   18:21   23:42   26:04   28:01   31:36   35:41   38:32   39:53 
                                                     8:05    1:03    2:19    2:09    1:53    1:51    1:01    5:21    2:22    1:57    3:35    4:05    2:51    1:21 
                                                   15(71)  16(73) 17(100)       C             *36                                                                 
                                                    41:38   42:58   44:20   44:43            5:30                                                                 
                                                     1:45    1:20    1:22    0:23                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           BEDD 6.1 km                                 

    1     15 Korózs Attila         Férfi    56:45   1(33)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(58)  12(63)  13(64)  14(70) 
           5 ESP Egri Spartacus Tá                   5:06   12:58   14:11   17:15   18:59   22:35   23:47   29:22   32:09   36:32   42:08   46:12   48:24   51:24 
                                                     5:06    7:52    1:13    3:04    1:44    3:36    1:12    5:35    2:47    4:23    5:36    4:04    2:12    3:00 
                                                   15(72)  16(74) 17(100)       C                                                                                 
                                                    53:31   55:36   56:22   56:45                                                                                 
                                                     2:07    2:05    0:46    0:23                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           CAAE 3.6 km                                 

    1     12 Ormay Mihály          Férfi    22:26   1(34)   2(36)   3(49)   4(57)   5(62)   6(63)   7(65)   8(67)   9(71)  10(74) 11(100)       C                 
           1 SPA Tabáni Spartacus                    4:27    5:35    6:59   10:29   11:51   14:15   16:43   17:41   19:30   21:07   22:06   22:26                 
                                                     4:27    1:08    1:24    3:30    1:22    2:24    2:28    0:58    1:49    1:37    0:59    0:20                 


Férfi OCAD Pálya           CACC 3.5 km                                 

    1      3 Egei Balázs           Férfi    28:04   1(34)   2(36)   3(49)   4(57)   5(61)   6(63)   7(64)   8(69)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           2 TTE Tipo Tájfutó és K                   6:53   10:03   11:33   15:33   16:49   19:45   22:17   23:22   24:34   26:02   27:45   28:04                 
                                                     6:53    3:10    1:30    4:00    1:16    2:56    2:32    1:05    1:12    1:28    1:43    0:19                 


Férfi OCAD Pálya           CACE 3.6 km                                 

    1     17 Demeter Ambrus        Férfi    29:46   1(34)   2(36)   3(49)   4(57)   5(61)   6(63)   7(65)   8(67)   9(71)  10(74) 11(100)       C                 
           2 DTC Diósgyőri Tájékoz                  11:03   12:36   14:06   17:46   19:05   21:42   24:17   25:06   26:58   28:37   29:25   29:46                 
                                                    11:03    1:33    1:30    3:40    1:19    2:37    2:35    0:49    1:52    1:39    0:48    0:21                 


Férfi OCAD Pálya           CADD 3.7 km                                 

    1      9 Egei Patrik           Férfi    21:47   1(34)   2(36)   3(49)   4(58)   5(63)   6(64)   7(70)   8(72)   9(74) 10(100)       C                         
           2 SPA Tabáni Spartacus                    4:50    5:51    7:10   10:18   13:34   16:05   18:00   19:33   20:45   21:28   21:47                         
                                                     4:50    1:01    1:19    3:08    3:16    2:31    1:55    1:33    1:12    0:43    0:19                         
    2     24 Rein Lehel            Férfi    38:45   1(34)   2(36)   3(49)   4(58)   5(63)   6(64)   7(70)   8(72)   9(74) 10(100)       C                         
           2 VHS Veszprémi Honvéd                    8:49   14:42   16:39   22:29   26:19   28:45   30:38   35:20   37:26   38:19   38:45                         
                                                     8:49    5:53    1:57    5:50    3:50    2:26    1:53    4:42    2:06    0:53    0:26                         


Férfi OCAD Pálya           CBAB 4.9 km                                 

    1     11 Tóth Péter            Férfi    43:17   1(34)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(57)   9(62)  10(63)  11(65)  12(70)  13(71)  14(73) 
           1 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:33    5:41    7:13    8:49   11:20   14:17   15:39   21:53   23:28   25:56   28:16   32:28   39:57   41:37 
                                                     4:33    1:08    1:32    1:36    2:31    2:57    1:22    6:14    1:35    2:28    2:20    4:12    7:29    1:40 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    42:56   43:17                                                                                                 
                                                     1:19    0:21                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           CBCC 4.7 km                                 

    1      2 Lengyel Ádám          Férfi    28:22   1(34)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(57)   9(61)  10(63)  11(64)  12(69)  13(71)  14(73) 
           2 SPA Tabáni Spartacus                    4:06    5:05    6:12    7:38    9:00   11:45   13:05   16:34   17:42   20:20   22:11   24:13   25:22   26:43 
                                                     4:06    0:59    1:07    1:26    1:22    2:45    1:20    3:29    1:08    2:38    1:51    2:02    1:09    1:21 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    28:05   28:22                                                                                                 
                                                     1:22    0:17                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           CBCE 4.8 km                                 

    1     16 Mohácsy Ádám          Férfi    31:32   1(34)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(57)   9(61)  10(63)  11(65)  12(67)  13(71)  14(74) 
           3 GYO Gyöngyösi Tájfutó                   4:29    5:50    8:47   10:11   13:16   15:55   17:17   20:33   21:36   24:19   26:47   27:34   29:04   30:33 
                                                     4:29    1:21    2:57    1:24    3:05    2:39    1:22    3:16    1:03    2:43    2:28    0:47    1:30    1:29 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    31:15   31:32                                                                                                 
                                                     0:42    0:17                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           CBDD 4.9 km                                 

    1      8 Bíró Péter            Férfi    50:15   1(34)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(58)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(74) 14(100) 
           2 SZV Szegedi Vasutas S                   5:59    8:25   10:32   12:55   23:33   29:57   31:44   36:17   40:28   42:27   45:00   47:12   49:02   49:53 
                                                     5:59    2:26    2:07    2:23   10:38    6:24    1:47    4:33    4:11    1:59    2:33    2:12    1:50    0:51 
                                                        C                                                                                                         
                                                    50:15                                                                                                         
                                                     0:22                                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           CBEA 4.6 km                                 

    1     14 Koleszár Csaba        Férfi    29:35   1(34)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(60)   9(62)  10(63)  11(65)  12(69)  13(72)  14(74) 
           1 SPA Tabáni Spartacus                    4:35    5:45    7:09    8:52   10:18   13:12   14:30   17:08   19:00   21:30   24:12   25:06   26:46   28:26 
                                                     4:35    1:10    1:24    1:43    1:26    2:54    1:18    2:38    1:52    2:30    2:42    0:54    1:40    1:40 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    29:11   29:35                                                                                                 
                                                     0:45    0:24                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           CCAB 5.3 km                                 

    1     10 Tugyi Levente         Férfi    27:45   1(34)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(57)  10(62)  11(63)  12(65)  13(70)  14(71) 
           3 DTC Diósgyőri Tájékoz                   3:50    5:16    6:31    8:23    9:28   11:02   12:57   14:04   17:19   18:29   20:33   22:42   23:44   25:08 
                                                     3:50    1:26    1:15    1:52    1:05    1:34    1:55    1:07    3:15    1:10    2:04    2:09    1:02    1:24 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    26:16   27:27   27:45                                                                                         
                                                     1:08    1:11    0:18                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           CCCC 5.2 km                                 

    1      1 Kazal Márton          Férfi    28:51   1(34)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(57)  10(61)  11(63)  12(64)  13(69)  14(71) 
           3 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:03    5:20    6:32    8:27    9:32   14:37   16:35   17:38   20:14   21:15   23:29   24:54   25:38   26:34 
                                                     4:03    1:17    1:12    1:55    1:05    5:05    1:58    1:03    2:36    1:01    2:14    1:25    0:44    0:56 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    27:30   28:35   28:51                                                                                         
                                                     0:56    1:05    0:16                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           CCCE 5.3 km                                 

    1     15 Bóta András           Férfi    42:35   1(34)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(57)  10(61)  11(63)  12(65)  13(67)  14(71) 
           3 ESP Egri Spartacus Tá                   6:05    9:15   11:02   15:59   17:28   19:34   21:55   24:06   27:52   29:09   31:42   36:34   37:36   39:49 
                                                     6:05    3:10    1:47    4:57    1:29    2:06    2:21    2:11    3:46    1:17    2:33    4:52    1:02    2:13 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    41:31   42:17   42:35                                                                                         
                                                     1:42    0:46    0:18                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           CCDD 5.3 km                                 

    1     22 Péntek Mátyás         Férfi    27:03   1(34)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(58)  10(63)  11(64)  12(70)  13(72)  14(74) 
           1 BSC Balatonfüredi Spo                   4:34    5:31    6:43    8:41    9:52   11:28   13:20   14:28   17:30   20:34   22:10   23:10   24:52   26:04 
                                                     4:34    0:57    1:12    1:58    1:11    1:36    1:52    1:08    3:02    3:04    1:36    1:00    1:42    1:12 
                                                  15(100)       C             *71                                                                                 
                                                    26:46   27:03           24:31                                                                                 
                                                     0:42    0:17                                                                                                 
    2      7 Horváth Ádám          Férfi    36:22   1(34)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(58)  10(63)  11(64)  12(70)  13(72)  14(74) 
           3 SDS Salgótarjáni Dorn                   5:45   10:19   11:56   15:10   16:26   18:19   20:29   22:02   25:37   29:01   30:51   31:52   33:41   35:17 
                                                     5:45    4:34    1:37    3:14    1:16    1:53    2:10    1:33    3:35    3:24    1:50    1:01    1:49    1:36 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    36:02   36:22                                                                                                 
                                                     0:45    0:20                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           CDAA 5.9 km                                 

    1     19 Porgányi Márk         Férfi    35:21   1(34)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(65) 
           4 ZTC Zalaegerszegi Táj                   4:41    5:39    7:00    9:20   10:32   13:14   14:18   16:31   18:23   21:05   24:26   25:49   28:20   30:38 
                                                     4:41    0:58    1:21    2:20    1:12    2:42    1:04    2:13    1:52    2:42    3:21    1:23    2:31    2:18 
                                                   15(69)  16(72)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    31:36   33:09   34:18   35:01   35:21                                                                         
                                                     0:58    1:33    1:09    0:43    0:20                                                                         
    2     25 Barti Áron            Férfi    42:04   1(34)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(65) 
           4 GOC Göcsej Környezetv                   4:39    5:27    7:12   10:00   11:17   15:17   17:56   20:48   23:03   26:12   30:01   31:31   33:58   36:36 
                                                     4:39    0:48    1:45    2:48    1:17    4:00    2:39    2:52    2:15    3:09    3:49    1:30    2:27    2:38 
                                                   15(69)  16(72)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    37:35   39:13   41:00   41:48   42:04                                                                         
                                                     0:59    1:38    1:47    0:48    0:16                                                                         


Férfi OCAD Pálya           CDCA 5.9 km                                 

    1     23 Miháczi Ádám          Férfi    44:52   1(34)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(57)  12(61)  13(63)  14(65) 
           5 TTE Tipo Tájfutó és K                   4:37    7:44   10:47   13:22   18:05   19:45   20:42   22:58   25:16   27:53   31:22   32:36   35:20   38:05 
                                                     4:37    3:07    3:03    2:35    4:43    1:40    0:57    2:16    2:18    2:37    3:29    1:14    2:44    2:45 
                                                   15(69)  16(72)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    40:21   42:06   43:45   44:30   44:52                                                                         
                                                     2:16    1:45    1:39    0:45    0:22                                                                         


Férfi OCAD Pálya           CDCD 6.0 km                                 

    1      6 György Szabolcs       Férfi    33:36   1(34)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(57)  12(61)  13(63)  14(64) 
           4 KST Kőbányai Sirály T                   4:15    5:37    6:48    8:52   10:00   11:54   12:55   14:46   16:26   18:41   21:29   22:28   24:36   26:07 
                                                     4:15    1:22    1:11    2:04    1:08    1:54    1:01    1:51    1:40    2:15    2:48    0:59    2:08    1:31 
                                                   15(70)  16(72)  17(74) 18(100)       C             *67                                                         
                                                    29:46   31:28   32:34   33:11   33:36           26:58                                                         
                                                     3:39    1:42    1:06    0:37    0:25                                                                         


Férfi OCAD Pálya           CDDA 5.9 km                                 

    1     21 Barkász Dániel        Férfi    29:37   1(34)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(58)  12(63)  13(65)  14(69) 
           5 ETC Egri Testedző Clu                   3:52    4:31    5:46    7:39    8:43   10:27   11:21   13:18   15:08   17:44   20:47   23:31   25:54   26:37 
                                                     3:52    0:39    1:15    1:53    1:04    1:44    0:54    1:57    1:50    2:36    3:03    2:44    2:23    0:43 
                                                   15(72)  16(74) 17(100)       C                                                                                 
                                                    27:34   28:43   29:21   29:37                                                                                 
                                                     0:57    1:09    0:38    0:16                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           CEBC 5.8 km                                 

    1      4 Zsebeházy István      Férfi    31:10   1(34)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(59)  12(61)  13(63)  14(64) 
           5 MOM Hegyvidék SE-MOM                    3:55    5:00    6:07    8:56   10:19   11:41   13:19   15:40   17:52   19:36   22:09   23:13   25:31   26:58 
                                                     3:55    1:05    1:07    2:49    1:23    1:22    1:38    2:21    2:12    1:44    2:33    1:04    2:18    1:27 
                                                   15(69)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    27:40   28:35   29:38   30:48   31:10                                                                         
                                                     0:42    0:55    1:03    1:10    0:22                                                                         


Férfi OCAD Pálya           CECA 6.0 km                                 

    1     18 Zai Bálint            Férfi    37:34   1(34)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(57)  12(61)  13(63)  14(65) 
           5 SPA Tabáni Spartacus                    5:02    6:03    7:27    9:58   11:49   14:08   15:15   18:37   21:08   23:04   26:29   27:32   30:17   32:49 
                                                     5:02    1:01    1:24    2:31    1:51    2:19    1:07    3:22    2:31    1:56    3:25    1:03    2:45    2:32 
                                                   15(69)  16(72)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    33:41   35:24   36:34   37:13   37:34                                                                         
                                                     0:52    1:43    1:10    0:39    0:21                                                                         


Férfi OCAD Pálya           CECE 6.0 km                                 

    1     13 Scultéty Márton       Férfi    37:29   1(34)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(57)  12(61)  13(63)  14(65) 
           4 KST Kőbányai Sirály T                   4:15    5:02    6:39    8:42   10:17   12:40   15:08   18:25   20:50   22:30   25:38   26:43   29:15   31:40 
                                                     4:15    0:47    1:37    2:03    1:35    2:23    2:28    3:17    2:25    1:40    3:08    1:05    2:32    2:25 
                                                   15(67)  16(71)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    32:27   34:32   36:19   37:08   37:29                                                                         
                                                     0:47    2:05    1:47    0:49    0:21                                                                         


Férfi OCAD Pálya           CEDD 6.1 km                                 

    1     20 Mitró Zoltán          Férfi    40:27   1(34)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(58)  12(63)  13(64)  14(70) 
           4 ZTC Zalaegerszegi Táj                   5:01    6:38    8:06   10:41   12:37   14:31   15:36   19:01   21:52   23:57   28:07   31:57   33:53   35:23 
                                                     5:01    1:37    1:28    2:35    1:56    1:54    1:05    3:25    2:51    2:05    4:10    3:50    1:56    1:30 
                                                   15(72)  16(74) 17(100)       C                                                                                 
                                                    37:41   39:09   40:02   40:27                                                                                 
                                                     2:18    1:28    0:53    0:25                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           CEDE 6.0 km                                 

    1      5 Zbranek Roman         Férfi    29:00   1(34)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(58)  12(63)  13(65)  14(67) 
           5 SZV Szegedi Vasutas S                   3:50    4:28    5:34    7:43    9:17   10:39   11:32   13:41   15:41   17:10   19:56   22:38   24:37   25:12 
                                                     3:50    0:38    1:06    2:09    1:34    1:22    0:53    2:09    2:00    1:29    2:46    2:42    1:59    0:35 
                                                   15(71)  16(74) 17(100)       C                                                                                 
                                                    26:41   28:04   28:42   29:00                                                                                 
                                                     1:29    1:23    0:38    0:18                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           DAAC 3.8 km                                 

    1     18 Turschl Bence         Férfi    25:55   1(35)   2(36)   3(49)   4(57)   5(62)   6(63)   7(64)   8(69)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           2 SPA Tabáni Spartacus                    5:37    8:42   10:04   14:05   15:36   17:51   19:48   21:44   22:52   24:17   25:35   25:55                 
                                                     5:37    3:05    1:22    4:01    1:31    2:15    1:57    1:56    1:08    1:25    1:18    0:20                 


Férfi OCAD Pálya           DABC 3.7 km                                 

    1      8 Jónás Ferenc          Férfi    27:54   1(35)   2(36)   3(49)   4(59)   5(61)   6(63)   7(64)   8(69)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           1 SZV Szegedi Vasutas S                   6:46    8:45   10:08   13:14   14:37   19:50   22:22   23:24   24:43   26:08   27:30   27:54                 
                                                     6:46    1:59    1:23    3:06    1:23    5:13    2:32    1:02    1:19    1:25    1:22    0:24                 
    2     23 Nagy Gergely Kartal   Férfi    28:04   1(35)   2(36)   3(49)   4(59)   5(61)   6(63)   7(64)   8(69)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           1 TTE Tipo Tájfutó és K                   6:48    8:49   10:15   13:30   14:48   19:52   22:27   23:27   24:52   26:15   27:39   28:04                 
                                                     6:48    2:01    1:26    3:15    1:18    5:04    2:35    1:00    1:25    1:23    1:24    0:25                 


Férfi OCAD Pálya           DACA 3.8 km                                 

    1     22 Péntek Márton         Férfi    28:38   1(35)   2(36)   3(49)   4(57)   5(61)   6(63)   7(65)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           3 BSC Balatonfüredi Spo                   6:04    8:44   10:41   14:49   16:25   19:28   22:24   23:48   25:38   27:25   28:19   28:38                 
                                                     6:04    2:40    1:57    4:08    1:36    3:03    2:56    1:24    1:50    1:47    0:54    0:19                 


Férfi OCAD Pálya           DADD 3.9 km                                 

    1      4 Rajkó Dávid           Férfi    26:35   1(35)   2(36)   3(49)   4(58)   5(63)   6(64)   7(70)   8(72)   9(74) 10(100)       C                         
           1 MOM Hegyvidék SE-MOM                    6:12    9:20   10:40   14:48   18:14   20:10   21:46   23:41   25:20   26:15   26:35                         
                                                     6:12    3:08    1:20    4:08    3:26    1:56    1:36    1:55    1:39    0:55    0:20                         


Férfi OCAD Pálya           DBAC 5.0 km                                 

    1     17 Szűcs Botond          Férfi    30:37   1(35)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(57)   9(62)  10(63)  11(64)  12(69)  13(71)  14(73) 
           3 DTC Diósgyőri Tájékoz                   5:11    7:54    9:43   11:50   13:07   16:07   17:31   20:49   22:03   24:19   26:01   26:53   28:02   29:09 
                                                     5:11    2:43    1:49    2:07    1:17    3:00    1:24    3:18    1:14    2:16    1:42    0:52    1:09    1:07 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    30:19   30:37                                                                                                 
                                                     1:10    0:18                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           DBAD 5.1 km                                 

    1     21 Kosztik Milán         Férfi    50:54   1(35)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(57)   9(62)  10(63)  11(64)  12(70)  13(72)  14(74) 
           3 ETC Egri Testedző Clu                   6:24    9:09   12:15   14:10   16:08   21:27   23:34   34:13   35:23   37:57   40:14   46:18   48:17   49:43 
                                                     6:24    2:45    3:06    1:55    1:58    5:19    2:07   10:39    1:10    2:34    2:17    6:04    1:59    1:26 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    50:32   50:54                                                                                                 
                                                     0:49    0:22                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           DBBD 5.0 km                                 

    1     13 Dézsi Tamás           Férfi    46:41   1(35)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(59)   9(61)  10(63)  11(64)  12(70)  13(72)  14(74) 
           1 KST Kőbányai Sirály T                   5:43    9:25   12:45   14:42   23:18   27:04   28:57   32:23   33:48   36:32   38:37   40:28   43:27   45:23 
                                                     5:43    3:42    3:20    1:57    8:36    3:46    1:53    3:26    1:25    2:44    2:05    1:51    2:59    1:56 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    46:18   46:41                                                                                                 
                                                     0:55    0:23                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           DBDD 5.1 km                                 

    1      3 Hajdu Erik            Férfi    28:11   1(35)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(58)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(74) 14(100) 
           1 TTE Tipo Tájfutó és K                   4:32    6:17    7:34    9:00   10:13   13:04   14:18   17:34   20:44   22:40   24:06   25:47   27:07   27:52 
                                                     4:32    1:45    1:17    1:26    1:13    2:51    1:14    3:16    3:10    1:56    1:26    1:41    1:20    0:45 
                                                        C             *32                                                                                         
                                                    28:11            3:55                                                                                         
                                                     0:19                                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           DCAA 5.4 km                                 

    1     20 Kiss Kornél           Férfi    41:31   1(35)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(57)  10(62)  11(63)  12(65)  13(69)  14(72) 
           1 ZTC Zalaegerszegi Táj                   5:37    9:27   11:18   16:42   18:24   20:26   23:13   25:02   28:51   30:30   32:57   35:32   36:32   38:34 
                                                     5:37    3:50    1:51    5:24    1:42    2:02    2:47    1:49    3:49    1:39    2:27    2:35    1:00    2:02 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    40:25   41:12   41:31                                                                                         
                                                     1:51    0:47    0:19                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           DCAC 5.4 km                                 

    1     16 Balogh Bálint         Férfi    40:59   1(35)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(57)  10(62)  11(63)  12(64)  13(69)  14(71) 
           2 GYO Gyöngyösi Tájfutó                   6:06    8:13    9:56   13:07   15:33   17:52   21:13   22:49   27:14   28:47   31:45   33:52   36:03   37:31 
                                                     6:06    2:07    1:43    3:11    2:26    2:19    3:21    1:36    4:25    1:33    2:58    2:07    2:11    1:28 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    39:07   40:42   40:59                                                                                         
                                                     1:36    1:35    0:17                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           DCBC 5.3 km                                 

    1      6 Csöngei Dávid Máté    Férfi    27:54   1(35)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(59)  10(61)  11(63)  12(64)  13(69)  14(71) 
           3 KST Kőbányai Sirály T                   4:16    5:55    7:18    9:29   10:34   12:08   14:14   15:26   18:13   19:09   21:36   23:14   24:04   25:03 
                                                     4:16    1:39    1:23    2:11    1:05    1:34    2:06    1:12    2:47    0:56    2:27    1:38    0:50    0:59 
                                                   15(73) 16(100)       C             *60                                                                         
                                                    26:24   27:34   27:54           17:53                                                                         
                                                     1:21    1:10    0:20                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           DCBE 5.4 km                                 

    1     25 Kintli György         Férfi    44:20   1(35)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(59)  10(61)  11(63)  12(65)  13(67)  14(71) 
           2 GOC Göcsej Környezetv                   5:53    8:29   11:05   15:34   17:16   19:41   22:31   24:24   28:01   29:34   32:33   35:26   36:44   40:41 
                                                     5:53    2:36    2:36    4:29    1:42    2:25    2:50    1:53    3:37    1:33    2:59    2:53    1:18    3:57 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    43:04   43:57   44:20                                                                                         
                                                     2:23    0:53    0:23                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           DCDD 5.5 km                                 

    1      2 Hajdu Szása           Férfi    27:06   1(35)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(58)  10(63)  11(64)  12(70)  13(72)  14(74) 
           1 SPA Tabáni Spartacus                    4:06    5:45    6:57    8:54    9:59   11:34   13:24   14:37   17:38   20:41   22:23   23:23   24:55   26:06 
                                                     4:06    1:39    1:12    1:57    1:05    1:35    1:50    1:13    3:01    3:03    1:42    1:00    1:32    1:11 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    26:47   27:06                                                                                                 
                                                     0:41    0:19                                                                                                 
    2     12 Balázs Bulcsú         Férfi    34:25   1(35)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(58)  10(63)  11(64)  12(70)  13(72)  14(74) 
           2 SPA Tabáni Spartacus                    5:02    7:43    9:19   11:44   12:57   15:02   17:29   18:51   23:00   26:46   28:37   30:07   31:48   33:19 
                                                     5:02    2:41    1:36    2:25    1:13    2:05    2:27    1:22    4:09    3:46    1:51    1:30    1:41    1:31 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    34:03   34:25                                                                                                 
                                                     0:44    0:22                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           DDAC 6.1 km                                 

    1     15 Bóta Zsombor          Férfi    40:35   1(35)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(64) 
           4 ESP Egri Spartacus Tá                   6:16    8:25   10:00   12:54   14:13   16:28   17:44   20:08   22:21   25:16   29:13   30:42   33:11   35:09 
                                                     6:16    2:09    1:35    2:54    1:19    2:15    1:16    2:24    2:13    2:55    3:57    1:29    2:29    1:58 
                                                   15(69)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    36:01   37:11   38:48   40:11   40:35                                                                         
                                                     0:52    1:10    1:37    1:23    0:24                                                                         


Férfi OCAD Pálya           DDBB 6.2 km                                 

    1      5 Vajda Balázs          Férfi    33:08   1(35)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(59)  12(61)  13(63)  14(65) 
           4 SZV Szegedi Vasutas S                   4:29    6:11    7:47    9:52   10:59   12:29   13:33   15:25   17:20   19:58   22:28   23:25   25:42   28:01 
                                                     4:29    1:42    1:36    2:05    1:07    1:30    1:04    1:52    1:55    2:38    2:30    0:57    2:17    2:19 
                                                   15(70)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    29:09   30:31   31:43   32:50   33:08                                                                         
                                                     1:08    1:22    1:12    1:07    0:18                                                                         


Férfi OCAD Pálya           DDBE 6.1 km                                 

    1     24 Németh Bence          Férfi    57:46   1(35)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(59)  12(61)  13(63)  14(65) 
           4 VHS Veszprémi Honvéd                   12:19   15:32   17:09   21:59   23:38   26:31   27:55   31:02   35:05   39:11   43:40   45:42   49:02   51:45 
                                                    12:19    3:13    1:37    4:50    1:39    2:53    1:24    3:07    4:03    4:06    4:29    2:02    3:20    2:43 
                                                   15(67)  16(71)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    52:45   54:38   56:31   57:25   57:46                                                                         
                                                     1:00    1:53    1:53    0:54    0:21                                                                         


Férfi OCAD Pálya           DDDD 6.2 km                                 

    1      1 Baumholczer Máté      Férfi    31:05   1(35)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(58)  12(63)  13(64)  14(70) 
           5 PVS Pécsi Vasutas Spo                   5:14    6:41    7:56    9:43   10:50   13:29   14:20   16:11   17:39   19:46   22:36   25:17   26:40   27:40 
                                                     5:14    1:27    1:15    1:47    1:07    2:39    0:51    1:51    1:28    2:07    2:50    2:41    1:23    1:00 
                                                   15(72)  16(74) 17(100)       C                                                                                 
                                                    28:56   30:01   30:41   31:05                                                                                 
                                                     1:16    1:05    0:40    0:24                                                                                 
    2     11 Péley Domokos         Férfi    43:19   1(35)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(58)  12(63)  13(64)  14(70) 
           4 PVS Pécsi Vasutas Spo                   8:12   11:05   12:29   15:58   17:11   18:57   19:59   22:14   25:22   27:56   31:16   34:29   36:10   39:50 
                                                     8:12    2:53    1:24    3:29    1:13    1:46    1:02    2:15    3:08    2:34    3:20    3:13    1:41    3:40 
                                                   15(72)  16(74) 17(100)       C                                                                                 
                                                    41:19   42:25   43:01   43:19                                                                                 
                                                     1:29    1:06    0:36    0:18                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           DDEE 6.1 km                                 

    1      7 Fehérvári Dániel      Férfi    35:39   1(35)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(60)  12(62)  13(63)  14(65) 
           5 SDS Salgótarjáni Dorn                   4:20    6:42    7:54   13:04   14:03   15:25   16:16   18:10   19:49   22:18   24:37   25:39   27:45   29:57 
                                                     4:20    2:22    1:12    5:10    0:59    1:22    0:51    1:54    1:39    2:29    2:19    1:02    2:06    2:12 
                                                   15(67)  16(71)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    30:40   33:07   34:31   35:18   35:39                                                                         
                                                     0:43    2:27    1:24    0:47    0:21                                                                         


Férfi OCAD Pálya           DEAC 6.2 km                                 

    1     14 Gyalog Zoltán         Férfi    34:47   1(35)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(64) 
           4 SPA Tabáni Spartacus                    4:26    6:06    7:26    9:51   11:38   13:41   14:40   17:17   19:42   21:41   24:55   26:13   28:36   30:19 
                                                     4:26    1:40    1:20    2:25    1:47    2:03    0:59    2:37    2:25    1:59    3:14    1:18    2:23    1:43 
                                                   15(69)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    31:04   32:08   33:19   34:28   34:47                                                                         
                                                     0:45    1:04    1:11    1:09    0:19                                                                         


Férfi OCAD Pálya           DEBC 6.1 km                                 

    1     19 Fehér Ferenc          Férfi    49:09   1(35)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(59)  12(61)  13(63)  14(64) 
           5 ZTC Zalaegerszegi Táj                   6:54    9:52   11:25   15:15   17:15   19:12   21:37   25:17   27:58   30:05   33:36   34:41   37:48   39:43 
                                                     6:54    2:58    1:33    3:50    2:00    1:57    2:25    3:40    2:41    2:07    3:31    1:05    3:07    1:55 
                                                   15(69)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    42:15   45:18   46:59   48:41   49:09                                                                         
                                                     2:32    3:03    1:41    1:42    0:28                                                                         


Férfi OCAD Pálya           DECC 6.2 km                                 

    1      9 Vellner Gábor         Férfi    36:18   1(35)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(57)  12(61)  13(63)  14(64) 
           5 SPA Tabáni Spartacus                    5:19    6:59    8:03   10:51   12:20   14:37   15:37   19:35   21:50   23:26   26:16   27:10   30:30   32:03 
                                                     5:19    1:40    1:04    2:48    1:29    2:17    1:00    3:58    2:15    1:36    2:50    0:54    3:20    1:33 
                                                   15(69)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    32:46   33:38   34:41   35:59   36:18                                                                         
                                                     0:43    0:52    1:03    1:18    0:19                                                                         


Férfi OCAD Pálya           DEDD 6.3 km                                 

    1     10 Szundi Attila         Férfi    37:01   1(35)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(58)  12(63)  13(64)  14(70) 
           5 DTC Diósgyőri Tájékoz                   4:03    7:45   11:12   13:10   14:47   16:28   17:21   20:06   22:26   24:05   27:08   30:17   31:49   33:08 
                                                     4:03    3:42    3:27    1:58    1:37    1:41    0:53    2:45    2:20    1:39    3:03    3:09    1:32    1:19 
                                                   15(72)  16(74) 17(100)       C                                                                                 
                                                    34:41   35:57   36:39   37:01                                                                                 
                                                     1:33    1:16    0:42    0:22                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           EAEA 3.6 km                                 

    1     10 Göbler Balázs Benedek Férfi    29:14   1(31)   2(36)   3(49)   4(60)   5(62)   6(63)   7(65)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           1 DTC Diósgyőri Tájékoz                   5:23    8:19    9:55   14:19   15:44   18:19   23:21   24:25   26:17   28:01   28:51   29:14                 
                                                     5:23    2:56    1:36    4:24    1:25    2:35    5:02    1:04    1:52    1:44    0:50    0:23                 
    2     15 Laurinyecz Levente    Férfi    29:49   1(31)   2(36)   3(49)   4(60)   5(62)   6(63)   7(65)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           1 ESP Egri Spartacus Tá                   6:01   11:13   12:41   16:09   19:06   21:43   24:24   25:23   26:56   28:39   29:27   29:49                 
                                                     6:01    5:12    1:28    3:28    2:57    2:37    2:41    0:59    1:33    1:43    0:48    0:22                 


Férfi OCAD Pálya           EAEB 3.8 km                                 

    1     20 Fekete Sámuel         Férfi    36:42   1(31)   2(36)   3(49)   4(60)   5(62)   6(63)   7(65)   8(70)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           3 ZTC Zalaegerszegi Táj                   8:06   12:41   14:27   18:06   20:02   22:44   26:25   30:30   32:58   34:52   36:17   36:42                 
                                                     8:06    4:35    1:46    3:39    1:56    2:42    3:41    4:05    2:28    1:54    1:25    0:25                 


Férfi OCAD Pálya           EAED 3.7 km                                 

    1      5 Rácz Zoltán           Férfi    21:34   1(31)   2(36)   3(49)   4(60)   5(62)   6(63)   7(64)   8(70)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           2 SZV Szegedi Vasutas S                   4:18    7:12    8:26   11:14   12:15   14:23   16:19   17:39   19:13   20:23   21:11   21:34                 
                                                     4:18    2:54    1:14    2:48    1:01    2:08    1:56    1:20    1:34    1:10    0:48    0:23                 
    2     25 Jacsev Sámuel         Férfi    29:59   1(31)   2(36)   3(49)   4(60)   5(62)   6(63)   7(64)   8(70)   9(72)  10(74) 11(100)       C             *59 
           1 GOC Göcsej Környezetv                   4:54    8:21    9:52   14:21   15:48   18:17   23:54   25:13   27:02   28:43   29:33   29:59           13:16 
                                                     4:54    3:27    1:31    4:29    1:27    2:29    5:37    1:19    1:49    1:41    0:50    0:26                 


Férfi OCAD Pálya           EBBC 4.8 km                                 

    1      7 Stork Mihály          Férfi    27:21   1(31)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(59)   9(61)  10(63)  11(64)  12(69)  13(71)  14(73) 
           2 SDS Salgótarjáni Dorn                   3:51    6:53    8:08    9:31   10:31   13:33   14:38   17:09   18:03   20:24   22:14   23:04   24:25   25:46 
                                                     3:51    3:02    1:15    1:23    1:00    3:02    1:05    2:31    0:54    2:21    1:50    0:50    1:21    1:21 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    26:59   27:21                                                                                                 
                                                     1:13    0:22                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           EBEA 4.8 km                                 

    1      9 Peregi Dániel         Férfi    30:02   1(31)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(60)   9(62)  10(63)  11(65)  12(69)  13(72)  14(74) 
           3 SPA Tabáni Spartacus                    5:29    9:33   10:59   12:13   13:24   15:59   17:40   20:02   21:10   23:18   25:26   26:25   27:39   28:57 
                                                     5:29    4:04    1:26    1:14    1:11    2:35    1:41    2:22    1:08    2:08    2:08    0:59    1:14    1:18 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    29:46   30:02                                                                                                 
                                                     0:49    0:16                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           EBEB 5.0 km                                 

    1     19 Erdős Márton          Férfi    37:34   1(31)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(60)   9(62)  10(63)  11(65)  12(70)  13(71)  14(73) 
           2 ZTC Zalaegerszegi Táj                   5:04    7:48    9:11   10:39   11:50   14:49   16:23   22:37   23:50   26:11   28:29   32:36   34:22   35:53 
                                                     5:04    2:44    1:23    1:28    1:11    2:59    1:34    6:14    1:13    2:21    2:18    4:07    1:46    1:31 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    37:15   37:34                                                                                                 
                                                     1:22    0:19                                                                                                 
    2     24 Eszlári Dávid         Férfi    39:25   1(31)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(60)   9(62)  10(63)  11(65)  12(70)  13(71)  14(73) 
           1 VHS Veszprémi Honvéd                    4:57    8:17   10:28   12:44   14:34   18:13   19:47   22:57   24:16   26:56   32:04   33:59   35:36   37:31 
                                                     4:57    3:20    2:11    2:16    1:50    3:39    1:34    3:10    1:19    2:40    5:08    1:55    1:37    1:55 
                                                  15(100)       C             *73                                                                                 
                                                    39:01   39:25           28:20                                                                                 
                                                     1:30    0:24                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           EBEE 4.9 km                                 

    1      4 Erdős Zoltán          Férfi    35:32   1(31)   2(36)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(49)   8(60)   9(62)  10(63)  11(65)  12(67)  13(71)  14(74) 
           2 MOM Hegyvidék SE-MOM                    4:58    8:31    9:45   11:33   12:54   15:53   17:43   21:24   22:51   25:27   29:36   30:41   32:35   34:20 
                                                     4:58    3:33    1:14    1:48    1:21    2:59    1:50    3:41    1:27    2:36    4:09    1:05    1:54    1:45 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    35:11   35:32                                                                                                 
                                                     0:51    0:21                                                                                                 


Férfi OCAD Pálya           ECEA 5.3 km                                 

    1     13 Prezensky Gábor       Férfi    29:22   1(31)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(60)  10(62)  11(63)  12(65)  13(69)  14(72) 
           2 KST Kőbányai Sirály T                   3:56    6:56    8:15   10:32   11:35   13:42   15:38   16:48   19:12   20:44   22:52   24:52   25:42   26:58 
                                                     3:56    3:00    1:19    2:17    1:03    2:07    1:56    1:10    2:24    1:32    2:08    2:00    0:50    1:16 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    28:21   29:05   29:22                                                                                         
                                                     1:23    0:44    0:17                                                                                         
    2      8 Kruppai Gábor         Férfi    44:34   1(31)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(60)  10(62)  11(63)  12(65)  13(69)  14(72) 
           3 SZV Szegedi Vasutas S                   6:26   10:05   11:45   17:57   19:38   21:55   24:28   26:12   28:57   30:08   32:33   35:38   38:54   42:01 
                                                     6:26    3:39    1:40    6:12    1:41    2:17    2:33    1:44    2:45    1:11    2:25    3:05    3:16    3:07 
                                                   15(74) 16(100)       C             *64                                                                         
                                                    43:25   44:08   44:34           34:46                                                                         
                                                     1:24    0:43    0:26                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           ECEB 5.4 km                                 

    1     18 Németh Marcell        Férfi    37:50   1(31)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(60)  10(62)  11(63)  12(65)  13(70)  14(71) 
           3 SPA Tabáni Spartacus                    4:28    7:24    8:52   11:12   12:37   14:35   17:34   19:10   22:06   24:08   26:45   30:11   32:47   34:24 
                                                     4:28    2:56    1:28    2:20    1:25    1:58    2:59    1:36    2:56    2:02    2:37    3:26    2:36    1:37 
                                                   15(73) 16(100)       C             *67                                                                         
                                                    35:48   37:27   37:50           30:59                                                                         
                                                     1:24    1:39    0:23                                                                                         
    2     23 Klepah Máté           Férfi    50:15   1(31)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(60)  10(62)  11(63)  12(65)  13(70)  14(71) 
           2 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:21   13:38   17:50   22:47   24:10   28:07   31:35   33:03   36:30   37:51   40:40   43:11   44:47   46:58 
                                                     5:21    8:17    4:12    4:57    1:23    3:57    3:28    1:28    3:27    1:21    2:49    2:31    1:36    2:11 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    48:20   49:56   50:15                                                                                         
                                                     1:22    1:36    0:19                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           ECEE 5.3 km                                 

    1      3 Tóth Adrián           Férfi    29:30   1(31)   2(36)   3(46)   4(44)   5(40)   6(38)   7(47)   8(49)   9(60)  10(62)  11(63)  12(65)  13(67)  14(71) 
           3 TTE Tipo Tájfutó és K                   4:37    6:59    8:17   10:15   11:26   13:09   15:16   16:34   19:11   20:17   22:29   24:41   25:28   27:00 
                                                     4:37    2:22    1:18    1:58    1:11    1:43    2:07    1:18    2:37    1:06    2:12    2:12    0:47    1:32 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    28:28   29:13   29:30                                                                                         
                                                     1:28    0:45    0:17                                                                                         


Férfi OCAD Pálya           EDBB 6.1 km                                 

    1     22 Bedő Csaba            Férfi    48:45   1(31)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(59)  12(61)  13(63)  14(65) 
           4 BSC Balatonfüredi Spo                   4:53   12:51   14:27   17:27   19:12   20:59   22:50   25:23   27:37   30:35   33:47   35:53   38:40   42:11 
                                                     4:53    7:58    1:36    3:00    1:45    1:47    1:51    2:33    2:14    2:58    3:12    2:06    2:47    3:31 
                                                   15(70)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    43:42   45:26   46:58   48:18   48:45                                                                         
                                                     1:31    1:44    1:32    1:20    0:27                                                                         


Férfi OCAD Pálya           EDCE 6.2 km                                 

    1     14 Peregi Dávid          Férfi    39:55   1(31)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(57)  12(61)  13(63)  14(65) 
           5 SPA Tabáni Spartacus                    4:42    8:04    9:53   12:38   14:00   16:03   17:13   19:29   21:32   25:25   28:36   29:34   32:11   34:28 
                                                     4:42    3:22    1:49    2:45    1:22    2:03    1:10    2:16    2:03    3:53    3:11    0:58    2:37    2:17 
                                                   15(67)  16(71)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    35:16   37:24   38:53   39:34   39:55                                                                         
                                                     0:48    2:08    1:29    0:41    0:21                                                                         


Férfi OCAD Pálya           EDEA 6.0 km                                 

    1     17 Kirilla Péter         Férfi    39:08   1(31)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(60)  12(62)  13(63)  14(65) 
           5 DTC Diósgyőri Tájékoz                   4:33    7:05    8:25   10:34   11:46   14:05   16:15   19:40   21:39   24:28   27:19   28:29   31:01   34:27 
                                                     4:33    2:32    1:20    2:09    1:12    2:19    2:10    3:25    1:59    2:49    2:51    1:10    2:32    3:26 
                                                   15(69)  16(72)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    35:15   36:42   38:01   38:42   39:08                                                                         
                                                     0:48    1:27    1:19    0:41    0:26                                                                         


Férfi OCAD Pálya           EDEC 5.9 km                                 

    1     12 Sulyok Ábel           Férfi    32:42   1(31)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(60)  12(62)  13(63)  14(64) 
           4 SPA Tabáni Spartacus                    3:47    5:55    7:17    9:35   10:46   12:19   13:29   15:41   17:49   20:28   23:11   24:22   26:29   28:10 
                                                     3:47    2:08    1:22    2:18    1:11    1:33    1:10    2:12    2:08    2:39    2:43    1:11    2:07    1:41 
                                                   15(69)  16(71)  17(73) 18(100)       C                                                                         
                                                    28:56   29:59   31:12   32:21   32:42                                                                         
                                                     0:46    1:03    1:13    1:09    0:21                                                                         


Férfi OCAD Pálya           EDEE 6.0 km                                 

    1      2 Bakó Áron             Férfi    30:13   1(31)   2(36)   3(46)   4(44)   5(43)   6(42)   7(41)   8(40)   9(38)  10(49)  11(60)  12(62)  13(63)  14(65) 
           4 SPA Tabáni Spartacus                    3:22    4:59    6:10    8:09    9:14   10:52   11:43   13:40   15:26   17:41   19:55   21:01   22:55   24:57 
                                                     3:22    1:37    1:11    1:59    1:05    1:38    0:51    1:57    1:46    2:15    2:14    1:06    1:54    2:02 
                                                   15(67)  16(71)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    25:34   27:50   29:15   29:55   30:13                                                                         
                                                     0:37    2:16    1:25    0:40    0:18                                                                         


Férfi OCAD Pálya           EEAE 6.2 km                                 

    1      6 Horváth Marcell       Férfi    44:59   1(31)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(57)  12(62)  13(63)  14(65) 
           5 KST Kőbányai Sirály T                   4:47    7:07   13:28   15:56   17:40   19:53   21:03   24:09   26:36   29:54   33:11   35:27   37:33   40:11 
                                                     4:47    2:20    6:21    2:28    1:44    2:13    1:10    3:06    2:27    3:18    3:17    2:16    2:06    2:38 
                                                   15(67)  16(71)  17(74) 18(100)       C             *36                                                         
                                                    40:55   42:37   44:02   44:39   44:59           28:21                                                         
                                                     0:44    1:42    1:25    0:37    0:20                                                                         


Férfi OCAD Pálya           EEEA 6.0 km                                 

    1     11 Kovács Róbert         Férfi    32:54   1(31)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(60)  12(62)  13(63)  14(65) 
           5 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:13    6:31    7:37    9:57   11:33   12:55   13:48   16:14   18:28   20:19   22:54   23:54   26:09   28:23 
                                                     4:13    2:18    1:06    2:20    1:36    1:22    0:53    2:26    2:14    1:51    2:35    1:00    2:15    2:14 
                                                   15(69)  16(72)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    29:11   30:40   31:54   32:35   32:54                                                                         
                                                     0:48    1:29    1:14    0:41    0:19                                                                         
    2     16 Tóth Ádám             Férfi    37:40   1(31)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(60)  12(62)  13(63)  14(65) 
           5 GYO Gyöngyösi Tájfutó                   3:37    5:24    7:07    9:00   10:19   18:33   19:29   22:05   24:03   25:41   27:58   28:55   31:03   32:52 
                                                     3:37    1:47    1:43    1:53    1:19    8:14    0:56    2:36    1:58    1:38    2:17    0:57    2:08    1:49 
                                                   15(69)  16(72)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    34:17   35:30   36:44   37:24   37:40                                                                         
                                                     1:25    1:13    1:14    0:40    0:16                                                                         


Férfi OCAD Pálya           EEEE 6.1 km                                 

    1     21 Petrzela Jan          Férfi    29:29   1(31)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(60)  12(62)  13(63)  14(65) 
           4 ETC Egri Testedző Clu                   3:27    5:32    6:32    9:06   10:34   11:51   12:40   14:41   16:26   18:00   20:08   21:00   22:53   24:38 
                                                     3:27    2:05    1:00    2:34    1:28    1:17    0:49    2:01    1:45    1:34    2:08    0:52    1:53    1:45 
                                                   15(67)  16(71)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    26:09   27:21   28:36   29:12   29:29                                                                         
                                                     1:31    1:12    1:15    0:36    0:17                                                                         
    2      1 Turcsán Gábor         Férfi    32:23   1(31)   2(36)   3(38)   4(45)   5(43)   6(42)   7(41)   8(39)   9(46)  10(49)  11(60)  12(62)  13(63)  14(65) 
           4 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:33    6:27    7:34    9:38   11:10   13:20   14:16   16:39   18:41   20:34   22:56   24:00   25:54   27:50 
                                                     4:33    1:54    1:07    2:04    1:32    2:10    0:56    2:23    2:02    1:53    2:22    1:04    1:54    1:56 
                                                   15(67)  16(71)  17(74) 18(100)       C                                                                         
                                                    28:30   29:55   31:21   32:03   32:23                                                                         
                                                     0:40    1:25    1:26    0:42    0:20                                                                         


Női OCAD Pálya             AAAA 3.5 km                                 

    1    101 Pataki Réka Dalida    Női      25:34   1(54)   2(31)   3(34)   4(51)   5(58)   6(63)   7(64)   8(70)   9(72)  10(73) 11(100)       C                 
           1 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:20    6:07    7:26    8:34   13:45   17:01   18:53   20:15   22:06   23:55   25:16   25:34                 
                                                     4:20    1:47    1:19    1:08    5:11    3:16    1:52    1:22    1:51    1:49    1:21    0:18                 


Női OCAD Pálya             AAAB 3.4 km                                 

    1    115 Maácz Fruzsina        Női      30:15   1(54)   2(31)   3(34)   4(51)   5(58)   6(63)   7(65)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           1 MOM Hegyvidék SE-MOM                    4:42    6:12    7:45    9:25   13:55   18:29   23:34   24:53   26:48   28:49   29:50   30:15                 
                                                     4:42    1:30    1:33    1:40    4:30    4:34    5:05    1:19    1:55    2:01    1:01    0:25                 


Női OCAD Pálya             AAEB 3.4 km                                 

    1    106 Szabó Dorina          Női      30:17   1(54)   2(31)   3(34)   4(51)   5(57)   6(62)   7(63)   8(65)   9(69)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           3 SZV Szegedi Vasutas S                   4:56    6:15    9:55   12:03   15:15   18:27   21:14   24:00   25:16   26:56   28:53   29:53   30:17         
                                                     4:56    1:19    3:40    2:08    3:12    3:12    2:47    2:46    1:16    1:40    1:57    1:00    0:24         


Női OCAD Pálya             ABAB 3.8 km                                 

    1    114 Balogh Emese          Női      53:40   1(54)   2(31)   3(34)   4(36)   5(48)   6(51)   7(58)   8(63)   9(65)  10(69)  11(72)  12(74) 13(100)       C 
           3 ETC Egri Testedző Clu                   6:49    8:23   11:50   17:42   18:53   21:23   33:55   39:17   44:27   46:21   49:50   52:20   53:20   53:40 
                                                     6:49    1:34    3:27    5:52    1:11    2:30   12:32    5:22    5:10    1:54    3:29    2:30    1:00    0:20 


Női OCAD Pálya             ABCE 3.7 km                                 

    1    102 Völgyesi Melody       Női      47:20   1(54)   2(31)   3(34)   4(36)   5(48)   6(51)   7(59)   8(61)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(73) 14(100) 
           2 SPA Tabáni Spartacus                    4:19    5:16   19:01   22:07   23:18   25:10   28:05   30:09   33:38   38:12   41:14   43:38   45:09   46:58 
                                                     4:19    0:57   13:45    3:06    1:11    1:52    2:55    2:04    3:29    4:34    3:02    2:24    1:31    1:49 
                                                        C                                                                                                         
                                                    47:20                                                                                                         
                                                     0:22                                                                                                         


Női OCAD Pálya             ABDB 3.6 km                                 

    1    109 Hajnal Dorottya       Női      29:56   1(54)   2(31)   3(34)   4(36)   5(48)   6(51)   7(60)   8(62)   9(63)  10(65)  11(69)  12(72)  13(74) 14(100) 
           1 SPA Tabáni Spartacus                    4:38    5:37    7:12   10:43   11:54   13:17   15:52   17:24   20:38   23:33   25:04   26:45   28:44   29:34 
                                                     4:38    0:59    1:35    3:31    1:11    1:23    2:35    1:32    3:14    2:55    1:31    1:41    1:59    0:50 
                                                        C                                                                                                         
                                                    29:56                                                                                                         
                                                     0:22                                                                                                         


Női OCAD Pálya             ACAB 4.3 km                                 

    1    108 Porgányi Anna         Női      32:03   1(54)   2(31)   3(34)   4(37)   5(46)   6(47)   7(50)   8(51)   9(58)  10(63)  11(65)  12(69)  13(72)  14(74) 
           2 ZTC Zalaegerszegi Táj                   4:39    5:38    7:40    9:18   10:43   11:42   13:56   14:58   18:27   22:45   25:53   27:12   28:50   30:42 
                                                     4:39    0:59    2:02    1:38    1:25    0:59    2:14    1:02    3:29    4:18    3:08    1:19    1:38    1:52 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    31:40   32:03                                                                                                 
                                                     0:58    0:23                                                                                                 
         113 Kovács Eszter         Női       hiba   1(54)   2(31)   3(34)   4(37)   5(46)   6(47)   7(50)   8(51)   9(58)  10(63)  11(65)  12(69)  13(72)  14(74) 
           2 DTC Diósgyőri Tájékoz                   5:08    6:02   -----   25:33   26:50   27:43   30:08   32:06   35:28   39:15   45:40   46:51   48:53   50:59 
                                                     5:08    0:54           19:31    1:17    0:53    2:25    1:58    3:22    3:47    6:25    1:11    2:02    2:06 
                                                  15(100)       C             *33                                                                                 
                                                    51:50   52:11           23:20                                                                                 
                                                     0:51    0:21                                                                                                 


Női OCAD Pálya             ACAE 4.3 km                                 

    1    103 Faggyas Eszter        Női      35:58   1(54)   2(31)   3(34)   4(37)   5(46)   6(47)   7(50)   8(51)   9(58)  10(63)  11(65)  12(67)  13(72)  14(73) 
           2 TTE Tipo Tájfutó és K                   4:46    5:45    7:59    9:44   11:16   12:20   14:46   16:22   20:33   25:09   28:44   29:43   32:33   33:57 
                                                     4:46    0:59    2:14    1:45    1:32    1:04    2:26    1:36    4:11    4:36    3:35    0:59    2:50    1:24 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    35:39   35:58                                                                                                 
                                                     1:42    0:19                                                                                                 


Női OCAD Pálya             ADAB 5.0 km                                 

    1    112 Becze Rita            Női      37:10   1(54)   2(31)   3(34)   4(38)   5(39)   6(45)   7(47)   8(50)   9(51)  10(58)  11(63)  12(65)  13(69)  14(72) 
           5 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:22    7:04    8:29   11:04   12:59   14:20   17:48   20:13   21:07   24:33   28:52   31:21   32:22   34:01 
                                                     4:22    2:42    1:25    2:35    1:55    1:21    3:28    2:25    0:54    3:26    4:19    2:29    1:01    1:39 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    35:49   36:45   37:10                                                                                         
                                                     1:48    0:56    0:25                                                                                         


Női OCAD Pálya             ADAE 5.1 km                                 

    1    107 Varsányi Kinga        Női      34:48   1(54)   2(31)   3(34)   4(38)   5(39)   6(45)   7(47)   8(50)   9(51)  10(58)  11(63)  12(65)  13(67)  14(72) 
           5 KST Kőbányai Sirály T                   4:20    5:12    6:45    9:19   11:04   12:40   16:14   18:13   19:16   22:49   26:50   29:16   30:02   31:55 
                                                     4:20    0:52    1:33    2:34    1:45    1:36    3:34    1:59    1:03    3:33    4:01    2:26    0:46    1:53 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    33:00   34:23   34:48                                                                                         
                                                     1:05    1:23    0:25                                                                                         
    2    104 Goldmann Dóra         Női      48:35   1(54)   2(31)   3(34)   4(38)   5(39)   6(45)   7(47)   8(50)   9(51)  10(58)  11(63)  12(65)  13(67)  14(72) 
           4 SDS Salgótarjáni Dorn                   5:14    6:17    8:08   11:00   13:00   21:17   25:03   27:29   28:39   32:38   37:55   40:58   42:06   44:54 
                                                     5:14    1:03    1:51    2:52    2:00    8:17    3:46    2:26    1:10    3:59    5:17    3:03    1:08    2:48 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    46:12   48:06   48:35                                                                                         
                                                     1:18    1:54    0:29                                                                                         


Női OCAD Pálya             ADDB 4.9 km                                 

    1    117 Kadocsa Rebeka        Női      45:49   1(54)   2(31)   3(34)   4(38)   5(39)   6(45)   7(47)   8(50)   9(51)  10(60)  11(62)  12(63)  13(65)  14(69) 
           5 MAT Mazsola Tájfutó é                   5:16    6:36   11:25   15:31   17:36   19:22   23:28   25:51   27:00   30:13   32:07   35:17   39:23   40:32 
                                                     5:16    1:20    4:49    4:06    2:05    1:46    4:06    2:23    1:09    3:13    1:54    3:10    4:06    1:09 
                                                   15(72)  16(74) 17(100)       C             *51     *64                                                         
                                                    42:23   44:16   45:21   45:49            9:36   37:58                                                         
                                                     1:51    1:53    1:05    0:28                                                                                 


Női OCAD Pálya             AEAB 5.1 km                                 

    1    111 Császár Éva           Női      37:15   1(54)   2(31)   3(34)   4(38)   5(40)   6(44)   7(46)   8(48)   9(51)  10(58)  11(63)  12(65)  13(69)  14(72) 
           4 GOC Göcsej Környezetv                   5:04    6:00    7:37    9:57   12:22   14:14   17:46   19:28   21:01   24:40   28:36   31:21   32:19   34:12 
                                                     5:04    0:56    1:37    2:20    2:25    1:52    3:32    1:42    1:33    3:39    3:56    2:45    0:58    1:53 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    35:51   36:51   37:15                                                                                         
                                                     1:39    1:00    0:24                                                                                         


Női OCAD Pálya             AEAD 5.2 km                                 

    1    105 Szerencsi Ildikó      Női      28:37   1(54)   2(31)   3(34)   4(38)   5(40)   6(44)   7(46)   8(48)   9(51)  10(58)  11(63)  12(65)  13(70)  14(71) 
           5 SZV Szegedi Vasutas S                   3:31    4:22    5:30    7:42    9:25   10:40   12:59   14:11   15:18   18:02   21:09   23:06   24:14   25:36 
                                                     3:31    0:51    1:08    2:12    1:43    1:15    2:19    1:12    1:07    2:44    3:07    1:57    1:08    1:22 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    26:53   28:10   28:37                                                                                         
                                                     1:17    1:17    0:27                                                                                         


Női OCAD Pálya             AEAE 5.1 km                                 

    1    116 Máthé Fanni           Női      45:58   1(54)   2(31)   3(34)   4(38)   5(40)   6(44)   7(46)   8(48)   9(51)  10(58)  11(63)  12(65)  13(67)  14(72) 
           5 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:19    6:26   10:35   13:21   16:33   18:21   21:56   23:38   25:12   28:58   33:29   39:19   40:26   42:41 
                                                     5:19    1:07    4:09    2:46    3:12    1:48    3:35    1:42    1:34    3:46    4:31    5:50    1:07    2:15 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    43:55   45:34   45:58                                                                                         
                                                     1:14    1:39    0:24                                                                                         


Női OCAD Pálya             AEBD 5.1 km                                 

    1    110 Udvari Lilla          Női      42:09   1(54)   2(31)   3(34)   4(38)   5(40)   6(44)   7(46)   8(48)   9(51)  10(60)  11(61)  12(63)  13(65)  14(70) 
           5 ESP Egri Spartacus Tá                   6:01    7:11    9:08   13:26   15:58   17:45   21:04   22:40   24:13   27:01   28:04   31:54   35:11   36:52 
                                                     6:01    1:10    1:57    4:18    2:32    1:47    3:19    1:36    1:33    2:48    1:03    3:50    3:17    1:41 
                                                   15(71)  16(73) 17(100)       C                                                                                 
                                                    38:46   40:18   41:46   42:09                                                                                 
                                                     1:54    1:32    1:28    0:23                                                                                 


Női OCAD Pálya             BACA 3.3 km                                 

    1    117 Finta Sára Katalin    Női      31:32   1(32)   2(34)   3(51)   4(59)   5(61)   6(63)   7(64)   8(70)   9(72)  10(73) 11(100)       C                 
           1 MAT Mazsola Tájfutó é                   6:44    7:40    9:29   13:27   17:07   20:44   22:47   24:41   27:52   29:24   31:08   31:32                 
                                                     6:44    0:56    1:49    3:58    3:40    3:37    2:03    1:54    3:11    1:32    1:44    0:24                 


Női OCAD Pálya             BADE 3.3 km                                 

    1    112 Viniczai Judit        Női      27:00   1(32)   2(34)   3(51)   4(60)   5(62)   6(63)   7(65)   8(67)   9(72)  10(73) 11(100)       C                 
           2 PVS Pécsi Vasutas Spo                   6:32    7:40    9:28   12:14   13:56   16:46   20:09   21:13   23:47   25:07   26:37   27:00                 
                                                     6:32    1:08    1:48    2:46    1:42    2:50    3:23    1:04    2:34    1:20    1:30    0:23                 
    2    108 Simon Cintia          Női      35:44   1(32)   2(34)   3(51)   4(60)   5(62)   6(63)   7(65)   8(67)   9(72)  10(73) 11(100)       C                 
           1 ZTC Zalaegerszegi Táj                   6:06    7:28    9:31   12:28   19:09   21:57   25:45   27:03   30:19   33:28   35:18   35:44                 
                                                     6:06    1:22    2:03    2:57    6:41    2:48    3:48    1:18    3:16    3:09    1:50    0:26                 


Női OCAD Pálya             BBBB 3.6 km                                 

    1    101 Viniczai Csenge       Női      27:00   1(32)   2(34)   3(36)   4(48)   5(51)   6(60)   7(61)   8(63)   9(65)  10(69)  11(72)  12(74) 13(100)       C 
           3 PVS Pécsi Vasutas Spo                   5:30    8:22    9:57   10:54   12:14   14:41   15:39   19:01   21:38   22:41   24:01   25:41   26:36   27:00 
                                                     5:30    2:52    1:35    0:57    1:20    2:27    0:58    3:22    2:37    1:03    1:20    1:40    0:55    0:24 


Női OCAD Pálya             BBDB 3.6 km                                 

    1    105 Duró Krisztina        Női      31:37   1(32)   2(34)   3(36)   4(48)   5(51)   6(60)   7(62)   8(63)   9(65)  10(69)  11(72)  12(74) 13(100)       C 
           1 SZV Szegedi Vasutas S                   5:30    6:39   10:32   11:40   13:12   15:56   18:21   21:29   24:50   25:55   27:34   30:08   31:11   31:37 
                                                     5:30    1:09    3:53    1:08    1:32    2:44    2:25    3:08    3:21    1:05    1:39    2:34    1:03    0:26 


Női OCAD Pálya             BBDC 3.5 km                                 

    1    107 Schwendtner Réka      Női      34:32   1(32)   2(34)   3(36)   4(48)   5(51)   6(60)   7(62)   8(63)   9(64)  10(69)  11(71)  12(74) 13(100)       C 
           2 KST Kőbányai Sirály T                   7:07    8:06    9:33   10:38   12:18   15:00   16:32   19:57   22:29   24:08   30:43   33:02   34:08   34:32 
                                                     7:07    0:59    1:27    1:05    1:40    2:42    1:32    3:25    2:32    1:39    6:35    2:19    1:06    0:24 


Női OCAD Pálya             BBDE 3.6 km                                 

    1    111 Kötél Angyalka        Női      31:35   1(32)   2(34)   3(36)   4(48)   5(51)   6(60)   7(62)   8(63)   9(65)  10(67)  11(72)  12(73) 13(100)       C 
           2 GOC Göcsej Környezetv                   5:51    7:07    8:01    9:06   10:44   13:37   15:06   18:36   22:43   23:39   27:35   29:09   31:11   31:35 
                                                     5:51    1:16    0:54    1:05    1:38    2:53    1:29    3:30    4:07    0:56    3:56    1:34    2:02    0:24 
                                                              *71     *74                                                                                         
                                                            25:46   30:07                                                                                         
                                                                                                                                                                  


Női OCAD Pálya             BBEB 3.7 km                                 

    1    103 Faggyas Réka          Női      28:38   1(32)   2(34)   3(36)   4(48)   5(51)   6(57)   7(62)   8(63)   9(65)  10(69)  11(72)  12(74) 13(100)       C 
           3 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:35    6:56    8:41   11:20   12:59   15:51   17:19   20:05   22:45   23:56   25:29   27:21   28:18   28:38 
                                                     5:35    1:21    1:45    2:39    1:39    2:52    1:28    2:46    2:40    1:11    1:33    1:52    0:57    0:20 


Női OCAD Pálya             BBED 3.8 km                                 

    1    116 Faggyas Petra         Női      35:31   1(32)   2(34)   3(36)   4(48)   5(51)   6(57)   7(62)   8(63)   9(65)  10(70)  11(71)  12(73) 13(100)       C 
           1 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:27    6:39   10:35   11:47   13:20   17:06   18:58   22:01   26:32   28:06   30:02   33:14   35:10   35:31 
                                                     5:27    1:12    3:56    1:12    1:33    3:46    1:52    3:03    4:31    1:34    1:56    3:12    1:56    0:21 


Női OCAD Pálya             BCBD 4.2 km                                 

    1    102 Egei Petra            Női      30:27   1(32)   2(34)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(51)   8(60)   9(61)  10(63)  11(65)  12(70)  13(71)  14(73) 
           1 SPA Tabáni Spartacus                    5:23    6:35    8:18    9:47   10:38   12:58   13:53   16:13   17:25   20:40   23:31   25:03   26:52   28:27 
                                                     5:23    1:12    1:43    1:29    0:51    2:20    0:55    2:20    1:12    3:15    2:51    1:32    1:49    1:35 
                                                  15(100)       C             *64                                                                                 
                                                    30:04   30:27           22:58                                                                                 
                                                     1:37    0:23                                                                                                 


Női OCAD Pálya             BCDC 4.0 km                                 

    1    106 Zsiros Csenge         Női      30:10   1(32)   2(34)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(51)   8(60)   9(62)  10(63)  11(64)  12(69)  13(71)  14(74) 
           1 SZV Szegedi Vasutas S                   5:30    6:34    8:18    9:56   10:54   13:18   14:12   17:01   18:38   21:31   23:58   25:27   26:48   28:56 
                                                     5:30    1:04    1:44    1:38    0:58    2:24    0:54    2:49    1:37    2:53    2:27    1:29    1:21    2:08 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    29:52   30:10                                                                                                 
                                                     0:56    0:18                                                                                                 


Női OCAD Pálya             BCDE 4.1 km                                 

    1    110 Boros Kitti           Női      40:45   1(32)   2(34)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(51)   8(60)   9(62)  10(63)  11(65)  12(67)  13(72)  14(73) 
           3 ESP Egri Spartacus Tá                   7:24    8:41   13:02   14:53   16:06   18:42   19:40   23:10   25:00   28:07   32:49   34:06   36:43   38:28 
                                                     7:24    1:17    4:21    1:51    1:13    2:36    0:58    3:30    1:50    3:07    4:42    1:17    2:37    1:45 
                                                  15(100)       C             *64                                                                                 
                                                    40:22   40:45           31:55                                                                                 
                                                     1:54    0:23                                                                                                 


Női OCAD Pálya             BCEA 4.3 km                                 

    1    115 Sárközy Zsófia        Női      31:22   1(32)   2(34)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(51)   8(57)   9(62)  10(63)  11(64)  12(70)  13(72)  14(73) 
           3 MOM Hegyvidék SE-MOM                    5:20    6:58    9:09   10:38   11:31   13:27   14:43   18:04   20:02   22:35   24:36   25:58   28:21   29:27 
                                                     5:20    1:38    2:11    1:29    0:53    1:56    1:16    3:21    1:58    2:33    2:01    1:22    2:23    1:06 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    31:00   31:22                                                                                                 
                                                     1:33    0:22                                                                                                 


Női OCAD Pálya             BDEA 5.0 km                                 

    1    114 Bartus Petra          Női      41:43   1(32)   2(34)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(50)   8(51)   9(57)  10(62)  11(63)  12(64)  13(70)  14(72) 
           5 ETC Egri Testedző Clu                   5:35    7:41   11:26   13:13   14:47   18:13   20:23   21:22   24:38   26:13   28:51   30:53   36:45   38:50 
                                                     5:35    2:06    3:45    1:47    1:34    3:26    2:10    0:59    3:16    1:35    2:38    2:02    5:52    2:05 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    40:01   41:21   41:43                                                                                         
                                                     1:11    1:20    0:22                                                                                         


Női OCAD Pálya             BEBC 4.8 km                                 

    1    109 Németh Luca           Női      42:36   1(32)   2(34)   3(38)   4(40)   5(44)   6(46)   7(48)   8(51)   9(60)  10(61)  11(63)  12(64)  13(69)  14(71) 
           5 SPA Tabáni Spartacus                   10:32   11:34   14:50   17:12   19:01   23:04   25:04   26:50   29:31   30:38   34:03   36:20   37:20   38:45 
                                                    10:32    1:02    3:16    2:22    1:49    4:03    2:00    1:46    2:41    1:07    3:25    2:17    1:00    1:25 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    40:57   42:06   42:36                                                                                         
                                                     2:12    1:09    0:30                                                                                         


Női OCAD Pálya             BEBD 5.0 km                                 

    1    104 Tóth Korinna          Női      37:55   1(32)   2(34)   3(38)   4(40)   5(44)   6(46)   7(48)   8(51)   9(60)  10(61)  11(63)  12(65)  13(70)  14(71) 
           5 SDS Salgótarjáni Dorn                   5:09    6:13    8:45   10:52   12:29   15:42   17:27   18:52   21:22   23:03   26:22   29:34   32:24   34:11 
                                                     5:09    1:04    2:32    2:07    1:37    3:13    1:45    1:25    2:30    1:41    3:19    3:12    2:50    1:47 
                                                   15(73) 16(100)       C             *37                                                                         
                                                    36:08   37:35   37:55            7:41                                                                         
                                                     1:57    1:27    0:20                                                                                         


Női OCAD Pálya             BEDA 4.9 km                                 

    1    113 Zsigmond Száva        Női      31:40   1(32)   2(34)   3(38)   4(40)   5(44)   6(46)   7(48)   8(51)   9(60)  10(62)  11(63)  12(64)  13(70)  14(72) 
           4 DTC Diósgyőri Tájékoz                   4:46    5:43    7:54    9:56   11:22   14:22   15:48   17:09   19:27   20:42   23:19   25:26   26:41   28:33 
                                                     4:46    0:57    2:11    2:02    1:26    3:00    1:26    1:21    2:18    1:15    2:37    2:07    1:15    1:52 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    29:47   31:18   31:40                                                                                         
                                                     1:14    1:31    0:22                                                                                         


Női OCAD Pálya             CABE 3.3 km                                 

    1    105 Szokol Kamilla        Női      28:54   1(53)   2(32)   3(34)   4(51)   5(60)   6(61)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           2 SZV Szegedi Vasutas S                   5:25    6:32    7:56    9:41   12:44   13:54   17:19   20:17   21:38   25:10   26:48   28:31   28:54         
                                                     5:25    1:07    1:24    1:45    3:03    1:10    3:25    2:58    1:21    3:32    1:38    1:43    0:23         


Női OCAD Pálya             CADA 3.3 km                                 

    1    103 Hajdu Frida Sára      Női      35:27   1(53)   2(32)   3(34)   4(51)   5(60)   6(62)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           1 TTE Tipo Tájfutó és K                   4:23    5:20    6:25    8:11   18:54   20:51   23:36   25:49   28:10   30:33   33:08   35:02   35:27         
                                                     4:23    0:57    1:05    1:46   10:43    1:57    2:45    2:13    2:21    2:23    2:35    1:54    0:25         


Női OCAD Pálya             CADC 3.2 km                                 

    1    104 Kovács Flóra          Női      54:31   1(53)   2(32)   3(34)   4(51)   5(60)   6(62)   7(63)   8(64)   9(69)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           1 SDS Salgótarjáni Dorn                  12:53   14:16   19:11   20:55   27:32   37:55   41:27   47:00   48:57   51:02   53:10   54:07   54:31         
                                                    12:53    1:23    4:55    1:44    6:37   10:23    3:32    5:33    1:57    2:05    2:08    0:57    0:24         


Női OCAD Pálya             CAEC 3.3 km                                 

    1    113 Tóbis Anita           Női      41:28   1(53)   2(32)   3(34)   4(51)   5(57)   6(62)   7(63)   8(64)   9(69)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           1 DTC Diósgyőri Tájékoz                  13:23   15:21   16:53   18:25   24:26   26:52   30:22   33:39   35:10   36:44   39:31   40:33   41:28         
                                                    13:23    1:58    1:32    1:32    6:01    2:26    3:30    3:17    1:31    1:34    2:47    1:02    0:55         
                                                      *74                                                                                                         
                                                    31:16                                                                                                         
                                                                                                                                                                  


Női OCAD Pálya             CAED 3.5 km                                 

    1    109 Vankó Milena          Női      35:51   1(53)   2(32)   3(34)   4(51)   5(57)   6(62)   7(63)   8(65)   9(70)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           2 SPA Tabáni Spartacus                    5:29    7:14    8:37   10:12   14:47   21:39   24:37   27:57   29:34   31:35   33:42   35:27   35:51         
                                                     5:29    1:45    1:23    1:35    4:35    6:52    2:58    3:20    1:37    2:01    2:07    1:45    0:24         


Női OCAD Pálya             CBBA 3.6 km                                 

    1    108 Simon Alexandra Natál Női      31:49   1(53)   2(32)   3(34)   4(36)   5(48)   6(51)   7(60)   8(61)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           3 ZTC Zalaegerszegi Táj                   4:48    5:40    9:02   10:03   11:24   13:14   16:09   17:18   21:00   23:32   25:26   27:53   29:26   31:27 
                                                     4:48    0:52    3:22    1:01    1:21    1:50    2:55    1:09    3:42    2:32    1:54    2:27    1:33    2:01 
                                                        C                                                                                                         
                                                    31:49                                                                                                         
                                                     0:22                                                                                                         


Női OCAD Pálya             CBCA 3.7 km                                 

    1    106 Vajda Luca            Női      30:11   1(53)   2(32)   3(34)   4(36)   5(48)   6(51)   7(59)   8(61)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           2 SZV Szegedi Vasutas S                   5:24    6:55    8:02    9:13   10:16   11:37   15:02   16:11   19:19   21:41   24:12   26:42   28:10   29:51 
                                                     5:24    1:31    1:07    1:11    1:03    1:21    3:25    1:09    3:08    2:22    2:31    2:30    1:28    1:41 
                                                        C                                                                                                         
                                                    30:11                                                                                                         
                                                     0:20                                                                                                         
    2    110 Erőss Kinga Elvira    Női      44:35   1(53)   2(32)   3(34)   4(36)   5(48)   6(51)   7(59)   8(61)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           2 ESP Egri Spartacus Tá                   4:54    5:41    6:49    8:06    9:03   10:25   23:22   24:59   33:02   35:15   38:38   40:57   42:27   44:12 
                                                     4:54    0:47    1:08    1:17    0:57    1:22   12:57    1:37    8:03    2:13    3:23    2:19    1:30    1:45 
                                                        C                                                                                                         
                                                    44:35                                                                                                         
                                                     0:23                                                                                                         


Női OCAD Pálya             CBEC 3.6 km                                 

    1    112 Szuromi Hanga         Női      24:25   1(53)   2(32)   3(34)   4(36)   5(48)   6(51)   7(57)   8(62)   9(63)  10(64)  11(69)  12(71)  13(74) 14(100) 
           1 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:28    5:18    6:24    7:19    8:17    9:38   12:44   14:20   16:50   18:51   19:55   21:12   23:09   24:02 
                                                     4:28    0:50    1:06    0:55    0:58    1:21    3:06    1:36    2:30    2:01    1:04    1:17    1:57    0:53 
                                                        C                                                                                                         
                                                    24:25                                                                                                         
                                                     0:23                                                                                                         


Női OCAD Pálya             CCBD 4.2 km                                 

    1    107 Kinde Vanda           Női      28:36   1(53)   2(32)   3(34)   4(37)   5(46)   6(47)   7(50)   8(51)   9(60)  10(61)  11(63)  12(65)  13(70)  14(71) 
           3 KST Kőbányai Sirály T                   4:14    4:59    5:59    7:28    8:41    9:30   11:30   12:24   14:49   15:42   18:55   22:00   23:23   25:04 
                                                     4:14    0:45    1:00    1:29    1:13    0:49    2:00    0:54    2:25    0:53    3:13    3:05    1:23    1:41 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    26:30   28:16   28:36                                                                                         
                                                     1:26    1:46    0:20                                                                                         
    2    117 Tóth Blanka           Női      44:43   1(53)   2(32)   3(34)   4(37)   5(46)   6(47)   7(50)   8(51)   9(60)  10(61)  11(63)  12(65)  13(70)  14(71) 
           3 MAT Mazsola Tájfutó é                   5:48    6:51   12:02   14:07   15:58   17:03   20:19   21:26   25:21   26:28   30:37   34:17   38:18   40:31 
                                                     5:48    1:03    5:11    2:05    1:51    1:05    3:16    1:07    3:55    1:07    4:09    3:40    4:01    2:13 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    42:30   44:21   44:43                                                                                         
                                                     1:59    1:51    0:22                                                                                         


Női OCAD Pálya             CCCC 4.0 km                                 

    1    101 Szuromi Luca          Női      26:58   1(53)   2(32)   3(34)   4(37)   5(46)   6(47)   7(50)   8(51)   9(59)  10(61)  11(63)  12(64)  13(69)  14(71) 
           2 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:04    5:03    6:15    7:38    8:53    9:43   11:54   12:47   15:33   16:39   19:30   21:31   22:35   23:46 
                                                     4:04    0:59    1:12    1:23    1:15    0:50    2:11    0:53    2:46    1:06    2:51    2:01    1:04    1:11 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    25:43   26:39   26:58                                                                                         
                                                     1:57    0:56    0:19                                                                                         


Női OCAD Pálya             CCEC 4.1 km                                 

    1    111 Cserkuti Dominika     Női      39:52   1(53)   2(32)   3(34)   4(37)   5(46)   6(47)   7(50)   8(51)   9(57)  10(62)  11(63)  12(64)  13(69)  14(71) 
           3 GOC Göcsej Környezetv                   5:46    6:44    7:49    9:20   10:37   11:25   15:00   16:14   23:07   25:24   29:14   31:28   34:01   36:02 
                                                     5:46    0:58    1:05    1:31    1:17    0:48    3:35    1:14    6:53    2:17    3:50    2:14    2:33    2:01 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    38:39   39:30   39:52                                                                                         
                                                     2:37    0:51    0:22                                                                                         


Női OCAD Pálya             CDAC 4.9 km                                 

    1    102 Weiler Virág          Női      33:03   1(53)   2(32)   3(34)   4(38)   5(39)   6(45)   7(47)   8(50)   9(51)  10(58)  11(63)  12(64)  13(69)  14(71) 
           5 SPA Tabáni Spartacus                    3:55    5:33    6:41    9:21   11:05   12:32   15:35   17:26   19:01   22:02   25:42   27:49   28:42   29:50 
                                                     3:55    1:38    1:08    2:40    1:44    1:27    3:03    1:51    1:35    3:01    3:40    2:07    0:53    1:08 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    31:39   32:38   33:03                                                                                         
                                                     1:49    0:59    0:25                                                                                         


Női OCAD Pálya             CDBA 4.9 km                                 

    1    116 Tóth Krisztina        Női      42:21   1(53)   2(32)   3(34)   4(38)   5(39)   6(45)   7(47)   8(50)   9(51)  10(60)  11(61)  12(63)  13(64)  14(70) 
           4 TTE Tipo Tájfutó és K                   4:47    6:41    8:40   11:37   13:36   15:27   19:43   22:18   23:36   26:45   27:58   31:42   34:07   36:02 
                                                     4:47    1:54    1:59    2:57    1:59    1:51    4:16    2:35    1:18    3:09    1:13    3:44    2:25    1:55 
                                                   15(72)  16(73) 17(100)       C                                                                                 
                                                    38:35   40:09   41:56   42:21                                                                                 
                                                     2:33    1:34    1:47    0:25                                                                                 


Női OCAD Pálya             CEBD 5.0 km                                 

    1    115 Őry Luca              Női      42:02   1(53)   2(32)   3(34)   4(38)   5(40)   6(44)   7(46)   8(48)   9(51)  10(60)  11(61)  12(63)  13(65)  14(70) 
           5 MOM Hegyvidék SE-MOM                    5:10    6:11    8:03   10:44   13:30   15:20   21:05   22:38   24:21   26:59   28:03   31:24   34:14   35:47 
                                                     5:10    1:01    1:52    2:41    2:46    1:50    5:45    1:33    1:43    2:38    1:04    3:21    2:50    1:33 
                                                   15(71)  16(73) 17(100)       C                                                                                 
                                                    38:04   39:55   41:37   42:02                                                                                 
                                                     2:17    1:51    1:42    0:25                                                                                 


Női OCAD Pálya             CEDC 4.8 km                                 

    1    114 Macinská Jana         Női      29:30   1(53)   2(32)   3(34)   4(38)   5(40)   6(44)   7(46)   8(48)   9(51)  10(60)  11(62)  12(63)  13(64)  14(69) 
           4 ETC Egri Testedző Clu                   3:57    5:08    5:56    7:47    9:24   10:45   13:33   14:46   16:01   19:21   20:29   22:49   24:40   25:40 
                                                     3:57    1:11    0:48    1:51    1:37    1:21    2:48    1:13    1:15    3:20    1:08    2:20    1:51    1:00 
                                                   15(71)  16(74) 17(100)       C                                                                                 
                                                    26:49   28:24   29:07   29:30                                                                                 
                                                     1:09    1:35    0:43    0:23                                                                                 


Női OCAD Pálya             DAAB 3.4 km                                 

    1    110 Tiszlavicz Veronika   Női      64:51   1(31)   2(34)   3(51)   4(58)   5(63)   6(65)   7(69)   8(72)   9(74) 10(100)       C                         
           1 ESP Egri Spartacus Tá                  28:29   35:18   37:42   45:47   52:56   56:35   58:21   60:55   63:22   64:24   64:51                         
                                                    28:29    6:49    2:24    8:05    7:09    3:39    1:46    2:34    2:27    1:02    0:27                         


Női OCAD Pálya             DABD 3.4 km                                 

    1    114 Kocsik Nóra           Női      51:18   1(31)   2(34)   3(51)   4(60)   5(61)   6(63)   7(65)   8(70)   9(71)  10(73) 11(100)       C            *100 
           1 ETC Egri Testedző Clu                   6:37    9:44   12:12   16:11   18:33   22:15   36:02   42:31   46:46   49:00   50:50   51:18           50:52 
                                                     6:37    3:07    2:28    3:59    2:22    3:42   13:47    6:29    4:15    2:14    1:50    0:28                 


Női OCAD Pálya             DACA 3.4 km                                 

    1    107 Néda Ágnes Rebeka     Női      30:14   1(31)   2(34)   3(51)   4(59)   5(61)   6(63)   7(64)   8(70)   9(72)  10(73) 11(100)       C                 
           1 KST Kőbányai Sirály T                   6:09    7:39    8:47   11:52   13:47   16:55   19:38   24:35   26:52   28:06   29:47   30:14                 
                                                     6:09    1:30    1:08    3:05    1:55    3:08    2:43    4:57    2:17    1:14    1:41    0:27                 


Női OCAD Pálya             DBAC 3.7 km                                 

    1    117 Horváth Hanga         Női      33:20   1(31)   2(34)   3(36)   4(48)   5(51)   6(58)   7(63)   8(64)   9(69)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           2 MAT Mazsola Tájfutó é                   6:31    8:12    9:21   10:46   12:39   17:26   23:19   26:08   27:27   29:19   31:40   32:51   33:20         
                                                     6:31    1:41    1:09    1:25    1:53    4:47    5:53    2:49    1:19    1:52    2:21    1:11    0:29         


Női OCAD Pálya             DBBD 3.8 km                                 

    1    113 Tamás Bianka          Női      33:05   1(31)   2(34)   3(36)   4(48)   5(51)   6(60)   7(61)   8(63)   9(65)  10(70)  11(71)  12(73) 13(100)       C 
           3 DTC Diósgyőri Tájékoz                   6:52    9:01   10:10   11:34   12:57   15:45   17:03   20:01   23:49   27:04   29:27   31:20   32:45   33:05 
                                                     6:52    2:09    1:09    1:24    1:23    2:48    1:18    2:58    3:48    3:15    2:23    1:53    1:25    0:20 


Női OCAD Pálya             DBCA 3.8 km                                 

    1    104 Fésűs Evelin Anna     Női      31:44   1(31)   2(34)   3(36)   4(48)   5(51)   6(59)   7(61)   8(63)   9(64)  10(70)  11(72)  12(73) 13(100)       C 
           2 SDS Salgótarjáni Dorn                   7:36    9:35   11:40   12:55   14:16   17:22   18:36   21:35   24:05   25:47   28:20   29:35   31:19   31:44 
                                                     7:36    1:59    2:05    1:15    1:21    3:06    1:14    2:59    2:30    1:42    2:33    1:15    1:44    0:25 


Női OCAD Pálya             DCBD 4.3 km                                 

    1    112 Vonyó Réka Virág      Női      35:03   1(31)   2(34)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(51)   8(60)   9(61)  10(63)  11(65)  12(70)  13(71)  14(73) 
           3 PVS Pécsi Vasutas Spo                   5:31    7:13    9:06   10:41   11:47   14:22   15:23   18:09   19:16   23:02   26:21   29:06   30:57   32:43 
                                                     5:31    1:42    1:53    1:35    1:06    2:35    1:01    2:46    1:07    3:46    3:19    2:45    1:51    1:46 
                                                  15(100)       C             *49                                                                                 
                                                    34:40   35:03           13:49                                                                                 
                                                     1:57    0:23                                                                                                 


Női OCAD Pálya             DCCA 4.3 km                                 

    1    105 Gera Krisztina        Női      39:59   1(31)   2(34)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(51)   8(59)   9(61)  10(63)  11(64)  12(70)  13(72)  14(73) 
           3 SZV Szegedi Vasutas S                   6:03    9:32   11:53   13:24   14:24   17:17   18:31   22:11   24:09   27:54   30:21   32:38   35:23   37:22 
                                                     6:03    3:29    2:21    1:31    1:00    2:53    1:14    3:40    1:58    3:45    2:27    2:17    2:45    1:59 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    39:32   39:59                                                                                                 
                                                     2:10    0:27                                                                                                 


Női OCAD Pálya             DCDC 4.1 km                                 

    1    116 Hajdu Dorisz          Női      33:22   1(31)   2(34)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(51)   8(60)   9(62)  10(63)  11(64)  12(69)  13(71)  14(74) 
           3 TTE Tipo Tájfutó és K                   6:11    9:15   10:56   12:28   13:30   16:06   17:03   19:45   21:25   24:43   26:52   28:06   29:36   31:52 
                                                     6:11    3:04    1:41    1:32    1:02    2:36    0:57    2:42    1:40    3:18    2:09    1:14    1:30    2:16 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    32:51   33:22                                                                                                 
                                                     0:59    0:31                                                                                                 


Női OCAD Pálya             DDAE 5.1 km                                 

    1    109 Károlyi Hanga         Női      45:02   1(31)   2(34)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(50)   8(51)   9(58)  10(63)  11(65)  12(67)  13(72)  14(73) 
           4 SPA Tabáni Spartacus                    5:44    7:43   10:13   12:03   14:04   18:25   21:50   22:51   29:33   34:10   37:10   38:19   41:21   42:47 
                                                     5:44    1:59    2:30    1:50    2:01    4:21    3:25    1:01    6:42    4:37    3:00    1:09    3:02    1:26 
                                                  15(100)       C                                                                                                 
                                                    44:34   45:02                                                                                                 
                                                     1:47    0:28                                                                                                 


Női OCAD Pálya             DDBD 5.0 km                                 

    1    111 Vincze Rebeka         Női      42:34   1(31)   2(34)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(50)   8(51)   9(60)  10(61)  11(63)  12(65)  13(70)  14(71) 
           5 GOC Göcsej Környezetv                   6:20    8:11   12:05   14:18   16:56   20:08   22:12   23:27   26:03   27:26   30:19   33:22   37:24   39:24 
                                                     6:20    1:51    3:54    2:13    2:38    3:12    2:04    1:15    2:36    1:23    2:53    3:03    4:02    2:00 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    40:51   42:14   42:34                                                                                         
                                                     1:27    1:23    0:20                                                                                         
    2    106 Duró Barbara          Női      45:11   1(31)   2(34)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(50)   8(51)   9(60)  10(61)  11(63)  12(65)  13(70)  14(71) 
           5 SZV Szegedi Vasutas S                   5:21    7:15   10:26   12:25   14:49   19:32   24:29   25:27   28:17   29:29   32:54   35:31   37:39   39:53 
                                                     5:21    1:54    3:11    1:59    2:24    4:43    4:57    0:58    2:50    1:12    3:25    2:37    2:08    2:14 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    43:06   44:46   45:11                                                                                         
                                                     3:13    1:40    0:25                                                                                         


Női OCAD Pálya             DDDC 4.8 km                                 

    1    115 Kézdy Borbála         Női      36:20   1(31)   2(34)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(50)   8(51)   9(60)  10(62)  11(63)  12(64)  13(69)  14(71) 
           4 MOM Hegyvidék SE-MOM                    6:32    8:02   10:43   12:54   15:04   18:34   20:22   21:17   23:54   25:11   28:19   30:40   31:57   33:20 
                                                     6:32    1:30    2:41    2:11    2:10    3:30    1:48    0:55    2:37    1:17    3:08    2:21    1:17    1:23 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    35:13   36:02   36:20                                                                                         
                                                     1:53    0:49    0:18                                                                                         


Női OCAD Pálya             DDDD 5.0 km                                 

    1    101 Kovács Filoména       Női      33:06   1(31)   2(34)   3(38)   4(39)   5(45)   6(47)   7(50)   8(51)   9(60)  10(62)  11(63)  12(65)  13(70)  14(71) 
           4 PVS Pécsi Vasutas Spo                   5:05    6:48    9:34   11:07   12:26   15:32   17:31   18:28   20:50   22:08   24:31   27:03   28:18   30:11 
                                                     5:05    1:43    2:46    1:33    1:19    3:06    1:59    0:57    2:22    1:18    2:23    2:32    1:15    1:53 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    31:27   32:46   33:06                                                                                         
                                                     1:16    1:19    0:20                                                                                         


Női OCAD Pálya             DECC 4.9 km                                 

    1    103 Wengrin Ágnes         Női      32:41   1(31)   2(34)   3(38)   4(40)   5(44)   6(46)   7(48)   8(51)   9(59)  10(61)  11(63)  12(64)  13(69)  14(71) 
           4 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:07    6:33    8:52   10:44   12:15   15:08   16:33   17:56   20:41   21:43   24:53   27:14   28:12   29:31 
                                                     5:07    1:26    2:19    1:52    1:31    2:53    1:25    1:23    2:45    1:02    3:10    2:21    0:58    1:19 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    31:26   32:19   32:41                                                                                         
                                                     1:55    0:53    0:22                                                                                         
    2    108 Sárecz Éva            Női      36:38   1(31)   2(34)   3(38)   4(40)   5(44)   6(46)   7(48)   8(51)   9(59)  10(61)  11(63)  12(64)  13(69)  14(71) 
           4 ZTC Zalaegerszegi Táj                   5:45    7:17    9:45   11:49   13:27   16:53   18:47   20:24   23:46   25:13   28:40   30:49   31:51   33:10 
                                                     5:45    1:32    2:28    2:04    1:38    3:26    1:54    1:37    3:22    1:27    3:27    2:09    1:02    1:19 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    35:15   36:13   36:38                                                                                         
                                                     2:05    0:58    0:25                                                                                         


Női OCAD Pálya             DEEB 5.1 km                                 

    1    102 Veresné Gyalog Zsuzsa Női      40:09   1(31)   2(34)   3(38)   4(40)   5(44)   6(46)   7(48)   8(51)   9(57)  10(62)  11(63)  12(65)  13(69)  14(72) 
           4 SPA Tabáni Spartacus                    5:35    8:16   10:46   13:03   14:49   18:16   19:56   21:32   25:14   27:00   29:59   32:46   34:59   36:45 
                                                     5:35    2:41    2:30    2:17    1:46    3:27    1:40    1:36    3:42    1:46    2:59    2:47    2:13    1:46 
                                                   15(74) 16(100)       C                                                                                         
                                                    38:38   39:36   40:09                                                                                         
                                                     1:53    0:58    0:33                                                                                         


Női OCAD Pálya             EACA 3.3 km                                 

    1    111 Király Boróka         Női      31:33   1(54)   2(32)   3(34)   4(51)   5(59)   6(61)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           1 GOC Göcsej Környezetv                   4:48    6:19    7:29    9:28   13:25   17:06   20:42   22:45   24:40   27:49   29:22   31:05   31:33         
                                                     4:48    1:31    1:10    1:59    3:57    3:41    3:36    2:03    1:55    3:09    1:33    1:43    0:28         


Női OCAD Pálya             EACB 3.3 km                                 

    1    116 Hajdu Nelli           Női      39:42   1(54)   2(32)   3(34)   4(51)   5(59)   6(61)   7(63)   8(65)   9(69)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           2 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:10    7:11    8:32   10:27   14:04   15:48   19:00   22:06   33:54   36:19   38:21   39:20   39:42         
                                                     5:10    2:01    1:21    1:55    3:37    1:44    3:12    3:06   11:48    2:25    2:02    0:59    0:22         


Női OCAD Pálya             EADA 3.3 km                                 

    1    102 Nagy Viktória         Női      26:47   1(54)   2(32)   3(34)   4(51)   5(60)   6(62)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           3 SPA Tabáni Spartacus                    5:05    6:25    9:14   11:21   13:39   15:03   17:24   19:22   21:06   23:47   25:12   26:28   26:47         
                                                     5:05    1:20    2:49    2:07    2:18    1:24    2:21    1:58    1:44    2:41    1:25    1:16    0:19         


Női OCAD Pálya             EBCE 3.7 km                                 

    1    115 Gárdonyi Csilla       Női      34:35   1(54)   2(32)   3(34)   4(36)   5(48)   6(51)   7(59)   8(61)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(73) 14(100) 
           2 MOM Hegyvidék SE-MOM                    4:32    5:33    9:26   10:21   12:34   13:54   17:01   21:11   24:06   26:49   28:51   31:27   32:42   34:10 
                                                     4:32    1:01    3:53    0:55    2:13    1:20    3:07    4:10    2:55    2:43    2:02    2:36    1:15    1:28 
                                                        C             *60     *64                                                                                 
                                                    34:35           16:24   26:16                                                                                 
                                                     0:25                                                                                                         


Női OCAD Pálya             ECCA 4.2 km                                 

    1    109 Nagy Klára            Női      39:29   1(54)   2(32)   3(34)   4(37)   5(46)   6(47)   7(50)   8(51)   9(59)  10(61)  11(63)  12(64)  13(70)  14(72) 
           3 SPA Tabáni Spartacus                    5:03    6:29   11:03   12:54   14:24   15:28   17:45   18:50   22:01   24:26   28:45   31:13   33:01   35:40 
                                                     5:03    1:26    4:34    1:51    1:30    1:04    2:17    1:05    3:11    2:25    4:19    2:28    1:48    2:39 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    37:13   39:03   39:29                                                                                         
                                                     1:33    1:50    0:26                                                                                         


Női OCAD Pálya             ECCE 4.2 km                                 

    1    114 Erős Evelin           Női      42:23   1(54)   2(32)   3(34)   4(37)   5(46)   6(47)   7(50)   8(51)   9(59)  10(61)  11(63)  12(65)  13(67)  14(72) 
           2 ETC Egri Testedző Clu                   4:50    7:02    9:37   11:20   12:38   13:36   20:51   21:40   24:30   29:56   33:06   36:27   37:17   39:17 
                                                     4:50    2:12    2:35    1:43    1:18    0:58    7:15    0:49    2:50    5:26    3:10    3:21    0:50    2:00 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    40:29   42:01   42:23                                                                                         
                                                     1:12    1:32    0:22                                                                                         


Női OCAD Pálya             ECEB 4.2 km                                 

    1    104 Goldmann Júlia        Női      38:29   1(54)   2(32)   3(34)   4(37)   5(46)   6(47)   7(50)   8(51)   9(57)  10(62)  11(63)  12(65)  13(69)  14(72) 
           3 SDS Salgótarjáni Dorn                   4:23    5:31    8:58   10:37   12:08   13:12   15:23   16:45   23:40   25:14   28:00   31:01   33:50   35:17 
                                                     4:23    1:08    3:27    1:39    1:31    1:04    2:11    1:22    6:55    1:34    2:46    3:01    2:49    1:27 
                                                   15(74) 16(100)       C             *67                                                                         
                                                    37:06   38:06   38:29           32:09                                                                         
                                                     1:49    1:00    0:23                                                                                         


Női OCAD Pálya             EDBD 4.9 km                                 

    1    103 Miháczi Diana         Női      42:16   1(54)   2(32)   3(34)   4(38)   5(39)   6(45)   7(47)   8(50)   9(51)  10(60)  11(61)  12(63)  13(65)  14(70) 
           5 TTE Tipo Tájfutó és K                   4:16    7:10    8:07   13:50   15:35   17:52   21:00   22:44   23:33   25:48   27:03   29:42   31:57   33:27 
                                                     4:16    2:54    0:57    5:43    1:45    2:17    3:08    1:44    0:49    2:15    1:15    2:39    2:15    1:30 
                                                   15(71)  16(73) 17(100)       C                                                                                 
                                                    39:09   40:31   41:55   42:16                                                                                 
                                                     5:42    1:22    1:24    0:21                                                                                 


Női OCAD Pálya             EDCE 4.9 km                                 

         113 Karczag Krisztina     Női       hiba   1(54)   2(32)   3(34)   4(38)   5(39)   6(45)   7(47)   8(50)   9(51)  10(59)  11(61)  12(63)  13(65)  14(67) 
           5 DTC Diósgyőri Tájékoz                   6:17    7:48   11:31   16:19   19:07   24:58   29:50   32:43   34:02   37:48   -----   46:21   -----   ----- 
                                                     6:17    1:31    3:43    4:48    2:48    5:51    4:52    2:53    1:19    3:46            8:33                 
                                                   15(72)  16(73) 17(100)       C                                                                                 
                                                    -----   -----   47:12   47:42                                                                                 
                                                                     0:51    0:30                                                                                 


Női OCAD Pálya             EDEC 4.9 km                                 

    1    105 Szokol Mónika         Női      35:39   1(54)   2(32)   3(34)   4(38)   5(39)   6(45)   7(47)   8(50)   9(51)  10(57)  11(62)  12(63)  13(64)  14(69) 
           4 SZV Szegedi Vasutas S                   5:02    6:10    7:09    9:41   11:35   13:08   16:34   18:38   19:40   23:07   24:47   27:44   29:54   30:55 
                                                     5:02    1:08    0:59    2:32    1:54    1:33    3:26    2:04    1:02    3:27    1:40    2:57    2:10    1:01 
                                                   15(71)  16(74) 17(100)       C                                                                                 
                                                    32:12   34:19   35:15   35:39                                                                                 
                                                     1:17    2:07    0:56    0:24                                                                                 
         110 Tóth Enikő            Női       hiba   1(54)   2(32)   3(34)   4(38)   5(39)   6(45)   7(47)   8(50)   9(51)  10(57)  11(62)  12(63)  13(64)  14(69) 
           4 ESP Egri Spartacus Tá                   8:12   10:33   19:41   31:32   33:42   43:10   47:37   50:26   51:47   -----   -----   84:04   -----   ----- 
                                                     8:12    2:21    9:08   11:51    2:10    9:28    4:27    2:49    1:21                   32:17                 
                                                   15(71)  16(74) 17(100)       C                                                                                 
                                                    -----   -----   -----   84:45                                                                                 
                                                                             0:41                                                                                 


Női OCAD Pálya             EDED 5.1 km                                 

    1    108 Gömbös Szilvia        Női      54:52   1(54)   2(32)   3(34)   4(38)   5(39)   6(45)   7(47)   8(50)   9(51)  10(57)  11(62)  12(63)  13(65)  14(70) 
           5 ZTC Zalaegerszegi Táj                   5:30    8:02    9:20   12:44   14:57   19:55   25:18   28:25   29:36   34:32   37:08   41:13   44:46   48:02 
                                                     5:30    2:32    1:18    3:24    2:13    4:58    5:23    3:07    1:11    4:56    2:36    4:05    3:33    3:16 
                                                   15(71)  16(73) 17(100)       C                                                                                 
                                                    49:59   52:01   54:23   54:52                                                                                 
                                                     1:57    2:02    2:22    0:29                                                                                 


Női OCAD Pálya             EEAE 5.1 km                                 

    1    106 Tóth Réka             Női      33:38   1(54)   2(32)   3(34)   4(38)   5(40)   6(44)   7(46)   8(48)   9(51)  10(58)  11(63)  12(65)  13(67)  14(72) 
           4 SZV Szegedi Vasutas S                   4:20    5:56    8:25   10:47   12:33   13:56   16:38   17:57   19:12   22:17   25:48   28:13   29:00   30:52 
                                                     4:20    1:36    2:29    2:22    1:46    1:23    2:42    1:19    1:15    3:05    3:31    2:25    0:47    1:52 
                                                   15(73) 16(100)       C                                                                                         
                                                    31:57   33:17   33:38                                                                                         
                                                     1:05    1:20    0:21                                                                                         


Női OCAD Pálya             EECA 5.0 km                                 

    1    112 Viniczainé Kovács Ild Női      36:32   1(54)   2(32)   3(34)   4(38)   5(40)   6(44)   7(46)   8(48)   9(51)  10(59)  11(61)  12(63)  13(64)  14(70) 
           4 PVS Pécsi Vasutas Spo                   5:11    6:50    7:44   10:09   12:20   13:56   17:05   18:30   20:01   22:52   24:11   27:20   29:30   31:20 
                                                     5:11    1:39    0:54    2:25    2:11    1:36    3:09    1:25    1:31    2:51    1:19    3:09    2:10    1:50 
                                                   15(72)  16(73) 17(100)       C                                                                                 
                                                    33:09   34:21   36:07   36:32                                                                                 
                                                     1:49    1:12    1:46    0:25                                                                                 


Női OCAD Pálya             EEEB 5.0 km                                 

    1    107 Scultéty Orsolya      Női      42:06   1(54)   2(32)   3(34)   4(38)   5(40)   6(44)   7(46)   8(48)   9(51)  10(57)  11(62)  12(63)  13(65)  14(69) 
           4 KST Kőbányai Sirály T                   7:04    8:22    9:29   12:25   14:48   16:42   20:27   22:22   23:53   27:35   29:24   32:37   35:47   36:50 
                                                     7:04    1:18    1:07    2:56    2:23    1:54    3:45    1:55    1:31    3:42    1:49    3:13    3:10    1:03 
                                                   15(72)  16(74) 17(100)       C                                                                                 
                                                    38:56   40:40   41:41   42:06                                                                                 
                                                     2:06    1:44    1:01    0:25                                                                                 


Női OCAD Pálya             EEEE 5.1 km                                 

    1    101 Péley Dorottya        Női      35:59   1(54)   2(32)   3(34)   4(38)   5(40)   6(44)   7(46)   8(48)   9(51)  10(57)  11(62)  12(63)  13(65)  14(67) 
           5 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:17    5:36    6:53    9:09   10:58   12:31   15:20   16:41   17:55   20:33   22:13   24:39   27:10   31:11 
                                                     4:17    1:19    1:17    2:16    1:49    1:33    2:49    1:21    1:14    2:38    1:40    2:26    2:31    4:01 
                                                   15(72)  16(73) 17(100)       C                                                                                 
                                                    33:10   34:08   35:31   35:59                                                                                 
                                                     1:59    0:58    1:23    0:28                                                                                 
    2    117 Zelena Dóra           Női      45:00   1(54)   2(32)   3(34)   4(38)   5(40)   6(44)   7(46)   8(48)   9(51)  10(57)  11(62)  12(63)  13(65)  14(67) 
           4 MAT Mazsola Tájfutó é                   5:34    6:47    8:13   11:01   13:36   15:26   19:28   21:07   22:51   26:24   28:38   32:06   37:43   38:46 
                                                     5:34    1:13    1:26    2:48    2:35    1:50    4:02    1:39    1:44    3:33    2:14    3:28    5:37    1:03 
                                                   15(72)  16(73) 17(100)       C                                                                                 
                                                    41:19   42:45   44:35   45:00                                                                                 
                                                     2:33    1:26    1:50    0:25                                                                                 


N120 OCAD Pálya            AAAA 4.1 km                                 

    1    301 Kovács Bernadett      N120     31:24   1(54)   2(32)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(64)  11(70)  12(71)  13(73) 14(100) 
           1 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:47    5:54    8:51   10:49   11:50   13:57   17:18   18:49   22:09   24:11   26:07   27:44   29:24   30:59 
                                                     4:47    1:07    2:57    1:58    1:01    2:07    3:21    1:31    3:20    2:02    1:56    1:37    1:40    1:35 
                                                        C                                                                                                         
                                                    31:24                                                                                                         
                                                     0:25                                                                                                         


N120 OCAD Pálya            AAAB 4.0 km                                 

    1    305 Porgányiné Henrich Pi N120     34:05   1(54)   2(32)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(64)  11(69)  12(72)  13(74) 14(100) 
           2 ZTC Zalaegerszegi Táj                   5:34    6:48    9:27   11:02   12:15   14:42   18:25   20:15   23:34   26:08   27:24   30:15   32:26   33:35 
                                                     5:34    1:14    2:39    1:35    1:13    2:27    3:43    1:50    3:19    2:34    1:16    2:51    2:11    1:09 
                                                        C                                                                                                         
                                                    34:05                                                                                                         
                                                     0:30                                                                                                         
    2    309 Ajkai Adrien          N120     44:51   1(54)   2(32)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(64)  11(69)  12(72)  13(74) 14(100) 
           1 POE Pécsi Orvos-Egész                   6:45    9:06   13:28   15:32   16:58   19:51   24:32   26:46   31:07   34:33   37:36   40:15   42:53   44:16 
                                                     6:45    2:21    4:22    2:04    1:26    2:53    4:41    2:14    4:21    3:26    3:03    2:39    2:38    1:23 
                                                        C                                                                                                         
                                                    44:51                                                                                                         
                                                     0:35                                                                                                         


N120 OCAD Pálya            AABB 4.0 km                                 

    1    302 Simon Ágnes           N120     26:28   1(54)   2(32)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(64)  11(69)  12(72)  13(74) 14(100) 
           3 ETC Egri Testedző Clu                   4:28    5:30    7:42    9:06   10:00   12:37   15:20   16:14   18:57   20:47   21:43   23:47   25:10   26:01 
                                                     4:28    1:02    2:12    1:24    0:54    2:37    2:43    0:54    2:43    1:50    0:56    2:04    1:23    0:51 
                                                        C                                                                                                         
                                                    26:28                                                                                                         
                                                     0:27                                                                                                         


N120 OCAD Pálya            AACA 4.1 km                                 

    1    310 Schmal Kinga          N120     31:21   1(54)   2(32)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(59)   8(62)   9(63)  10(64)  11(70)  12(71)  13(73) 14(100) 
           1 THS Taszár Honvéd Spo                   4:10    5:12    8:06    9:32   10:29   12:35   16:04   17:48   21:04   23:30   25:30   27:36   29:17   30:54 
                                                     4:10    1:02    2:54    1:26    0:57    2:06    3:29    1:44    3:16    2:26    2:00    2:06    1:41    1:37 
                                                        C                                                                                                         
                                                    31:21                                                                                                         
                                                     0:27                                                                                                         
    2    306 Nagy Krisztina        N120     33:12   1(54)   2(32)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(59)   8(62)   9(63)  10(64)  11(70)  12(71)  13(73) 14(100) 
           3 BEA Budapesti Egyetem                   4:32    7:59   10:01   11:20   12:23   14:25   17:23   19:08   21:58   24:18   25:45   29:27   31:07   32:50 
                                                     4:32    3:27    2:02    1:19    1:03    2:02    2:58    1:45    2:50    2:20    1:27    3:42    1:40    1:43 
                                                        C                                                                                                         
                                                    33:12                                                                                                         
                                                     0:22                                                                                                         


N120 OCAD Pálya            ABAA 3.7 km                                 

    1    311 Marics Gáborné Jávori N120     39:50   1(54)   2(32)   3(36)   4(48)   5(50)   6(60)   7(62)   8(63)   9(64)  10(70)  11(71)  12(73) 13(100)       C 
           1 GOC Göcsej Környezetv                   4:55    6:19   12:06   13:17   14:45   18:37   20:43   24:07   27:15   32:45   34:57   37:15   39:19   39:50 
                                                     4:55    1:24    5:47    1:11    1:28    3:52    2:06    3:24    3:08    5:30    2:12    2:18    2:04    0:31 


N120 OCAD Pálya            ABBB 3.6 km                                 

    1    308 Palumbi Edit          N120     41:17   1(54)   2(32)   3(36)   4(48)   5(50)   6(60)   7(61)   8(63)   9(64)  10(69)  11(72)  12(74) 13(100)       C 
           3 ARA Alba Regia Atléti                   6:30    8:42   13:54   15:37   17:32   22:12   23:47   28:50   32:06   33:35   36:14   39:13   40:44   41:17 
                                                     6:30    2:12    5:12    1:43    1:55    4:40    1:35    5:03    3:16    1:29    2:39    2:59    1:31    0:33 
         304 Lajtai Eszter         N120      hiba   1(54)   2(32)   3(36)   4(48)   5(50)   6(60)   7(61)   8(63)   9(64)  10(69)  11(72)  12(74) 13(100)       C 
           1 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:03    6:16   12:10   13:34   15:10   19:02   20:32   24:53   28:03   29:25   -----   34:08   35:27   35:57 
                                                     5:03    1:13    5:54    1:24    1:36    3:52    1:30    4:21    3:10    1:22            4:43    1:19    0:30 
                                                              *71                                                                                                 
                                                            31:02                                                                                                 
                                                                                                                                                                  


N120 OCAD Pálya            ACBB 3.4 km                                 

         303 Mátyás Ildikó         N120      hiba   1(54)   2(32)   3(34)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(64)   9(69)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           3 PVM Pécsi Vörös Meteo                   5:28    7:05    8:08   11:05   14:17   15:24   18:35   20:45   21:55   -----   25:19   26:24   26:46         
                                                     5:28    1:37    1:03    2:57    3:12    1:07    3:11    2:10    1:10            3:24    1:05    0:22         
                                                      *71                                                                                                         
                                                    23:33                                                                                                         
                                                                                                                                                                  


N120 OCAD Pálya            ACCB 3.4 km                                 

    1    307 Fazekas Gabriella     N120     43:13   1(54)   2(32)   3(34)   4(50)   5(59)   6(62)   7(63)   8(64)   9(69)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           3 SPA Tabáni Spartacus                    6:37    9:06   10:45   15:00   20:14   22:57   27:32   30:55   32:54   38:35   41:24   42:44   43:13         
                                                     6:37    2:29    1:39    4:15    5:14    2:43    4:35    3:23    1:59    5:41    2:49    1:20    0:29         


N120 OCAD Pálya            BAAC 4.0 km                                 

    1    304 Hajagos Istvánné      N120     38:56   1(53)   2(32)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(73) 14(100) 
           2 TTE Tipo Tájfutó és K                   7:45    8:47   11:39   13:17   14:23   17:05   20:26   22:42   25:39   28:52   30:10   33:29   36:25   38:27 
                                                     7:45    1:02    2:52    1:38    1:06    2:42    3:21    2:16    2:57    3:13    1:18    3:19    2:56    2:02 
                                                        C             *74                                                                                         
                                                    38:56           35:31                                                                                         
                                                     0:29                                                                                                         


N120 OCAD Pálya            BABB 3.9 km                                 

    1    311 Juhász Júlia          N120     33:15   1(53)   2(32)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(64)  11(69)  12(72)  13(74) 14(100) 
           3 GOC Göcsej Környezetv                   5:52    7:37   10:26   12:01   13:12   16:07   19:23   20:34   24:05   26:26   27:39   29:56   31:46   32:50 
                                                     5:52    1:45    2:49    1:35    1:11    2:55    3:16    1:11    3:31    2:21    1:13    2:17    1:50    1:04 
                                                        C                                                                                                         
                                                    33:15                                                                                                         
                                                     0:25                                                                                                         


N120 OCAD Pálya            BABC 4.0 km                                 

    1    307 Krasznai Orsolya      N120     61:23   1(53)   2(32)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(73) 14(100) 
           1 SPA Tabáni Spartacus                    6:38   10:46   15:56   18:13   19:53   26:21   31:27   33:14   38:12   42:43   53:13   56:21   58:41   60:54 
                                                     6:38    4:08    5:10    2:17    1:40    6:28    5:06    1:47    4:58    4:31   10:30    3:08    2:20    2:13 
                                                        C                                                                                                         
                                                    61:23                                                                                                         
                                                     0:29                                                                                                         


N120 OCAD Pálya            BBAA 3.7 km                                 

    1    303 Lovas Ágnes           N120     34:18   1(53)   2(32)   3(36)   4(48)   5(50)   6(60)   7(62)   8(63)   9(64)  10(70)  11(71)  12(73) 13(100)       C 
           2 PVM Pécsi Vörös Meteo                   5:10    6:10   10:05   11:21   13:02   16:55   18:46   21:59   24:56   27:58   29:58   31:55   33:50   34:18 
                                                     5:10    1:00    3:55    1:16    1:41    3:53    1:51    3:13    2:57    3:02    2:00    1:57    1:55    0:28 


N120 OCAD Pálya            BBAC 3.7 km                                 

    1    310 Galambos Erika        N120     35:35   1(53)   2(32)   3(36)   4(48)   5(50)   6(60)   7(62)   8(63)   9(65)  10(67)  11(72)  12(73) 13(100)       C 
           3 THS Taszár Honvéd Spo                   7:49   12:06   14:45   15:47   17:04   19:56   21:27   24:22   27:27   30:00   32:18   33:37   35:10   35:35 
                                                     7:49    4:17    2:39    1:02    1:17    2:52    1:31    2:55    3:05    2:33    2:18    1:19    1:33    0:25 


N120 OCAD Pálya            BBBB 3.6 km                                 

    1    301 Turcsánné Cseh Erzséb N120     29:37   1(53)   2(32)   3(36)   4(48)   5(50)   6(60)   7(61)   8(63)   9(64)  10(69)  11(72)  12(74) 13(100)       C 
           2 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:45    5:43   10:08   11:34   13:01   16:08   17:23   20:38   23:20   24:54   26:39   28:26   29:16   29:37 
                                                     4:45    0:58    4:25    1:26    1:27    3:07    1:15    3:15    2:42    1:34    1:45    1:47    0:50    0:21 


N120 OCAD Pálya            BBBC 3.7 km                                 

    1    306 Biró Fruzsina         N120     37:53   1(53)   2(32)   3(36)   4(48)   5(50)   6(60)   7(61)   8(63)   9(65)  10(67)  11(72)  12(73) 13(100)       C 
           1 BEA Budapesti Egyetem                   5:38    7:08    9:59   11:29   13:19   17:42   19:15   24:09   28:20   30:03   33:16   35:06   37:25   37:53 
                                                     5:38    1:30    2:51    1:30    1:50    4:23    1:33    4:54    4:11    1:43    3:13    1:50    2:19    0:28 


N120 OCAD Pálya            BCAA 3.5 km                                 

    1    302 Radics Anna           N120     31:47   1(53)   2(32)   3(34)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(64)   9(70)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           2 ETC Egri Testedző Clu                   5:18    6:55    9:06   11:30   15:06   16:46   20:16   22:52   24:52   26:50   29:08   31:20   31:47         
                                                     5:18    1:37    2:11    2:24    3:36    1:40    3:30    2:36    2:00    1:58    2:18    2:12    0:27         


N120 OCAD Pálya            BCBA 3.5 km                                 

    1    309 Rácz Eszter           N120     34:38   1(53)   2(32)   3(34)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(64)   9(70)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           3 POE Pécsi Orvos-Egész                   7:09    8:32   10:49   13:22   17:02   18:19   22:13   24:59   27:33   30:23   32:19   34:15   34:38         
                                                     7:09    1:23    2:17    2:33    3:40    1:17    3:54    2:46    2:34    2:50    1:56    1:56    0:23         


N120 OCAD Pálya            BCBC 3.5 km                                 

    1    305 Kovács Judit          N120     42:03   1(53)   2(32)   3(34)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           1 ZTC Zalaegerszegi Táj                   5:21   10:26   11:39   14:19   18:33   20:08   23:43   30:40   31:46   38:20   39:44   41:38   42:03         
                                                     5:21    5:05    1:13    2:40    4:14    1:35    3:35    6:57    1:06    6:34    1:24    1:54    0:25         


N120 OCAD Pálya            BCCA 3.6 km                                 

    1    308 Fischer Mária         N120     60:13   1(53)   2(32)   3(34)   4(50)   5(59)   6(62)   7(63)   8(64)   9(70)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           2 ARA Alba Regia Atléti                  17:35   20:52   23:22   27:56   33:44   38:07   42:14   46:02   50:39   53:47   56:31   59:08   60:13         
                                                    17:35    3:17    2:30    4:34    5:48    4:23    4:07    3:48    4:37    3:08    2:44    2:37    1:05         
                                                      *52                                                                                                         
                                                     8:38                                                                                                         
                                                                                                                                                                  


N120 OCAD Pálya            CAAC 4.1 km                                 

    1    308 Vékonyné Árva Katalin N120     42:28   1(52)   2(32)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(73) 14(100) 
           1 ARA Alba Regia Atléti                   5:33    7:13   10:28   12:36   13:57   17:23   21:27   23:17   27:16   31:14   32:26   38:09   39:47   41:58 
                                                     5:33    1:40    3:15    2:08    1:21    3:26    4:04    1:50    3:59    3:58    1:12    5:43    1:38    2:11 
                                                        C             *49     *71                                                                                 
                                                    42:28           16:43   35:00                                                                                 
                                                     0:30                                                                                                         


N120 OCAD Pálya            CACC 4.1 km                                 

    1    303 Csillag Vera          N120     36:58   1(52)   2(32)   3(37)   4(46)   5(47)   6(50)   7(59)   8(62)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(73) 14(100) 
           1 PVM Pécsi Vörös Meteo                   9:32   10:58   14:25   16:00   17:03   19:21   22:42   24:24   27:18   30:16   31:12   33:34   34:46   36:31 
                                                     9:32    1:26    3:27    1:35    1:03    2:18    3:21    1:42    2:54    2:58    0:56    2:22    1:12    1:45 
                                                        C                                                                                                         
                                                    36:58                                                                                                         
                                                     0:27                                                                                                         


N120 OCAD Pálya            CBAA 3.7 km                                 

    1    307 Molnár Jeannette      N120     86:25   1(52)   2(32)   3(36)   4(48)   5(50)   6(60)   7(62)   8(63)   9(64)  10(70)  11(71)  12(73) 13(100)       C 
           2 SPA Tabáni Spartacus                    9:37   26:00   40:15   42:34   47:32   56:17   58:23   62:34   67:31   73:23   77:49   83:49   85:53   86:25 
                                                     9:37   16:23   14:15    2:19    4:58    8:45    2:06    4:11    4:57    5:52    4:26    6:00    2:04    0:32 


N120 OCAD Pálya            CBCA 3.8 km                                 

    1    305 Erdősné Németh Ágnes  N120     43:42   1(52)   2(32)   3(36)   4(48)   5(50)   6(59)   7(62)   8(63)   9(64)  10(70)  11(71)  12(73) 13(100)       C 
           3 ZTC Zalaegerszegi Táj                   5:47    7:35   11:33   13:04   15:12   20:27   23:17   27:40   31:16   36:09   38:52   40:56   43:10   43:42 
                                                     5:47    1:48    3:58    1:31    2:08    5:15    2:50    4:23    3:36    4:53    2:43    2:04    2:14    0:32 


N120 OCAD Pálya            CBCC 3.7 km                                 

    1    309 Tóthné Pfeiffer Zsuzs N120     35:00   1(52)   2(32)   3(36)   4(48)   5(50)   6(59)   7(62)   8(63)   9(65)  10(67)  11(72)  12(73) 13(100)       C 
           2 POE Pécsi Orvos-Egész                   5:31    7:21    9:59   11:22   12:54   16:51   19:05   22:31   26:40   28:00   30:36   32:30   34:35   35:00 
                                                     5:31    1:50    2:38    1:23    1:32    3:57    2:14    3:26    4:09    1:20    2:36    1:54    2:05    0:25 
    2    302 Kiss Teodóra          N120     36:27   1(52)   2(32)   3(36)   4(48)   5(50)   6(59)   7(62)   8(63)   9(65)  10(67)  11(72)  12(73) 13(100)       C 
           1 ETC Egri Testedző Clu                   9:38   11:03   15:49   16:51   18:09   21:52   23:35   26:22   30:08   31:08   33:14   34:29   36:03   36:27 
                                                     9:38    1:25    4:46    1:02    1:18    3:43    1:43    2:47    3:46    1:00    2:06    1:15    1:34    0:24 


N120 OCAD Pálya            CCAB 3.4 km                                 

    1    306 Síkhegyi Gabriella    N120     35:29   1(52)   2(32)   3(34)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(64)   9(69)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           2 BEA Budapesti Egyetem                   7:24    9:15   10:31   13:37   17:37   20:52   24:36   27:26   29:05   31:15   33:44   35:01   35:29         
                                                     7:24    1:51    1:16    3:06    4:00    3:15    3:44    2:50    1:39    2:10    2:29    1:17    0:28         


N120 OCAD Pálya            CCBB 3.4 km                                 

    1    310 Barát Imola           N120     28:53   1(52)   2(32)   3(34)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(64)   9(69)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           2 THS Taszár Honvéd Spo                   4:54    6:19    7:34    9:53   13:41   14:52   18:59   21:44   23:07   25:34   27:26   28:29   28:53         
                                                     4:54    1:25    1:15    2:19    3:48    1:11    4:07    2:45    1:23    2:27    1:52    1:03    0:24         


N120 OCAD Pálya            CCCA 3.6 km                                 

    1    304 Szemler Judit         N120     45:26   1(52)   2(32)   3(34)   4(50)   5(59)   6(62)   7(63)   8(64)   9(70)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           3 TTE Tipo Tájfutó és K                   7:19   12:34   15:44   18:45   23:13   25:54   29:57   33:08   37:35   40:15   42:28   44:56   45:26         
                                                     7:19    5:15    3:10    3:01    4:28    2:41    4:03    3:11    4:27    2:40    2:13    2:28    0:30         


N120 OCAD Pálya            CCCC 3.5 km                                 

    1    301 Lukácsi Ágnes Erika   N120     40:41   1(52)   2(32)   3(34)   4(50)   5(59)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           3 PVS Pécsi Vasutas Spo                   8:32   10:20   12:26   16:28   21:10   24:38   28:00   32:16   33:32   36:47   38:22   40:16   40:41         
                                                     8:32    1:48    2:06    4:02    4:42    3:28    3:22    4:16    1:16    3:15    1:35    1:54    0:25         
    2    311 Wallner Anett         N120     52:31   1(52)   2(32)   3(34)   4(50)   5(59)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           2 GOC Göcsej Környezetv                  10:55   12:46   17:18   20:20   25:09   27:49   31:53   35:58   42:47   45:56   50:19   52:05   52:31         
                                                    10:55    1:51    4:32    3:02    4:49    2:40    4:04    4:05    6:49    3:09    4:23    1:46    0:26         


F170 OCAD Pálya            AAAA 4.2 km                                 

    1    201 Prill László          F170     27:32   1(31)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           1 GYO Gyöngyösi Tájfutó                   4:40    7:18    9:00   10:43   14:05   15:25   18:02   20:23   22:50   24:37   26:07   27:05   27:32         
                                                     4:40    2:38    1:42    1:43    3:22    1:20    2:37    2:21    2:27    1:47    1:30    0:58    0:27         


F170 OCAD Pálya            AAAB 4.2 km                                 

    1    217 Körmendi Miklós       F170     26:45   1(31)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           1 MSE Megalódusz Sporte                   4:38    7:20    8:52   10:31   13:50   15:09   17:25   19:20   22:09   23:57   24:58   26:24   26:45         
                                                     4:38    2:42    1:32    1:39    3:19    1:19    2:16    1:55    2:49    1:48    1:01    1:26    0:21         
    2    213 Kaján László          F170     38:47   1(31)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           1 FMT FŐMTERV SK FMT                      6:54   11:01   13:06   15:40   20:09   22:13   25:29   28:09   30:25   33:36   35:06   38:20   38:47         
                                                     6:54    4:07    2:05    2:34    4:29    2:04    3:16    2:40    2:16    3:11    1:30    3:14    0:27         


F170 OCAD Pálya            AACA 4.2 km                                 

    1    209 Molnár Gábor          F170     36:00   1(31)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(61)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           1 MAF Műegyetemi Atléti                   5:27    8:43   10:45   13:04   17:07   18:32   21:53   24:49   28:00   31:47   34:06   35:31   36:00         
                                                     5:27    3:16    2:02    2:19    4:03    1:25    3:21    2:56    3:11    3:47    2:19    1:25    0:29         
    2    226 Mátrai Róbert         F170     42:11   1(31)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(61)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           1 SZV Szegedi Vasutas S                   5:47    9:41   11:57   14:21   24:08   25:52   29:49   33:44   35:12   38:01   40:28   41:42   42:11         
                                                     5:47    3:54    2:16    2:24    9:47    1:44    3:57    3:55    1:28    2:49    2:27    1:14    0:29         
                                                      *61                                                                                                         
                                                    19:05                                                                                                         
                                                                                                                                                                  


F170 OCAD Pálya            AACD 4.2 km                                 

    1    205 Erdélyi Tibor         F170     34:14   1(31)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(61)   7(63)   8(65)   9(69)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           1 HSE Hegyisport Szente                   5:33    9:12   11:32   13:37   17:50   19:30   23:29   26:37   28:05   29:41   31:39   33:44   34:14         
                                                     5:33    3:39    2:20    2:05    4:13    1:40    3:59    3:08    1:28    1:36    1:58    2:05    0:30         


F170 OCAD Pálya            ABAC 4.2 km                                 

    1    223 Bódy Kornél           F170     63:49   1(31)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           2 VBT Veszprémi Bridzs                    8:36   13:58   17:07   21:34   26:10   28:58   31:45   34:39   57:14   59:25   62:21   63:19   63:49         
                                                     8:36    5:22    3:09    4:27    4:36    2:48    2:47    2:54   22:35    2:11    2:56    0:58    0:30         


F170 OCAD Pálya            ABAD 4.2 km                                 

    1    202 Takács Csaba          F170     28:38   1(31)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(65)   9(69)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           2 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:22    8:21    9:43   12:34   16:04   17:33   20:12   22:46   23:52   25:08   26:42   28:16   28:38         
                                                     5:22    2:59    1:22    2:51    3:30    1:29    2:39    2:34    1:06    1:16    1:34    1:34    0:22         
    2    216 Kovács Zoltán         F170     33:00   1(31)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(65)   9(69)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           2 KST Kőbányai Sirály T                   7:00   10:24   11:47   14:35   18:32   20:23   23:14   26:03   27:13   29:02   30:41   32:25   33:00         
                                                     7:00    3:24    1:23    2:48    3:57    1:51    2:51    2:49    1:10    1:49    1:39    1:44    0:35         


F170 OCAD Pálya            ABCA 4.2 km                                 

    1    225 Szőcs László          F170     30:31   1(31)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(61)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           2 HSP Hidegkúti Spartac                   5:21    9:30   10:47   14:06   18:30   19:37   22:38   25:03   25:49   27:33   29:11   30:08   30:31         
                                                     5:21    4:09    1:17    3:19    4:24    1:07    3:01    2:25    0:46    1:44    1:38    0:57    0:23         


F170 OCAD Pálya            ABCB 4.3 km                                 

    1    210 Győri László          F170     30:52   1(31)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(61)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           2 SDS Salgótarjáni Dorn                   5:03    7:52    9:13   12:28   16:10   17:21   20:17   22:17   25:23   27:38   28:47   30:28   30:52         
                                                     5:03    2:49    1:21    3:15    3:42    1:11    2:56    2:00    3:06    2:15    1:09    1:41    0:24         
    2    219 Zoboki Mihály         F170     31:19   1(31)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(61)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           2 THT Tapolcai Honvéd S                   5:47    8:36    9:56   13:07   17:03   18:24   21:37   24:01   26:11   28:21   29:28   30:59   31:19         
                                                     5:47    2:49    1:20    3:11    3:56    1:21    3:13    2:24    2:10    2:10    1:07    1:31    0:20         


F170 OCAD Pálya            ACAD 4.9 km                                 

    1    203 Móro Tibor            F170     31:32   1(31)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(57)   8(62)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           3 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:44    8:53   11:16   12:30   15:19   17:17   20:33   21:56   24:18   26:31   27:22   28:33   29:45   31:07 
                                                     4:44    4:09    2:23    1:14    2:49    1:58    3:16    1:23    2:22    2:13    0:51    1:11    1:12    1:22 
                                                        C                                                                                                         
                                                    31:32                                                                                                         
                                                     0:25                                                                                                         
    2    215 Kiffer Gyula          F170     36:19   1(31)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(57)   8(62)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           3 ARA Alba Regia Atléti                   4:01   10:36   12:28   13:36   16:13   18:26   25:47   27:03   29:13   31:13   32:04   33:35   34:40   35:58 
                                                     4:01    6:35    1:52    1:08    2:37    2:13    7:21    1:16    2:10    2:00    0:51    1:31    1:05    1:18 
                                                        C                                                                                                         
                                                    36:19                                                                                                         
                                                     0:21                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            ACBB 4.9 km                                 

    1    214 Pavlovics Gábor       F170     29:53   1(31)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           3 PVM Pécsi Vörös Meteo                   4:49    7:32    9:37   10:48   13:42   15:31   18:27   19:14   22:10   23:59   25:07   26:46   27:45   29:17 
                                                     4:49    2:43    2:05    1:11    2:54    1:49    2:56    0:47    2:56    1:49    1:08    1:39    0:59    1:32 
                                                        C                                                                                                         
                                                    29:53                                                                                                         
                                                     0:36                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            ACBD 4.8 km                                 

    1    206 Kovács Balázs         F170     29:17   1(31)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           3 BEA Budapesti Egyetem                   4:51    7:38    9:48   10:58   13:39   15:55   18:28   19:16   21:56   24:12   25:14   26:21   27:34   28:54 
                                                     4:51    2:47    2:10    1:10    2:41    2:16    2:33    0:48    2:40    2:16    1:02    1:07    1:13    1:20 
                                                        C                                                                                                         
                                                    29:17                                                                                                         
                                                     0:23                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            ACCA 5.0 km                                 

    1    220 Pavlovics György ifj. F170     31:52   1(31)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(74) 14(100) 
           3 THS Taszár Honvéd Spo                   4:41    7:23    9:33   10:51   14:00   15:41   19:13   20:23   23:29   26:01   26:56   28:49   30:27   31:25 
                                                     4:41    2:42    2:10    1:18    3:09    1:41    3:32    1:10    3:06    2:32    0:55    1:53    1:38    0:58 
                                                        C                                                                                                         
                                                    31:52                                                                                                         
                                                     0:27                                                                                                         
    2    207 Kovács Péter          F170     34:21   1(31)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(74) 14(100) 
           3 BBB Balassi Bálint Kö                   4:54    7:37    9:54   11:26   14:47   16:47   20:22   21:43   25:02   28:00   28:56   31:09   32:56   33:59 
                                                     4:54    2:43    2:17    1:32    3:21    2:00    3:35    1:21    3:19    2:58    0:56    2:13    1:47    1:03 
                                                        C                                                                                                         
                                                    34:21                                                                                                         
                                                     0:22                                                                                                         
    3    224 Marton Balázs         F170     38:44   1(31)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(74) 14(100) 
           3 VHS Veszprémi Honvéd                    5:11    8:41   13:25   15:02   18:26   20:24   24:14   25:21   28:43   32:12   33:21   35:27   37:20   38:21 
                                                     5:11    3:30    4:44    1:37    3:24    1:58    3:50    1:07    3:22    3:29    1:09    2:06    1:53    1:01 
                                                        C                                                                                                         
                                                    38:44                                                                                                         
                                                     0:23                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            ACCB 5.0 km                                 

    1    211 Marosvölgyi Máté      F170     35:23   1(31)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           3 SPA Tabáni Spartacus                    6:01    8:47   10:46   12:35   15:12   17:14   23:34   24:36   27:24   29:17   30:33   32:38   33:44   35:04 
                                                     6:01    2:46    1:59    1:49    2:37    2:02    6:20    1:02    2:48    1:53    1:16    2:05    1:06    1:20 
                                                        C                                                                                                         
                                                    35:23                                                                                                         
                                                     0:19                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            ADAB 5.2 km                                 

    1    204 Nagy István           F170     26:17   1(31)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(57)   8(62)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           4 TSE Törekvés Sport Eg                   4:25    6:40    8:42    9:54   12:14   14:03   16:35   17:44   19:46   21:17   22:29   24:04   24:48   25:57 
                                                     4:25    2:15    2:02    1:12    2:20    1:49    2:32    1:09    2:02    1:31    1:12    1:35    0:44    1:09 
                                                        C                                                                                                         
                                                    26:17                                                                                                         
                                                     0:20                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            ADAD 5.1 km                                 

    1    222 Dankó István          F170     53:11   1(31)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(57)   8(62)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           4 TTE Tipo Tájfutó és K                   6:43   14:54   18:37   20:51   27:31   31:14   36:04   38:25   41:33   44:56   46:16   48:46   50:51   52:43 
                                                     6:43    8:11    3:43    2:14    6:40    3:43    4:50    2:21    3:08    3:23    1:20    2:30    2:05    1:52 
                                                        C             *38                                                                                         
                                                    53:11           12:46                                                                                         
                                                     0:28                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            ADBB 5.0 km                                 

    1    221 Gyimesi Zoltán        F170     38:43   1(31)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           4 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:01    8:14   10:56   12:46   15:48   18:15   22:24   23:20   26:12   29:16   33:31   35:17   36:49   38:21 
                                                     5:01    3:13    2:42    1:50    3:02    2:27    4:09    0:56    2:52    3:04    4:15    1:46    1:32    1:32 
                                                        C                                                                                                         
                                                    38:43                                                                                                         
                                                     0:22                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            ADCA 5.1 km                                 

    1    208 Lévai Ferenc          F170     29:08   1(31)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(74) 14(100) 
           4 SZV Szegedi Vasutas S                   3:36    5:49    7:37    8:52   11:16   13:24   17:46   18:52   21:18   23:33   25:19   27:01   28:11   28:48 
                                                     3:36    2:13    1:48    1:15    2:24    2:08    4:22    1:06    2:26    2:15    1:46    1:42    1:10    0:37 
                                                        C                                                                                                         
                                                    29:08                                                                                                         
                                                     0:20                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            ADCD 5.1 km                                 

    1    212 Bátor Szilárd         F170     35:25   1(31)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           4 ESP Egri Spartacus Tá                   4:56    7:55   10:28   12:09   15:17   18:04   21:44   23:09   26:27   29:18   30:17   31:44   33:10   35:01 
                                                     4:56    2:59    2:33    1:41    3:08    2:47    3:40    1:25    3:18    2:51    0:59    1:27    1:26    1:51 
                                                        C                                                                                                         
                                                    35:25                                                                                                         
                                                     0:24                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            BAAC 4.0 km                                 

    1    207 Vancsik Nándor        F170     30:59   1(33)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           1 BBB Balassi Bálint Kö                   5:22    7:09    9:27   11:39   15:54   17:56   21:11   23:43   24:49   27:05   29:30   30:34   30:59         
                                                     5:22    1:47    2:18    2:12    4:15    2:02    3:15    2:32    1:06    2:16    2:25    1:04    0:25         


F170 OCAD Pálya            BACA 4.0 km                                 

    1    222 Pap László            F170     35:32   1(33)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(61)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           1 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:23    7:10    9:17   11:36   15:59   17:27   21:09   24:42   27:49   31:19   33:41   35:02   35:32         
                                                     5:23    1:47    2:07    2:19    4:23    1:28    3:42    3:33    3:07    3:30    2:22    1:21    0:30         
                                                      *70                                                                                                         
                                                    26:26                                                                                                         
                                                                                                                                                                  


F170 OCAD Pálya            BACB 4.1 km                                 

    1    206 Knuth Ábel            F170     27:35   1(33)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(61)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           1 BEA Budapesti Egyetem                   5:12    6:46    8:31   10:25   13:56   16:09   19:09   21:10   22:25   24:15   25:32   27:09   27:35         
                                                     5:12    1:34    1:45    1:54    3:31    2:13    3:00    2:01    1:15    1:50    1:17    1:37    0:26         


F170 OCAD Pálya            BADA 3.9 km                                 

    1    210 Pelyhe Dénes          F170     27:42   1(33)   2(37)   3(47)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           1 SDS Salgótarjáni Dorn                   5:11    6:49    8:29   10:30   13:13   14:32   17:00   20:00   22:54   24:53   26:18   27:15   27:42         
                                                     5:11    1:38    1:40    2:01    2:43    1:19    2:28    3:00    2:54    1:59    1:25    0:57    0:27         


F170 OCAD Pálya            BADB 4.0 km                                 

    1    223 Németh István         F170     35:11   1(33)   2(37)   3(47)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           1 VBT Veszprémi Bridzs                    6:22    8:41   10:38   12:37   16:31   18:40   21:37   24:06   26:58   31:29   33:10   34:48   35:11         
                                                     6:22    2:19    1:57    1:59    3:54    2:09    2:57    2:29    2:52    4:31    1:41    1:38    0:23         


F170 OCAD Pálya            BBAA 4.1 km                                 

    1    211 Fleischer Zoltán      F170     33:12   1(33)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           2 SPA Tabáni Spartacus                    7:52   10:00   11:28   14:17   18:11   19:49   22:58   25:44   26:55   29:29   31:30   32:32   33:12         
                                                     7:52    2:08    1:28    2:49    3:54    1:38    3:09    2:46    1:11    2:34    2:01    1:02    0:40         


F170 OCAD Pálya            BBAB 4.1 km                                 

    1    220 Fodor Péter           F170     35:06   1(33)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           2 THS Taszár Honvéd Spo                   6:06    8:00    9:31   12:32   17:21   19:13   22:18   24:48   28:12   30:39   32:50   34:38   35:06         
                                                     6:06    1:54    1:31    3:01    4:49    1:52    3:05    2:30    3:24    2:27    2:11    1:48    0:28         


F170 OCAD Pálya            BBBB 4.0 km                                 

    1    215 Molnár Tibor          F170     24:01   1(33)   2(37)   3(46)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           2 ARA Alba Regia Atléti                   5:16    6:59    8:03   10:29   12:50   13:43   16:11   17:56   19:00   21:19   22:19   23:39   24:01         
                                                     5:16    1:43    1:04    2:26    2:21    0:53    2:28    1:45    1:04    2:19    1:00    1:20    0:22         
                                                     *100                                                                                                         
                                                    23:40                                                                                                         
                                                                                                                                                                  
    2    201 Rácz Csaba            F170     32:40   1(33)   2(37)   3(46)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           2 GYO Gyöngyösi Tájfutó                   4:55    6:27    7:39    9:59   12:30   13:19   16:10   18:09   27:49   29:26   30:40   32:11   32:40         
                                                     4:55    1:32    1:12    2:20    2:31    0:49    2:51    1:59    9:40    1:37    1:14    1:31    0:29         


F170 OCAD Pálya            BBDA 4.0 km                                 

    1    204 Zakariás Péter        F170     28:56   1(33)   2(37)   3(46)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           2 TSE Törekvés Sport Eg                   4:51    6:31    7:44    9:56   17:51   18:58   21:11   23:38   24:29   26:09   27:39   28:33   28:56         
                                                     4:51    1:40    1:13    2:12    7:55    1:07    2:13    2:27    0:51    1:40    1:30    0:54    0:23         


F170 OCAD Pálya            BBDB 4.0 km                                 

    1    226 Vass Zoltán           F170     37:15   1(33)   2(37)   3(46)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           2 SZV Szegedi Vasutas S                   6:38    8:30   10:13   13:30   19:32   21:00   24:27   27:20   29:23   32:10   34:52   36:48   37:15         
                                                     6:38    1:52    1:43    3:17    6:02    1:28    3:27    2:53    2:03    2:47    2:42    1:56    0:27         


F170 OCAD Pálya            BCAC 4.8 km                                 

    1    212 Blézer Attila         F170     37:37   1(33)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(57)   8(62)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           3 ESP Egri Spartacus Tá                   6:50    8:43   11:05   12:42   16:05   18:25   22:32   24:16   27:16   29:32   30:43   34:09   36:14   37:12 
                                                     6:50    1:53    2:22    1:37    3:23    2:20    4:07    1:44    3:00    2:16    1:11    3:26    2:05    0:58 
                                                        C                                                                                                         
                                                    37:37                                                                                                         
                                                     0:25                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            BCBB 4.7 km                                 

    1    202 Egei Tamás            F170     27:43   1(33)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           3 TTE Tipo Tájfutó és K                   4:45    6:11    8:08    9:18   11:59   13:40   16:01   17:40   20:15   22:09   23:30   25:09   26:10   27:23 
                                                     4:45    1:26    1:57    1:10    2:41    1:41    2:21    1:39    2:35    1:54    1:21    1:39    1:01    1:13 
                                                        C                                                                                                         
                                                    27:43                                                                                                         
                                                     0:20                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            BCBC 4.7 km                                 

    1    205 Jankó Tamás           F170     33:16   1(33)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           3 HSE Hegyisport Szente                   5:23    7:18    9:45   11:24   14:33   16:46   19:48   20:57   24:30   26:48   28:05   30:02   31:58   32:51 
                                                     5:23    1:55    2:27    1:39    3:09    2:13    3:02    1:09    3:33    2:18    1:17    1:57    1:56    0:53 
                                                        C                                                                                                         
                                                    33:16                                                                                                         
                                                     0:25                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            BCDA 4.7 km                                 

    1    221 Tóth Tamás            F170     34:04   1(33)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(74) 14(100) 
           3 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:41    7:38    9:45   14:08   17:19   19:13   21:50   23:04   25:40   28:20   29:09   31:04   32:44   33:39 
                                                     5:41    1:57    2:07    4:23    3:11    1:54    2:37    1:14    2:36    2:40    0:49    1:55    1:40    0:55 
                                                        C                                                                                                         
                                                    34:04                                                                                                         
                                                     0:25                                                                                                         
    2    217 Varsányi Ferenc       F170     34:53   1(33)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(74) 14(100) 
           3 MSE Megalódusz Sporte                   9:02   10:46   12:51   14:11   17:16   19:03   22:25   23:38   26:20   29:00   29:59   31:51   33:28   34:28 
                                                     9:02    1:44    2:05    1:20    3:05    1:47    3:22    1:13    2:42    2:40    0:59    1:52    1:37    1:00 
                                                        C                                                                                                         
                                                    34:53                                                                                                         
                                                     0:25                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            BCDB 4.7 km                                 

    1    225 Néda László           F170     27:36   1(33)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           3 HSP Hidegkúti Spartac                   4:35    6:12    8:00    9:15   12:00   13:49   16:50   18:03   20:21   22:05   23:16   24:58   25:55   27:15 
                                                     4:35    1:37    1:48    1:15    2:45    1:49    3:01    1:13    2:18    1:44    1:11    1:42    0:57    1:20 
                                                        C             *49                                                                                         
                                                    27:36           13:27                                                                                         
                                                     0:21                                                                                                         
    2    208 Novai György          F170     31:25   1(33)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           3 SZV Szegedi Vasutas S                   4:49    6:18    8:17    9:33   13:41   16:33   18:55   20:04   22:28   24:10   26:27   28:37   29:42   31:02 
                                                     4:49    1:29    1:59    1:16    4:08    2:52    2:22    1:09    2:24    1:42    2:17    2:10    1:05    1:20 
                                                        C                                                                                                         
                                                    31:25                                                                                                         
                                                     0:23                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            BDBB 4.9 km                                 

    1    203 Viniczai Ferenc       F170     28:42   1(33)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           4 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:16    5:37    7:47    9:11   11:46   14:14   16:48   17:41   20:29   22:21   23:55   25:38   26:39   28:14 
                                                     4:16    1:21    2:10    1:24    2:35    2:28    2:34    0:53    2:48    1:52    1:34    1:43    1:01    1:35 
                                                        C                                                                                                         
                                                    28:42                                                                                                         
                                                     0:28                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            BDCA 5.0 km                                 

    1    213 Buzás Gyula           F170     49:13   1(33)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(74) 14(100) 
           4 FMT FŐMTERV SK FMT                     10:18   12:20   16:31   18:10   21:50   26:05   31:15   33:43   38:01   41:30   42:45   45:14   47:51   48:48 
                                                    10:18    2:02    4:11    1:39    3:40    4:15    5:10    2:28    4:18    3:29    1:15    2:29    2:37    0:57 
                                                        C             *39                                                                                         
                                                    49:13           14:58                                                                                         
                                                     0:25                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            BDDB 4.9 km                                 

    1    224 Vass Tibor            F170     32:45   1(33)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           4 VHS Veszprémi Honvéd                    5:58    7:32   10:35   12:04   15:01   17:40   20:30   21:49   24:29   26:32   27:44   29:41   30:46   32:20 
                                                     5:58    1:34    3:03    1:29    2:57    2:39    2:50    1:19    2:40    2:03    1:12    1:57    1:05    1:34 
                                                        C                                                                                                         
                                                    32:45                                                                                                         
                                                     0:25                                                                                                         
    2    209 Dalos Attila          F170     33:37   1(33)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(64)  11(70)  12(72)  13(73) 14(100) 
           4 MAF Műegyetemi Atléti                   5:23    7:03    9:40   11:21   14:26   17:16   20:21   21:38   24:26   26:46   28:15   30:28   31:43   33:12 
                                                     5:23    1:40    2:37    1:41    3:05    2:50    3:05    1:17    2:48    2:20    1:29    2:13    1:15    1:29 
                                                        C                                                                                                         
                                                    33:37                                                                                                         
                                                     0:25                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            BDDC 4.9 km                                 

    1    219 Molnár Zoltán         F170     26:09   1(33)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           4 THT Tapolcai Honvéd S                   4:02    5:11    7:13    8:26   10:51   12:53   15:08   16:13   18:25   20:08   22:22   23:45   25:07   25:50 
                                                     4:02    1:09    2:02    1:13    2:25    2:02    2:15    1:05    2:12    1:43    2:14    1:23    1:22    0:43 
                                                        C                                                                                                         
                                                    26:09                                                                                                         
                                                     0:19                                                                                                         
    2    216 Závodszky Tamás       F170     35:56   1(33)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           4 KST Kőbányai Sirály T                   4:44    6:25    9:06   10:32   13:26   15:58   22:57   24:07   26:35   28:34   31:07   33:00   34:48   35:39 
                                                     4:44    1:41    2:41    1:26    2:54    2:32    6:59    1:10    2:28    1:59    2:33    1:53    1:48    0:51 
                                                        C             *49                                                                                         
                                                    35:56           15:28                                                                                         
                                                     0:17                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            BDDD 4.8 km                                 

    1    214 Szieberth Péter       F170     29:15   1(33)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           4 PVM Pécsi Vörös Meteo                   4:40    6:01    8:15    9:35   12:09   14:13   17:50   19:06   21:52   24:19   25:15   26:15   27:28   28:51 
                                                     4:40    1:21    2:14    1:20    2:34    2:04    3:37    1:16    2:46    2:27    0:56    1:00    1:13    1:23 
                                                        C                                                                                                         
                                                    29:15                                                                                                         
                                                     0:24                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            CAAC 4.2 km                                 

    1    224 Németh Zsolt          F170     60:53   1(35)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           1 VHS Veszprémi Honvéd                    7:08   10:26   14:56   17:48   22:53   39:14   42:46   45:24   53:22   56:30   59:09   60:24   60:53         
                                                     7:08    3:18    4:30    2:52    5:05   16:21    3:32    2:38    7:58    3:08    2:39    1:15    0:29         


F170 OCAD Pálya            CABB 4.1 km                                 

    1    212 Laurinyecz Csaba      F170     31:50   1(35)   2(37)   3(47)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           1 ESP Egri Spartacus Tá                   6:20    9:06   10:57   13:09   16:57   18:05   21:19   23:40   25:36   28:56   30:01   31:26   31:50         
                                                     6:20    2:46    1:51    2:12    3:48    1:08    3:14    2:21    1:56    3:20    1:05    1:25    0:24         
    2    216 Hegedűs Béla          F170     34:22   1(35)   2(37)   3(47)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           1 KST Kőbányai Sirály T                   5:54    9:31   12:02   14:17   17:40   18:51   22:55   25:36   27:13   29:37   31:29   33:48   34:22         
                                                     5:54    3:37    2:31    2:15    3:23    1:11    4:04    2:41    1:37    2:24    1:52    2:19    0:34         


F170 OCAD Pálya            CABD 4.0 km                                 

    1    204 Kéri Péter            F170     32:29   1(35)   2(37)   3(47)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(65)   9(69)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           1 TSE Törekvés Sport Eg                   6:27    9:23   11:40   13:58   17:18   18:31   22:10   25:26   26:34   28:05   29:50   31:53   32:29         
                                                     6:27    2:56    2:17    2:18    3:20    1:13    3:39    3:16    1:08    1:31    1:45    2:03    0:36         


F170 OCAD Pálya            CACD 4.2 km                                 

    1    221 Miháczi Zoltán        F170     32:06   1(35)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(61)   7(63)   8(65)   9(69)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           1 TTE Tipo Tájfutó és K                   6:35    9:14   11:23   13:52   17:34   19:03   22:31   25:36   26:37   27:54   29:40   31:38   32:06         
                                                     6:35    2:39    2:09    2:29    3:42    1:29    3:28    3:05    1:01    1:17    1:46    1:58    0:28         


F170 OCAD Pálya            CADC 4.1 km                                 

    1    203 Kovács Ferenc dr.     F170     27:33   1(35)   2(37)   3(47)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           1 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:48    6:59    8:28   10:17   12:42   14:02   16:26   20:26   22:45   24:42   26:20   27:10   27:33         
                                                     4:48    2:11    1:29    1:49    2:25    1:20    2:24    4:00    2:19    1:57    1:38    0:50    0:23         
                                                      *71                                                                                                         
                                                    18:38                                                                                                         
                                                                                                                                                                  
    2    211 Koltai Zoltán         F170     34:50   1(35)   2(37)   3(47)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           1 SPA Tabáni Spartacus                    6:10    8:52   10:39   12:55   21:44   23:13   26:12   28:29   29:41   31:36   33:27   34:26   34:50         
                                                     6:10    2:42    1:47    2:16    8:49    1:29    2:59    2:17    1:12    1:55    1:51    0:59    0:24         


F170 OCAD Pálya            CBAA 4.3 km                                 

    1    206 Kele József           F170     32:20   1(35)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           2 BEA Budapesti Egyetem                   5:32    8:10    9:32   12:44   16:27   18:20   22:33   25:20   26:22   28:24   30:17   31:53   32:20         
                                                     5:32    2:38    1:22    3:12    3:43    1:53    4:13    2:47    1:02    2:02    1:53    1:36    0:27         


F170 OCAD Pálya            CBAC 4.2 km                                 

    1    208 Szokol Lajos          F170     29:34   1(35)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           2 SZV Szegedi Vasutas S                   5:37    8:32   10:06   12:54   16:12   18:14   21:14   23:18   24:15   26:04   28:10   29:09   29:34         
                                                     5:37    2:55    1:34    2:48    3:18    2:02    3:00    2:04    0:57    1:49    2:06    0:59    0:25         


F170 OCAD Pálya            CBCC 4.2 km                                 

    1    214 Gajdos György         F170     32:31   1(35)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(61)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           2 PVM Pécsi Vörös Meteo                   6:15    9:29   11:20   14:21   18:20   19:43   23:11   25:21   26:45   28:49   30:51   32:03   32:31         
                                                     6:15    3:14    1:51    3:01    3:59    1:23    3:28    2:10    1:24    2:04    2:02    1:12    0:28         


F170 OCAD Pálya            CBDB 4.2 km                                 

    1    205 Kiácz Bence           F170     30:56   1(35)   2(37)   3(46)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           2 HSE Hegyisport Szente                   5:37    8:04    9:37   12:31   15:17   16:35   19:17   21:18   26:04   27:54   29:02   30:31   30:56         
                                                     5:37    2:27    1:33    2:54    2:46    1:18    2:42    2:01    4:46    1:50    1:08    1:29    0:25         


F170 OCAD Pálya            CBDD 4.1 km                                 

    1    213 Nagy Zsolt            F170     37:28   1(35)   2(37)   3(46)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(65)   9(69)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           2 FMT FŐMTERV SK FMT                      7:45   11:06   12:41   16:04   19:53   21:35   25:04   30:32   31:52   33:23   35:08   37:01   37:28         
                                                     7:45    3:21    1:35    3:23    3:49    1:42    3:29    5:28    1:20    1:31    1:45    1:53    0:27         
                                                      *49                                                                                                         
                                                    15:31                                                                                                         
                                                                                                                                                                  


F170 OCAD Pálya            CCAC 5.0 km                                 

    1    209 Weiler Zsolt          F170     33:22   1(35)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(57)   8(62)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           3 MAF Műegyetemi Atléti                   6:09    8:33   10:44   12:04   15:08   17:29   20:52   22:16   24:59   27:09   28:20   30:02   32:01   32:56 
                                                     6:09    2:24    2:11    1:20    3:04    2:21    3:23    1:24    2:43    2:10    1:11    1:42    1:59    0:55 
                                                        C             *49                                                                                         
                                                    33:22           16:49                                                                                         
                                                     0:26                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            CCAD 5.0 km                                 

         226 Hajagos Henrik        F170      hiba   1(35)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(57)   8(62)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           3 SZV Szegedi Vasutas S                   6:23   10:32   13:08   19:58   23:41   -----   30:12   32:13   35:27   38:52   40:14   41:48   43:35   45:21 
                                                     6:23    4:09    2:36    6:50    3:43            6:31    2:01    3:14    3:25    1:22    1:34    1:47    1:46 
                                                        C             *49                                                                                         
                                                    45:46           25:39                                                                                         
                                                     0:25                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            CCBD 4.8 km                                 

    1    219 Vereszki Tibor        F170     30:36   1(35)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           3 THT Tapolcai Honvéd S                   5:21    7:35    9:30   13:12   15:48   17:17   19:44   20:34   23:12   25:19   26:10   27:40   28:48   30:13 
                                                     5:21    2:14    1:55    3:42    2:36    1:29    2:27    0:50    2:38    2:07    0:51    1:30    1:08    1:25 
                                                        C                                                                                                         
                                                    30:36                                                                                                         
                                                     0:23                                                                                                         
    2    223 Sótonyi Sándor        F170     58:33   1(35)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           3 VBT Veszprémi Bridzs                    7:02   11:59   14:36   18:20   29:00   31:30   43:43   44:53   47:50   51:53   53:37   55:10   56:43   58:07 
                                                     7:02    4:57    2:37    3:44   10:40    2:30   12:13    1:10    2:57    4:03    1:44    1:33    1:33    1:24 
                                                        C                                                                                                         
                                                    58:33                                                                                                         
                                                     0:26                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            CCCC 5.0 km                                 

    1    201 Gyallai János         F170     29:54   1(35)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           3 GYO Gyöngyösi Tájfutó                   5:12    7:42    9:41   10:49   13:29   15:07   18:58   20:03   22:51   24:42   25:41   27:13   28:48   29:34 
                                                     5:12    2:30    1:59    1:08    2:40    1:38    3:51    1:05    2:48    1:51    0:59    1:32    1:35    0:46 
                                                        C                                                                                                         
                                                    29:54                                                                                                         
                                                     0:20                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            CCDC 4.8 km                                 

    1    222 Ipsics László         F170     43:28   1(35)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           3 TTE Tipo Tájfutó és K                   6:47    9:30   11:55   14:43   18:23   20:47   29:44   31:25   33:55   36:06   37:30   40:12   42:13   43:03 
                                                     6:47    2:43    2:25    2:48    3:40    2:24    8:57    1:41    2:30    2:11    1:24    2:42    2:01    0:50 
                                                        C                                                                                                         
                                                    43:28                                                                                                         
                                                     0:25                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            CDAC 5.2 km                                 

    1    225 Marton János          F170     27:46   1(35)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(57)   8(62)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           4 HSP Hidegkúti Spartac                   4:41    6:44    8:50   10:09   12:40   14:39   17:37   18:49   21:12   22:52   23:47   25:21   26:41   27:25 
                                                     4:41    2:03    2:06    1:19    2:31    1:59    2:58    1:12    2:23    1:40    0:55    1:34    1:20    0:44 
                                                        C                                                                                                         
                                                    27:46                                                                                                         
                                                     0:21                                                                                                         
    2    210 Erdélyi Gyula         F170     31:14   1(35)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(57)   8(62)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           4 SDS Salgótarjáni Dorn                   4:32    6:36    8:53   10:13   12:54   15:08   18:25   19:50   22:33   24:32   26:39   28:16   30:05   30:50 
                                                     4:32    2:04    2:17    1:20    2:41    2:14    3:17    1:25    2:43    1:59    2:07    1:37    1:49    0:45 
                                                        C                                                                                                         
                                                    31:14                                                                                                         
                                                     0:24                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            CDBC 5.0 km                                 

    1    220 Müller Balázs dr.     F170     31:04   1(35)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           4 THS Taszár Honvéd Spo                   4:59    7:35    9:46   11:08   13:47   16:00   18:33   19:22   22:17   24:10   26:28   28:08   29:53   30:43 
                                                     4:59    2:36    2:11    1:22    2:39    2:13    2:33    0:49    2:55    1:53    2:18    1:40    1:45    0:50 
                                                        C                                                                                                         
                                                    31:04                                                                                                         
                                                     0:21                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            CDBD 5.0 km                                 

    1    217 Gyulai Zoltán         F170     29:43   1(35)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           4 MSE Megalódusz Sporte                   5:16    7:29    9:48   11:14   13:57   16:08   18:40   19:35   22:24   24:44   25:43   26:54   28:08   29:23 
                                                     5:16    2:13    2:19    1:26    2:43    2:11    2:32    0:55    2:49    2:20    0:59    1:11    1:14    1:15 
                                                        C                                                                                                         
                                                    29:43                                                                                                         
                                                     0:20                                                                                                         
    2    207 Kovács Gábor          F170     43:49   1(35)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           4 BBB Balassi Bálint Kö                   6:22   15:42   18:45   20:35   24:29   27:26   30:37   31:47   35:00   37:41   38:56   40:14   41:41   43:20 
                                                     6:22    9:20    3:03    1:50    3:54    2:57    3:11    1:10    3:13    2:41    1:15    1:18    1:27    1:39 
                                                        C                                                                                                         
                                                    43:49                                                                                                         
                                                     0:29                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            CDCA 5.2 km                                 

    1    215 Molnár Tibor          F170     27:53   1(35)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(74) 14(100) 
           4 ARA Alba Regia Atléti                   4:48    6:48    9:03   10:20   12:53   14:52   17:51   18:53   21:26   23:30   24:17   25:45   26:46   27:30 
                                                     4:48    2:00    2:15    1:17    2:33    1:59    2:59    1:02    2:33    2:04    0:47    1:28    1:01    0:44 
                                                        C                                                                                                         
                                                    27:53                                                                                                         
                                                     0:23                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            CDCC 5.1 km                                 

    1    202 Hajdu Martin          F170     28:38   1(35)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           4 TTE Tipo Tájfutó és K                   4:31    6:51    9:16   10:39   13:14   15:22   18:18   19:18   21:44   23:24   24:26   25:51   27:30   28:16 
                                                     4:31    2:20    2:25    1:23    2:35    2:08    2:56    1:00    2:26    1:40    1:02    1:25    1:39    0:46 
                                                        C                                                                                                         
                                                    28:38                                                                                                         
                                                     0:22                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            DAAA 4.1 km                                 

    1    219 Domán Gábor           F170     27:06   1(32)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           1 THT Tapolcai Honvéd S                   4:43    6:44    8:24   10:22   13:59   15:22   18:04   20:41   21:50   23:55   25:29   26:37   27:06         
                                                     4:43    2:01    1:40    1:58    3:37    1:23    2:42    2:37    1:09    2:05    1:34    1:08    0:29         
    2    214 Kürti István          F170     27:23   1(32)   2(37)   3(47)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           1 PVM Pécsi Vörös Meteo                   4:45    7:01    8:49   10:46   14:16   15:44   18:35   21:26   22:20   24:17   25:59   26:57   27:23         
                                                     4:45    2:16    1:48    1:57    3:30    1:28    2:51    2:51    0:54    1:57    1:42    0:58    0:26         
                                                      *49                                                                                                         
                                                    10:22                                                                                                         
                                                                                                                                                                  


F170 OCAD Pálya            DABD 3.9 km                                 

    1    208 Gera Tibor            F170     25:00   1(32)   2(37)   3(47)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(65)   9(69)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           1 SZV Szegedi Vasutas S                   4:25    6:38    8:16   10:15   12:51   13:43   16:27   19:22   20:24   21:37   23:00   24:29   25:00         
                                                     4:25    2:13    1:38    1:59    2:36    0:52    2:44    2:55    1:02    1:13    1:23    1:29    0:31         
    2    225 Fey Sándor            F170     30:58   1(32)   2(37)   3(47)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(65)   9(69)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           1 HSP Hidegkúti Spartac                   5:29    7:57    9:53   11:54   17:27   18:37   21:40   24:23   25:34   27:07   28:36   30:33   30:58         
                                                     5:29    2:28    1:56    2:01    5:33    1:10    3:03    2:43    1:11    1:33    1:29    1:57    0:25         


F170 OCAD Pálya            DADA 4.0 km                                 

    1    202 Baracsi Gábor         F170     22:58   1(32)   2(37)   3(47)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           1 TTE Tipo Tájfutó és K                   4:39    6:35    8:07    9:42   12:10   13:40   15:47   18:03   18:48   20:35   21:51   22:38   22:58         
                                                     4:39    1:56    1:32    1:35    2:28    1:30    2:07    2:16    0:45    1:47    1:16    0:47    0:20         


F170 OCAD Pálya            DADC 4.0 km                                 

    1    215 Pápai János           F170     28:33   1(32)   2(37)   3(47)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           1 ARA Alba Regia Atléti                   4:36    6:48    8:42   10:41   13:43   15:10   18:13   20:28   21:44   24:43   26:57   28:05   28:33         
                                                     4:36    2:12    1:54    1:59    3:02    1:27    3:03    2:15    1:16    2:59    2:14    1:08    0:28         


F170 OCAD Pálya            DADD 3.9 km                                 

    1    220 Csizmadia János       F170     25:02   1(32)   2(37)   3(47)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(65)   9(69)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           1 THS Taszár Honvéd Spo                   4:47    6:55    8:35   10:21   13:02   14:23   16:55   19:39   20:34   21:39   23:02   24:37   25:02         
                                                     4:47    2:08    1:40    1:46    2:41    1:21    2:32    2:44    0:55    1:05    1:23    1:35    0:25         


F170 OCAD Pálya            DBAC 4.1 km                                 

    1    221 Urbán Imre            F170     32:23   1(32)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(62)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           2 TTE Tipo Tájfutó és K                   6:38    9:28   10:59   13:49   18:05   19:50   22:46   25:16   26:35   28:36   30:48   31:55   32:23         
                                                     6:38    2:50    1:31    2:50    4:16    1:45    2:56    2:30    1:19    2:01    2:12    1:07    0:28         


F170 OCAD Pálya            DBBB 4.0 km                                 

    1    222 Molnár Attila         F170     40:09   1(32)   2(37)   3(46)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           2 TTE Tipo Tájfutó és K                   8:14   12:09   14:08   17:51   21:42   22:55   27:16   30:24   32:20   35:23   37:02   39:22   40:09         
                                                     8:14    3:55    1:59    3:43    3:51    1:13    4:21    3:08    1:56    3:03    1:39    2:20    0:47         
                                                      *33                                                                                                         
                                                     6:19                                                                                                         
                                                                                                                                                                  


F170 OCAD Pálya            DBBD 4.0 km                                 

    1    209 Ludvig István         F170     51:13   1(32)   2(37)   3(46)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(65)   9(69)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           2 MAF Műegyetemi Atléti                   7:26   10:21   12:36   15:41   19:09   20:10   23:43   29:02   37:02   46:58   48:48   50:44   51:13         
                                                     7:26    2:55    2:15    3:05    3:28    1:01    3:33    5:19    8:00    9:56    1:50    1:56    0:29         
    2    224 Vass Tibor            F170    101:16   1(32)   2(37)   3(46)   4(50)   5(60)   6(61)   7(63)   8(65)   9(69)  10(71)  11(73) 12(100)       C         
           2 VHS Veszprémi Honvéd                   56:53   60:26   63:00   68:05   73:41   75:30   80:22   85:19   92:08   94:39   97:11  100:30  101:16         
                                                    56:53    3:33    2:34    5:05    5:36    1:49    4:52    4:57    6:49    2:31    2:32    3:19    0:46         


F170 OCAD Pálya            DBCA 4.1 km                                 

    1    203 Rosinger Zsolt        F170     29:44   1(32)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(61)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           2 PVS Pécsi Vasutas Spo                   4:38    6:41    7:53   10:19   14:47   15:56   19:00   21:57   25:11   26:50   28:25   29:23   29:44         
                                                     4:38    2:03    1:12    2:26    4:28    1:09    3:04    2:57    3:14    1:39    1:35    0:58    0:21         


F170 OCAD Pálya            DBCC 4.1 km                                 

    1    217 Gillich István        F170     30:11   1(32)   2(37)   3(46)   4(50)   5(57)   6(61)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           2 MSE Megalódusz Sporte                   5:54    7:43    8:48   10:56   15:21   17:56   20:42   22:25   26:00   27:24   28:57   29:50   30:11         
                                                     5:54    1:49    1:05    2:08    4:25    2:35    2:46    1:43    3:35    1:24    1:33    0:53    0:21         
                                                      *69                                                                                                         
                                                    24:31                                                                                                         
                                                                                                                                                                  


F170 OCAD Pálya            DBDA 4.0 km                                 

    1    212 Bozsó Zoltán          F170     43:19   1(32)   2(37)   3(46)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(65)   9(67)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           2 ESP Egri Spartacus Tá                   8:31   16:43   21:07   24:12   27:53   29:44   33:05   36:00   37:33   39:53   41:57   42:58   43:19         
                                                     8:31    8:12    4:24    3:05    3:41    1:51    3:21    2:55    1:33    2:20    2:04    1:01    0:21         


F170 OCAD Pálya            DBDB 4.1 km                                 

    1    207 Jakubecz Andrea       F170     34:12   1(32)   2(37)   3(46)   4(50)   5(60)   6(62)   7(63)   8(64)   9(70)  10(72)  11(73) 12(100)       C         
           2 BBB Balassi Bálint Kö                   7:37   10:44   12:17   15:27   18:39   20:06   23:10   25:35   28:10   30:32   31:55   33:44   34:12         
                                                     7:37    3:07    1:33    3:10    3:12    1:27    3:04    2:25    2:35    2:22    1:23    1:49    0:28         


F170 OCAD Pálya            DCBC 4.7 km                                 

    1    213 Bérczes Miklós        F170     43:04   1(32)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           3 FMT FŐMTERV SK FMT                      6:03   10:45   13:17   15:43   19:11   21:38   29:04   30:22   33:23   35:51   37:06   39:42   41:41   42:37 
                                                     6:03    4:42    2:32    2:26    3:28    2:27    7:26    1:18    3:01    2:28    1:15    2:36    1:59    0:56 
                                                        C                                                                                                         
                                                    43:04                                                                                                         
                                                     0:27                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            DCBD 4.7 km                                 

    1    210 Fehérvári Péter       F170     30:33   1(32)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           3 SDS Salgótarjáni Dorn                   5:06    7:45    9:54   11:27   14:18   16:09   18:56   19:56   22:39   25:08   26:07   27:18   28:30   29:54 
                                                     5:06    2:39    2:09    1:33    2:51    1:51    2:47    1:00    2:43    2:29    0:59    1:11    1:12    1:24 
                                                        C                                                                                                         
                                                    30:33                                                                                                         
                                                     0:39                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            DCCA 4.9 km                                 

    1    216 Schwendtner Erik      F170     37:59   1(32)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(74) 14(100) 
           3 KST Kőbányai Sirály T                   5:43    8:14   10:35   12:57   16:20   18:38   22:26   24:04   27:30   30:37   32:42   34:43   36:33   37:32 
                                                     5:43    2:31    2:21    2:22    3:23    2:18    3:48    1:38    3:26    3:07    2:05    2:01    1:50    0:59 
                                                        C                                                                                                         
                                                    37:59                                                                                                         
                                                     0:27                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            DCCC 4.9 km                                 

    1    204 Korcsok Pál           F170     31:05   1(32)   2(37)   3(39)   4(45)   5(47)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           3 TSE Törekvés Sport Eg                   7:21    9:10   11:09   12:23   15:11   16:55   20:20   21:19   23:58   25:55   26:48   28:23   30:03   30:47 
                                                     7:21    1:49    1:59    1:14    2:48    1:44    3:25    0:59    2:39    1:57    0:53    1:35    1:40    0:44 
                                                        C                                                                                                         
                                                    31:05                                                                                                         
                                                     0:18                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            DDAA 5.1 km                                 

    1    205 Muliter Gábor         F170     35:29   1(32)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(57)   8(62)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(74) 14(100) 
           4 HSE Hegyisport Szente                   4:19    6:36    8:54   11:03   16:05   18:27   21:41   23:06   25:32   28:14   29:08   32:42   34:22   35:09 
                                                     4:19    2:17    2:18    2:09    5:02    2:22    3:14    1:25    2:26    2:42    0:54    3:34    1:40    0:47 
                                                        C                                                                                                         
                                                    35:29                                                                                                         
                                                     0:20                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            DDBC 4.9 km                                 

    1    226 Szencz Attila         F170     36:20   1(32)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           4 SZV Szegedi Vasutas S                   6:03    8:16   10:42   12:20   15:47   18:22   24:12   25:06   28:08   30:13   31:13   33:10   35:08   35:56 
                                                     6:03    2:13    2:26    1:38    3:27    2:35    5:50    0:54    3:02    2:05    1:00    1:57    1:58    0:48 
                                                        C                                                                                                         
                                                    36:20                                                                                                         
                                                     0:24                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            DDBD 4.9 km                                 

    1    211 Kemenczky Jenő        F170     39:24   1(32)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(61)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           4 SPA Tabáni Spartacus                    4:40    6:34    8:56   11:30   14:14   17:22   24:01   25:57   28:42   31:38   33:55   35:47   37:34   39:05 
                                                     4:40    1:54    2:22    2:34    2:44    3:08    6:39    1:56    2:45    2:56    2:17    1:52    1:47    1:31 
                                                        C                                                                                                         
                                                    39:24                                                                                                         
                                                     0:19                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            DDCA 5.1 km                                 

    1    223 Hites Viktor          F170     38:14   1(32)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(57)   8(61)   9(63)  10(65)  11(67)  12(72)  13(74) 14(100) 
           4 VBT Veszprémi Bridzs                    5:36    8:29   11:23   13:06   16:32   19:08   23:13   25:03   28:11   31:23   32:31   35:01   36:45   37:47 
                                                     5:36    2:53    2:54    1:43    3:26    2:36    4:05    1:50    3:08    3:12    1:08    2:30    1:44    1:02 
                                                        C                                                                                                         
                                                    38:14                                                                                                         
                                                     0:27                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            DDDC 4.9 km                                 

    1    206 Töreky Ákos           F170     35:39   1(32)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(64)  11(67)  12(71)  13(74) 14(100) 
           4 BEA Budapesti Egyetem                   6:53    9:06   11:14   12:55   15:34   17:23   21:27   22:37   24:50   27:26   30:47   32:46   34:33   35:16 
                                                     6:53    2:13    2:08    1:41    2:39    1:49    4:04    1:10    2:13    2:36    3:21    1:59    1:47    0:43 
                                                        C                                                                                                         
                                                    35:39                                                                                                         
                                                     0:23                                                                                                         


F170 OCAD Pálya            DDDD 4.9 km                                 

    1    201 Mohácsy Tamás dr.     F170     31:36   1(32)   2(37)   3(40)   4(44)   5(46)   6(50)   7(60)   8(62)   9(63)  10(65)  11(69)  12(71)  13(73) 14(100) 
           4 GYO Gyöngyösi Tájfutó                   7:01    9:09   11:23   12:38   15:01   17:13   19:56   22:17   24:34   27:11   27:59   29:02   30:03   31:16 
                                                     7:01    2:08    2:14    1:15    2:23    2:12    2:43    2:21    2:17    2:37    0:48    1:03    1:01    1:13 
                                                        C                                                                                                         
                                                    31:36                                                                                                         
                                                     0:20                                                                                                         


F230 OCAD Pálya            AAA 3.2 km                                  

    1    401 Boros Zoltán          F230     22:22   1(54)   2(35)   3(55)   4(56)   5(61)   6(63)   7(64)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           1 HSE Hegyisport Szente                   4:05    5:42    7:01    9:02   11:07   14:20   16:30   17:35   19:06   20:46   21:49   22:22                 
                                                     4:05    1:37    1:19    2:01    2:05    3:13    2:10    1:05    1:31    1:40    1:03    0:33                 
    2    405 Nagy Árpád dr.        F230     28:25   1(54)   2(35)   3(55)   4(56)   5(61)   6(63)   7(64)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C             *71 
           1 ETC Egri Testedző Clu                   5:11    7:02    8:39   10:53   13:34   17:09   20:00   21:15   24:05   26:38   27:57   28:25           23:10 
                                                     5:11    1:51    1:37    2:14    2:41    3:35    2:51    1:15    2:50    2:33    1:19    0:28                 
    3    410 Schell Antal          F230     44:12   1(54)   2(35)   3(55)   4(56)   5(61)   6(63)   7(64)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           1 PSE Postás Sport Egye                   7:23   10:42   13:07   17:08   22:47   29:20   33:47   35:48   38:47   41:51   43:33   44:12                 
                                                     7:23    3:19    2:25    4:01    5:39    6:33    4:27    2:01    2:59    3:04    1:42    0:39                 


F230 OCAD Pálya            AAB 3.3 km                                  

    1    413 Horváth Tivadar       F230     26:01   1(54)   2(35)   3(55)   4(56)   5(61)   6(63)   7(65)   8(67)   9(72)  10(73) 11(100)       C                 
           1 HER Balatonalmádi Her                   4:07    5:41    7:06    9:17   11:23   15:09   18:44   19:43   22:07   23:26   25:31   26:01                 
                                                     4:07    1:34    1:25    2:11    2:06    3:46    3:35    0:59    2:24    1:19    2:05    0:30                 
    2    419 Molnár Gyula          F230     31:39   1(54)   2(35)   3(55)   4(56)   5(61)   6(63)   7(65)   8(67)   9(72)  10(73) 11(100)       C                 
           1 BTK Bakonyi Tájfutó K                   5:07    6:49    8:32   10:59   13:29   17:51   21:08   24:27   26:54   28:36   31:08   31:39                 
                                                     5:07    1:42    1:43    2:27    2:30    4:22    3:17    3:19    2:27    1:42    2:32    0:31                 
    3    427 Máriásné Kanász-Nagy  F230     37:26   1(54)   2(35)   3(55)   4(56)   5(61)   6(63)   7(65)   8(67)   9(72)  10(73) 11(100)       C                 
           1 SZU Szegedi Bokorugró                   7:14    9:26   11:15   14:12   19:00   23:46   28:51   30:07   33:04   34:41   36:54   37:26                 
                                                     7:14    2:12    1:49    2:57    4:48    4:46    5:05    1:16    2:57    1:37    2:13    0:32                 


F230 OCAD Pálya            AAC 3.3 km                                  

    1    423 Tóth Zsolt            F230     26:26   1(54)   2(35)   3(55)   4(56)   5(61)   6(63)   7(64)   8(67)   9(71)  10(74) 11(100)       C                 
           1 POE Pécsi Orvos-Egész                   4:00    5:33    6:57    9:44   11:48   15:17   19:22   20:28   22:20   24:52   26:01   26:26                 
                                                     4:00    1:33    1:24    2:47    2:04    3:29    4:05    1:06    1:52    2:32    1:09    0:25                 
    2    414 Szunyog József dr.    F230     27:25   1(54)   2(35)   3(55)   4(56)   5(61)   6(63)   7(64)   8(67)   9(71)  10(74) 11(100)       C                 
           1 KST Kőbányai Sirály T                   3:43    5:08    6:22   12:58   15:33   18:24   20:27   22:29   24:07   26:04   27:01   27:25                 
                                                     3:43    1:25    1:14    6:36    2:35    2:51    2:03    2:02    1:38    1:57    0:57    0:24                 


F230 OCAD Pálya            AAD 3.3 km                                  

    1    420 Juhász István         F230     31:57   1(54)   2(35)   3(55)   4(56)   5(61)   6(63)   7(65)   8(69)   9(71)  10(73) 11(100)       C             *64 
           1 BÖF Budai Ősforrás Sp                   5:29    7:32    9:17   11:47   13:45   18:59   23:34   25:02   26:53   29:16   31:23   31:57           22:33 
                                                     5:29    2:03    1:45    2:30    1:58    5:14    4:35    1:28    1:51    2:23    2:07    0:34                 


F230 OCAD Pálya            ABA 3.2 km                                  

    1    416 Szemler István        F230     24:59   1(54)   2(35)   3(55)   4(57)   5(61)   6(63)   7(64)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           2 TTE Tipo Tájfutó és K                   5:01    6:44    8:13   10:52   12:24   16:03   18:30   19:44   21:27   23:21   24:35   24:59                 
                                                     5:01    1:43    1:29    2:39    1:32    3:39    2:27    1:14    1:43    1:54    1:14    0:24                 
    2    402 Rétfalvi Lajos        F230     26:49   1(54)   2(35)   3(55)   4(57)   5(61)   6(63)   7(64)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           2 SMA Soproni Műegyetem                   5:10    7:00   10:27   13:01   14:29   17:55   20:25   21:58   23:36   25:21   26:23   26:49                 
                                                     5:10    1:50    3:27    2:34    1:28    3:26    2:30    1:33    1:38    1:45    1:02    0:26                 
    3    412 Muszély György        F230     33:24   1(54)   2(35)   3(55)   4(57)   5(61)   6(63)   7(64)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           2 BEA Budapesti Egyetem                   6:29    8:59   10:41   16:02   17:40   22:26   25:20   27:03   29:03   31:34   32:54   33:24                 
                                                     6:29    2:30    1:42    5:21    1:38    4:46    2:54    1:43    2:00    2:31    1:20    0:30                 


F230 OCAD Pálya            ABB 3.3 km                                  

    1    406 Dudás István          F230     44:09   1(54)   2(35)   3(55)   4(57)   5(61)   6(63)   7(65)   8(67)   9(72)  10(73) 11(100)       C                 
           2 OSC Orvosegyetem Spor                   9:00   11:36   14:02   18:42   21:22   26:27   32:05   33:46   38:31   40:58   43:32   44:09                 
                                                     9:00    2:36    2:26    4:40    2:40    5:05    5:38    1:41    4:45    2:27    2:34    0:37                 


F230 OCAD Pálya            ABC 3.3 km                                  

    1    407 Bozán György          F230     29:55   1(54)   2(35)   3(55)   4(57)   5(61)   6(63)   7(64)   8(67)   9(71)  10(74) 11(100)       C                 
           2 HSP Hidegkúti Spartac                   5:00    6:39    8:08   10:43   15:02   18:50   21:32   23:37   26:02   28:19   29:25   29:55                 
                                                     5:00    1:39    1:29    2:35    4:19    3:48    2:42    2:05    2:25    2:17    1:06    0:30                 
    2    424 Gyalog László         F230     39:22   1(54)   2(35)   3(55)   4(57)   5(61)   6(63)   7(64)   8(67)   9(71)  10(74) 11(100)       C                 
           2 SPA Tabáni Spartacus                    6:13   10:08   11:47   19:14   20:49   24:38   27:38   32:23   35:08   37:38   38:51   39:22                 
                                                     6:13    3:55    1:39    7:27    1:35    3:49    3:00    4:45    2:45    2:30    1:13    0:31                 


F230 OCAD Pálya            ABD 3.3 km                                  

    1    421 Marczis Márta         F230     32:20   1(54)   2(35)   3(55)   4(57)   5(61)   6(63)   7(65)   8(69)   9(71)  10(73) 11(100)       C                 
           2 ETC Egri Testedző Clu                   6:25   10:28   12:15   15:22   17:14   20:51   24:30   26:08   28:04   29:56   31:52   32:20                 
                                                     6:25    4:03    1:47    3:07    1:52    3:37    3:39    1:38    1:56    1:52    1:56    0:28                 


F230 OCAD Pálya            ACA 4.0 km                                  

    1    403 Németh Ferenc         F230     30:20   1(54)   2(35)   3(37)   4(46)   5(49)   6(61)   7(63)   8(64)   9(69)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           3 PVM Pécsi Vörös Meteo                   5:01    8:16   10:48   12:14   15:14   19:11   22:17   24:25   25:36   27:23   29:03   29:49   30:20         
                                                     5:01    3:15    2:32    1:26    3:00    3:57    3:06    2:08    1:11    1:47    1:40    0:46    0:31         
    2    417 Hadnagy Árpád         F230     33:30   1(54)   2(35)   3(37)   4(46)   5(49)   6(61)   7(63)   8(64)   9(69)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           3 HSP Hidegkúti Spartac                   5:02    6:39    9:40   11:20   14:04   18:28   22:10   24:48   27:58   29:50   31:59   33:05   33:30         
                                                     5:02    1:37    3:01    1:40    2:44    4:24    3:42    2:38    3:10    1:52    2:09    1:06    0:25         
         411 Papp Sándor           F230      hiba   1(54)   2(35)   3(37)   4(46)   5(49)   6(61)   7(63)   8(64)   9(69)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           3 BEA Budapesti Egyetem                   5:42   -----    9:18   11:01   13:34   18:41   22:06   28:39   29:58   32:17   33:49   34:41   35:02         
                                                     5:42            3:36    1:43    2:33    5:07    3:25    6:33    1:19    2:19    1:32    0:52    0:21         
                                                      *32                                                                                                         
                                                     6:52                                                                                                         
                                                                                                                                                                  


F230 OCAD Pálya            ACC 4.1 km                                  

    1    415 Turcsán János         F230     27:23   1(54)   2(35)   3(37)   4(46)   5(49)   6(61)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           3 PVS Pécsi Vasutas Spo                   5:24    6:55    9:15   10:31   12:40   15:50   18:19   20:12   21:14   24:35   26:15   26:58   27:23         
                                                     5:24    1:31    2:20    1:16    2:09    3:10    2:29    1:53    1:02    3:21    1:40    0:43    0:25         
    2    425 Tóth Jenő             F230     34:17   1(54)   2(35)   3(37)   4(46)   5(49)   6(61)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           3 THS Taszár Honvéd Spo                   4:51    7:04   10:08   11:41   15:20   19:38   23:05   25:46   28:04   30:28   32:45   33:50   34:17         
                                                     4:51    2:13    3:04    1:33    3:39    4:18    3:27    2:41    2:18    2:24    2:17    1:05    0:27         
    3    408 Riczel Zsuzsanna      F230     36:05   1(54)   2(35)   3(37)   4(46)   5(49)   6(61)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           3 PSE Postás Sport Egye                   5:27    7:40   10:56   12:52   15:43   20:48   24:50   27:33   28:53   31:33   34:11   35:32   36:05         
                                                     5:27    2:13    3:16    1:56    2:51    5:05    4:02    2:43    1:20    2:40    2:38    1:21    0:33         
    4    422 Kaszásné Boa Ágnes    F230     41:18   1(54)   2(35)   3(37)   4(46)   5(49)   6(61)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           3 HER Balatonalmádi Her                   6:15    9:53   15:36   17:58   20:44   25:27   28:59   31:26   35:08   37:12   39:32   40:45   41:18         
                                                     6:15    3:38    5:43    2:22    2:46    4:43    3:32    2:27    3:42    2:04    2:20    1:13    0:33         


F230 OCAD Pálya            ADA 3.9 km                                  

    1    404 Zsilkin Viktor        F230     27:40   1(54)   2(35)   3(37)   4(47)   5(50)   6(61)   7(63)   8(64)   9(69)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           4 HBS Honvéd Bottyán Sp                   4:23    6:19    9:07   11:09   13:01   16:30   19:39   21:46   22:57   24:30   26:15   27:20   27:40         
                                                     4:23    1:56    2:48    2:02    1:52    3:29    3:09    2:07    1:11    1:33    1:45    1:05    0:20         
    2    418 Grabecz Tibor         F230     30:52   1(54)   2(35)   3(37)   4(47)   5(50)   6(61)   7(63)   8(64)   9(69)  10(72)  11(74) 12(100)       C         
           4 ARA Alba Regia Atléti                   4:39    6:43   10:45   13:30   15:34   19:21   22:32   24:42   25:46   27:33   29:30   30:27   30:52         
                                                     4:39    2:04    4:02    2:45    2:04    3:47    3:11    2:10    1:04    1:47    1:57    0:57    0:25         


F230 OCAD Pálya            ADC 4.0 km                                  

    1    426 Faggyas László        F230     33:44   1(54)   2(35)   3(37)   4(47)   5(50)   6(61)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           4 TTE Tipo Tájfutó és K                   4:34    6:46    9:55   12:40   15:15   19:18   23:10   25:27   28:02   30:20   32:28   33:21   33:44         
                                                     4:34    2:12    3:09    2:45    2:35    4:03    3:52    2:17    2:35    2:18    2:08    0:53    0:23         
    2    409 Vajda László          F230     38:18   1(54)   2(35)   3(37)   4(47)   5(50)   6(61)   7(63)   8(64)   9(67)  10(71)  11(74) 12(100)       C         
           4 ZTC Zalaegerszegi Táj                   6:20    8:41   12:00   14:34   17:32   22:04   25:54   28:48   30:32   34:04   36:44   37:50   38:18         
                                                     6:20    2:21    3:19    2:34    2:58    4:32    3:50    2:54    1:44    3:32    2:40    1:06    0:28         


F230 OCAD Pálya            BAA 3.2 km                                  

    1    415 Benkovics László dr.  F230     38:37   1(52)   2(35)   3(55)   4(56)   5(61)   6(63)   7(64)   8(69)   9(72)  10(74) 11(100)       C                 
           1 PVS Pécsi Vasutas Spo                   7:28    9:47   11:39   14:25   19:52   24:02   28:09   31:21   33:35   36:39   38:07   38:37                 
                                                     7:28    2:19    1:52    2:46    5:27    4:10    4:07    3:12    2:14    3:04    1:28    0:30                 


F230 OCAD Pálya            BAB 3.3 km                                  

    1    422 Korbély Tibor         F230     30:56   1(52)   2(35)   3(55)   4(56)   5(61)   6(63)   7(65)   8(67)   9(72)  10(73) 11(100)       C                 
           1 HER Balatonalmádi Her                   6:30    8:30   10:06   12:27   14:57   18:35   21:40   22:52   27:16   28:35   30:28   30:56                 
                                                     6:30    2:00    1:36    2:21    2:30    3:38    3:05    1:12    4:24    1:19    1:53    0:28                 
    2    418 Ádám András           F230