Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság 2010 döntőK 2010.10.19. 19:56
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2007

  Hely Név                                 Klub                                        Idő       Kül. 



F14 Döntő A  (24)            5.0 km  190 m   10 ep   

     1 Tóth Adrián                         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         35:29       0:00 
     2 Mészáros Mátyás                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club                40:08       4:39 
     3 Dalos Máté                          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        40:55       5:26 
     4 Lengyel Ádám                        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        41:17       5:48 
     5 Miavecz Balázs                      BDI Budapesti Diáksport Szövetség         42:34       7:05 
     6 Hajdu Erik                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         43:27       7:58 
     7 Porgányi Márk                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        44:30       9:01 
     8 Fekete Ágoston                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        46:31      11:02 
     9 Erdős Márton                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        46:48      11:19 
    10 Tölgyesi Aurél                      VHS Veszprémi Honvéd SE                   48:11      12:42 
    11 Varga Zsombor                       NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              49:02      13:33 
    12 Kiss Kornél                         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        51:00      15:31 
    13 Peregi Dániel                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        53:28      17:59 
    14 Nagy Bence                          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        54:15      18:46 
    15 Szuromi Mátyás                      PVS Pécsi Vasutas SK                      54:27      18:58 
    16 Stork Mihály                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE               57:19      21:50 
    17 Mohácsy Ádám                        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                58:30      23:01 
    18 Masa Máté                           SZV Szegedi Vasutas SE                    59:46      24:17 
    19 Bíró Péter                          SZV Szegedi Vasutas SE                    59:48      24:19 
    20 Paskuj Sámuel                       MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        64:00      28:31 

       Smelík Martin                       DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 hiba            
    Vk Prezensky Gábor                     KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        48:11            
    Vk Otto Mark                           XTLF TOLF Berlin                          39:59            
    Vk Fleiß Sebastian                     XTLF TOLF Berlin                          68:04            



F14 Döntő B  (24)            3.4 km  150 m   7 ep    

     1 Tábori Milán                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE               24:55       0:00 
     2 Tóth Péter                          PVS Pécsi Vasutas SK                      26:29       1:34 
     3 Zacher Márton                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        27:16       2:21 
     4 Egei Patrik                         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         29:06       4:11 
     5 Kocsner Péter                       PAK Paksi SE                              31:15       6:20 
     6 Bóta Zsombor                        ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        32:15       7:20 
     7 Lehotai Róbert                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                33:06       8:11 
     8 Rácz Zoltán                         SZV Szegedi Vasutas SE                    34:16       9:21 
     9 Varsányi Bence Balázs               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        34:19       9:24 
    10 Bóta András                         ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        36:07      11:12 
    11 Kruppai Gábor                       SZV Szegedi Vasutas SE                    36:20      11:25 
    12 Baksa Bence                         SDS Salgótarjáni Dornyay SE               36:52      11:57 
    13 Hetényi Péter                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        38:39      13:44 
    14 Gyenizse-Nagy Balázs                PVS Pécsi Vasutas SK                      38:49      13:54 
    15 Pályi Patrik                        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        38:50      13:55 
    16 Kucsma Levente                      ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        40:19      15:24 
    17 Sásdi Árpád                         THT Tapolcai Honvéd SE                    40:32      15:37 
    18 Weiler Vince                        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        42:23      17:28 
    19 Sásdi István                        THT Tapolcai Honvéd SE                    42:28      17:33 
    20 Trócsányi Péter                     DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü        42:54      17:59 
    21 Weiler Vilmos                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        46:22      21:27 
    22 Deák Maximilián Bened               SDS Salgótarjáni Dornyay SE               50:24      25:29 
    23 Farkasdy András                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        55:08      30:13 

    Vk Scholtz Paul                        XTLF TOLF Berlin                          38:22            



F14 Döntő C  (10)            3.0 km  110 m   6 ep    

     1 Bene Martin                         SDS Salgótarjáni Dornyay SE               31:12       0:00 
     2 Váradi Attila ifj.                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                32:06       0:54 
     3 Klepah Máté                         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         41:56      10:44 
     4 Magyar Ádám                         NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              48:14      17:02 
     5 Kiss Varga Ákos                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  48:42      17:30 
     6 Kurucz Bence                        PAK Paksi SE                              49:18      18:06 
     7 Ács Noel Jorda                      SZV Szegedi Vasutas SE                    51:21      20:09 
     8 Turschl Bence                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        58:43      27:31 
     9 Fejes Gergő                         SZV Szegedi Vasutas SE                    61:00      29:48 
    10 Román Bálint                        STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei         70:14      39:02 



F16 Döntő A  (25)            7.4 km  250 m   16 ep   

     1 Kazal Márton                        PVS Pécsi Vasutas SK                      46:20       0:00 
     2 Péntek Mátyás                       VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        51:18       4:58 
     3 Hajdu Szása                         SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        53:43       7:23 
     4 Vajda Balázs                        SZV Szegedi Vasutas SE                    54:48       8:28 
     5 Csöngei Dávid Máté                  VHS Veszprémi Honvéd SE                   54:56       8:36 
     6 Kovács Bertalan                     PVS Pécsi Vasutas SK                      55:47       9:27 
     7 Bartók Márton                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        60:58      14:38 
     8 Oszkó Attila                        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        60:59      14:39 
     9 Horváth Gergő                       KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        61:03      14:43 
    10 Rácz Sándor                         SZV Szegedi Vasutas SE                    61:19      14:59 
    11 Fehérvári Dániel                    SDS Salgótarjáni Dornyay SE               65:16      18:56 
    12 Jenes Soma                          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        67:43      21:23 
    13 Kovács Domonkos                     BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        69:16      22:56 
    14 Dudás Tamás                         VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        74:53      28:33 
    15 Emhő Dávid                          BDI Budapesti Diáksport Szövetség         76:45      30:25 
    16 Rusvai László                       FSC Futárok SC                            78:23      32:03 
    17 Körmendi Miklós Márton              SZV Szegedi Vasutas SE                    78:44      32:24 
    18 Németh Marcell                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        81:25      35:05 
    19 Balázs Bulcsú                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        83:36      37:16 
    20 Kis Szabó Dávid                     SZV Szegedi Vasutas SE                    85:31      39:11 
    21 Báldi Gergő                         SDS Salgótarjáni Dornyay SE               90:06      43:46 
    22 Lénárt Dániel                       PAK Paksi SE                              90:08      43:48 

       Krokavecz Simon                     SZV Szegedi Vasutas SE                      nfb            
    Vk Mizur Simon                         ETC Egri Testedző Club                    69:51            
    Vk Prezensky Tamás                     KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        67:58            



F16 Döntő B  (12)            5.2 km  200 m   9 ep    

     1 Németh Mihály                       PVS Pécsi Vasutas SK                      44:24       0:00 
     2 Kaposvári Márk                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        46:30       2:06 
     3 Pokornyik Bence                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        46:56       2:32 
     4 Bíró Bence                          NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              49:04       4:40 
     5 Fekete Marcell                      SKS Sárvári Kinizsi SE                    50:41       6:17 
     6 Horváth Ádám                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE               53:03       8:39 
     7 Dalos Áron                          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        55:08      10:44 
     8 Vörös Gábor                         NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              57:04      12:40 
     9 Román Dávid Dániel                  STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei         61:30      17:06 
    10 Nemes Noel                          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        62:03      17:39 
    11 Beluzsár Ádám                       ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        65:14      20:50 

       Tugyi Levente                       DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 n.i.            



F18 Döntő A  (24)            9.4 km  400 m   18 ep   

     1 Baumholczer Máté                    PVS Pécsi Vasutas SK                      61:03       0:00 
     2 Liszka Krisztián                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        61:14       0:11 
     3 Nagy Attila                         PVS Pécsi Vasutas SK                      66:02       4:59 
     4 Horváth Marcell                     KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        66:28       5:25 
     5 Bakó Áron                           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        66:59       5:56 
     6 Péley Domokos                       PVS Pécsi Vasutas SK                      70:29       9:26 
     7 Schwendtner Bálint                  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        71:14      10:11 
     8 Tölgyesi Tamás                      DTC Diósgyőri Tájfutó Club                72:01      10:58 
     9 Pintér Ábel                         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                73:02      11:59 
    10 Spicze Máté                         DTC Diósgyőri Tájfutó Club                77:04      16:01 
    11 Bugár Gergely                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        77:27      16:24 
    12 Petrócki Ádám                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        78:41      17:38 
    13 Sulyok Ábel                         SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        79:01      17:58 
    14 Györgyi Ábel                        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        79:53      18:50 
    15 Kovács Sebestyén                    BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        82:57      21:54 
    16 Heilig Dániel                       VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        84:51      23:48 
    17 Barta Dávid                         ETC Egri Testedző Club                    85:04      24:01 
    18 Zacher Viktor                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        87:28      26:25 
    19 Peregi Dávid                        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        88:19      27:16 
    20 Iski Richárd                        STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei         91:44      30:41 
    21 Korózs Attila                       ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        99:41      38:38 
    22 Kopasz Róbert                       KAL Kalocsai SE                           99:57      38:54 

    Vk Musinský Tomás                      DTC Diósgyőri Tájfutó Club                76:15            
    Vk György Szabolcs                     KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        63:30            



F18 Döntő B  (9)             6.2 km  290 m   11 ep   

     1 Tölgyesi Renátó                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        55:42       0:00 
     2 Lukács Gergő                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        63:27       7:45 
     3 Erdős Gergely                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        78:34      22:52 
     4 Szalóki Gábor                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                78:59      23:17 
     5 Kovács Ádám                         ARA Alba Regia Atlétikai Klub             79:52      24:10 
     6 Szabó Dániel                        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              80:21      24:39 

       Németh Bence                        VHS Veszprémi Honvéd SE                    hiba            
       Lukács Péter                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         n.i.            
    Vk Hegedűs Bence                       BDI Budapesti Diáksport Szövetség        116:10            



F20 Döntő A  (22)            10.8 km  470 m   21 ep  

     1 Fehérvári Zsolt                     SDS Salgótarjáni Dornyay SE               72:48       0:00 
     2 Vellner Gábor                       KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        73:56       1:08 
     3 Bereczki Máté                       SZV Szegedi Vasutas SE                    80:34       7:46 
     4 Kinde Mátyás                        KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        86:48      14:00 
     5 Pálinkó Márton                      SZV Szegedi Vasutas SE                    88:50      16:02 
     6 Kovács Boldizsár                    BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        90:06      17:18 
     7 Kovács András                       PVS Pécsi Vasutas SK                      90:12      17:24 
     8 Diószegi Bálint                     SDS Salgótarjáni Dornyay SE               96:47      23:59 
     9 Hoitsy Márton                       DTC Diósgyőri Tájfutó Club               106:59      34:11 
    10 Rebák Csaba                         STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei        108:16      35:28 
    11 Filó Bernát                         DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü       112:02      39:14 
    12 Mórocza Árpád                       BSC Balatonfüredi SC                     113:59      41:11 
    13 Molnár Barnabás                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       118:29      45:41 
    14 Pálinkás András                     BDI Budapesti Diáksport Szövetség        127:39      54:51 
    15 Repka Dániel                        ETC Egri Testedző Club                   129:34      56:46 
    16 Nyilas Bálint                       ETC Egri Testedző Club                   136:49      64:01 

       Marczis Dávid                       ETC Egri Testedző Club                     hiba            
       Incze Zsombor                       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            hiba            
       Pongrácz Ervin                      SZV Szegedi Vasutas SE                     n.i.            
    Vk Papuga Miroslav                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club                84:16            
    Vk Mizur Peter                         ETC Egri Testedző Club                    89:51            
    Vk Goericke Marvin                     XTLF TOLF Berlin                          84:15            



F21 Döntő A  (25)            15.4 km  725 m   28 ep  

     1 Lenkei Zsolt                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         90:10       0:00 
     2 Pelyhe Dániel                       SDS Salgótarjáni Dornyay SE               94:41       4:31 
     3 Kerényi Máté                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         99:31       9:21 
     4 Lévai Ferenc                        MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        99:43       9:33 
     5 Szabó András                        ETC Egri Testedző Club                   102:08      11:58 
     6 Zsebeházy István                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       102:49      12:39 
     7 Szabó Zsolt                         SZV Szegedi Vasutas SE                   104:44      14:34 
     8 Novai György                        MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és       106:24      16:14 
     9 Kisvölcsey Ákos                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       106:55      16:45 
    10 Werner Péter                        CBD Ceglédi Bem Vasutas                  111:11      21:01 
    11 Antal Miklós                        PVS Pécsi Vasutas SK                     112:59      22:49 
    12 Dénes Zoltán                        KAL Kalocsai SE                          113:39      23:29 
    13 Cserpák Zsolt                       STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei        114:08      23:58 
    14 Vonyó Péter                         PVS Pécsi Vasutas SK                     114:10      24:00 
    15 Szajkó Csaba                        ETC Egri Testedző Club                   114:28      24:18 
    16 Harkányi Zoltán                     MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és       114:34      24:24 
    17 Gyalog Zoltán                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       115:34      25:24 
    18 Scultéty Márton                     KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye       122:06      31:56 
    19 Forrai Gábor                        HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club       127:29      37:19 
    20 Viczián Péter                       SZV Szegedi Vasutas SE                   128:56      38:46 
    21 Mets Márton                         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       129:04      38:54 

       Szundi Attila                       DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 hiba            
       Kovács Ádám                         ETC Egri Testedző Club                     hiba            
       Domonyik Gábor                      MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         hiba            
    Vk Bogya Tamás                         ETC Egri Testedző Club                    95:44            



F21 Döntő B  (24)            8.2 km  270 m   11 ep   

     1 Antal András                        PVS Pécsi Vasutas SK                      56:29       0:00 
     2 Koprivanacz Imre                    KAL Kalocsai SE                           57:25       0:56 
     3 Balabás Péter Gergő                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                58:06       1:37 
     4 Halona Gergely                      DTC Diósgyőri Tájfutó Club                58:58       2:29 
     5 Vörös Endre                         HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        59:10       2:41 
     6 Turcsán Gábor                       PVS Pécsi Vasutas SK                      60:18       3:49 
     7 Bertóti Róbert                      DTC Diósgyőri Tájfutó Club                60:35       4:06 
     8 Kiss Gábor                          PAK Paksi SE                              62:26       5:57 
     9 Veres Tamás                         HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület        63:17       6:48 
    10 Vajda Zsolt                         THT Tapolcai Honvéd SE                    63:28       6:59 
    11 Kain Gergely                        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        63:43       7:14 
    12 Szentesi József Tamás               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        64:53       8:24 
    13 Tóth Ádám                           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                65:14       8:45 
    14 Györgyi Péter                       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        66:44      10:15 
    15 Varga Zsolt                         NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              66:54      10:25 
    16 Oszlovics Ádám                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        67:37      11:08 
    17 Forrai Miklós                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        67:47      11:18 
    18 Berecz Gábor                        HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület        69:18      12:49 
    19 Farkas Viktor                       HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület        69:23      12:54 
    20 Lenkei Ákos                         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        71:14      14:45 
    21 Török Tibor                         KAL Kalocsai SE                           71:18      14:49 
    22 Bergendi Péter                      KAL Kalocsai SE                           90:43      34:14 
    23 Less Áron                           DTC Diósgyőri Tájfutó Club                99:36      43:07 

    Vk Maksimovic Blazo                    XORT OT RTANJ                             73:18            



F21 Döntő C  (17)            6.0 km  230 m   10 ep   

     1 Nagy Viktor                         KAL Kalocsai SE                           47:56       0:00 
     2 Déry Attila                         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         50:57       3:01 
     3 Kemenczky Jenő                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        53:44       5:48 
     4 Bánfi Róbert                        HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        54:02       6:06 
     5 Hites Viktor                        VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        55:16       7:20 
     6 Weibl Zoltán                        SFC Széchenyi István Egyetem Sport        55:38       7:42 
     7 Takács Krisztián                    BSC Balatonfüredi SC                      62:03      14:07 
     8 Baksa Csaba                         KAL Kalocsai SE                           66:29      18:33 
     9 Bakos Péter                         ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        69:38      21:42 
    10 Kiss Dénes                          JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        74:25      26:29 
    11 Bakos Gábor                         ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        75:09      27:13 
    12 Tőzsér András                       SFC Széchenyi István Egyetem Sport        76:20      28:24 
    13 Dömötör Gábor                       SFC Széchenyi István Egyetem Sport        78:15      30:19 

       Herczeg Bálint                      VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         hiba            
       Vas Gábor                           DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 hiba            
    Vk McCarthy Brian                      XGBR Nagy-Britania                        52:53            
    Vk Maksimovic Nikola                   XORT OT RTANJ                             62:06            



F35 Döntő A  (24)            10.3 km  420 m   22 ep  

     1 Nagy István                         TSE Törekvés SE                           66:28       0:00 
     2 Baracsi Gábor                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         70:31       4:03 
     3 Borbás Nándor                       KAL Kalocsai SE                           73:15       6:47 
     4 Lajszner Attila                     ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        73:37       7:09 
     5 Marosffy Dániel                     OSC Orvosegyetem SC                       75:01       8:33 
     6 Korcsok Pál                         TSE Törekvés SE                           75:17       8:49 
     7 Néda László                         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        77:22      10:54 
     8 Kocsik Árpád dr.                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        80:03      13:35 
     9 Mód Rudolf                          VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        82:13      15:45 
    10 Tornai Szabolcs                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        84:16      17:48 
    11 Töreky Ákos                         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        85:46      19:18 
    12 Mucsi Mihály                        TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        87:19      20:51 
    13 Pozsgai Norbert                     SMA Soproni Műegyetemi AC                 87:42      21:14 
    14 Kiácz Bence                         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        88:09      21:41 
    15 Szakál Péter                        KAL Kalocsai SE                           89:00      22:32 
    16 Mézes Tibor Sólyom                  GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        89:07      22:39 
    17 Mitró Zoltán                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        90:16      23:48 
    18 Gyimesi Zoltán                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         91:53      25:25 
    19 Hugyecz Zoltán                      HUF HUFEZE Pásztó                         92:58      26:30 
    20 Maráz Gábor                         ARA Alba Regia Atlétikai Klub             98:23      31:55 
    21 Pap Attila                          TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       102:59      36:31 
    22 Koltai Zoltán                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       115:07      48:39 

       Bánki Zoltán                        SMA Soproni Műegyetemi AC                  hiba            
       Schlosser Balázs                    SMA Soproni Műegyetemi AC                   nfb            



F35 Döntő B  (10)            7.4 km  300 m   12 ep   

     1 Nagy Sándor                         KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        67:29       0:00 
     2 Varsányi Ferenc                     MSE Megalódusz SE                         67:50       0:21 
     3 Reviczki Zsolt                      HUF HUFEZE Pásztó                         69:51       2:22 
     4 Marton Balázs                       VHS Veszprémi Honvéd SE                   72:30       5:01 
     5 Verebélyi Zsolt                     KTT Káldi Természetjáró és Tájékoz        80:12      12:43 
     6 Kisházi Gábor                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        87:08      19:39 
     7 Kiss György ifj.                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        90:23      22:54 
     8 Buzás Gyula                         FMT FŐMTERV SK                           129:56      62:27 

    Vk Horváth Norbert                     NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              55:11            
    Vk Adorján Péter                       XTLF TOLF Berlin                          68:06            



F40 Döntő A  (24)            8.7 km  350 m   17 ep   

     1 Hajdu Martin                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         59:05       0:00 
     2 Fehér Ferenc                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        63:33       4:28 
     3 Lukács Vilhelm                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                63:41       4:36 
     4 Kovács László ifj. dr.              PVS Pécsi Vasutas SK                      63:44       4:39 
     5 Pavlovics Gábor                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 65:40       6:35 
     6 Gillich György                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        67:24       8:19 
     7 Dezső Sándor                        HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        67:41       8:36 
     8 Viniczai Ferenc                     PVS Pécsi Vasutas SK                      67:48       8:43 
     9 Horváth Pál                         SMA Soproni Műegyetemi AC                 72:27      13:22 
    10 Horváth Sándor                      MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        74:53      15:48 
    11 Siegler Konrád                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        76:17      17:12 
    12 Nagy Tibor                          FSC Futárok SC                            77:08      18:03 
    13 Pavlovics György ifj. dr.           THS Taszár Honvéd SE                      78:33      19:28 
    14 Juhász Gábor                        HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        80:24      21:19 
    15 Gerzsényi Zsolt                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club                81:33      22:28 
    16 Rácz Csaba                          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                81:36      22:31 
    17 Schultheisz György                  KFK KFKI Petőfi Sportkör                  83:58      24:53 
    18 Dalos Attila                        MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        84:52      25:47 
    19 Turcsán János                       PVS Pécsi Vasutas SK                      85:29      26:24 
    20 Biró Gergely                        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        86:52      27:47 
    21 Kovács Gábor                        BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        92:34      33:29 

       Kovács Balázs                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         n.i.            
       Tóth Tamás                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i.            
    Vk Allwinger Herwig                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         74:52            



F40 Döntő B  (24)            6.1 km  210 m   10 ep   

     1 Szitter Attila                      HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        50:08       0:00 
     2 Udvardy Balázs                      PVS Pécsi Vasutas SK                      54:34       4:26 
     3 Schwendtner Erik                    KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        55:09       5:01 
     4 Goldmann Róbert                     SDS Salgótarjáni Dornyay SE               55:30       5:22 
     5 Váradi Attila                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                56:44       6:36 
     6 Fehérvári Péter                     SDS Salgótarjáni Dornyay SE               56:53       6:45 
     7 Faggyas László                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         57:08       7:00 
     8 Pillmann Gábor                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 57:44       7:36 
     9 Hajnács Tamás Csaba                 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE          57:58       7:50 
    10 Kadocsa Gábor                       MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        58:26       8:18 
    11 Zagyi László                        JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        59:40       9:32 
    12 Pataki Gábor                        PVS Pécsi Vasutas SK                      59:54       9:46 
    13 Mentler Balázs                      SFC Széchenyi István Egyetem Sport        59:59       9:51 
    14 Zoboki Mihály                       THT Tapolcai Honvéd SE                    60:34      10:26 
    15 Németh István                       VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        60:40      10:32 
    16 Bérczes Miklós                      FMT FŐMTERV SK                            60:46      10:38 
    17 Halaj László                        JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        61:09      11:01 
    18 Tóth Zsolt                          POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           61:46      11:38 
    19 Nagy Ákos                           SDS Salgótarjáni Dornyay SE               63:39      13:31 
    20 Ambrus Sándor                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 65:56      15:48 
    21 Molnár Attila                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         66:31      16:23 
    22 Nemoda Ferenc                       FSC Futárok SC                            78:52      28:44 
    23 Hetényi Ferenc                      HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        85:15      35:07 

       Knuth Ábel                          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         n.i.            



F40 Döntő C  (9)             5.2 km  185 m   8 ep    

     1 Grabecz Tibor                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub             48:48       0:00 
     2 Tóth László                         MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        55:43       6:55 
     3 Varga Attila                        ARA Alba Regia Atlétikai Klub             59:06      10:18 
     4 Paskuj Mátyás                       MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        65:18      16:30 
     5 Fekete Gábor                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        71:44      22:56 
     6 Román János                         STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei         92:51      44:03 

    Vk Mesics Péter                        SMA Soproni Műegyetemi AC                  n.i.            
    Vk Kovács Ferenc dr.                   PVS Pécsi Vasutas SK                       n.i.            
    Vk Szencz Attila                       SZV Szegedi Vasutas SE                    44:45            



F45 Döntő A  (24)            7.9 km  325 m   17 ep   

     1 Egei Tamás                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         56:54       0:00 
     2 Szieberth Péter                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 64:52       7:58 
     3 Muliter Gábor                       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        65:38       8:44 
     4 Mohácsy Tamás dr.                   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                65:44       8:50 
     5 Szlatényi Ferenc                    OSC Orvosegyetem SC                       65:51       8:57 
     6 Körmendi Miklós                     MSE Megalódusz SE                         66:26       9:32 
     7 Prill László                        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                67:23      10:29 
     8 Takács Csaba                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         70:30      13:36 
     9 Trócsányi Zoltán                    DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü        71:11      14:17 
    10 Nagy Ferenc                         PSE Postás SE                             71:21      14:27 
    11 Rusvai László                       FSC Futárok SC                            71:48      14:54 
    12 Németh Csaba                        BÖF Budai Ősforrás SC                     71:51      14:57 
    13 Tóth Gábor                          SZV Szegedi Vasutas SE                    75:13      18:19 
    14 Weiler Zsolt                        MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        75:36      18:42 
    15 Filó György                         DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü        75:40      18:46 
    16 Benke Gábor                         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         80:59      24:05 
    17 Nagy András                         PSE Postás SE                             84:16      27:22 
    18 Vass Zoltán                         SZV Szegedi Vasutas SE                    90:34      33:40 
    19 Csonka Antal                        HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        90:43      33:49 
    20 Pokornyik Tibor                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        90:54      34:00 
    21 Garda Árpád                         DHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá        92:28      35:34 
    22 Pózna András                        VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        99:44      42:50 
    23 Oszkó László                        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       102:02      45:08 

    Vk Tőkés Árpád                         KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        86:22            



F45 Döntő B  (10)            5.2 km  200 m   9 ep    

     1 Bezeczky László                     THT Tapolcai Honvéd SE                    48:10       0:00 
     2 Szőke Zoltán                        PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 52:52       4:42 
     3 Zempléni András dr.                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           52:56       4:46 
     4 Sándor László                       OSC Orvosegyetem SC                       55:32       7:22 
     5 Mets Miklós                         OSC Orvosegyetem SC                       61:08      12:58 
     6 Győri János Attila                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                66:05      17:55 
     7 Peregi Tamás                        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        70:20      22:10 
     8 Cenner Tibor dr.                    FMT FŐMTERV SK                            84:23      36:13 
     9 Incze András Péter dr.              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           93:09      44:59 

    Vk Balogh András                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        51:41            



F50 Döntő A  (24)            7.0 km  300 m   17 ep   

     1 Juhász Miklós                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         55:53       0:00 
     2 Dosek Ágoston                       OSC Orvosegyetem SC                       58:31       2:38 
     3 Varga József                        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              58:39       2:46 
     4 Gyulai Zoltán                       MSE Megalódusz SE                         59:07       3:14 
     5 Szőcs László                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        61:04       5:11 
     6 Margittai Endre                     SMA Soproni Műegyetemi AC                 62:37       6:44 
     7 Vankó Péter                         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        63:32       7:39 
     8 Kerényi Dénes                       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        64:53       9:00 
     9 Győri László                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE               65:10       9:17 
    10 Kaszás György                       HER Herkules SE Balatonalmádi             66:23      10:30 
    11 Plájer Lajos                        SMA Soproni Műegyetemi AC                 67:22      11:29 
    12 Pápai János                         ARA Alba Regia Atlétikai Klub             69:22      13:29 
    13 Domán Gábor                         THT Tapolcai Honvéd SE                    69:58      14:05 
    14 Kovács József                       ETC Egri Testedző Club                    71:31      15:38 
    15 Szokol Lajos                        SZV Szegedi Vasutas SE                    72:24      16:31 
    16 Zentai László                       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        72:26      16:33 
    17 Jankó Tamás                         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        74:07      18:14 
    18 Zsilkin Viktor                      HBS Honvéd Bottyán SE                     75:26      19:33 
    19 Fehér Mihály                        HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület        77:18      21:25 
    20 Kiss Tibor                          FSC Futárok SC                            79:43      23:50 
    21 Tóth Lajos                          TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        79:52      23:59 
    22 Nemesházi László                    PSE Postás SE                             83:24      27:31 
    23 Kubacsek József                     FSC Futárok SC                            89:26      33:33 

    Vk Fedor Jozef                         XSOK Sokol Pezinok                        61:07            



F50 Döntő B  (23)            5.2 km  185 m   8 ep    

     1 Urbán Imre                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         47:07       0:00 
     2 Pap László                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         48:12       1:05 
     3 Nagy Sándor                         ARA Alba Regia Atlétikai Klub             49:51       2:44 
     4 D. Szabó Gyula                      DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü        50:54       3:47 
     5 Sáfrán Zoltán                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub             54:11       7:04 
     6 Hadnagy Árpád                       HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        54:26       7:19 
     7 Hajagos Henrik                      SZV Szegedi Vasutas SE                    56:13       9:06 
     8 Németh Ferenc                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 56:23       9:16 
     9 Hideg István                        HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        57:14      10:07 
    10 Lenkei Győző                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        57:22      10:15 
    11 Gadó György                         OSC Orvosegyetem SC                       58:01      10:54 
    12 Nagy Zsolt                          FMT FŐMTERV SK                            58:39      11:32 
    13 Ortmann János                       POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           60:06      12:59 
    14 Molnár Gyula                        BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  60:24      13:17 
    15 Somlay Gábor                        ARA Alba Regia Atlétikai Klub             61:39      14:32 
    16 Urbán András                        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        62:19      15:12 
    17 Kiss Zsolt                          EK Egyesületen kívüli                     62:47      15:40 
    18 Imeli János                         MSE Megalódusz SE                         63:15      16:08 
    19 Rebák Sándor László                 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei         71:47      24:40 
    20 Dobrossy István dr.                 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü        75:30      28:23 
    21 Katulin Tibor                       TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        87:17      40:10 

       Kürti István                        PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  n.i.            
       Hrenkó László                       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         n.i.            



F55 Döntő A  (24)            6.4 km  220 m   17 ep   

     1 Hegedűs Zoltán                      OSC Orvosegyetem SC                       54:52       0:00 
     2 Balla Sándor                        HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        57:54       3:02 
     3 Petró Géza                          FSC Futárok SC                            58:08       3:16 
     4 Ládi János                          BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  58:37       3:45 
     5 Pelyhe Dénes                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE               59:42       4:50 
     6 Szunyog József dr.                  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        61:02       6:10 
     7 Honfi Gábor                         ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        63:28       8:36 
     8 Spiegl János                        SMA Soproni Műegyetemi AC                 64:22       9:30 
     9 Kóger Gyula                         PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 65:32      10:40 
    10 Kovács Attila                       ZSC Zöld Sportok Clubja                   66:16      11:24 
    11 Hegedüs Ábel                        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        67:04      12:12 
    12 Zentai József                       HUF HUFEZE Pásztó                         68:17      13:25 
    13 Tertsch Antal                       KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        69:41      14:49 
    14 László Károly id.                   HBS Honvéd Bottyán SE                     70:40      15:48 
    14 Virág Gyula                         THS Taszár Honvéd SE                      70:40      15:48 
    16 Horváth György                      PSE Postás SE                             70:43      15:51 
    17 Melkes Antal                        SMA Soproni Műegyetemi AC                 73:47      18:55 
    18 Erdélyi Tibor                       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        74:53      20:01 
    19 Ludvig István                       MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        76:56      22:04 
    20 Kolláth Gábor                       SFC Széchenyi István Egyetem Sport        77:51      22:59 
    21 Bugár József                        BÖF Budai Ősforrás SC                     78:17      23:25 
    22 Aknai Antal                         TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        80:42      25:50 
    23 Tóth Sándor                         ETC Egri Testedző Club                    83:19      28:27 

       Harkányi Csaba                      HAV Havas Szabadidő Klub                   hiba            



F55 Döntő B  (17)            4.6 km  200 m   9 ep    

     1 Somogyi Lajos                       BSC Balatonfüredi SC                      48:37       0:00 
     2 Kaján László                        FMT FŐMTERV SK                            53:40       5:03 
     3 Lévai Kálmán                        KSE Karcagi SE                            56:44       8:07 
     4 Scultéty Gábor                      BÖF Budai Ősforrás SC                     58:43      10:06 
     5 Magyar János                        MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        59:51      11:14 
     6 Nagy Balázs                         POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           60:31      11:54 
     7 Juhász István                       BÖF Budai Ősforrás SC                     62:23      13:46 
     8 Herter László                       MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        63:51      15:14 
     9 Olajos Ferenc                       PSE Postás SE                             66:37      18:00 
    10 Endrődi József                      PAK Paksi SE                              70:20      21:43 
    11 Halász László                       ETC Egri Testedző Club                    73:01      24:24 
    12 Csikós Miklós                       FSC Futárok SC                            74:39      26:02 
    13 Horváth Imre                        BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg        81:20      32:43 
    14 Balogh Iván dr.                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        97:45      49:08 

       Krolopp Frigyes                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i.            
    Vk Hirt Károly                         ARA Alba Regia Atlétikai Klub             62:46            
    Vk Szalóki Rezső                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                46:36            



F60 Döntő A  (24)            5.0 km  200 m   11 ep   

     1 Fluck István                        PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 51:19       0:00 
     2 Zánkay András                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        51:44       0:25 
     3 Molnár Gábor                        MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        51:48       0:29 
     4 Bogdanovits András                  MSE Megalódusz SE                         55:51       4:32 
     5 Lénárd Miklós                       ETC Egri Testedző Club                    56:00       4:41 
     6 Sindely Pál dr.                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE          56:45       5:26 
     7 Gömbös Gyula                        SKS Sárvári Kinizsi SE                    56:55       5:36 
     8 Lux Iván                            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        58:10       6:51 
     9 Rétfalvi Lajos                      SMA Soproni Műegyetemi AC                 58:55       7:36 
    10 Szűcs B. Levente                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        59:44       8:25 
    11 Lörincz Gábor                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        60:59       9:40 
    12 Tüskés György                       SKS Sárvári Kinizsi SE                    61:14       9:55 
    13 Németh Jenő                         BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  61:56      10:37 
    14 Vitéz László                        HER Herkules SE Balatonalmádi             62:37      11:18 
    15 Kutnyánszky Ernő                    THS Taszár Honvéd SE                      64:45      13:26 
    16 Andrási Lajos                       HER Herkules SE Balatonalmádi             65:08      13:49 
    17 Csongrádi Jenő                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        70:35      19:16 
    18 Balázsy László                      PVS Pécsi Vasutas SK                      71:27      20:08 
    19 Blum László id.                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE          75:38      24:19 
    20 Homoki Géza                         EK Egyesületen kívüli                     98:21      47:02 
    21 Kovács András                       HBS Honvéd Bottyán SE                    107:33      56:14 

       Korbély Tibor                       HER Herkules SE Balatonalmádi               nfb            
       Bölcsföldi István                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         n.i.            
    Vk Wollenberg Bernd                    XTLF TOLF Berlin                          67:52            



F60 Döntő B  (5)             4.1 km  160 m   8 ep    

     1 Gulyás Gyula                        DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü        46:53       0:00 
     2 Tóth Béla                           HBS Honvéd Bottyán SE                     48:53       2:00 
     3 Lipp József                         PVS Pécsi Vasutas SK                      63:54      17:01 
     4 Gáncs Kálmán                        HER Herkules SE Balatonalmádi             97:48      50:55 

       Felber Gyula                        HER Herkules SE Balatonalmádi              n.i.            



F65 Döntő A  (33)            4.1 km  180 m   11 ep   

     1 Bozán György                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        42:36       0:00 
     2 Jelinek István                      PSE Postás SE                             45:14       2:38 
     3 Komár Béla                          HER Herkules SE Balatonalmádi             47:06       4:30 
     4 Gombkötő Péter dr.                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         49:57       7:21 
     5 Horváth Béla                        KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        51:05       8:29 
     6 Hunyadi Károly                      PSE Postás SE                             52:49      10:13 
     7 Horváth Zoltán                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        53:57      11:21 
     8 Nagy Árpád dr.                      ETC Egri Testedző Club                    56:00      13:24 
     9 Nagy Lajos                          ETC Egri Testedző Club                    56:19      13:43 
    10 Szemler István                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         56:41      14:05 
    11 Kéri Gerzson dr.                    HAV Havas Szabadidő Klub                  56:49      14:13 
    12 Muszély György                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        56:50      14:14 
    13 Holluby Andor                       PSE Postás SE                             59:22      16:46 
    14 Bányai Attila                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        60:16      17:40 
    15 Nagy Albert                         SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        61:06      18:30 
    16 Ballagó Béla                        FSC Futárok SC                            64:45      22:09 
    17 Nagy Gábor                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         68:49      26:13 
    18 Pásztor Imre                        SZV Szegedi Vasutas SE                    72:29      29:53 
    19 Bán Sándor                          HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        72:30      29:54 
    20 Pavlovics György dr.                THS Taszár Honvéd SE                      73:42      31:06 
    21 Farkas Sándor                       HAV Havas Szabadidő Klub                  77:31      34:55 
    22 Marton Péter                        THS Taszár Honvéd SE                      77:45      35:09 
    23 Wengrin István                      VTC Veszprémi Tájfutó Club                80:19      37:43 
    24 Mohácsi József                      HAV Havas Szabadidő Klub                  83:42      41:06 
    25 Felföldi Károly dr.                 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE          92:50      50:14 
    26 Szecsődi Ákos                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        95:36      53:00 
    27 Radnóti Rezső                       HAV Havas Szabadidő Klub                  99:16      56:40 
    28 Reszter István                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       111:17      68:41 
    29 Ribényi Imre                        KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye       119:14      76:38 

       Köblös József                       KTX Kőbányai Textil SE                     n.i.            
    Vk Sejpes Gyula                        KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        61:31            
    Vk Horváti György                      HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        45:45            
    Vk Leach Harley                        XUXX USA                                  96:26            



F70 Döntő A  (22)            3.2 km  160 m   9 ep    

     1 Varga György                        POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           43:32       0:00 
     2 Vass Tibor                          VHS Veszprémi Honvéd SE                   44:08       0:36 
     3 Nagy Dezső                          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        46:09       2:37 
     4 Ijjász István                       PVS Pécsi Vasutas SK                      56:42      13:10 
     5 Nyögéri Imre                        KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        59:53      16:21 
     6 Németh Alajos                       PSE Postás SE                             60:17      16:45 
     7 Schell Antal                        PSE Postás SE                             61:23      17:51 
     8 Cserteg István                      TSC Tungsram SC                           65:44      22:12 
     9 Gönczi Péter                        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        66:29      22:57 
    10 Hargitai Miklós                     TSC Tungsram SC                           67:05      23:33 
    11 Bogdány Miklós                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         67:15      23:43 
    12 Argay Gyula                         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        72:11      28:39 
    13 Valkony Ferenc                      KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        79:33      36:01 
    14 Pataki Zsolt                        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        80:35      37:03 
    15 Rácz Márton                         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         86:21      42:49 
    16 Rédl Gábor dr.                      PSE Postás SE                             90:37      47:05 
    17 Szeredai László                     BDI Budapesti Diáksport Szövetség        127:38      84:06 
    18 Müller János                        PSE Postás SE                            163:43     120:11 
    19 Kozma László                        BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg       186:53     143:21 

       Páhy Tibor                          ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i.            
       Szabon János                        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            n.i.            
       Hódossy Béla                        TSC Tungsram SC                            n.i.            



F75 Döntő A  (4)             2.5 km  125 m   8 ep    

     1 Dudás István                        OSC Orvosegyetem SC                       40:57       0:00 
     2 Weress Kálmán                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         51:47      10:50 
     3 Adorján József dr.                  SMA Soproni Műegyetemi AC                 59:49      18:52 

    Vk Kangasmaki Heikki                   BSC Balatonfüredi SC                      44:03            



F80 Döntő A  (1)             1.9 km  80 m   7 ep     

       Csamangó Ferenc                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE           hiba            



F85 Döntő A  (3)             1.9 km  80 m   7 ep     

     1 Balla Sándor                        KFK KFKI Petőfi Sportkör                  75:21       0:00 
     2 Kún Ferenc                          KTX Kőbányai Textil SE                    97:21      22:00 

       Balogh László                       OSC Orvosegyetem SC                        n.i.            



N14 Döntő A  (24)            3.5 km  180 m   9 ep    

     1 Viniczai Csenge                     PVS Pécsi Vasutas SK                      33:00       0:00 
     2 Liszka Eszter                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        33:36       0:36 
     3 Faggyas Réka                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         34:48       1:48 
     4 Balázs Otília                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        35:39       2:39 
     5 Szuromi Luca                        PVS Pécsi Vasutas SK                      35:49       2:49 
     6 Weiler Virág                        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        36:32       3:32 
     7 Péntek Gréti                        VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        39:19       6:19 
     8 Gera Krisztina                      SZV Szegedi Vasutas SE                    41:06       8:06 
     9 Schwendtner Réka                    KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        43:56      10:56 
    10 Simon Alexandra Natáli              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        46:35      13:35 
    11 Faggyas Petra                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         47:01      14:01 
    12 Horváth Hanga                       MAT Mazsola Tájfutó és Természetba        48:24      15:24 
    13 Kósa Noémi                          BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  48:28      15:28 
    14 Becze Rita                          PVS Pécsi Vasutas SK                      50:56      17:56 
    15 Palkovics Éva                       SDS Salgótarjáni Dornyay SE               50:59      17:59 
    16 Szuromi Hanga                       PVS Pécsi Vasutas SK                      51:06      18:06 
    17 Pataki Réka Dalida                  PVS Pécsi Vasutas SK                      51:51      18:51 
    18 Hajdu Frida Sára                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         52:03      19:03 
    19 Egei Petra                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         52:29      19:29 
    20 Szentes Dóra                        JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        56:02      23:02 
    21 Csuka Bonita Zsófia                 SZV Szegedi Vasutas SE                    56:25      23:25 
    22 Kötél Angyalka                      GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        60:29      27:29 
    23 Vonyó Réka Virág                    PVS Pécsi Vasutas SK                      64:57      31:57 

       Völgyesi Melody                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i.            



N14 Döntő B  (26)            2.3 km  100 m   6 ep    

     1 Molnár Viktória                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        31:34       0:00 
     2 Tóth Blanka                         MAT Mazsola Tájfutó és Természetba        32:05       0:31 
     3 Nagy Klára                          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        34:30       2:56 
     4 Molnár Krisztina                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        35:43       4:09 
     5 Dúró Barbara                        SZV Szegedi Vasutas SE                    37:16       5:42 
     6 Zsiros Csenge                       SZV Szegedi Vasutas SE                    37:33       5:59 
     7 Lénárt Viktória                     PAK Paksi SE                              38:19       6:45 
     8 Porgányi Anna                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        39:11       7:37 
     9 Bakos Cintia                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE               42:17      10:43 
    10 Babka Zsófia                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE               45:52      14:18 
    11 Pálinkás Rita                       BDI Budapesti Diáksport Szövetség         48:21      16:47 
    12 Dúró Krisztina                      SZV Szegedi Vasutas SE                    52:17      20:43 
    13 Kovács Borbála                      BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        52:18      20:44 
    14 Sramkó Réka                         SDS Salgótarjáni Dornyay SE               60:44      29:10 
    15 Czibolya Lili                       SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE          64:54      33:20 
    16 Kucsma Luca Zsuzsanna               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        68:17      36:43 
    17 Tajti Adrienn                       SDS Salgótarjáni Dornyay SE               70:24      38:50 
    18 Fésűs Evelin Anna                   SDS Salgótarjáni Dornyay SE               84:24      52:50 
    19 Szabó Dorina                        SZV Szegedi Vasutas SE                    93:57      62:23 

       Dénes Réka                          KAL Kalocsai SE                            hiba            
    Vk Pisuth Noémi Veronika               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         n.i.            
       Balogh Zsófia                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         n.i.            
    Vk Bánszegi Bíborka                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         n.i.            
    Vk Herbert Zsófia                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         n.i.            
    Vk Nagy Patrícia                       TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         n.i.            
    Vk Adorján Luca Eszter                 XTLF TOLF Berlin                          58:53            



N16 Döntő A  (26)            4.8 km  220 m   14 ep   

     1 Varsányi Kinga                      KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        46:12       0:00 
     2 Faggyas Eszter                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         48:55       2:43 
     3 Kinde Vanda                         KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        50:09       3:57 
     4 Konrád Krisztina                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                50:48       4:36 
     5 Udvari Lilla                        ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        52:53       6:41 
     6 Bartus Petra                        JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        55:14       9:02 
     7 Hajdu Dorisz                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         60:30      14:18 
     8 Dénes Orsolya                       KAL Kalocsai SE                           61:24      15:12 
     9 Cseh Anett                          SDS Salgótarjáni Dornyay SE               65:30      19:18 
    10 Kadocsa Rebeka                      MAT Mazsola Tájfutó és Természetba        68:08      21:56 
    11 Tóth Enikő                          ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        71:28      25:16 
    12 Komlósi Kata                        ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        72:01      25:49 
    13 Váradi Vivien                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                73:48      27:36 
    14 Tölgyesi Blanka                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        76:23      30:11 
    15 Faragó Mária                        SZV Szegedi Vasutas SE                    77:47      31:35 
    16 Vass Flóra                          SZV Szegedi Vasutas SE                    83:11      36:59 
    17 Vizi Bernadett                      HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület        84:57      38:45 
    18 Varga Viktória                      SKS Sárvári Kinizsi SE                    85:11      38:59 
    19 Erős Evelin                         ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        85:34      39:22 
    20 Léhi Anett                          JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        92:25      46:13 
    21 Bognár Gabriella                    SKS Sárvári Kinizsi SE                    92:54      46:42 
    22 Angyal Lilla                        JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        96:19      50:07 
    23 Sipos Réka Henrietta                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       106:55      60:43 

       Bán Zsanett                         HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         hiba            
    Vk Papugová Martina                    DTC Diósgyőri Tájfutó Club                63:18            
    Vk Anna Wendt                          XTLF TOLF Berlin                          50:20            



N18 Döntő A  (23)            6.1 km  210 m   13 ep   

     1 Kovács Filoména                     PVS Pécsi Vasutas SK                      58:58       0:00 
     2 Szokol Mónika                       SZV Szegedi Vasutas SE                    59:04       0:06 
     3 Ozsvárt Dóra                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE               62:18       3:20 
     4 Rusvai Katalin                      FSC Futárok SC                            67:03       8:05 
     5 Gömbös Szilvia                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        68:13       9:15 
     6 Goldmann Dóra                       SDS Salgótarjáni Dornyay SE               68:15       9:17 
     7 Balogh Réka                         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                68:55       9:57 
     8 Tóth Korinna                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE               71:59      13:01 
     9 Csóti Diána                         KAL Kalocsai SE                           72:23      13:25 
    10 Pózna Anna                          VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        74:37      15:39 
    11 Tóth Krisztina                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         74:42      15:44 
    12 Fábián Eszter                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        75:57      16:59 
    13 Pózna Diána                         VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        78:30      19:32 
    14 Paskuj Rebeka                       KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        79:19      20:21 
    15 Kiss Nikolett                       KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        87:21      28:23 
    16 Király Amanda                       ETC Egri Testedző Club                    88:41      29:43 
    17 Kakuk Zsófia                        SZV Szegedi Vasutas SE                    89:43      30:45 
    18 Dénes Krisztina                     KAL Kalocsai SE                           93:55      34:57 
    19 Szerdahelyi Dóra                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        97:50      38:52 
    20 Szabari Bernadett                   JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim       114:02      55:04 

       Szepesi Szilvia                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         hiba            
    Vk Ďurčová Ivana                       DTC Diósgyőri Tájfutó Club                59:02            
    Vk Papugová Katarina                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club                59:47            



N20 Döntő A  (13)            7.2 km  340 m   16 ep   

     1 Zsigmond Vanda                      DTC Diósgyőri Tájfutó Club                70:56       0:00 
     2 Bertóti Regina                      DTC Diósgyőri Tájfutó Club                72:17       1:21 
     3 Zsigmond Tímea                      SZV Szegedi Vasutas SE                    77:38       6:42 
     4 Kovács Anett                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE               79:02       8:06 
     5 Váradi Enikő                        ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        91:12      20:16 
     6 Németh Luca                         SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        92:39      21:43 
     7 Varga Adél                          KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        95:43      24:47 
     8 Juhász V. Renáta                    SZV Szegedi Vasutas SE                    98:22      27:26 
     9 Őry Luca                            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       103:24      32:28 
    10 Apostol Nikolett                    ETC Egri Testedző Club                   104:48      33:52 
    11 Kovács Julia Virág                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE         106:21      35:25 
    12 Paskuj Sára                         MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club       106:54      35:58 
    13 Vázsonyi Patrícia                   BSC Balatonfüredi SC                     132:29      61:33 



N21 Döntő A  (24)            9.1 km  350 m   16 ep   

     1 Szerencsi Ildikó                    SZV Szegedi Vasutas SE                    67:31       0:00 
     2 Gyurkó Fanni                        OSC Orvosegyetem SC                       73:48       6:17 
     3 Kelemen Bernadett                   PVS Pécsi Vasutas SK                      74:56       7:25 
     4 Péley Dorottya                      PVS Pécsi Vasutas SK                      75:41       8:10 
     5 Domján Zsuzsanna                    PVS Pécsi Vasutas SK                      77:48      10:17 
     6 Novai Éva                           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        78:16      10:45 
     7 Füzy Anna                           OSC Orvosegyetem SC                       80:07      12:36 
     8 Szerencsi Dóra                      SZV Szegedi Vasutas SE                    81:56      14:25 
     9 Császár Éva                         GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        84:04      16:33 
    10 Simon Ágnes                         ETC Egri Testedző Club                    85:45      18:14 
    11 Fekete Zsuzsa                       KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        87:38      20:07 
    12 Szivák Ildikó                       GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        89:46      22:15 
    13 Hrenkó Ivett                        ETC Egri Testedző Club                    90:32      23:01 
    14 Elmont Bernadett                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        94:04      26:33 
    15 László Dóra                         SZV Szegedi Vasutas SE                    95:06      27:35 
    16 Sisa Dorottya                       JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        99:01      31:30 
    17 Bárd Barbara                        KAL Kalocsai SE                           99:53      32:22 
    18 Veresné Gyalog Zsuzsanna            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       101:52      34:21 
    19 Szacska Nikolett                    ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       103:28      35:57 
    20 Mezei Anikó                         FSC Futárok SC                           104:47      37:16 
    21 Uhlir Tímea                         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       110:51      43:20 
    22 Szabó Ágnes                         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       117:00      49:29 

       Kisháziné Zombory Erika             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         hiba            
    Vk Prékop Márta                        KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye       106:20            



N21 Döntő B  (18)            6.1 km  225 m   10 ep   

     1 Boros Anna                          SDS Salgótarjáni Dornyay SE               50:24       0:00 
     2 Zsigmond Száva                      DTC Diósgyőri Tájfutó Club                50:45       0:21 
     3 Győri Judit                         SDS Salgótarjáni Dornyay SE               58:39       8:15 
     4 Kövér Csilla                        GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        59:41       9:17 
     5 Gyalog Zsófia                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        62:24      12:00 
     6 Daragó Zsófia                       ETC Egri Testedző Club                    65:24      15:00 
     7 Szigetfy Ildikó                     HER Herkules SE Balatonalmádi             67:40      17:16 
     8 Lajtai Eszter                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         68:00      17:36 
     9 Kovács Ágnes                        SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE          70:33      20:09 
    10 Császár Barbara                     GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        73:05      22:41 
    11 Fövenyessy Gabriella                FMT FŐMTERV SK                           102:57      52:33 

       Kovács Edit                         ARA Alba Regia Atlétikai Klub              hiba            
       Máthé Fanni                         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i.            
       Szabó Veronika                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i.            
       Csőkör Katalin                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         n.i.            
    Vk Katerina Wollmerstädt               XTLF TOLF Berlin                          74:16            
    Vk Stankovic Draga                     XORT OT RTANJ                             95:16            
    Vk Margit Deubel                       XTLF TOLF Berlin                           hiba            



N35 Döntő A  (23)            6.6 km  250 m   13 ep   

     1 Csillag Vera                        PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 60:44       0:00 
     2 Füzy Judit                          OSC Orvosegyetem SC                       62:34       1:50 
     3 Skerletz Noémi                      SMA Soproni Műegyetemi AC                 63:04       2:20 
     4 Bánki Jusztina                      SMA Soproni Műegyetemi AC                 63:07       2:23 
     5 Schmal Kinga                        THS Taszár Honvéd SE                      64:20       3:36 
     6 Marosffy Orsolya                    OSC Orvosegyetem SC                       66:27       5:43 
     7 Nagy Ákosné                         SDS Salgótarjáni Dornyay SE               66:48       6:04 
     8 Riczel Zsuzsanna                    PSE Postás SE                             67:04       6:20 
     9 Rácz Mónika                         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         71:46      11:02 
    10 Lux Andrea                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         72:00      11:16 
    11 Balogh Szilvia Odett                KAL Kalocsai SE                           75:08      14:24 
    12 Marosfalvi Eszter                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        77:16      16:32 
    13 Rostás Anikó                        KAL Kalocsai SE                           78:07      17:23 
    14 Radics Anna                         ETC Egri Testedző Club                    81:45      21:01 
    15 Porgányiné Henrich Piroska          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        83:07      22:23 
    16 Kovács Judit                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        93:37      32:53 
    17 Pincés Marianna                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        95:13      34:29 
    18 Nagyné Bódis Borbála                FSC Futárok SC                            95:14      34:30 
    19 Savanya Gyöngyi                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE         101:04      40:20 
    20 Dénes Ildikó                        KAL Kalocsai SE                          106:12      45:28 
    21 Ódor Viktória                       FMT FŐMTERV SK                           133:57      73:13 

    Vk Allwinger Tünde                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         66:37            
    Vk Fedorová Katarína                   XSOK Sokol Pezinok                        56:56            



N40 Döntő A  (26)            5.3 km  200 m   11 ep   

     1 Wengrin Ágnes                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         41:31       0:00 
     2 Skerletz Imola                      SMA Soproni Műegyetemi AC                 49:32       8:01 
     3 Galambos Erika                      THS Taszár Honvéd SE                      53:03      11:32 
     4 Roboz Zoltánné                      VHS Veszprémi Honvéd SE                   53:32      12:01 
     5 Viniczainé Kovács Ildikó            PVS Pécsi Vasutas SK                      54:31      13:00 
     6 Zelena Dóra                         MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        56:24      14:53 
     7 Lovas Ágnes                         PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 57:00      15:29 
     8 Barnáné Szabó Irén                  JOG Jogging Plus Szuperinfó Club          58:19      16:48 
     9 Turcsánné Cseh Erzsébet             PVS Pécsi Vasutas SK                      62:46      21:15 
    10 Győrffy Gabriella                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        63:35      22:04 
    11 Cseresnyés Ágnes                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         63:38      22:07 
    12 Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna           POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           63:39      22:08 
    13 Németh Zsoltné                      VHS Veszprémi Honvéd SE                   65:26      23:55 
    14 Tamásné Szakács Judit               MSE Megalódusz SE                         65:34      24:03 
    15 Kissné Kiss Mária                   JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        67:16      25:45 
    16 Ebinger Mónika                      KFK KFKI Petőfi Sportkör                  67:51      26:20 
    17 Tóth Marianna                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 68:15      26:44 
    18 Horváti Réka                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        69:20      27:49 
    19 Kiss Teodóra                        ETC Egri Testedző Club                    74:19      32:48 
    20 Juhászné Bálint Ildikó              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        76:17      34:46 
    21 Pózna Edit                          VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        78:40      37:09 
    22 Károssy Réka                        SZV Szegedi Vasutas SE                    82:10      40:39 
    23 Erdősné Németh Ágnes                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        83:05      41:34 
    24 Nemesházi Lászlóné                  PSE Postás SE                             85:54      44:23 
    25 Blum Henriette                      SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE          91:32      50:01 
    26 Schultheisz Edina                   KFK KFKI Petőfi Sportkör                 108:21      66:50 



N45 Döntő A  (16)            4.8 km  210 m   12 ep   

     1 Tömördi Ágnes                       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        46:49       0:00 
     2 Mátyás Ildikó                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 48:48       1:59 
     3 Kármán Katalin                      HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        51:17       4:28 
     4 Rusvainé Barócsi Katalin            FSC Futárok SC                            56:36       9:47 
     5 Szerencsiné Csamangó Jusztina       PUS Pusztamérgesi SE                      61:10      14:21 
     6 Kaszásné Boa Ágnes                  HER Herkules SE Balatonalmádi             61:40      14:51 
     7 Krasznai Orsolya                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        68:22      21:33 
     8 Marczis Márta                       ETC Egri Testedző Club                    72:47      25:58 
     9 Ludvig Ágnes                        MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        74:28      27:39 
    10 Jenei Margit                        BÖF Budai Ősforrás SC                     77:00      30:11 
    11 Bacsó Piroska                       MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        80:30      33:41 
    12 Hajas Csilla                        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        80:41      33:52 
    13 Gyöngyösi Jolán                     SZV Szegedi Vasutas SE                    81:01      34:12 
    14 Ajkai Adrien                        POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           84:04      37:15 
    15 Nagy Beáta                          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        88:49      42:00 

       Szőcs Anett                         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         hiba            



N50 Döntő A  (14)            3.7 km  200 m   11 ep   

     1 Muzsnai Ágota dr.                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        39:53       0:00 
     2 Dániel Edit                         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        39:54       0:01 
     3 Horváth Magda                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         40:42       0:49 
     4 Jenővári Gabriella                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        41:42       1:49 
     5 Takács Ágnes                        SZV Szegedi Vasutas SE                    48:01       8:08 
     6 Mező Éva                            PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 61:39      21:46 
     7 Lévainé Kovács Róza                 KSE Karcagi SE                            62:21      22:28 
     8 Dömötörné Horváth Erzsébet          SFC Széchenyi István Egyetem Sport        62:52      22:59 
     9 Hideg Istvánné                      HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        63:05      23:12 
    10 Ostorics Zsuzsanna                  PSE Postás SE                             68:41      28:48 
    11 Lenkeiné Halasi Erzsébet            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        71:00      31:07 
    12 Nagy Zsuzsanna dr.                  HER Herkules SE Balatonalmádi             76:57      37:04 
    13 Pápainé Poós Ildikó                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             88:05      48:12 
    14 Terjékiné Tóth Edit                 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület        88:34      48:41 



N55 Döntő A  (18)            3.3 km  170 m   9 ep    

     1 Csőkör Irén                         BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        42:48       0:00 
     2 Wieder Ilona                        VHS Veszprémi Honvéd SE                   45:17       2:29 
     3 Gelei Zsuzsanna                     KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        46:05       3:17 
     4 Rostás Irén                         HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        48:05       5:17 
     5 Kocsis Gyöngyi                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub             50:17       7:29 
     6 Novotni Tiborné                     BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        51:33       8:45 
     7 Szopori Éva                         KRI Kristály Tájfutó és Természetj        51:54       9:06 
     8 Kovács Olga                         HAV Havas Szabadidő Klub                  58:26      15:38 
     9 Cserpák Ferencné                    STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei         59:53      17:05 
    10 Szabó Zsuzsanna                     KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        60:24      17:36 
    11 Lux Ágnes                           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        61:54      19:06 
    12 Karsai Klára                        OSC Orvosegyetem SC                       65:38      22:50 
    13 Mitterer Andrea                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        67:26      24:38 
    14 Spiegl Zsuzsanna                    SMA Soproni Műegyetemi AC                 71:50      29:02 
    15 Kühn Edit                           PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 79:41      36:53 
    16 Keszthelyi Ildikó                   PSE Postás SE                             80:12      37:24 
    17 Fischer Mária                       BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg        85:05      42:17 

       Veresné Sipos Etelka                HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         n.i.            



N60 Döntő A  (7)             2.8 km  120 m   9 ep    

     1 Hegedüs Ágnes                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        39:14       0:00 
     2 Biró Aletta                         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        39:52       0:38 
     3 Grant Julianna                      BÖF Budai Ősforrás SC                     47:24       8:10 
     4 Szuromi Imréné                      BÖF Budai Ősforrás SC                     53:57      14:43 
     5 Komár Béláné                        HER Herkules SE Balatonalmádi             55:38      16:24 
     6 Gombkötő Zsuzsanna                  VTC Veszprémi Tájfutó Club                63:31      24:17 

       Szabados Magdolna                   THS Taszár Honvéd SE                       hiba            



N65 Döntő A  (8)             2.8 km  120 m   9 ep    

     1 Cser Borbála                        HER Herkules SE Balatonalmádi             44:46       0:00 
     2 Korik Vera                          PSE Postás SE                             46:01       1:15 
     3 Sőtérné Farkas Anna                 PSE Postás SE                             56:17      11:31 
     4 Cser Krisztina                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        56:19      11:33 
     5 Csorja Ida                          HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        65:21      20:35 
     6 Hanusz Mária                        OSC Orvosegyetem SC                       79:11      34:25 
     7 Schell Antalné                      PSE Postás SE                             80:08      35:22 
     8 Wengrin Istvánné                    VTC Veszprémi Tájfutó Club                81:13      36:27 



N70 Döntő A  (1)             1.9 km  80 m   7 ep     

     1 Éliás Vilmosné                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         74:08       0:00