Pannon Tájfutó Napok / Pannon O-Days 2008Szo 2008.08.16. 19:25
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Név                   Klub                   Orsz      N1           N2           Idő 



M10D  (12)                                 

    1 Egei Patrik           TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    11:08    1   24:03    1    35:11 
    2 Péntek Márton         VBT Veszprémi Bridzs é HUN    16:18    4   25:11    2    41:29 
    3 Weiler Vince          MAF Műegyetemi Atlétik HUN    14:18    3   32:08    3    46:26 
    4 Horváth Csongor       MEA Miskolci Egyetemi  HUN    16:36    5   32:26    5    49:02 
    5 Kálmán Erik           BEA Budapesti Egyetemi HUN    17:35    6   32:31    6    50:06 
    6 Ormay Mihály          KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN    19:36    7   32:08    3    51:44 
    7 Tóth Márton           SZV Szegedi Vasutas SE HUN    11:18    2   43:07    9    54:25 
    8 Tamás Ervin           MSE Megalódusz SE      HUN    23:43    8   44:11   10    67:54 
    9 Ortmann András        POE Pécsi Orvos Egészs HUN    30:40   10   42:59    8    73:39 
   10 Rérfalvi Kolos        JSS Jánosháza SK       HUN    27:55    9   55:10   11    83:05 
   11 Varga Bendegúz        ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    48:18   12   40:14    7    88:32 
   12 Halász Gergely Elemér ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    32:13   11   83:35   12   115:48 



M10DK  (5)                                 

    1 Marosffy Bálint       OSC Orvosegyetem SC    HUN    18:11    1   32:59    1    51:10 
    2 Kadocsa Levente       MEA Miskolci Egyetemi  HUN    19:56    2   37:34    2    57:30 
    3 Kadocsa Benjámin      MEA Miskolci Egyetemi  HUN    21:20    3   41:55    3    63:15 

      Fekete Samu           EK Egyesületen kívüli  HUN     hiba                            
      Schlosser Márton      SMA Soproni Műegyetemi HUN                 49:10    4          



M12C  (8)                                  

    1 Varga Zsombor         NKZ Nagykanizsai Zalae HUN    10:52    1   19:39    1    30:31 
    2 Tölgyesi Aurél        VHS Veszprémi Honvéd S HUN    13:34    2   23:53    2    37:27 
    3 Fekete Ágoston        ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    14:05    3   25:02    3    39:07 
    4 Kiss Kornél           ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    16:45    5   27:59    4    44:44 
    5 Weiler Vilmos         MAF Műegyetemi Atlétik HUN    18:14    6   28:59    5    47:13 
    6 Fonyó Valentin        SKS Sárvári Kinizsi SK HUN    15:35    4   40:33    8    56:08 
    7 Tóth Péter            POE Pécsi Orvos Egészs HUN    30:55    7   37:34    7    68:29 
    8 Gergácz Martin        SKS Sárvári Kinizsi SK HUN    52:25    8   32:14    6    84:39 



M14B  (12)                                 

    1 Péntek Mátyás         VBT Veszprémi Bridzs é HUN    11:33    1   43:12    1    54:45 
    2 Tóth Adrián           TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    12:12    2   44:06    2    56:18 
    3 Gazdig Vendel         VHS Veszprémi Honvéd S HUN    12:17    3   46:31    3    58:48 
    4 Oszkó Attila          SPA Tabáni Spartacus S HUN    12:52    4   51:45    4    64:37 
    5 Mizúr Simon           XFAR Farmaceut Bratisl SVK    13:03    5   56:11    5    69:14 
    6 Jakus Bertalan        FSC Futárok SC         HUN    15:35    7   61:06    6    76:41 
    7 Dankó Botond          TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    15:39    8   62:12    7    77:51 
    8 Németh Balázs         KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN    17:16    9   65:06    8    82:22 
    9 Pokornyik Bence       TTT Tatai Tömegsport é HUN    14:39    6   72:12    9    86:51 
   10 Hajagos Bence         SZV Szegedi Vasutas SE HUN    19:59   10   75:01   10    95:00 
   11 Fekete Marcell        SKS Sárvári Kinizsi SK HUN    20:39   11   88:30   12   109:09 

      Csupor Zoltán         SKS Sárvári Kinizsi SK HUN     hiba        82:04   11          



M16B  (6)                                  

    1 Horváth Marcell       VBT Veszprémi Bridzs é HUN    17:38    1   52:58    1    70:36 
    2 Tölgyesi Ákos ifj.    VHS Veszprémi Honvéd S HUN    17:47    2   65:24    2    83:11 
    3 Csöngei Dávid Máté    VHS Veszprémi Honvéd S HUN    21:05    4   81:00    3   102:05 
    4 Schwendtner Bálint    KTK Kőbányai Tájfutó K HUN    20:22    3   82:05    4   102:27 
    5 Németh Bence          VBT Veszprémi Bridzs é HUN    24:33    5   90:56    5   115:29 

      Bozzai Dániel         MAF Műegyetemi Atlétik HUN                139:41    6          



M18B  (11)                                 

    1 Stanfel Matjaz        XOKR OK Ris            HUN    17:50    1   51:35    1    69:25 
    2 Pongrácz Ervin        SZV Szegedi Vasutas SE HUN    19:10    4   57:51    2    77:01 
    3 Kinde Mátyás          SIR Sirályok SE        HUN    18:37    3   63:32    3    82:09 
    4 Vellner Gábor         SIR Sirályok SE        HUN    18:01    2   65:28    4    83:29 
    5 Szivák András         ARA Alba Regia Atlétik HUN    22:39    6   66:58    5    89:37 
    6 Mizúr Peter           XFAR Farmaceut Bratisl SVK    24:20    8   67:26    6    91:46 
    7 Tóth Károly ifj.      SIR Sirályok SE        HUN    21:41    5   72:52    7    94:33 
    8 Kaptur Ádám           VHS Veszprémi Honvéd S HUN    26:46    9   81:01    9   107:47 
    9 Kiss Bálint           SKS Sárvári Kinizsi SK HUN    23:54    7   89:23   11   113:17 
   10 Fóthi Ábel            BEA Budapesti Egyetemi HUN    31:23   10   83:43   10   115:06 

      Kovács András         PVS Pécsi Vasutas SK   HUN                 79:59    8          



M21B  (24)                                 

    1 Zemann Adi            XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    19:28    1   71:36    1    91:04 
    2 Maros Ervin Péter     ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    24:25   13   71:46    2    96:11 
    3 Allwinger Herwig      TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    20:47    3   82:11    5   102:58 
    4 Fehér Ferenc          ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    20:39    2   83:44    6   104:23 
    5 Gillich István        MSE Megalódusz SE      HUN    22:48    5   84:31    7   107:19 
    6 Koiser Michael        XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    24:01   11   85:49    8   109:50 
    7 Goldmann Róbert       SDS Salgótarjáni Dorny HUN    23:26    7   87:59   10   111:25 
    8 Szivák Béla           ARA Alba Regia Atlétik HUN    26:34   15   85:54    9   112:28 
    9 Sengstschmid Georg    XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    22:29    4   90:20   14   112:49 
   10 Maráz Gábor           ARA Alba Regia Atlétik HUN    23:54    9   89:03   13   112:57 
   11 Berecz Gábor          HRF Szolnoki Honvéd Sp HUN    29:03   17   88:06   12   117:09 
   12 Fóthi Áron            BEA Budapesti Egyetemi HUN    23:19    6   94:48   17   118:07 
   13 Várvölgyi Szilárd     THT Tapolcai Honvéd SE HUN    23:57   10   96:14   18   120:11 
   14 Herczeg Bálint        VBT Veszprémi Bridzs é HUN    24:53   14   98:19   19   123:12 
   15 Kain Gergely          MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN    24:20   12  112:47   21   137:07 
   16 Hende András          JSS Jánosháza SK       HUN    23:36    8  119:09   22   142:45 
   17 Egri Botond           KFK KFKI Petőfi Sportk HUN    27:02   16  121:14   23   148:16 
   18 Nagy Gábor            KFK KFKI Petőfi Sportk HUN    34:43   18  123:39   24   158:22 

      Gillich György        TTT Tatai Tömegsport é HUN                 80:28    4          
      Kovács Balázs         BEA Budapesti Egyetemi HUN                 93:46   16          
      Marton Balázs         VHS Veszprémi Honvéd S HUN                 99:01   20          
      Nagy Sándor ifj.      ARA Alba Regia Atlétik HUN                 93:45   15          
      Török Imre            MAF Műegyetemi Atlétik HUN                 88:05   11          
      Molnár Domokos        TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                 78:23    3          



M21BR  (22)                                

    1 Domján Tamás          PVS Pécsi Vasutas SK   HUN    21:08    4   53:04    1    74:12 
    2 Néda László           HSP Hidegkúti Spartacu HUN    21:00    3   58:45    2    79:45 
    3 Zsebeházy Zsolt       MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN    20:44    2   59:25    3    80:09 
    4 Farkas Viktor         HRF Szolnoki Honvéd Sp HUN    23:35    7   59:45    4    83:20 
    5 Oszlovics Ádám        MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN    19:48    1   64:28    7    84:16 
    6 Szlávik Zoltán dr.    KFK KFKI Petőfi Sportk HUN    23:45    8   61:04    5    84:49 
    7 Kajdon Tamás          PVM Pécsi Vörös Meteor HUN    23:18    5   62:19    6    85:37 
    8 Somogyi Gergely       PSE Postás SE          HUN    27:26   13   69:17    8    96:43 
    9 Károlyi Gyula         TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    25:18    9   76:10   10   101:28 
   10 Ludvig László         KTK Kőbányai Tájfutó K HUN    26:09   10   75:56    9   102:05 
   11 Zagyi László          JMD Jászapáti Mészáros HUN    27:03   12   80:09   12   107:12 
   12 Mentler Balázs        SFC Széchenyi István E HUN    26:34   11   80:58   14   107:32 
   13 Pokornyik Tibor       TTT Tatai Tömegsport é HUN    27:36   14   80:28   13   108:04 
   14 Verebélyi Zsolt       JSS Jánosháza SK       HUN    30:45   16   87:23   15   118:08 
   15 Károlyi Márton        TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    31:15   17   87:42   16   118:57 
   16 Gellért Gábor         KTK Kőbányai Tájfutó K HUN    30:03   15   89:18   17   119:21 
   17 Dömötör Gábor         SFC Széchenyi István E HUN    33:15   18  101:28   20   134:43 
   18 Zakariás János        TSE Törekvés SE               35:32   19  100:25   19   135:57 

      Németh László         SFC Széchenyi István E HUN    43:02   20    hiba               
      Miháczi Zoltán        TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    23:33    6                       
      Mészáros Bence        ARA Alba Regia Atlétik HUN                 97:39   18          
      Szunyog Attila        KTK Kőbányai Tájfutó K HUN                 76:34   11          



M21C  (9)                                  

    1 Domán Rajmund         THT Tapolcai Honvéd SE HUN    15:44    1   76:31    1    92:15 
    2 Kárász Attila         THT Tapolcai Honvéd SE HUN    22:30    3   80:11    2   102:41 
    3 Németh Zsolt          HER Herkules SE Balato HUN    20:42    2   90:59    5   111:41 
    4 Nagy Lajos Viktor     MSE Megalódusz SE      HUN    24:18    4   97:02    6   121:20 
    5 Bakos Péter           ESP Egri Spartacus Táj HUN    34:19    5  113:47    7   148:06 
    6 Nagy Balázs           EK Egyesületen kívüli  HUN    35:26    6  158:08    8   193:34 

      Szegi Amondó          BEA Budapesti Egyetemi HUN    40:37    7    hiba               
      Csiba Péter           PTX Pápai Tájfutó SE   HUN                 85:35    3          
      Fehér Csaba           EK Egyesületen kívüli  HUN                 88:52    4          



M21E  (19)                                 

    1 Millegard Marcus      XWWOP World Wide Orien SWE    17:12    1   78:33    1    95:45 
    2 Salopek Tihomir       XOKR OK Ris            HUN    20:27    6   89:04    4   109:31 
    3 Legac Lino            XOMI OK Mihanovic      HRV    21:13    8   88:42    3   109:55 
    4 Józsa Gábor           TSE Törekvés SE               18:35    3   91:54    5   110:29 
    5 Bogos Tamás           ARA Alba Regia Atlétik HUN    24:51   17   87:01    2   111:52 
    6 Ocvirk Edi            XOKJ OK Japetic        HRV    21:31   12   97:34    6   119:05 
    7 Varga Bálint          ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    22:29   14   98:47    7   121:16 
    8 Tári Kornél           ARA Alba Regia Atlétik HUN    24:48   16   98:53    8   123:41 
    9 Seifried Stefan       XORU OLC Rudersdorf    AUT    22:52   15  103:35    9   126:27 
   10 Varga Zsolt           NKZ Nagykanizsai Zalae HUN    21:41   13  106:10   10   127:51 
   11 Wittberger Georg      XKAL Kalksburg OL      AUT    21:26   11  106:59   11   128:25 
   12 Pápai Tamás           ARA Alba Regia Atlétik HUN    20:59    7  144:30   12   165:29 
   13 Horváth Imre          BAL Budapesti Asztali- HUN    43:12   19  240:38   13   283:50 

      Scultéty Márton       KTK Kőbányai Tájfutó K HUN    18:51    4    hiba               
      Gillich György        TTT Tatai Tömegsport é HUN    19:20    5                       
      Pelyhe Dániel         SDS Salgótarjáni Dorny HUN    17:31    2                       
      Zsebeházy István      MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN    21:13    8                       
      Plohn Markus          XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    21:16   10                       
      Dankó Zoltán          TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    29:04   18                       



M35BR  (32)                                

    1 Ales Poljansek        XOKA OK Azimut         SLO    19:26    2   44:18    3    63:44 
    2 Lukács Vilhelm        GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN    20:58    5   43:37    1    64:35 
    3 Engi Imre             SZT Szombathelyi Főisk HUN    21:52   10   43:53    2    65:45 
    4 Schlosser Balázs      SMA Soproni Műegyetemi HUN    21:01    6   45:46    5    66:47 
    5 Szitter Attila        KTK Kőbányai Tájfutó K HUN    25:08   19   45:07    4    70:15 
    6 Dravetz Walter        SMA Soproni Műegyetemi HUN    21:24    7   49:47    6    71:11 
    7 Jankó Tamás           HSE Hegyisport Szenten HUN    20:27    3   51:18    7    71:45 
    8 Jozko Jazbar          XOKA OK Azimut         SLO    22:11   11   51:54    8    74:05 
    9 Bikki Sándor          HER Herkules SE Balato HUN    20:43    4   53:37    9    74:20 
   10 Gárdonyi Márk         OSC Orvosegyetem SC    HUN    21:42    9   54:01   11    75:43 
   11 Györgyi Zoltán        OSC Orvosegyetem SC    HUN    27:15   22   53:46   10    81:01 
   12 Molnár Attila         TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    25:38   20   56:13   12    81:51 
   13 Ambrus Sándor         PVM Pécsi Vörös Meteor HUN    25:04   17   61:44   15    86:48 
   14 Paskuj Mátyás         MCB Maccabi Vívó és At HUN    27:34   25   59:46   14    87:20 
   15 Kadocsa Gábor         MEA Miskolci Egyetemi  HUN    24:30   16   64:00   18    88:30 
   16 Kinde Kálmán          HSP Hidegkúti Spartacu HUN    24:10   15   64:23   19    88:33 
   17 Peics Antal           KFK KFKI Petőfi Sportk HUN    26:20   21   63:18   16    89:38 
   18 Schwendtner Erik      KTK Kőbányai Tájfutó K HUN    23:23   12   67:18   22    90:41 
   19 Tóth Zsolt            POE Pécsi Orvos Egészs HUN    27:22   24   63:20   17    90:42 
   20 Kálmán Péter          BEA Budapesti Egyetemi HUN    23:33   13   67:48   24    91:21 
   21 Dankó István          TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    21:35    8   70:01   25    91:36 
   22 Gincsai József        KRI Kristály Tájfutó é HUN    25:06   18   67:29   23    92:35 
   23 Kiss Gábor            SMA Soproni Műegyetemi HUN    29:05   27   66:33   21    95:38 
   24 Czinege János         KRI Kristály Tájfutó é HUN    28:11   26   70:45   26    98:56 
   25 Sladic Roman          XOPE OK Perkmandeljc T SLO    35:25   30   66:27   20   101:52 
   26 Fekete Gábor          ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    31:52   28   78:57   27   110:49 
   27 Geisz Ferenc          POE Pécsi Orvos Egészs HUN    42:34   31  125:31   28   168:05 

      Kovács Zoltán         SIR Sirályok SE        HUN    23:56   14     nfb               
      Csatlós Ferenc        PVM Pécsi Vörös Meteor HUN    33:06   29                       
      Szabó Csaba           BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    27:17   23                       
      Vass Tibor            VHS Veszprémi Honvéd S HUN    19:22    1                       
      Dankó Zoltán          TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                 58:33   13          



M40  (14)                                  

    1 Stockmayer Michael    XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    17:35    1   50:30    1    68:05 
    2 Egei Tamás            TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    21:55    4   55:43    2    77:38 
    3 Marton János          HSP Hidegkúti Spartacu HUN    20:43    2   64:58    3    85:41 
    4 Horváth Sándor        MEA Miskolci Egyetemi  HUN    20:55    3   71:00    5    91:55 
    5 Jakus Zoltán          FSC Futárok SC         HUN    24:04    6   70:23    4    94:27 
    6 Domán Gábor           THT Tapolcai Honvéd SE HUN    22:11    5   74:45    6    96:56 
    7 Németh Csaba          BOF Budai Ősforrás SC  HUN    26:08    8   77:11    7   103:19 
    8 Heinonen Veli-Matti   XDEL Delta             FIN    25:01    7   84:48   10   109:49 
    9 Pózna András          VBT Veszprémi Bridzs é HUN    30:20   12   83:14    9   113:34 
   10 Weiler Zsolt          MAF Műegyetemi Atlétik HUN    26:25    9   94:54   11   121:19 
   11 Faggyas László        TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    27:07   10   97:44   12   124:51 
   12 Bérczes Miklós        FMT FŐMTERV SK         HUN    28:02   11  106:38   14   134:40 
   13 Németh István         VBT Veszprémi Bridzs é HUN    34:41   13  105:34   13   140:15 

      Szunyog József dr.    KTK Kőbányai Tájfutó K HUN                 81:14    8          



M45  (16)                                  

    1 Tóth Gábor            SZV Szegedi Vasutas SE HUN    18:19    2   55:51    1    74:10 
    2 Varga József          NKZ Nagykanizsai Zalae HUN    18:18    1   63:27    4    81:45 
    3 Zentai József         SDS Salgótarjáni Dorny HUN    22:13   10   60:59    2    83:12 
    4 Köck Erwin            XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    21:49    9   61:31    3    83:20 
    5 Hochreiter Andreas    XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    23:23   12   67:34    5    90:57 
    6 Ertl Wilfried         XOLT OLTK              AUT    21:03    6   70:37    6    91:40 
    7 Németh László         KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN    21:23    7   74:59    7    96:22 
    8 Pinder Valentin       XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    21:02    5   75:26    9    96:28 
    9 Zempléni András dr.   KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN    21:46    8   76:35   10    98:21 
   10 Koiser Gerhard        XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    29:59   14   77:14   11   107:13 
   11 Pregartner Georg      XORU OLC Rudersdorf    AUT    22:50   11   95:42   12   118:32 
   12 Kaptur József         VHS Veszprémi Honvéd S HUN    27:35   13  118:38   13   146:13 

      Hajagos Henrik        SZV Szegedi Vasutas SE HUN    20:09    3                       
      Molnár Tibor          SMA Soproni Műegyetemi HUN                 75:00    8          
      Fedor Jozef           XSOK Sokol Pezinok     SVK    20:29    4                       
      Vancsek Ferenc        EK Egyesületen kívüli  HUN    31:44   15                       



M50  (22)                                  

    1 Gyulai Zoltán         MSE Megalódusz SE      HUN    18:14    1   54:19    2    72:33 
    2 Balla Sándor          HSE Hegyisport Szenten HUN    19:22    3   54:04    1    73:26 
    3 Cuche Denis           SUI SUI                SUI    19:02    2   56:52    3    75:54 
    4 Pápai János           ARA Alba Regia Atlétik HUN    19:34    4   60:34    5    80:08 
    5 Margittai Endre       SMA Soproni Műegyetemi HUN    22:17    8   58:11    4    80:28 
    6 Kaszás György         HER Herkules SE Balato HUN    20:11    6   60:34    5    80:45 
    7 Kerényi Dénes         HSE Hegyisport Szenten HUN    20:00    5   63:38    7    83:38 
    8 Leonhardt Kristian    XTVF TV Fürstenfeld    AUT    24:04    9   65:00    9    89:04 
    9 Mizúr Ján             XFAR Farmaceut Bratisl SVK    25:59   10   64:38    8    90:37 
   10 Plájer Lajos          SMA Soproni Műegyetemi HUN    22:13    7   73:46   13    95:59 
   11 Halász Elemér         ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    31:34   16   66:31   10    98:05 
   12 Dömötör Imre          SFC Széchenyi István E HUN    28:24   12   90:25   16   118:49 
   13 Molnár Gyula          BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    30:59   15   89:44   15   120:43 
   14 Imeli János           MSE Megalódusz SE      HUN    36:38   17   86:36   14   123:14 
   15 Ormay György          KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN    30:39   14  102:37   18   133:16 
   16 Hirt Károly           ARA Alba Regia Atlétik HUN    28:40   13  110:50   19   139:30 
   17 Vékony Andor          ARA Alba Regia Atlétik HUN    26:38   11  115:07   20   141:45 
   18 Farkas Gábor          THT Tapolcai Honvéd SE HUN    47:24   18   95:33   17   142:57 

      Kovács László dr.     PVS Pécsi Vasutas SK   HUN                 72:05   12          
      Törjék György         TTT Tatai Tömegsport é HUN                 68:15   11          
      Bozzai Attila         MAF Műegyetemi Atlétik HUN                149:45   22          
      Mészáros József       NKZ Nagykanizsai Zalae HUN                118:28   21          



M55  (12)                                  

    1 Schweifer Erwin       XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    26:10    7   44:33    1    70:43 
    2 Bacsó Attila          HER Herkules SE Balato HUN    20:15    1   53:41    4    73:56 
    3 Kopinacak Vladimir    XSAM Samur Myslava     SVK    22:51    3   53:47    5    76:38 
    4 Marth Fritz           XOLG OLG Deutsch Kalte AUT    25:51    6   53:07    3    78:58 
    5 Ludvig István         MAF Műegyetemi Atlétik HUN    24:37    5   54:29    6    79:06 
    6 Ládi János            BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    31:56   12   49:39    2    81:35 
    7 Horváth Tivadar       HER Herkules SE Balato HUN    23:54    4   58:28    8    82:22 
    8 Melkes Antal          SMA Soproni Műegyetemi HUN    30:42   11   56:53    7    87:35 
    9 Kolláth Gábor         SFC Széchenyi István E HUN    22:26    2   65:12   11    87:38 
   10 Salga István dr.      HSP Hidegkúti Spartacu HUN    27:00    8   61:44   10    88:44 
   11 Kaján László          FMT FŐMTERV SK         HUN    30:20   10   59:50    9    90:10 
   12 Magyar János          MAF Műegyetemi Atlétik HUN    28:18    9   76:52   12   105:10 



M60  (17)                                  

    1 Grabenhofer Wilhelm   XLZO LZ Omaha          AUT    24:19    4   48:34    1    72:53 
    2 Gömbös Gyula          SKS Sárvári Kinizsi SK HUN    21:50    1   52:29    3    74:19 
    3 Andrási Lajos         HER Herkules SE Balato HUN    26:01    6   50:45    2    76:46 
    4 Rétfalvi Lajos        JSS Jánosháza SK       HUN    22:04    2   55:37    4    77:41 
    5 Gombkötő Péter dr.    TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    25:40    5   55:42    5    81:22 
    6 Csongrádi Jenő        BEA Budapesti Egyetemi HUN    27:06   10   57:02    6    84:08 
    7 Sindely Pál dr.       SZU Szegedi Bokorugró  HUN    23:21    3   63:50   10    87:11 
    8 Kardos Ferenc dr.     OSC Orvosegyetem SC    HUN    26:18    7   61:56    8    88:14 
    9 Kéri Gerzson dr.      HAV Havas Szabadidő Kl HUN    26:55    8   63:04    9    89:59 
   10 Mohácsi József        HAV Havas Szabadidő Kl HUN    35:32   15   72:35   11   108:07 
   11 Pásztor Imre          SZV Szegedi Vasutas SE HUN    30:54   12   78:02   14   108:56 
   12 Kempelen Miklós       OSC Orvosegyetem SC    HUN    31:53   14   77:14   13   109:07 
   13 Gáncs Kálmán          HER Herkules SE Balato HUN    31:00   13   91:27   15   122:27 

      Fóthi Ákos            BEA Budapesti Egyetemi HUN     hiba        74:17   12          
      Szemler István        TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                 57:40    7          
      Vajda László          ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    29:40   11                       
      Horváth Zoltán        ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    26:56    9                       



M65  (12)                                  

    1 Muszély György        BEA Budapesti Egyetemi HUN    22:51    1   41:25    1    64:16 
    2 Hargitai István       TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    25:30    2   46:04    4    71:34 
    3 Vass Tibor            VHS Veszprémi Honvéd S HUN    27:30    3   44:32    3    72:02 
    4 Tóth János            SKS Sárvári Kinizsi SK HUN    30:14    5   43:09    2    73:23 
    5 Bányai Attila         ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    31:25    6   48:04    6    79:29 
    6 Ovaskainen Jorma      XHEL Helsingin Suunist FIN    33:18    7   47:25    5    80:43 
    7 Bogdány Miklós        TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    29:01    4   59:52    9    88:53 
    8 Pavlovics György dr.  THS Taszár Honvéd SE   HUN    34:52    8   58:14    8    93:06 
    9 Sejpes Gyula          KTK Kőbányai Tájfutó K HUN    40:07   10   53:31    7    93:38 
   10 Nagy Gábor            TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    39:23    9   62:12   10   101:35 
   11 Radnóti Rezső         HAV Havas Szabadidő Kl HUN    40:14   11   63:05   11   103:19 
   12 Ribényi Imre          KTK Kőbányai Tájfutó K HUN    45:45   12   79:42   12   125:27 



M70  (4)                                   

    1 Szabon János          KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN    26:36    1   48:24    1    75:00 
    2 Nyögéri Imre          KTK Kőbányai Tájfutó K HUN    28:26    2   58:54    2    87:20 
    3 Valkony Ferenc        KTK Kőbányai Tájfutó K HUN    45:14    3   77:07    3   122:21 

      Kozma László          BAL Budapesti Asztali- HUN     hiba       156:26    4          



Open  (43)                                 

    1 Spisák László         FSC Futárok SC         HUN     9:50    1   18:29    2    28:19 
    2 Vancsek Ferenc        EK Egyesületen kívüli  HUN    13:00    3   21:24    4    34:24 
    3 Szieberth Péter       PVM Pécsi Vörös Meteor HUN    12:51    2   21:46    5    34:37 
    4 Lajtai Zoltán         PVM Pécsi Vörös Meteor HUN    13:06    4   22:14    6    35:20 
    5 Erdélyi Tibor         HSE Hegyisport Szenten HUN    13:46    6   26:50   10    40:36 
    6 Németh Jenő           BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    15:12    9   25:27    9    40:39 
    7 Albert Ferenc         BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    15:35   11   29:32   13    45:07 
    8 Herczku Tímea         HSP Hidegkúti Spartacu HUN    13:25    5   31:54   16    45:19 
    9 Németh Dániel         VBT Veszprémi Bridzs é HUN    15:26   10   30:08   14    45:34 
   10 Dömötör Csilla        SFC Széchenyi István E HUN    15:02    8   34:10   21    49:12 
   11 Tóth Gyula            BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    17:34   12   32:00   17    49:34 
   12 Varga Zsuzsa          ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    14:58    7   34:50   22    49:48 
   13 Péntek Gábor          EK Egyesületen kívüli  HUN    17:40   13   33:19   20    50:59 
   14 Cservény Judit        SPA Tabáni Spartacus S HUN    18:31   18   32:44   18    51:15 
   15 Bay-Fodor Boglárka    HSP Hidegkúti Spartacu HUN    18:12   15   36:56   24    55:08 
   16 Sike Attila           OSC Orvosegyetem SC    HUN    18:23   17   38:54   26    57:17 
   17 Feltser Ilona         FMT FŐMTERV SK         HUN    18:38   19   42:46   29    61:24 
   18 Horváth Zoltán        TSE Törekvés SE               18:13   16   44:36   31    62:49 
   19 Papp László           EK Egyesületen kívüli  HUN    34:38   30   29:03   12    63:41 
   20 Horváthné Keszthelyi  VBT Veszprémi Bridzs é HUN    22:42   22   42:37   28    65:19 
   21 Péntek Gáborné        EK Egyesületen kívüli  HUN    27:17   27   38:35   25    65:52 
   22 Tóth Tímea            HSE Hegyisport Szenten HUN    21:40   21   44:30   30    66:10 
   23 Jankó Sándor          BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    34:26   29   32:59   19    67:25 
   24 Zentai Fruzsina       VBT Veszprémi Bridzs é HUN    24:37   25   44:53   32    69:30 
   25 Ormay Éva             KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN    23:01   24   50:18   33    73:19 
   26 Péteri Fanni          ARA Alba Regia Atlétik HUN    22:52   23   59:18   34    82:10 
   27 Szekér Orsolya        MAF Műegyetemi Atlétik HUN    26:17   26   71:24   36    97:41 
   28 Navarrete Noémi       ARA Alba Regia Atlétik HUN    33:55   28  101:07   39   135:02 

      Kiss György           EK Egyesületen kívüli  HUN     hiba        40:00   27          
      Péter Hajnalka        VBT Veszprémi Bridzs é HUN                 24:36    8          
      Katona Ferenc dr.     HSE Hegyisport Szenten HUN                 35:07   23          
      Bozzainé Jandó Zsuzsa MAF Műegyetemi Atlétik HUN                 86:47   38          
      Biró Sándor           KRI Kristály Tájfutó é HUN    20:21   20                       
      Csurányi Eszter       EK Egyesületen kívüli  HUN                 82:13   37          
      Kollár István         ARA Alba Regia Atlétik HUN    40:34   31                       
      Stanka Sándor         EK Egyesületen kívüli  HUN    17:40   13                       
      Miskó Róbert          BSC Balatonfüredi SC                       18:57    3          
      Serestey Áron         ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN                 23:09    7          
      Harsányi Rita         ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN                 60:26   35          
      Ábrahám Zoltán        BEA Budapesti Egyetemi HUN                 30:12   15          
      Kovács Dávid          ARA Alba Regia Atlétik HUN                 18:21    1          
      Nagy Sándor           ARA Alba Regia Atlétik HUN                 27:08   11          
      Csosza Csaba          KRI Kristály Tájfutó é HUN                  hiba               



W10D  (9)                                  

    1 Vékony Vanda          ARA Alba Regia Atlétik HUN    17:34    1   32:35    2    50:09 
    2 Gillich Bernadett     MSE Megalódusz SE      HUN    20:18    2   35:36    3    55:54 
    3 Kinde Sarolta         HSP Hidegkúti Spartacu HUN    22:30    5   40:25    4    62:55 
    4 Boa Brigitta          BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    22:01    4   42:42    5    64:43 
    5 Kálmán Imola          BEA Budapesti Egyetemi HUN    23:26    6   47:12    6    70:38 
    6 Hajnal Dorka          BEA Budapesti Egyetemi HUN    23:34    7   47:18    7    70:52 

      Tóth Bettina          BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN     hiba        30:25    1          
      Gillich Dóra          TTT Tatai Tömegsport é HUN    30:50    8    hiba               
      Tóth Blanka           TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    20:43    3                       



W10DK  (4)                                 

    1 Nika Poljansek        XOKA OK Azimut         SLO    24:08    1   50:04    1    74:12 
    2 Tóth Barbara          EK Egyesületen kívüli  HUN    27:45    2   51:51    2    79:36 
    3 Marosffy Boglárka     OSC Orvosegyetem SC    HUN    37:40    3   69:19    3   106:59 

      Stanka Csenge         EK Egyesületen kívüli  HUN                 77:48    4          



W12C  (11)                                 

    1 Faggyas Réka          TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    11:45    1   23:04    1    34:49 
    2 Faggyas Petra         TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    13:49    3   24:08    2    37:57 
    3 Weiler Virág          MAF Műegyetemi Atlétik HUN    13:35    2   27:14    4    40:49 
    4 Péntek Gréti          VBT Veszprémi Bridzs é HUN    17:41    8   25:15    3    42:56 
    5 Kósa Noémi            BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    14:20    4   29:23    5    43:43 
    6 Egei Petra            TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    16:33    6   29:37    6    46:10 
    7 Becze Rita            PVS Pécsi Vasutas SK   HUN    15:46    5   30:29    7    46:15 
    8 Horváth Hanga         MEA Miskolci Egyetemi  HUN    17:14    7   38:24    8    55:38 
    9 Gillich Viktória      MSE Megalódusz SE      HUN    33:05   10   43:13   10    76:18 
   10 Péteri Kitti          ARA Alba Regia Atlétik HUN    40:37   11   39:13    9    79:50 
   11 Katjusa Poljansek     XOKA OK Azimut         SLO    28:03    9   53:15   11    81:18 



W14B  (7)                                  

    1 Varsányi Kinga        VTC Veszprémi Tájfutó  HUN    11:42    1   40:01    1    51:43 
    2 Kinde Vanda           SIR Sirályok SE        HUN    12:46    3   43:32    2    56:18 
    3 Faggyas Eszter        TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    12:27    2   51:22    3    63:49 
    4 Varga Viktória        SKS Sárvári Kinizsi SK HUN    17:00    5   53:57    4    70:57 
    5 Kadocsa Rebeka        MEA Miskolci Egyetemi  HUN    15:38    4   61:04    5    76:42 
    6 Donkó Anna            KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN    20:48    6   70:41    6    91:29 
    7 Kinde Zsófia          HSP Hidegkúti Spartacu HUN    33:05    7  113:18    7   146:23 



W16B  (11)                                 

    1 Tóth Krisztina        VTC Veszprémi Tájfutó  HUN    14:39    1   42:04    1    56:43 
    2 Zempléni Réka         SIR Sirályok SE        HUN    15:42    2   42:16    2    57:58 
    3 Paskuj Rebeka         MCB Maccabi Vívó és At HUN    19:00    6   49:18    3    68:18 
    4 Pózna Anna            VBT Veszprémi Bridzs é HUN    18:33    4   50:34    4    69:07 
    5 Szepesi Szilvia       TTT Tatai Tömegsport é HUN    18:33    4   51:24    5    69:57 
    6 Gömbös Szilvia        ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    18:13    3   60:41    7    78:54 
    7 Károlyi Hanga         TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    28:06   10   55:14    6    83:20 
    8 Domán Fruzsina        VTC Veszprémi Tájfutó  HUN    26:47    9   63:29    9    90:16 
    9 Pózna Diána           VBT Veszprémi Bridzs é HUN    23:42    7   81:45   10   105:27 
   10 Károlyi Dóra          TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    64:03   11   61:15    8   125:18 

      Oszkó Dóra            SPA Tabáni Spartacus S HUN    26:42    8                       



W18B  (5)                                  

    1 Tóth Réka             SZV Szegedi Vasutas SE HUN    17:19    1   46:45    1    64:04 
    2 Tibay Ilona           SIR Sirályok SE        HUN    18:14    2   49:59    2    68:13 
    3 Bertóti Regina        DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN    18:46    3   51:20    3    70:06 
    4 Sebők Petra           VHS Veszprémi Honvéd S HUN    25:04    4   63:16    4    88:20 
    5 Szijártó Anikó        SKS Sárvári Kinizsi SK HUN    43:02    5   88:21    5   131:23 



W21B  (24)                                 

    1 Fedorova Katarina     XSOK Sokol Pezinok     SVK    20:36    2   56:33    1    77:09 
    2 Boros Anna            SDS Salgótarjáni Dorny HUN    20:09    1   57:42    2    77:51 
    3 Nagy Krisztina        BEA Budapesti Egyetemi HUN    20:48    4   58:51    3    79:39 
    4 Kogelmann Silke       XORU OLC Rudersdorf    AUT    20:39    3   68:45    6    89:24 
    5 Elmont Bernadett      ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    23:18   11   68:08    5    91:26 
    6 Kaufmann Brigitta Dór THS Taszár Honvéd SE   HUN    21:10    5   70:54    9    92:04 
    7 Gillichné Kalocsai Ad MSE Megalódusz SE      HUN    23:44   12   69:30    7    93:14 
    8 Marosán Ágnes         BEA Budapesti Egyetemi HUN    22:29    6   71:41   11    94:10 
    9 Allwinger Tünde       TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    23:06   10   71:37   10    94:43 
   10 Striednig Nina        XOLT OLTK              AUT    24:22   14   72:19   12    96:41 
   11 Kotormán Ágnes        VHS Veszprémi Honvéd S HUN    23:54   13   73:48   14    97:42 
   12 Szivák Ildikó         ARA Alba Regia Atlétik HUN    24:50   16   73:42   13    98:32 
   13 Rácz Mónika           TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    22:45    8   76:20   16    99:05 
   14 Kövér Csilla          GOC Göcsej Környezetvé HUN    27:33   21   73:49   15   101:22 
   15 Berecz Éva            HRF Szolnoki Honvéd Sp HUN    22:52    9   80:47   18   103:39 
   16 Szunyog Emese         KTK Kőbányai Tájfutó K HUN    22:37    7   84:59   19   107:36 
   17 Dévényi Erika         ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    25:44   18   85:05   20   110:49 
   18 Császár Anetta        GOC Göcsej Környezetvé HUN    24:32   15   91:42   21   116:14 
   19 Szacska Nikolett      ESP Egri Spartacus Táj HUN    25:46   19   91:59   22   117:45 
   20 Dévényi Beatrix       ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    26:34   20  111:05   23   137:39 
   21 Ambruzs Krisztina     VIK Viking Sport Egyes HUN    25:08   17  118:25   24   143:33 

      Szigetfy Ildikó       HER Herkules SE Balato HUN     hiba        78:02   17          
      Katona Eszter         KTK Kőbányai Tájfutó K HUN                 70:52    8          
      Lux Andrea            TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                 66:14    4          



W21BR  (9)                                 

    1 Biró Alma             MEA Miskolci Egyetemi  HUN    22:19    1   53:27    1    75:46 
    2 Horváti Réka          HSP Hidegkúti Spartacu HUN    27:33    6   59:29    2    87:02 
    3 Rákos Piroska         DNS Debreceni Nagyerdő HUN    26:08    2   66:17    4    92:25 
    4 Tóth Ágnes            MAF Műegyetemi Atlétik HUN    27:20    5   69:28    5    96:48 
    5 Kucher Nicole         XLZO LZ Omaha          AUT    26:46    4   71:21    6    98:07 
    6 Császár Barbara       GOC Göcsej Környezetvé HUN    31:19    7   90:19    8   121:38 
    7 Czigány Anna          GOC Göcsej Környezetvé HUN    26:30    3   95:24    9   121:54 

      Szemler Judit         TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                 74:11    7          
      Riczel Zsuzsanna      PSE Postás SE          HUN                 63:38    3          



W21C  (7)                                  

    1 Dömötör Andrea        SFC Széchenyi István E HUN    23:22    1   79:09    1   102:31 
    2 Konrád Rita           MSE Megalódusz SE      HUN    24:03    2   83:32    2   107:35 
    3 Dornstauder Sandra    XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    28:07    3  150:53    4   179:00 
    4 Emde Sabine           XKAL Kalksburg OL      AUT    58:02    6  166:13    5   224:15 

      Kárász Erika          THT Tapolcai Honvéd SE HUN    33:05    4    hiba               
      Szukics Annamária     MAF Műegyetemi Atlétik HUN                 96:06    3          
      Tóth-Buschmann Ilka   TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    34:07    5                       



W21E  (8)                                  

    1 Ponweiser Eva         XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    20:15    2   78:55    1    99:10 
    2 Andersson Jennie      XWWOP World Wide Orien SWE    20:14    1   82:24    2   102:38 
    3 Wengrin Ágnes         TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    23:56    4   86:09    3   110:05 
    4 Császár Éva           GOC Göcsej Környezetvé HUN    21:25    3   95:17    4   116:42 
    5 Harreither Agnes      XKAL Kalksburg OL      AUT    25:02    7   97:19    5   122:21 
    6 Györgyi Csenge        MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN    24:57    6   99:09    6   124:06 
    7 Rudolf Nina           XSDS SD Severovzhod    SLO    28:43    8  115:24    7   144:07 

      Füzy Anna             OSC Orvosegyetem SC    HUN    23:57    5                       



W35A  (5)                                  

    1 Aschacher Angelika    XHSV HSV OL Wiener Neu AUT    23:04    2   56:20    1    79:24 
    2 Kovács Bernadett      PVS Pécsi Vasutas SK   HUN    22:45    1   58:15    2    81:00 
    3 Lendvai Katalin       VHS Veszprémi Honvéd S HUN    25:47    4   69:33    3    95:20 

      Federics Éva          TTT Tatai Tömegsport é HUN    26:54    5                       
      Holper Antónia        TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    25:44    3                       



W35BR  (12)                                

    1 Zelena Dóra           MEA Miskolci Egyetemi  HUN    23:34    3   53:51    1    77:25 
    2 Németh Zsoltné        HER Herkules SE Balato HUN    21:50    1   58:06    2    79:56 
    3 Ebinger Mónika        KFK KFKI Petőfi Sportk HUN    22:24    2   59:37    3    82:01 
    4 Vékonyné Árva Katalin ARA Alba Regia Atlétik HUN    27:08    5   63:11    4    90:19 
    5 Marosfalvi Eszter     SPA Tabáni Spartacus S HUN    26:04    4   81:20    5   107:24 
    6 Tuboly Zsuzsanna      BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    32:49    6   85:00    6   117:49 
    7 Oszkóné Simon Ildikó  SPA Tabáni Spartacus S HUN    36:12    7   88:12    7   124:24 
    8 Madarassy Anikó       BEA Budapesti Egyetemi HUN    37:03    9   99:14   10   136:17 
    9 Marjanca Poljansek    XOKA OK Azimut         SLO    36:58    8  102:22   11   139:20 
   10 Kallós Adél           POE Pécsi Orvos Egészs HUN    63:47   11   94:11    9   157:58 

      Treiner Éva           OSC Orvosegyetem SC    HUN    40:49   10    hiba               
      Károssy Réka          SZV Szegedi Vasutas SE HUN     hiba        93:14    8          



W40  (16)                                  

    1 Csillag Vera          PVM Pécsi Vörös Meteor HUN    22:16    2   49:55    2    72:11 
    2 Mátyás Ildikó         PVM Pécsi Vörös Meteor HUN    20:53    1   52:16    4    73:09 
    3 Kaszásné Boa Ágnes    HER Herkules SE Balato HUN    25:14    3   50:57    3    76:11 
    4 Cseresnyés Ágnes      TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    27:59    5   57:45    5    85:44 
    5 Bacsó Piroska         MAF Műegyetemi Atlétik HUN    28:38    6   62:56    7    91:34 
    6 Lovas Ágnes           PVM Pécsi Vörös Meteor HUN    26:07    4   65:34   11    91:41 
    7 Tóth Marianna         PVM Pécsi Vörös Meteor HUN    28:38    6   63:50    9    92:28 
    8 Kapturné Bíró Anna    VHS Veszprémi Honvéd S HUN    30:51    9   63:22    8    94:13 
    9 Ajkai Adrien          POE Pécsi Orvos Egészs HUN    30:14    8   70:22   12   100:36 
   10 Pózna Edit            VBT Veszprémi Bridzs é HUN    32:32   10   72:47   13   105:19 
   11 Maget Brigitte        XORU OLC Rudersdorf    AUT    39:19   12   74:52   14   114:11 
   12 Leonhardt Gertrud     XTVF TV Fürstenfeld    AUT    33:54   11   91:14   16   125:08 
   13 Horváth Zoltánné      TSE Törekvés SE               45:29   13   86:45   15   132:14 

      Tamásné Szakács Judit MSE Megalódusz SE      HUN     hiba        64:56   10          
      Hajas Csilla          BEA Budapesti Egyetemi HUN     hiba        61:00    6          
      Kármán Katalin        HSE Hegyisport Szenten HUN                 44:27    1          



W45  (12)                                  

    1 Kissling Joli         SUI SUI                SUI    23:16    2   47:24    1    70:40 
    2 Muzsnai Ágota dr.     HSE Hegyisport Szenten HUN    23:14    1   48:45    2    71:59 
    3 Striednig Ulrike      XOLT OLTK              AUT    25:38    3   50:26    4    76:04 
    4 Özse Ágnes            KRI Kristály Tájfutó é HUN    26:10    4   50:02    3    76:12 
    5 Ludvig Ágnes          MAF Műegyetemi Atlétik HUN    29:01    7   57:35    5    86:36 
    6 Dömötörné Horváth Erz SFC Széchenyi István E HUN    27:33    5   62:05    6    89:38 
    7 Szopori Éva           KRI Kristály Tájfutó é HUN    28:01    6   63:39    8    91:40 
    8 Mizúrová Jana         XFAR Farmaceut Bratisl SVK    33:20    8   84:24   10   117:44 
    9 Pápainé Poós Ildikó   ARA Alba Regia Atlétik HUN    41:34    9   85:38   11   127:12 
   10 Szőke Eszter          ARA Alba Regia Atlétik HUN    48:17   10   95:54   12   144:11 

      Horváth Magda         TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                 62:16    7          
      Vargáné Kocsis Katali NKZ Nagykanizsai Zalae HUN                 74:58    9          



W55  (4)                                   

    1 Hegedüs Ágnes         BEA Budapesti Egyetemi HUN    27:52    1   46:53    1    74:45 
    2 Tóth Józsefné         HAV Havas Szabadidő Kl HUN    34:51    2   64:53    3    99:44 
    3 Szabados Magdolna     KTC Kaposvári Tájfutó  HUN    46:36    4   62:30    2   109:06 
    4 Ovaskainen Sinikka    XHEL Helsingin Suunist FIN    46:04    3   71:24    4   117:28 



W65  (2)                                   

    1 Cser Krisztina        SPA Tabáni Spartacus S HUN    35:25    1   54:15    1    89:40 
    2 Ertl Leopoldine       XOLT OLTK              AUT    37:00    2   71:52    2   108:52