Pannon Tájfutó Napok - Pannon O-Days 2009V 2009.07.05. 14:43
Eredmények XLV. Bakony kupakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Név                        Klub                                  Idő    Kül. 



M10D  (7)               2.4 km  0 m   5 ep          

    1 Rétfalvi Kolos             SMA Soproni Műegyetemi AC           20:02    0:00 
    2 Péntek Márton              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz     20:48    0:46 
    3 Horváth Csongor            MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     21:20    1:18 
    4 Tóth Balázs                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     23:36    3:34 
    5 Váczi Samu Sebestyén       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     27:38    7:36 

      Kadocsa Benjámin           MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai      hiba         
      Osvárt Bence               DEA Debreceni Egyetemi Atlétika      hiba         



M12C  (4)               2.6 km  0 m   6 ep          

    1 Hector Simon               XSNA Snattringe SK                  14:02    0:00 
    2 Erdős Márton               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási      20:22    6:20 
    3 Kadocsa Levente            MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     30:52   16:50 
    4 Váczi Buda Benedek         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     35:44   21:42 



M14C  (4)               2.6 km  0 m   6 ep          

    1 Kiss Varga Ákos            BTK Bakonyi Tájfutó Klub            25:29    0:00 
    2 Paskuj Sámuel              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai C     31:50    6:21 
    3 Ács Bálint                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási      41:18   15:49 
    4 Tóth Péter                 SKS Sárvári Kinizsi SE              52:51   27:22 



M14E  (14)              3.5 km  0 m   8 ep          

    1 Mohácsy Ádám               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          29:33    0:00 
    2 Tenk Lőrincz               KFK KFKI Petőfi Sportkör            31:58    2:25 
    3 Zoboki Csanád              THT Tapolcai Honvéd SE              34:13    4:40 
    4 Kniesel Philipp            TVF TV Fürstenfeld                  37:41    8:08 
    5 Hector David               XSNA Snattringe SK                  38:13    8:40 
    6 Siemmeister Daniel         TVF TV Fürstenfeld                  39:09    9:36 
    7 Lehotai Róbert             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          42:00   12:27 
    8 Stadlober Matthias         TVF TV Fürstenfeld                  43:17   13:44 
    9 Székely Imre               THT Tapolcai Honvéd SE              45:54   16:21 
   10 Szabó Bence                SKS Sárvári Kinizsi SE              48:57   19:24 
   11 Miavecz Balázs             BDI Budapesti Diáksport Szövets     58:26   28:53 
   12 Fekete Marcell             SKS Sárvári Kinizsi SE              60:44   31:11 

      Csupor Zoltán              SKS Sárvári Kinizsi SE               hiba         
      Horváth Gergő              VHS Veszprémi Honvéd SE              n.i.         



M16E  (5)               5.7 km  0 m   14 ep         

    1 Csöngei Dávid Máté         VHS Veszprémi Honvéd SE             50:46    0:00 
    2 Emhő Dávid                 BDI Budapesti Diáksport Szövets     79:19   28:33 
    3 Erdős Gergely              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási      80:17   29:31 

      Tóth Balázs                SKS Sárvári Kinizsi SE               hiba         
      Balázs Bulcsú              SPA Tabáni Spartacus Sport és K      n.i.         



M21B  (12)              7.8 km  0 m   13 ep         

    1 Péntek Mátyás              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz     68:56    0:00 
    2 Kain Gergely               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sz     72:28    3:32 
    3 Fekete András              KTK Kőbányai Tájfutó Klub           73:41    4:45 
    4 Horváth Sándor             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     74:39    5:43 
    5 Maráz Gábor                ARA Alba Regia Atlétikai Klub       75:40    6:44 
    6 Várvölgyi Szilárd          THT Tapolcai Honvéd SE              85:39   16:43 
    7 Tóth Károly ifj.           SIR Sirályok SE                     87:23   18:27 
    8 Boros Imre                 SSC Siketek SC Budapest             87:41   18:45 
    9 Kiss Dénes                 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc G     88:26   19:30 
   10 Weibl Zoltán               SFC Széchenyi István Egyetem Sp     90:13   21:17 
   11 Berecz Gábor               HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesü     95:15   26:19 
   12 Nagy Gábor                 KFK KFKI Petőfi Sportkör           116:56   48:00 



M21BR  (29)             5.6 km  0 m   14 ep         

    1 Csúcs András Klaus         HSE Hegyisport Szentendre Egyes     44:15    0:00 
    2 Oszlovics Ádám             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sz     46:11    1:56 
    3 Péley Dániel               PVS Pécsi Vasutas SK                46:32    2:17 
    4 Friedrich Gábor            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     50:57    6:42 
    5 Kotolics János             HBS Honvéd Bottyán SE               52:50    8:35 
    6 Domján Tamás               PVS Pécsi Vasutas SK                52:58    8:43 
    7 Szlávik Zoltán dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     53:57    9:42 
    8 Juhász György              MAF Műegyetemi Atlétikai és Foo     55:20   11:05 
    9 Kajdon Tamás               PVM Pécsi Vörös Meteor SK           56:10   11:55 
    9 Honfi Gábor                ESP Egri Spartacus Tájékozódási     56:10   11:55 
   11 Mórocza Árpád              BSC Balatonfüredi SC                57:21   13:06 
   12 Szivák Béla                ARA Alba Regia Atlétikai Klub       59:32   15:17 
   13 Domán Rajmund              THT Tapolcai Honvéd SE              60:50   16:35 
   14 Matics Gyula               MAF Műegyetemi Atlétikai és Foo     62:24   18:09 
   15 Sági Péter                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foo     63:53   19:38 
   16 Verebélyi Zsolt            KTT Káldi Természetjáró és Tájé     64:04   19:49 
   17 Mentler Balázs             SFC Széchenyi István Egyetem Sp     66:32   22:17 
   18 Babka Miklós               SDS Salgótarjáni Dornyay SE         67:13   22:58 
   19 Dömötör Gábor              SFC Széchenyi István Egyetem Sp     67:31   23:16 
   20 Scultéty Márton            KTK Kőbányai Tájfutó Klub           89:59   45:44 

      Németh László              SFC Széchenyi István Egyetem Sp      hiba         
      Práczki István             EK Egyesületen kívüli                hiba         
      Bokros István              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai      n.i.         
      Lajtai Zoltán              PVM Pécsi Vörös Meteor SK            n.i.         
      Vajda József               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási       n.i.         
      Bátori Gábor               FMT FŐMTERV SK                       n.i.         
      Schauzer Marcus            XLZO LZ Omaha                        n.i.         
      Mentler Balázs             SFC Széchenyi István Egyetem Sp      n.i.         
      Józsa Gábor                PSE Postás SE                        n.i.         



M21C  (8)               4.1 km  0 m   7 ep          

    1 Nagy Péter                 VHS Veszprémi Honvéd SE             36:21    0:00 
    2 Bálint Levente             KTT Káldi Természetjáró és Tájé     44:07    7:46 
    3 Tóth Gergely               SKS Sárvári Kinizsi SE              46:10    9:49 
    4 Janurik Lajos              MAF Műegyetemi Atlétikai és Foo     64:18   27:57 
    5 Nagy Balázs                EK2 Egyesületen kívüli 2            66:34   30:13 
    6 Kaposi Attila              FMT FŐMTERV SK                     140:01  103:40 

      Tóth Gábor                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            hiba         
      Süle Ferenc Attila         FMT FŐMTERV SK                       n.i.         



M21E  (12)              10.1 km  0 m   18 ep        

    1 Zsebeházy István           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sz     72:05    0:00 
    2 Harkányi Zoltán            MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     84:07   12:02 
    3 Werner Péter               CBD Ceglédi Bem Vasutas             86:56   14:51 
    4 Mihályi Ferenc             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     88:49   16:44 
    5 Gyimesi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     89:36   17:31 
    6 Horváth Imre               BAL Budapesti Asztali-labdarúgó    226:03  153:58 

      Seifried Stefan            XOUD OLC Rudersdorf                  hiba         
      Friessnig Johannes         TVF TV Fürstenfeld                   hiba         
      Kemenczky Jenő             SPA Tabáni Spartacus Sport és K      n.i.         
      Magyar Zsolt               DTC Diósgyőri Tájfutó Club           n.i.         
      Pelyhe Dániel              SDS Salgótarjáni Dornyay SE          n.i.         
      Tornai Szabolcs            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sz      n.i.         



M35BR  (25)             5.5 km  0 m   14 ep         

    1 Wittberger Georg           XKAL Kalksburg OL                   41:00    0:00 
    2 Néda László                HSP Hidegkúti Spartacus Sport é     43:55    2:55 
    3 Engi Imre                  SZT Szombathelyi Egyetemi Sport     49:11    8:11 
    4 Tóth Tamás                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     49:47    8:47 
    5 Bikki Sándor               HER Herkules SE Balatonalmádi       52:53   11:53 
    6 Marton Balázs              VHS Veszprémi Honvéd SE             53:29   12:29 
    7 Ács Gábor                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási      57:22   16:22 
    8 Grabecz Tibor              ARA Alba Regia Atlétikai Klub       59:17   18:17 
    9 Csatlós Ferenc             PVM Pécsi Vörös Meteor SK           61:16   20:16 
   10 Kadocsa Gábor              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     63:28   22:28 
   11 Dankó István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     65:54   24:54 
   12 Peics Antal                KFK KFKI Petőfi Sportkör            66:23   25:23 
   13 Mets Miklós                OSC Orvosegyetem SC                 67:46   26:46 
   14 Ambrus Sándor              PVM Pécsi Vörös Meteor SK           69:03   28:03 
   15 RINAT GIL                  XISR ISR                            74:29   33:29 
   16 Fehér János                EK8 Egyesületen kívüli8             74:57   33:57 
   17 Paskuj Mátyás              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai C     78:37   37:37 
   18 Tóth László                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     79:16   38:16 
   19 Molnár Attila              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     82:12   41:12 
   20 Erdős Gábor                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási     100:58   59:58 

      Tömösközy Tamás            THT Tapolcai Honvéd SE               hiba         
      Laták Rudolf               FMT FŐMTERV SK                       n.i.         
      Viraszkó Zoltán            NYK Nyíregyházi Konzerv SE           n.i.         
      Nagy Sándor                KTK Kőbányai Tájfutó Klub            n.i.         
      Németh Bálint              EK3 Egyesületen kívüli 3             n.i.         



M40  (11)               7.0 km  0 m   14 ep         

    1 Mohácsy Tamás dr.          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          62:06    0:00 
    2 Turcsán János              PVS Pécsi Vasutas SK                81:35   19:29 
    3 Zoboki Mihály              THT Tapolcai Honvéd SE              81:54   19:48 
    4 Pózna András               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz     88:08   26:02 
    5 Károlyi Gyula              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     89:57   27:51 
    6 Németh István              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz     92:00   29:54 
    7 Bérczes Miklós             FMT FŐMTERV SK                      95:19   33:13 
    8 Németh Zsolt               VHS Veszprémi Honvéd SE            132:41   70:35 
    9 Bódy Kornél                EK9 Egyesületen kívüli 9           133:35   71:29 
   10 Tóth József                SKS Sárvári Kinizsi SE             183:25  121:19 

      Stanka Sándor              EK9 Egyesületen kívüli 9             hiba         



M45  (15)               6.7 km  0 m   12 ep         

    1 Takács Csaba               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     62:27    0:00 
    2 Prill László               ARA Alba Regia Atlétikai Klub       64:17    1:50 
    3 Szlatényi Ferenc           OSC Orvosegyetem SC                 66:08    3:41 
    4 Domán Gábor                THT Tapolcai Honvéd SE              73:20   10:53 
    5 Szőke Zoltán               PVM Pécsi Vörös Meteor SK           76:00   13:33 
    6 Hector Jorgen              XSNA Snattringe SK                  86:05   23:38 
    7 Pregartner Georg           XOUD OLC Rudersdorf                 94:10   31:43 
    8 Vancsek Ferenc             XVRP Várpalota                      95:08   32:41 
    9 Friessnig Armin            TVF TV Fürstenfeld                  99:58   37:31 
   10 Patkó Imre                 EK5 Egyesületen kívüli 5           117:02   54:35 
   11 Kóródi István              EK5 Egyesületen kívüli 5           118:04   55:37 
   12 Dobrossy István dr.        DIS DISZ Kulturális és Sportegy    139:21   76:54 

      Sándor László              OSC Orvosegyetem SC                  n.i.         
      Zempléni András dr.        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      n.i.         
      Telek Tibor                SDS Salgótarjáni Dornyay SE          n.i.         



M50  (18)               5.7 km  0 m   14 ep         

    1 Gyulai Zoltán              MSE Megalódusz SE                   44:06    0:00 
    2 Margittai Endre            SMA Soproni Műegyetemi AC           45:28    1:22 
    3 Friessnig Joachim          TVF TV Fürstenfeld                  47:14    3:08 
    4 Pápai János                ARA Alba Regia Atlétikai Klub       49:37    5:31 
    5 Plájer Lajos               SMA Soproni Műegyetemi AC           50:20    6:14 
    6 Harkányi Csaba             HAV Havas Szabadidő Klub            56:04   11:58 
    7 Kóger Gyula                PVM Pécsi Vörös Meteor SK           57:14   13:08 
    8 Törjék György              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó     62:22   18:16 
    9 Fedor Jozef                XSOK Sokol Pezinok                  80:37   36:31 
   10 Nagy Zsolt                 FMT FŐMTERV SK                      80:50   36:44 
   11 Dömötör Imre               SFC Széchenyi István Egyetem Sp     81:58   37:52 
   12 Nagy Sándor                ARA Alba Regia Atlétikai Klub       82:51   38:45 

      Balla Sándor               HSE Hegyisport Szentendre Egyes      n.i.         
      Halla Ernő                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        n.i.         
      Hirt Károly                ARA Alba Regia Atlétikai Klub        n.i.         
      Kerényi Dénes              HSE Hegyisport Szentendre Egyes      n.i.         
      Kürti István               PVM Pécsi Vörös Meteor SK            n.i.         
      Dimitrijevic Ilija         XDIF OK DIF Beograd                  n.i.         



M55  (7)                5.0 km  0 m   14 ep         

    1 Horváth Tivadar            HER Herkules SE Balatonalmádi       58:11    0:00 
    2 Fritz Marth                SKV SKV Deutsch-Kaltenbrunn         58:40    0:29 
    3 Bacsó Attila               HER Herkules SE Balatonalmádi       59:00    0:49 
    4 Kaján László               FMT FŐMTERV SK                      62:05    3:54 
    5 Lamprecht Rienhard         XLZO LZ Omaha                       62:24    4:13 
    6 Melkes Antal               SMA Soproni Műegyetemi AC           66:01    7:50 

      Kolláth Gábor              SFC Széchenyi István Egyetem Sp      n.i.         



M60  (15)               4.3 km  0 m   11 ep         

    1 Käfer Franz                XHVP HSV Pinkafeld                  42:10    0:00 
    2 Grabenhofer Wilhelm        XLZO LZ Omaha                       44:09    1:59 
    3 Rétfalvi Lajos             SMA Soproni Műegyetemi AC           44:52    2:42 
    4 Kardos Ferenc dr.          OSC Orvosegyetem SC                 50:15    8:05 
    5 Németh Jenő                BTK Bakonyi Tájfutó Klub            51:24    9:14 
    6 Sindely Pál dr.            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó S     52:49   10:39 
    7 Bogdanovits András         MSE Megalódusz SE                   55:18   13:08 
    8 Blum László id.            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó S     56:22   14:12 
    9 Andrási Lajos              HER Herkules SE Balatonalmádi       58:20   16:10 
   10 Vajda László               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási      58:28   16:18 
   11 Kempelen Miklós            OSC Orvosegyetem SC                 61:48   19:38 
   12 Gömbös Gyula               SKS Sárvári Kinizsi SE              62:13   20:03 
   13 Tüskés György              SUN Sün SC Veszprém                 63:08   20:58 
   14 Gáncs Kálmán               HER Herkules SE Balatonalmádi       66:26   24:16 

      Vincze István              HER Herkules SE Balatonalmádi        n.i.         



M65  (8)                3.5 km  0 m   8 ep          

    1 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     40:21    0:00 
    2 Kéri Gerzson dr.           HAV Havas Szabadidő Klub            45:16    4:55 
    3 Horváth Zoltán             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási      45:40    5:19 
    4 Bányai Attila              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási      49:29    9:08 
    5 Pásztor Imre               SZV Szegedi Vasutas SE              50:31   10:10 

      Radnóti Rezső              HAV Havas Szabadidő Klub             hiba         
      Muszély György             BEA Budapesti Egyetemi Atlétika      n.i.         
      Szemler István             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé      n.i.         



M70  (3)                2.6 km  0 m   8 ep          

    1 Dudás István               OSC Orvosegyetem SC                 52:55    0:00 
    2 Kozma László               BAL Budapesti Asztali-labdarúgó    140:22   87:27 

      Bogdány Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé      n.i.         



Open  (22)              2.4 km  0 m   5 ep          

    1 Heilig Dániel              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz     14:26    0:00 
    2 Herczeg Bálint             VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz     15:05    0:39 
    3 Stumpf János               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz     17:49    3:23 
    4 Lelkes Krisztián           EK5 Egyesületen kívüli 5            19:30    5:04 
    5 Károlyi Hanga              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     21:45    7:19 
    6 Kis György                 EK3 Egyesületen kívüli 3            24:48   10:22 
    7 Péntek Gábor               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz     29:01   14:35 
    8 Tóth Zsuzsanna             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     29:14   14:48 
    9 Parádi Zsuzsanna           SFC Széchenyi István Egyetem Sp     31:01   16:35 
   10 Tóth Bettina               KTK Kőbányai Tájfutó Klub           31:25   16:59 
   11 Pormüller Gabriella        SFC Széchenyi István Egyetem Sp     31:37   17:11 
   12 Antal Anikó dr.            MCB Maccabi Vívó és Atlétikai C     32:06   17:40 
   13 Fábián Beatrix             FMT FŐMTERV SK                      33:42   19:16 
   14 Gerebecz Judit             FMT FŐMTERV SK                      34:50   20:24 
   15 Patkó Dániel               EK5 Egyesületen kívüli 5            36:04   21:38 
   16 Osvárt Kornél              DEA Debreceni Egyetemi Atlétika     41:45   27:19 
   17 Ifj. Kóródi István         EK5 Egyesületen kívüli 5            47:29   33:03 

      Péntek Gáborné             VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz      n.i.         
      Feltser Ilona              FMT FŐMTERV SK                       n.i.         
      Horváth Katalin            MAF Műegyetemi Atlétikai és Foo      n.i.         
      Kovács István              SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó S      n.i.         
      Barna István               JOG Jogging Plus Szuperinfó Clu      n.i.         



W10D  (3)               2.4 km  0 m   5 ep          

    1 Vékony Vanda               ARA Alba Regia Atlétikai Klub       25:01    0:00 
    2 Hector Frida               XSNA Snattringe SK                  28:19    3:18 
    3 Osvárt Réka                DEA Debreceni Egyetemi Atlétika     55:10   30:09 



W10DK  (5)              2.4 km  0 m   5 ep          

    1 Vékony Janka               ARA Alba Regia Atlétikai Klub       28:12    0:00 
    2 Várvölgyi Dorka            THT Tapolcai Honvéd SE              38:23   10:11 
    3 Hector Cecilia             XSNA Snattringe SK                  42:03   13:51 
    4 Dobrossy Beatrix           DIS DISZ Kulturális és Sportegy     50:30   22:18 
    5 Palkó Sára                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     54:11   25:59 



W12C  (4)               2.6 km  0 m   6 ep          

    1 Horváth Hanga              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     28:36    0:00 
    2 Tóth Rebeka                SKS Sárvári Kinizsi SE              59:04   30:28 
    3 Maródi Júlia               KTT Káldi Természetjáró és Tájé     64:59   36:23 

      Balázs Otília              SPA Tabáni Spartacus Sport és K      n.i.         



W14C  (3)               2.6 km  0 m   6 ep          

    1 Péteri Fanni Panka         ARA Alba Regia Atlétikai Klub       25:13    0:00 
    2 Péteri Kitti Petra         ARA Alba Regia Atlétikai Klub       31:27    6:14 
    3 Bálint Klaudia             KTT Káldi Természetjáró és Tájé     65:04   39:51 



W14E  (6)               2.6 km  0 m   8 ep          

    1 Péntek Gréti               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz     22:16    0:00 
    2 Kadocsa Rebeka             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     26:24    4:08 
    3 Tóth Blanka                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     28:45    6:29 
    4 Kósa Noémi                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub            35:03   12:47 
    5 Varga Viktória             SKS Sárvári Kinizsi SE              35:38   13:22 
    6 Zsolnai Jennifer           SKS Sárvári Kinizsi SE              51:34   29:18 



W18E  (9)               5.5 km  0 m   14 ep         

    1 Pózna Anna                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz     68:58    0:00 
    2 Paskuj Rebeka              SIR Sirályok SE                     76:11    7:13 
    3 Pózna Diána                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz     80:31   11:33 
    4 Paskuj Sára                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai C     87:04   18:06 
    5 Kovács Julia Virág         SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó S    117:44   48:46 
    6 Vázsonyi Patrícia          BSC Balatonfüredi SC               118:04   49:06 

      Kovács Anett               SDS Salgótarjáni Dornyay SE          n.i.         
      Oszkó Dóra                 SPA Tabáni Spartacus Sport és K      n.i.         
      Tóth Korinna               SDS Salgótarjáni Dornyay SE          n.i.         



W21BR  (17)             3.9 km  0 m   12 ep         

    1 Kucher Nicole              XLZO LZ Omaha                       42:06    0:00 
    2 Szigetfy Ildikó            HER Herkules SE Balatonalmádi       43:49    1:43 
    3 Zelena Dóra                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     46:20    4:14 
    4 Ambruzs Krisztina          VIK Viking Sport Egyesület          48:15    6:09 
    5 Császár Anetta             GOC Göcsej Környezetvédő, Tájék     49:56    7:50 
    6 Scultéty Orsolya           KTK Kőbányai Tájfutó Klub           51:01    8:55 
    7 Kövér Csilla               GOC Göcsej Környezetvédő, Tájék     51:09    9:03 
    8 Császár Barbara            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájék     61:54   19:48 
    9 Boczor Katalin             KTK Kőbányai Tájfutó Klub           63:46   21:40 
   10 Lajtai Eszter              PVM Pécsi Vörös Meteor SK           64:47   22:41 
   11 Szunyog Emese              KTK Kőbányai Tájfutó Klub           65:41   23:35 
   12 Tuboly Zsuzsanna           BTK Bakonyi Tájfutó Klub            80:58   38:52 

      Bokros Andrea dr.          MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai      n.i.         
      Korbély Barbara            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó S      n.i.         
      Czigány Anna               GOC Göcsej Környezetvédő, Tájék      n.i.         
      Major Eszter               VHS Veszprémi Honvéd SE              n.i.         
      Novotni Bernadett          BBB Balassi Bálint KSE Balassag      n.i.         



W21C  (12)              3.9 km  0 m   7 ep          

    1 Dömötör Erika              SFC Széchenyi István Egyetem Sp     41:46    0:00 
    2 Dömötör Andrea             SFC Széchenyi István Egyetem Sp     44:11    2:25 
    3 Trimmel Mária              EK6 Egyesületen kívüli 6            50:15    8:29 
    4 Házy Eszter                MAF Műegyetemi Atlétikai és Foo     53:12   11:26 
    5 Ódor Viktória              FMT FŐMTERV SK                      60:13   18:27 
    6 Fövenyessy Gabriella       FMT FŐMTERV SK                      62:13   20:27 
    7 Emde Sabine                XKAL Kalksburg OL                   62:23   20:37 
    8 Cser Bettina               KTT Káldi Természetjáró és Tájé     63:37   21:51 
    9 Balogh Amanda              MAF Műegyetemi Atlétikai és Foo     70:25   28:39 
   10 Trimmel Krisztina          EK6 Egyesületen kívüli 6            70:42   28:56 

      Mitterer Andrea            BEA Budapesti Egyetemi Atlétika      n.i.         
      Horváthné Keszthelyi Noémi VHS Veszprémi Honvéd SE              n.i.         



W21E  (8)               7.2 km  0 m   14 ep         

    1 Harreither Agnes           XKAL Kalksburg OL                   77:49    0:00 
    2 Császár Éva                GOC Göcsej Környezetvédő, Tájék     81:04    3:15 
    3 Kogelmann Silke            XOUD OLC Rudersdorf                 82:21    4:32 
    4 Sisa Dorottya              JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc G     86:58    9:09 
    5 Szivák Ildikó              ARA Alba Regia Atlétikai Klub       88:11   10:22 
    6 Fenyvesi Laura             KTK Kőbányai Tájfutó Klub           89:04   11:15 
    7 Elmont Bernadett           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási      96:00   18:11 

      Zsebeházy Eszter           KTK Kőbányai Tájfutó Klub            n.i.         



W35BR  (17)             3.9 km  0 m   12 ep         

    1 Fedorova Katarina          XSOK Sokol Pezinok                  34:26    0:00 
    2 Horváti Réka               HSP Hidegkúti Spartacus Sport é     42:32    8:06 
    3 Lendvai Katalin            VHS Veszprémi Honvéd SE             43:26    9:00 
    4 Vékonyné Árva Katalin      ARA Alba Regia Atlétikai Klub       47:35   13:09 
    5 Sinkó Kinga                HSP Hidegkúti Spartacus Sport é     48:02   13:36 
    6 Kailbauer Eva              TVF TV Fürstenfeld                  49:48   15:22 
    7 Erődi Ildikó               EK1 Egyesületen kívüli 1            50:57   16:31 
    8 Barnáné Szabó Irén         JOG Jogging Plus Szuperinfó Clu     50:59   16:33 
    9 Ebinger Mónika             KFK KFKI Petőfi Sportkör            54:25   19:59 
   10 Riczel Zsuzsanna           PSE Postás SE                       55:02   20:36 
   11 Pózna Edit                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékoz     62:37   28:11 
   12 Csordás Erika              FMT FŐMTERV SK                      72:03   37:37 
   13 Szathmári Nóra             DEA Debreceni Egyetemi Atlétika     73:21   38:55 
   14 Forintos Andrea            VHS Veszprémi Honvéd SE            113:04   78:38 

      Orosz Katalin              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási       n.i.         
      Szemler Judit              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé      n.i.         
      Prókainé Molnár Katalin    ESP Egri Spartacus Tájékozódási      n.i.         



W40  (12)               5.0 km  0 m   14 ep         

    1 Csillag Vera               PVM Pécsi Vörös Meteor SK           62:03    0:00 
    2 Turcsánné Cseh Erzsébet    PVS Pécsi Vasutas SK                64:44    2:41 
    3 Tamásné Szakács Judit      MSE Megalódusz SE                   68:25    6:22 
    4 Kissné Kiss Mária          JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc G     70:53    8:50 
    5 Németh Ágnes dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     71:32    9:29 
    6 Cseresnyés Ágnes           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvé     73:28   11:25 
    7 Biró Aletta                BEA Budapesti Egyetemi Atlétika     75:14   13:11 
    8 Németh Zsoltné             VHS Veszprémi Honvéd SE             75:43   13:40 

      Erdősné Németh Ágnes       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási       hiba         
      Mátyás Ildikó              PVM Pécsi Vörös Meteor SK            n.i.         
      Oszkóné Simon Ildikó       SPA Tabáni Spartacus Sport és K      n.i.         
      Hajas Csilla               BEA Budapesti Egyetemi Atlétika      n.i.         



W45  (4)                4.3 km  0 m   11 ep         

    1 Maget Brigitte             XOUD OLC Rudersdorf                 78:19    0:00 
    2 Kapitány Attiláné          PVM Pécsi Vörös Meteor SK           99:25   21:06 
    3 Nagy Zsuzsanna dr.         HER Herkules SE Balatonalmádi      100:00   21:41 

      Dimitrijevic Mirjana       XDIF OK DIF Beograd                  n.i.         



W50  (6)                3.5 km  0 m   8 ep          

    1 Muzsnai Ágota dr.          HSE Hegyisport Szentendre Egyes     38:55    0:00 
    2 Dömötörné Horváth Erzsébet SFC Széchenyi István Egyetem Sp     72:17   33:22 
    3 Pápainé Poós Ildikó        ARA Alba Regia Atlétikai Klub       83:42   44:47 
    4 Kovács Olga                HAV Havas Szabadidő Klub            84:13   45:18 

      Novotni Tiborné            BBB Balassi Bálint KSE Balassag      n.i.         
      Bacanac Ljubica            XDIF OK DIF Beograd                  n.i.         



W55  (7)                2.6 km  0 m   8 ep          

    1 Szabó Zsuzsanna            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sz     31:27    0:00 
    2 Grant Julianna             BÖF Budai Ősforrás SC               36:21    4:54 
    3 Schandor Gertrude          TVF TV Fürstenfeld                  38:21    6:54 
    4 Karsai Klára               OSC Orvosegyetem SC                 41:49   10:22 
    5 Kühn Edit                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK           68:43   37:16 
    6 Tóth Józsefné              HAV Havas Szabadidő Klub            70:40   39:13 

      Kardos Rózsa               OSC Orvosegyetem SC                  n.i.