Pannon Tájfutó Napok - Pannon O-Days 2010Szo 2010.08.21. 14:33
Eredmények VI. Tüskés Endre emlékvekészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

 Hely Név                        Klub                                 Idő    Kül. 



M10D  (12)              2.1 km  45 m   6 ep         

    1 Józsa Botond               PSE Postás SE                      19:16    0:00 
    2 Tamás Ervin                MSE Megalódusz SE                  19:38    0:22 
    3 Fekete Sámuel              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      21:53    2:37 
    4 Deubel Joergen             XNTU Naturfreunde Wien             24:03    4:47 
    5 Molnár Barnabás            SMA Soproni Műegyetemi AC          24:45    5:29 
    6 Erdélyi Tamás              FSC Futárok SC                     26:43    7:27 
    7 Pavlovics Balázs           THS Taszár Honvéd SE               27:43    8:27 
    8 Bendicsek Mikes            VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      28:58    9:42 
    9 Kucsma Lehel Péter         ESP Egri Spartacus Tájékozódá      37:51   18:35 
   10 Óváry-Nagy Ádám            VHS Veszprémi Honvéd SE            76:20   57:04 
   11 Angyal Dániel              VHS Veszprémi Honvéd SE            76:21   57:05 

      Kadocsa Benjámin           MAT Mazsola Tájfutó és Termés       hiba         



M10DK  (7)              2.1 km  45 m   6 ep         

    1 Gálcsik Péter              EK Egyesületen kívüli              23:56    0:00 
    2 Niedermayer Benedek        VHS Veszprémi Honvéd SE            24:34    0:38 
    3 Finta András               MAT Mazsola Tájfutó és Termés      33:03    9:07 
    4 Zakariás Márton            TSE Törekvés SE                    45:53   21:57 
    5 Emde Robin                 XKAL Kalksburg OL                  46:35   22:39 
    6 Nagy Márkó                 HAV Havas Szabadidő Klub           92:39   68:43 

      Deubel Jonas               XNTU Naturfreunde Wien              n.i.         



M12C  (12)              2.9 km  65 m   7 ep         

    1 Péntek Márton              VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      23:56    0:00 
    2 Horváth Csongor            MAT Mazsola Tájfutó és Termés      24:37    0:41 
    3 Kálmán Erik                BEA Budapesti Egyetemi Atléti      25:12    1:16 
    4 Bendicsek Bendegúz         VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      32:56    9:00 
    5 Kiss Varga Ákos            BTK Bakonyi Tájfutó Klub           33:16    9:20 
    6 Magyar Tamás               BMG Babits Mihály Gimnázium D      34:33   10:37 
    7 Marosffy Bálint            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       42:41   18:45 
    8 Nemoda Soma                FSC Futárok SC                     55:29   31:33 
    9 Hamar Miklós               HSP Hidegkúti Spartacus Sport      57:32   33:36 
   10 Straub Ádám                BMG Babits Mihály Gimnázium D      75:55   51:59 
   11 Szitter Márton             HSP Hidegkúti Spartacus Sport     116:17   92:21 
   12 Rétfalvi Kolos             SMA Soproni Műegyetemi AC         121:44   97:48 



M14B  (5)               3.4 km  90 m   9 ep         

    1 Fekete Ágoston             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      30:50    0:00 
    2 Tóth Péter                 PVS Pécsi Vasutas SK               31:33    0:43 
    3 Kucsma Levente             ESP Egri Spartacus Tájékozódá      34:06    3:16 
    4 Miavecz Balázs             BMG Babits Mihály Gimnázium D      36:52    6:02 

      Erdős Márton               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás       n.i.         



M14C  (7)               2.9 km  65 m   7 ep         

    1 Kadocsa Levente            MAT Mazsola Tájfutó és Termés      34:36    0:00 
    2 Klepah Máté                TTE Tipo Tájfutó és Környezet      42:33    7:57 
    3 Márton Zoltán              BMG Babits Mihály Gimnázium D      46:59   12:23 
    4 Gombos Bonifác             BMG Babits Mihály Gimnázium D      51:23   16:47 
    5 Trkala Tamás               BMG Babits Mihály Gimnázium D      86:59   52:23 

      Márton András              BMG Babits Mihály Gimnázium D       hiba         
      Endrey Dániel              BMG Babits Mihály Gimnázium D       n.i.         



M16B  (7)               4.9 km  165 m   10 ep       

    1 Csöngei Dávid Máté         VHS Veszprémi Honvéd SE            33:37    0:00 
    2 Gazdig Vendel              VHS Veszprémi Honvéd SE            38:16    4:39 
    3 Körmendi Miklós Márton     SZV Szegedi Vasutas SE             44:25   10:48 
    4 Jakus Bertalan             FSC Futárok SC                     47:25   13:48 
    5 Sárospataki Bálint         BMG Babits Mihály Gimnázium D      51:24   17:47 
    6 Szabó Bence                SKS Sárvári Kinizsi SE             60:02   26:25 

      Horváth Gergő              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       n.i.         



M16C  (5)               4.9 km  135 m   10 ep       

    1 Antal Péter                BDI Budapesti Diáksport Szöve      45:17    0:00 
    2 Dörnyei Zoltán             BMG Babits Mihály Gimnázium D      60:36   15:19 
    3 Tanács Levente             BMG Babits Mihály Gimnázium D      73:39   28:22 
    4 Müller Tamás               BMG Babits Mihály Gimnázium D      81:29   36:12 
    5 Árkos Gergő                BMG Babits Mihály Gimnázium D      85:05   39:48 



M18B  (5)               4.9 km  165 m   10 ep       

    1 Péntek Mátyás              VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      34:59    0:00 
    2 Heilig Dániel              VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      48:40   13:41 

      Németh Bence               VHS Veszprémi Honvéd SE             n.i.         
      Horváth Marcell            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       n.i.         
      Schwendtner Bálint         KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       n.i.         



M21B  (23)              8.0 km  250 m   16 ep       

    1 Molnár Róbert              ARA Alba Regia Atlétikai Klub      53:57    0:00 
    2 Józsa Gábor                PSE Postás SE                      54:52    0:55 
    3 Ocvirk Edi                 XOKJ OK Japetic                    55:05    1:08 
    4 Nagy Tibor                 FSC Futárok SC                     56:14    2:17 
    5 Allwinger Herwig           TTE Tipo Tájfutó és Környezet      58:19    4:22 
    6 Fekete András              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      58:51    4:54 
    7 Harkányi Árpád             TTE Tipo Tájfutó és Környezet      61:09    7:12 
    8 Kovács Balázs              BEA Budapesti Egyetemi Atléti      61:12    7:15 
    9 Porta Raül                 XXIN xinoxano                      62:15    8:18 
   10 Diószegi Bálint            SDS Salgótarjáni Dornyay SE        63:23    9:26 
   11 Berecz Gábor               HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      67:29   13:32 
   12 Maráz Gábor                ARA Alba Regia Atlétikai Klub      67:31   13:34 
   13 Szabó Attila               VTC Veszprémi Tájfutó Club         67:53   13:56 
   14 Gábor József               CBD Ceglédi Bem Vasutas            67:54   13:57 
   15 Sárospataki Barnabás       BMG Babits Mihály Gimnázium D      68:00   14:03 
   16 Mitró Zoltán               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      72:54   18:57 
   17 Tóth Károly ifj.           KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      73:05   19:08 
   18 Nagy Gábor                 KFK KFKI Petőfi Sportkör           85:35   31:38 
   19 Szabó Dávid                BMG Babits Mihály Gimnázium D      88:22   34:25 
   20 Bakos Marcell              BMG Babits Mihály Gimnázium D      98:50   44:53 
   21 Kovácsik Levente           HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     119:52   65:55 

      Egri Botond                KFK KFKI Petőfi Sportkör            n.i.         
      Bartos Vince               BMG Babits Mihály Gimnázium D       n.i.         



M21BR  (34)             6.2 km  210 m   13 ep       

    1 Töreky Ákos                BEA Budapesti Egyetemi Atléti      43:37    0:00 
    2 Horváth Sándor             MEA Miskolci Egyetemi Atlétik      43:44    0:07 
    3 Csúcs András Klaus         GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      45:17    1:40 
    4 Oszlovics Ádám             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       46:34    2:57 
    5 Kovács Bálint              PVS Pécsi Vasutas SK               48:24    4:47 
    6 Dörnyei Kristóf            BDI Budapesti Diáksport Szöve      49:57    6:20 
    7 Horváth Pál                JSS Jánosháza SK                   51:10    7:33 
    8 Szlávik Zoltán dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezet      51:42    8:05 
    9 Kajdon Tamás               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          52:22    8:45 
   10 Déry Attila                TTE Tipo Tájfutó és Környezet      53:11    9:34 
   11 Sprok Bence                PVS Pécsi Vasutas SK               55:19   11:42 
   12 Weibl Zoltán               SFC Széchenyi István Egyetem       55:59   12:22 
   13 Herczeg Bálint             VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      56:42   13:05 
   14 Hende András               JSS Jánosháza SK                   57:17   13:40 
   15 Kövesdi Ádám               TTE Tipo Tájfutó és Környezet      57:18   13:41 
   16 Mentler Balázs             SFC Széchenyi István Egyetem       58:03   14:26 
   17 Petró Árpád                FSC Futárok SC                     59:08   15:31 
   18 Illésy András              BDI Budapesti Diáksport Szöve      59:24   15:47 
   19 Károlyi Gyula              TTE Tipo Tájfutó és Környezet      60:05   16:28 
   20 Harkányi Nándor            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      61:16   17:39 
   21 Deubel Dirk                XNTU Naturfreunde Wien             64:02   20:25 
   22 Zagyi László               JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin      65:37   22:00 
   23 Ludvig László              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      65:40   22:03 
   24 Balogh Péter               FSC Futárok SC                     72:45   29:08 
   25 Boka György                BMG Babits Mihály Gimnázium D      85:45   42:08 
   26 Szentgyörgyi Zsolt         SMA Soproni Műegyetemi AC          87:55   44:18 
   27 Kótyuk Gergely             MAF Műegyetemi Atlétikai és F      91:33   47:56 
   28 Nagy Balázs                GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      98:21   54:44 
   29 Csinger Csaba              HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     103:04   59:27 

      Dömötör Gábor              SFC Széchenyi István Egyetem        hiba         
      Kocsik Árpád dr.           HSP Hidegkúti Spartacus Sport       hiba         
      Domján Tamás               PVS Pécsi Vasutas SK                n.i.         
      Tőzsér András              SFC Széchenyi István Egyetem        n.i.         
      Farkas Viktor              HRF Szolnoki Honvéd Sportegye       n.i.         



M21E  (14)              9.9 km  350 m   19 ep       

    1 Zsebeházy István           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       62:58    0:00 
    2 Tornai Szabolcs            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       68:35    5:37 
    3 Borbás Nándor              KAL Kalocsai SE                    68:51    5:53 
    4 Antal András               PVS Pécsi Vasutas SK               68:54    5:56 
    5 Várbíró Pál                PVS Pécsi Vasutas SK               71:36    8:38 
    6 Antal Miklós               PVS Pécsi Vasutas SK               73:04   10:06 
    7 Fonyó Sándor ifj.          EK Egyesületen kívüli              74:57   11:59 
    8 Wittberger Georg           XKAL Kalksburg OL                  79:01   16:03 
    9 Szieberth Péter            PVM Pécsi Vörös Meteor SK          88:27   25:29 
   10 McCarthy Brian             XGBR Great Britain                 96:36   33:38 

      Hajdu Martin               TTE Tipo Tájfutó és Környezet       n.i.         
      Molnár Tibor               ARA Alba Regia Atlétikai Klub       n.i.         
      Vellner Gábor              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       n.i.         
      Papp Jácint                GOC Göcsej Környezetvédő, Táj       n.i.         



M35BR  (20)             5.0 km  180 m   11 ep       

    1 Schlosser Balázs           SMA Soproni Műegyetemi AC          39:32    0:00 
    2 Faggyas László             TTE Tipo Tájfutó és Környezet      48:14    8:42 
    3 Peics Antal                KFK KFKI Petőfi Sportkör           48:46    9:14 
    4 Klöckl Günther             XOKC OK Carnika                    49:34   10:02 
    5 Kálmán Péter               BEA Budapesti Egyetemi Atléti      52:03   12:31 
    6 Erdős Gábor                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      56:54   17:22 
    7 Verebélyi Zsolt            KTT Káldi Természetjáró és Tá      60:37   21:05 
    8 Molnár Attila              TTE Tipo Tájfutó és Környezet      60:59   21:27 
    9 Kiss Gábor                 SMA Soproni Műegyetemi AC          64:50   25:18 
   10 Szlávik Szabolcs dr.       HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      67:52   28:20 
   11 Dankó István               TTE Tipo Tájfutó és Környezet      67:56   28:24 
   12 Gárdonyi Márk              OSC Orvosegyetem SC                70:21   30:49 
   13 Fekete Gábor               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      72:01   32:29 
   14 Ballagó Tamás              FSC Futárok SC                     72:28   32:56 

      Tóth Zsolt                 POE Pécsi Orvos Egészségügyi        hiba         
      Gincsai József             KRI Kristály Tájfutó és Termé       n.i.         
      Jankó Tamás                HSE Hegyisport Szentendre Egy       n.i.         
      Müller Balázs dr.          THS Taszár Honvéd SE                n.i.         
      Nagy Péter                 VHS Veszprémi Honvéd SE             n.i.         
      Gönczi Róbert              TTE Tipo Tájfutó és Környezet       n.i.         



M40  (12)               7.0 km  230 m   14 ep       

    1 Gillich György             TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      52:06    0:00 
    2 Pavlovics György ifj. dr.  THS Taszár Honvéd SE               52:22    0:16 
    3 Jakus Zoltán               FSC Futárok SC                     56:52    4:46 
    4 Turcsán János              PVS Pécsi Vasutas SK               57:34    5:28 
    5 Schultheisz György         KFK KFKI Petőfi Sportkör           58:37    6:31 
    6 Szitter Attila             HSP Hidegkúti Spartacus Sport      59:26    7:20 
    7 Pataki Gábor               PVS Pécsi Vasutas SK               66:34   14:28 
    8 Bérczes Miklós             FMT FŐMTERV SK                     76:25   24:19 

      Kadocsa Gábor              MEA Miskolci Egyetemi Atlétik       hiba         
      Gyulai Zoltán              MSE Megalódusz SE                   n.i.         
      Hajnács Tamás Csaba        SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó       n.i.         
      Kovács Zoltán              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       n.i.         



M45  (13)               6.2 km  210 m   13 ep       

    1 Takács Csaba               TTE Tipo Tájfutó és Környezet      50:56    0:00 
    2 Molnár Tibor               SMA Soproni Műegyetemi AC          55:46    4:50 
    3 Benke Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környezet      59:27    8:31 
    4 Csizmadia József           HER Herkules SE Balatonalmádi      60:00    9:04 
    5 Körmendi Miklós            MSE Megalódusz SE                  66:50   15:54 
    6 Szász Tibor                HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      67:20   16:24 
    7 Arthofer Dietmar           XLZO LZ Omaha                      71:15   20:19 
    8 Szegi Amondó               BEA Budapesti Egyetemi Atléti      80:45   29:49 
    9 Pregartner Georg           XORU OLC Rudersdorf                83:13   32:17 
   10 Németh Zsolt               VHS Veszprémi Honvéd SE            94:11   43:15 
   11 Koródi István              EK Egyesületen kívüli              97:06   46:10 

      Patkó Imre                 EK Egyesületen kívüli                nfb         
      Adenstedt Nikolaus         XOGI OK Gittis Klosterneuburg       n.i.         



M50  (13)               5.6 km  185 m   12 ep       

    1 Fedor Jozef                XSOK Sokol Pezinok                 42:15    0:00 
    2 Domán Gábor                THT Tapolcai Honvéd SE             44:02    1:47 
    3 Kaszás György              HER Herkules SE Balatonalmádi      45:15    3:00 
    4 Margittai Endre            SMA Soproni Műegyetemi AC          46:20    4:05 
    5 Fehér Mihály               HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      46:59    4:44 
    6 Zempléni András dr.        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       56:20   14:05 
    7 Pap László                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      61:02   18:47 
    8 Nagy Zsolt                 FMT FŐMTERV SK                     64:17   22:02 
    9 Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atléti      64:35   22:20 
   10 Katulin Tibor              TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      82:32   40:17 
   11 Dömötör Imre               SFC Széchenyi István Egyetem       85:53   43:38 
   12 Imeli János                MSE Megalódusz SE                  86:49   44:34 

      Molnár Gyula               BTK Bakonyi Tájfutó Klub            n.i.         



M55  (10)               4.9 km  165 m   10 ep       

    1 Ládi János                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub           34:46    0:00 
    2 Tertsch Antal              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      42:54    8:08 
    3 Törjék György              TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      44:50   10:04 
    4 Melkes Antal               SMA Soproni Műegyetemi AC          46:05   11:19 
    5 Kóger Gyula                PVM Pécsi Vörös Meteor SK          47:56   13:10 
    6 Ludvig István              MAF Műegyetemi Atlétikai és F      48:30   13:44 
    7 Jankó Sándor               BTK Bakonyi Tájfutó Klub           51:48   17:02 
    8 Harkányi Csaba             HAV Havas Szabadidő Klub           54:49   20:03 
    9 Hirt Károly                ARA Alba Regia Atlétikai Klub      61:29   26:43 
   10 Szekeres Sándor            HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     108:28   73:42 



M60  (8)                4.2 km  135 m   11 ep       

    1 Vitéz László               HER Herkules SE Balatonalmádi      33:54    0:00 
    2 Grabenhofer Wilhelm        XLZO LZ Omaha                      35:52    1:58 
    3 Rétfalvi Lajos             SMA Soproni Műegyetemi AC          39:25    5:31 
    4 Tüskés György              SKS Sárvári Kinizsi SE             39:28    5:34 
    5 Gömbös Gyula               SKS Sárvári Kinizsi SE             46:49   12:55 
    6 Németh Jenő                BTK Bakonyi Tájfutó Klub           48:05   14:11 
    7 Felber Gyula               HER Herkules SE Balatonalmádi      67:00   33:06 

      Csongrádi Jenő             BEA Budapesti Egyetemi Atléti       n.i.         



M65  (9)                3.4 km  90 m   9 ep         

    1 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezet      31:22    0:00 
    2 Horváth Béla               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      34:01    2:39 
    3 Kéri Gerzson dr.           HAV Havas Szabadidő Klub           36:30    5:08 
    4 Tóth János                 SKS Sárvári Kinizsi SE             39:08    7:46 
    5 Bogdány Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környezet      45:09   13:47 
    6 Pavlovics György dr.       THS Taszár Honvéd SE               49:26   18:04 

      Bányai Attila              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás       n.i.         
      Ribényi Imre               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       n.i.         
      Sejpes Gyula               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       n.i.         



M70  (4)                3.1 km  100 m   8 ep        

    1 Vass Tibor                 VHS Veszprémi Honvéd SE            36:13    0:00 
    2 Schoiswohl Maximilian      XHAL HSV Wals                      56:52   20:39 
    3 Kozma László               BAL Budapesti Asztali-labdarú     235:37  199:24 

      Valkony Ferenc             KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       n.i.         



Open  (41)              3.1 km  70 m   6 ep         

    1 Oroszné Tóth Zsuzsanna     HAV Havas Szabadidő Klub           27:57    0:00 
    2 Péntek Gábor               VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      28:45    0:48 
    3 Gábor Anita                CBD Ceglédi Bem Vasutas            30:05    2:08 
    4 Tóth Gábor                 EK Egyesületen kívüli              30:36    2:39 
    5 Fogl Kristóf               BMG Babits Mihály Gimnázium D      32:21    4:24 
    6 Kerényi Zsolt              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      35:32    7:35 
    7 Pormüller Gabi             SFC Széchenyi István Egyetem       36:12    8:15 
    8 Sokorai Eszter             EK Egyesületen kívüli              36:34    8:37 
    9 Parádi Zsuzsanna           SFC Széchenyi István Egyetem       36:40    8:43 
   10 Kocsis Piroska             BMG Babits Mihály Gimnázium D      39:23   11:26 
   11 Gálcsik Gyula              EK Egyesületen kívüli              39:26   11:29 
   12 Finta Zoltán               MAT Mazsola Tájfutó és Termés      39:45   11:48 
   13 Péntek Gáborné             VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      40:06   12:09 
   14 Stanka Sándor              EK Egyesületen kívüli              41:54   13:57 
   15 Bendicsek Réka             VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      42:25   14:28 
   16 Kozsuch Andrea             PVS Pécsi Vasutas SK               43:35   15:38 
   17 Dömötör András             CSB Csehbánya Tájfutó Klub         48:17   20:20 
   17 Jakus Edina                EK Egyesületen kívüli              48:17   20:20 
   19 Csányi László              FMT FŐMTERV SK                     48:42   20:45 
   20 Radnóti Rezső              HAV Havas Szabadidő Klub           48:46   20:49 
   21 Kocsis Ádám                EK Egyesületen kívüli              49:12   21:15 
   22 Németh Ágnes dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezet      50:55   22:58 
   23 Friedrich Vilmos           BEA Budapesti Egyetemi Atléti      51:10   23:13 
   24 Dobszainé Czirják Ildikó   EK Egyesületen kívüli              52:24   24:27 
   25 Kucsma István              ESP Egri Spartacus Tájékozódá      52:29   24:32 
   26 Kadocsa Edit               MAT Mazsola Tájfutó és Termés      54:56   26:59 
   27 Koródi Rita                EK Egyesületen kívüli              59:35   31:38 
   28 Nyögéri Imre               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      61:43   33:46 
   29 Tálas András               BMG Babits Mihály Gimnázium D      65:03   37:06 
   30 Bogos Tamás                ARA Alba Regia Atlétikai Klub      66:48   38:51 
   31 Patkó Annamária            EK Egyesületen kívüli              67:58   40:01 
   32 Bendicsek Tamás            VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      67:59   40:02 
   33 Balassy Csanád             BMG Babits Mihály Gimnázium D      83:50   55:53 
   34 Pontgyűjtő Elemér          EK Egyesületen kívüli              90:24   62:27 
   35 Sato Mitsu                 BMG Babits Mihály Gimnázium D      97:59   70:02 
   36 Sato Setsuko               BMG Babits Mihály Gimnázium D     121:41   93:44 

      Ágh Barbara                TTT Tatai Tömegsport és Tájfu       n.i.         
      Ágh Eleonóra dr.           TTT Tatai Tömegsport és Tájfu       n.i.         
      Weber-Jungo Marion         XKAL Kalksburg OL                   n.i.         
      Tóth Józsefné              HAV Havas Szabadidő Klub            n.i.         
      Magyari Orsolya            TTE Tipo Tájfutó és Környezet       n.i.         



W10D  (9)               2.1 km  45 m   6 ep         

    1 Gárdonyi Csilla            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       17:21    0:00 
    2 Finta Sári                 MAT Mazsola Tájfutó és Termés      18:47    1:26 
    3 Kálmán Imola               BEA Budapesti Egyetemi Atléti      19:08    1:47 
    4 Müller Júlia               THS Taszár Honvéd SE               25:32    8:11 
    5 Kálmán Tamara              BEA Budapesti Egyetemi Atléti      37:18   19:57 
    6 Antal Katinka              BMG Babits Mihály Gimnázium D      39:02   21:41 
    7 Borbás Zita                KAL Kalocsai SE                    47:25   30:04 
    8 Pataki Virág Lara          PVS Pécsi Vasutas SK               58:52   41:31 

      Ocvirk Til                 XOKJ OK Japetic                     n.i.         



W10DK  (8)              2.1 km  45 m   6 ep         

    1 Marosffy Boglárka          OSC Orvosegyetem SC                21:55    0:00 
    2 Orosz Viktória             HAV Havas Szabadidő Klub           26:46    4:51 
    3 Pavlovics Zsófia           THS Taszár Honvéd SE               29:05    7:10 
    4 Orosz Tímea                HAV Havas Szabadidő Klub           31:52    9:57 
    5 Molnár Luca                SMA Soproni Műegyetemi AC          32:27   10:32 
    6 Weber Victoria             XKAL Kalksburg OL                  41:07   19:12 
    7 Balázs Éva                 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      51:23   29:28 
    8 Kocsis Karolina            OSC Orvosegyetem SC                81:01   59:06 



W12C  (6)               2.9 km  65 m   7 ep         

    1 Pataki Réka Dalida         PVS Pécsi Vasutas SK               31:16    0:00 
    2 Ocvirk Pia                 XOKJ OK Japetic                    33:09    1:53 
    3 Müller Olga                THS Taszár Honvéd SE               37:15    5:59 
    4 Kucsma Luca Zsuzsanna      ESP Egri Spartacus Tájékozódá      41:12    9:56 
    5 Klepah Dalma               TTE Tipo Tájfutó és Környezet      58:17   27:01 

      Gillich Dóra               TTT Tatai Tömegsport és Tájfu       hiba         



W14B  (7)               3.1 km  100 m   8 ep        

    1 Péntek Gréti               VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      27:01    0:00 
    2 Faggyas Réka               TTE Tipo Tájfutó és Környezet      30:00    2:59 
    3 Tisza Zsófia               BMG Babits Mihály Gimnázium D      32:14    5:13 
    4 Kósa Noémi                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub           33:38    6:37 
    5 Faggyas Petra              TTE Tipo Tájfutó és Környezet      37:09   10:08 
    6 Horváth Hanga              MAT Mazsola Tájfutó és Termés      38:01   11:00 

      Schwendtner Réka           KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       n.i.         



W16B  (4)               4.2 km  135 m   11 ep       

    1 Varsányi Kinga             KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      37:21    0:00 
    2 Faggyas Eszter             TTE Tipo Tájfutó és Környezet      47:18    9:57 
    3 Varga Viktória             SKS Sárvári Kinizsi SE             49:32   12:11 

      Kinde Vanda                KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       n.i.         



W18B  (5)               5.0 km  180 m   11 ep       

    1 Tóth Krisztina             TTE Tipo Tájfutó és Környezet      42:45    0:00 
    2 Tóth Korinna               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        45:34    2:49 
    3 Goldmann Dóra              SDS Salgótarjáni Dornyay SE        53:15   10:30 
    4 Pózna Anna                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      60:21   17:36 
    5 Pózna Diána                VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      62:09   19:24 



W21B  (10)              5.6 km  185 m   12 ep       

    1 Fedorová Katírina          XSOK Sokol Pezinok                 44:27    0:00 
    2 Füzy Judit                 OSC Orvosegyetem SC                49:10    4:43 
    3 Uhlir Tímea                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      50:27    6:00 
    4 Nagy Krisztina             BEA Budapesti Egyetemi Atléti      53:41    9:14 
    5 Kovács Anett               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        57:15   12:48 
    6 Marosán Ágnes              BEA Budapesti Egyetemi Atléti      58:34   14:07 
    7 Allwinger Tünde            TTE Tipo Tájfutó és Környezet      58:51   14:24 
    8 Szekeres Ágnes             HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      62:48   18:21 
    9 Polo Betlem                XXIN xinoxano                      64:29   20:02 
   10 Molnár Anna                BMG Babits Mihály Gimnázium D      79:56   35:29 



W21BR  (17)             4.3 km  155 m   9 ep        

    1 Klöckl Natalia             XOKC OK Carnika                    40:11    0:00 
    2 Rostás Anikó               KAL Kalocsai SE                    41:05    0:54 
    3 Riczel Zsuzsanna           PSE Postás SE                      41:52    1:41 
    4 Csizmadia Ágnes            HER Herkules SE Balatonalmádi      44:00    3:49 
    5 Lux Andrea                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      46:51    6:40 
    6 Federics Éva               TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      47:12    7:01 
    7 Czigány Anna               GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      49:54    9:43 
    8 Csökör Katalin             TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      51:12   11:01 
    9 Szigetfy Ildikó            HER Herkules SE Balatonalmádi      52:13   12:02 
   10 Szunyog Emese              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      54:00   13:49 
   11 Császár Anetta             GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      54:42   14:31 
   12 Császár Barbara            GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      57:22   17:11 
   13 Lajtai Eszter              TTE Tipo Tájfutó és Környezet      57:24   17:13 
   14 Tanczer Viktória           VTC Veszprémi Tájfutó Club         59:33   19:22 
   15 Takács Éva                 VTC Veszprémi Tájfutó Club         73:29   33:18 
   16 Emde Sabine                XKAL Kalksburg OL                  77:20   37:09 

      Madár Brigitta             PSE Postás SE                       n.i.         



W21C  (10)              4.9 km  135 m   10 ep       

    1 Nagyné Bódis Borbála       FSC Futárok SC                     51:36    0:00 
    2 Szalai Katalin             HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      63:20   11:44 
    3 Boczor Katalin             KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      67:37   16:01 
    4 Schultheisz Edina          KFK KFKI Petőfi Sportkör           72:49   21:13 
    5 Fövenyessy Gabriella       FMT FŐMTERV SK                     73:06   21:30 
    6 Kovács-Lukoczki Georgina   PVS Pécsi Vasutas SK               78:40   27:04 
    7 Gribovszki Katalin Eszter  SMA Soproni Műegyetemi AC          79:01   27:25 
    8 Pusztai Laura              PVS Pécsi Vasutas SK               79:36   28:00 
    9 Mitterer Andrea            BEA Budapesti Egyetemi Atléti      83:43   32:07 
   10 Szekér Orsolya             KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      85:25   33:49 



W21E  (10)              6.7 km  230 m   14 ep       

    1 Domján Zsuzsanna           PVS Pécsi Vasutas SK               53:33    0:00 
    2 Császár Éva                GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      56:29    2:56 
    3 Wengrin Ágnes              TTE Tipo Tájfutó és Környezet      57:01    3:28 
    4 Elmont Bernadett           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      61:07    7:34 
    5 Fenyvesi Laura             KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      61:57    8:24 
    6 Harreither Agnes           XKAL Kalksburg OL                  68:52   15:19 
    7 Szivák Ildikó              GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      79:37   26:04 
    8 Kövér Csilla               GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      88:03   34:30 

      Ocvirk Eva                 XOKJ OK Japetic                     n.i.         
      Füzy Anna                  OSC Orvosegyetem SC                 n.i.         



W35BR  (10)             4.2 km  135 m   11 ep       

    1 Ebinger Mónika             KFK KFKI Petőfi Sportkör           44:53    0:00 
    2 Zelena Dóra                MEA Miskolci Egyetemi Atlétik      47:41    2:48 
    3 Madarassy Anikó            BEA Budapesti Egyetemi Atléti      53:15    8:22 
    4 Németh Tünde               SMA Soproni Műegyetemi AC          54:08    9:15 
    5 Csordás Erika              FMT FŐMTERV SK                     55:02   10:09 
    6 Bay-Fodor Boglárka dr.     HSP Hidegkúti Spartacus Sport      66:51   21:58 
    7 Tuboly Zsuzsanna           BTK Bakonyi Tájfutó Klub           75:38   30:45 

      Óváry Nagy Andrea          VHS Veszprémi Honvéd SE             n.i.         
      Savanya Gyöngyi            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó       n.i.         
      Vékonyné Árva Katalin      ARA Alba Regia Atlétikai Klub       n.i.         



W40  (11)               4.9 km  165 m   10 ep       

    1 Csillag Vera               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          46:54    0:00 
    2 Roboz Zoltánné             VHS Veszprémi Honvéd SE            48:18    1:24 
    3 Csizmadiáné Szóládi Annamá HER Herkules SE Balatonalmádi      51:42    4:48 
    4 Turcsánné Cseh Erzsébet    PVS Pécsi Vasutas SK               53:31    6:37 
    5 Pénzes Erzsébet            DTC Diósgyőri Tájfutó Club         53:56    7:02 
    6 Németh Zsoltné             VHS Veszprémi Honvéd SE            59:45   12:51 
    7 Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna  POE Pécsi Orvos Egészségügyi       59:47   12:53 
    8 Tamásné Szakács Judit      MSE Megalódusz SE                  59:52   12:58 
    9 Dalmadi Andrea             HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      72:11   25:17 
   10 Erdősné Németh Ágnes       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      75:57   29:03 

      Adenstedt Ingrid           XOGI OK Gittis Klosterneuburg       n.i.         



W45  (5)                4.3 km  155 m   9 ep        

    1 Dániel Edit                HSE Hegyisport Szentendre Egy      42:05    0:00 
    2 Kaszásné Boa Ágnes         HER Herkules SE Balatonalmádi      50:06    8:01 
    3 Tanácsné Vasvári Zsuzsa    RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE      58:00   15:55 
    4 Ludvig Ágnes               MAF Műegyetemi Atlétikai és F      68:56   26:51 
    5 Maget Brigitte             XORU OLC Rudersdorf                72:23   30:18 



W50  (8)                4.1 km  135 m   9 ep        

    1 Horváth Magda              TTE Tipo Tájfutó és Környezet      41:35    0:00 
    2 Csőkör Irén                BBB Balassi Bálint KSE Balass      56:21   14:46 
    3 Szabó Zsuzsanna            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      62:47   21:12 
    4 Veresné Sipos Etelka       HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      66:59   25:24 
    5 Terjékiné Tóth Edit        HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      68:53   27:18 
    6 Dömötörné Horváth Erzsébet SFC Széchenyi István Egyetem       79:35   38:00 

      Wieder Ilona               VHS Veszprémi Honvéd SE             n.i.         
      Kühn Edit                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK           n.i.