Pannon Tájfutó Napok - Pannon O-Days 2011K 2011.08.02. 21:50
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

  Hely Név                        Klub                                     N1              N2               Idő 



M10D  (6)                                  

     1 Wittberger Robin           XKAL Kalksburg OL                     14:19    1      16:47    1        31:06 
     2 Erdélyi Tamás              FSC Futárok SC                        18:07    2      17:11    2        35:18 
     3 Niedermayer Benedek        VHS Veszprémi Honvéd SE               18:41    3      21:30    4        40:11 

       Bendicsek Mikes            VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó       hiba           20:25    3              
       Szlávik Péter              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó                       26:55    6              
       Knuth Bálint               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai                      22:37    5              



M12C  (9)                                  

     1 Rétfalvi Kolos             SMA Soproni Műegyetemi AC             13:06    1      22:18    1        35:24 
     2 Fekete Sámuel              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      14:45    2      22:36    2        37:21 
     3 Péntek Márton              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó      17:26    3      23:13    3        40:39 
     4 Kovács Róbert              BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      23:24    5      23:15    4        46:39 
     5 Tálas András               BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      21:54    4      33:20    7        55:14 
     6 Angyal Dániel              VHS Veszprémi Honvéd SE               30:42    6      40:51    8        71:33 

       Skrop Tamás                EK Egyesületen kívüli                  n.i.           48:31    9              
       Józsa Botond               PSE Postás SE                                         29:45    6              
       Tamás Ervin                MSE Megalódusz SE                                     27:48    5              



M14B  (7)                                  

     1 Fekete Ágoston             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      20:24    1      40:41    1        61:05 
     2 Kálmán Erik                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai      25:06    2      49:48    3        74:54 
     3 Bendicsek Bendegúz         VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó      30:03    3      48:10    2        78:13 
     4 Magyar Tamás               BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      34:42    4      50:36    4        85:18 
     5 Rein Lehel                 VHS Veszprémi Honvéd SE               36:49    5      57:25    6        94:14 
     6 Bálint Benedek             VHS Veszprémi Honvéd SE               57:25    6      63:12    7       120:37 

       Eszlári Dávid              VHS Veszprémi Honvéd SE                hiba           53:53    5              



M16B  (10)                                 

     1 Porgányi Márk              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      23:04    3      55:02    1        78:06 
     2 Erdős Márton               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      22:32    2      67:32    2        90:04 
     3 Antal Péter                BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      25:24    4      68:55    3        94:19 
     4 Fekete Marcell             SKS Sárvári Kinizsi SE                28:44    6      90:25    4       119:09 
     5 Szabó Bence                SKS Sárvári Kinizsi SE                30:07    7     111:16    5       141:23 
     6 Tanács Levente             BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      33:30    8     114:00    6       147:30 
     7 Móger Tibor                SKS Sárvári Kinizsi SE                25:38    5     125:45    8       151:23 

       Csupor Zoltán              SKS Sárvári Kinizsi SE                 hiba          116:44    7              
       Árkos Gergő                BDI Budapesti Diáksport Szövetsé       hiba          135:44    9              
       Körmendi Miklós Márton     SZV Szegedi Vasutas SE                20:55    1       n.i.                   



M16C  (4)                                  

     1 Gombos Bonifác             BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      21:23    1      68:36    3        89:59 
     2 Máriás Bence Dániel        SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE      44:35    3      49:59    1        94:34 
     3 Fogl Kristóf               BMG Babits Mihály Gimnázium DSE       24:11    2      85:16    4       109:27 

       Gurály Attila              BDI Budapesti Diáksport Szövetsé       hiba           56:56    2              



M18B  (8)                                  

     1 Péntek Mátyás              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó      18:49    1      51:22    1        70:11 
     2 Csöngei Dávid Máté         KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor      25:42    2      58:20    2        84:02 
     3 Tóth Péter                 PVS Pécsi Vasutas SK                  28:15    5      70:13    3        98:28 
     4 Dörnyei Zoltán             BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      27:43    4      77:10    4       104:53 
     5 Hambuch Mátyás             PVS Pécsi Vasutas SK                  28:24    6      77:42    5       106:06 
     6 Jakus Bertalan             FSC Futárok SC                        26:12    3      92:28    6       118:40 
     7 Sárospataki Bálint         BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      30:56    7      95:27    7       126:23 
     8 Holes Bence                BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      54:35    8     109:02    8       163:37 



M21A  (11)                                 

     1 Baumholczer Máté           PVS Pécsi Vasutas SK                  16:45    2      71:34    1        88:19 
     2 Gösswein Csaba             PSE Postás SE                         16:01    1      79:13    2        95:14 
     3 Szundi Attila              DTC Diósgyőri Tájfutó Club            18:57    3      82:36    5       101:33 
     4 Novai György               SZV Szegedi Vasutas SE                21:16    5      82:06    4       103:22 
     5 Pápai Tamás                ARA Alba Regia Atlétikai Klub         21:21    6      88:32    6       109:53 
     6 Harkányi Zoltán            SZV Szegedi Vasutas SE                19:55    4      90:14    7       110:09 
     7 Kain Gergely               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza      23:03    8      91:37    8       114:40 
     8 Tornai Szabolcs            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza      22:15    7      96:16    9       118:31 
     9 Kósik Gábor                DTC Diósgyőri Tájfutó Club            24:49   10     106:33   10       131:22 

       Szőke Norbert              KAL Kalocsai SE                       24:39    9                              
       Kovács András              PVS Pécsi Vasutas SK                                  81:25    3              



M21B  (9)                                  

     1 Molnár Zoltán              THT Tapolcai Honvéd SE                23:14    2      70:54    1        94:08 
     2 Sárospataki Barnabás       BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      24:17    3      76:07    2       100:24 
     3 Veres Tamás                HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül      21:21    1      85:41    4       107:02 
     4 Csőkör Zoltán              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó       27:14    5      79:50    3       107:04 
     5 Bakos Marcell              BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      30:28    7     101:11    5       131:39 
     6 Hardi Balázs               PVS Pécsi Vasutas SK                  29:57    6     128:09    8       158:06 

       Berecz Gábor               HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül                     118:59    7              
       Kövesdi Ádám               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd                     106:01    6              
       Guszlev Antal              ARA Alba Regia Atlétikai Klub         25:23    4                              



M21BR  (27)                                

     1 Weibl Zoltán               SFC Széchenyi István Egyetem Spo      23:45    1      47:51    2        71:36 
     2 Kajdon Tamás               PVM Pécsi Vörös Meteor SK             27:04    8      48:22    3        75:26 
     3 Petró Árpád                FSC Futárok SC                        27:06   10      49:24    4        76:30 
     4 Domján Tamás               PVS Pécsi Vasutas SK                  24:52    3      53:07    9        77:59 
     5 Farkas Lóránt              EK Egyesületen kívüli                 26:14    7      51:58    7        78:12 
     6 Kersity András             PVS Pécsi Vasutas SK                  25:50    6      52:45    8        78:35 
     7 Sági Péter                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot      27:05    9      54:53   10        81:58 
     8 Domán Rajmund              THT Tapolcai Honvéd SE                25:30    5      58:10   14        83:40 
     8 Tóth Károly ifj.           KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor      27:15   11      56:25   11        83:40 
    10 Balogh Péter               FSC Futárok SC                        24:36    2      59:50   15        84:26 
    11 Hites Viktor               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó      28:22   12      56:30   12        84:52 
    12 Stark Gergely              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai       25:19    4      61:34   16        86:53 
    13 Bodnár Barnabás            MSE Megalódusz SE                     28:32   13      63:21   17        91:53 
    14 Kurusa Gergely             SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE      29:18   14      65:39   19        94:57 
    15 Mentler Balázs             SFC Széchenyi István Egyetem Spo      32:05   16      65:25   18        97:30 
    16 Dankó István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      31:37   15      68:43   21       100:20 
    17 Ballagó Tamás              FSC Futárok SC                        40:43   17      94:38   24       135:21 
    18 Németh László              SFC Széchenyi István Egyetem Spo      53:47   19      97:14   25       151:01 
    19 Makrai József              ALP Energia Vasas Alpesi Rózsa S      49:45   18     109:00   26       158:45 

       Román László               EK Egyesületen kívüli                  hiba          133:02   27              
       Károlyi Gyula              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd       hiba           65:48   20              
       Makrai Márton              ALP Energia Vasas Alpesi Rózsa S       hiba           79:30   23              
       Tőzsér András              SFC Széchenyi István Egyetem Spo       hiba           77:39   22              
       Farkas Viktor              HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül       n.i.           50:26    6              
       Juhász György              MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot       n.i.           49:50    5              
       Sprok Bence                PVS Pécsi Vasutas SK                   n.i.           57:58   13              
       Muliter Gábor              HSE Hegyisport Szentendre Egyesü                      46:17    1              



M21C  (11)                                 

     1 Nagy Zsolt ifj.            FMT FŐMTERV SK                        15:55    1      47:19    1        63:14 
     2 Brogyáni Péter             FMT FŐMTERV SK                        22:43    5      57:27    3        80:10 
     3 Sladic Roman               XOPE OK Perkmandeljc Trbovlje         17:07    2      68:50    4        85:57 
     4 Barát László               EK Egyesületen kívüli                 19:54    4      79:24    6        99:18 
     5 Szikra Zoltán              FSC Futárok SC                        24:59    6      75:21    5       100:20 
     6 Nagy Lajos Viktor          MSE Megalódusz SE                     18:35    3      82:52    8       101:27 
     7 Bálint Bence               VHS Veszprémi Honvéd SE               31:26    7      83:00    9       114:26 
     8 Konkoly Gergő              FSC Futárok SC                        40:31    9      93:15   10       133:46 

       Buzás Gyula                FMT FŐMTERV SK                        34:08    8       hiba                   
       Mentler Balázs             MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot       hiba           81:33    7              
       Kaszab Gábor               VTC Veszprémi Tájfutó Club             n.i.           57:17    2              



M35BR  (18)                                

     1 Bozsó Norbert              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl      22:53    2      51:11    1        74:04 
     2 Knuth Ábel                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai      21:53    1      58:20    3        80:13 
     3 Müller Balázs dr.          THS Taszár Honvéd SE                  27:02    4      56:52    2        83:54 
     4 Jankó Tamás                HSE Hegyisport Szentendre Egyesü      27:15    5      60:41    4        87:56 
     5 Gajdos Péter               PVM Pécsi Vörös Meteor SK             27:48    6      63:08    6        90:56 
     6 Verebélyi Zsolt            KTT Káldi Természetjáró és Tájék      25:45    3      66:48    7        92:33 
     7 Tömösközy Tamás            THT Tapolcai Honvéd SE                32:18    9      71:16    8       103:34 
     8 Tóth Zsolt                 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK       32:51   10      79:44    9       112:35 
     9 Csatlós Ferenc             PVM Pécsi Vörös Meteor SK             34:28   12      80:51   10       115:19 
    10 Gárdonyi Márk              OSC Orvosegyetem SC                   32:15    8      86:35   12       118:50 
    11 Kadocsa Gábor              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai       34:20   11      88:22   13       122:42 
    12 Erdős Gábor                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      37:42   13     100:25   15       138:07 
    13 Fekete Gábor               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      46:01   15     105:49   16       151:50 
    14 Németh Zsolt               VHS Veszprémi Honvéd SE               45:43   14     109:39   17       155:22 

       Kálmán Péter               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai       Disq           84:17   11              
       Skrop Róbert               EK Egyesületen kívüli                  n.i.           95:36   14              
       Mód Rudolf                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó       n.i.           61:10    5              
       Körmendi Miklós            MSE Megalódusz SE                     28:20    7       n.i.                   



M40  (21)                                  

     1 Dezső Sándor               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl      22:07    5      47:24    1        69:31 
     2 Wittberger Georg           XKAL Kalksburg OL                     22:52    7      48:44    2        71:36 
     3 Nagy Tibor                 FSC Futárok SC                        23:03    8      49:36    3        72:39 
     4 Gillich István             MSE Megalódusz SE                     21:48    2      52:33    4        74:21 
     5 Viniczai Ferenc            PVS Pécsi Vasutas SK                  19:55    1      57:23   10        77:18 
     6 Fehér Ferenc               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      23:29   10      53:57    5        77:26 
     7 Vass Tibor                 VHS Veszprémi Honvéd SE               22:03    4      55:40    6        77:43 
     8 Gillich György             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó       22:12    6      56:10    8        78:22 
     9 Juhász Gábor               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl      23:22    9      56:37    9        79:59 
    10 Nagy Ákos                  SDS Salgótarjáni Dornyay SE           22:01    3      58:42   11        80:43 
    11 Turcsán János              PVS Pécsi Vasutas SK                  28:25   12      63:38   13        92:03 
    12 Goldmann Róbert            SDS Salgótarjáni Dornyay SE           26:57   11      67:23   15        94:20 
    13 Kotolics János             EK Egyesületen kívüli                 28:51   13      68:51   16        97:42 
    14 Jakus Zoltán               FSC Futárok SC                        29:39   14      69:41   17        99:20 
    15 Bérczes Miklós             FMT FŐMTERV SK                        35:11   16      72:49   18       108:00 
    16 Németh István              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó      37:01   17      92:39   20       129:40 
    17 Németh László              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK       34:43   15     101:42   21       136:25 

       Harkányi Csaba             HAV Havas Szabadidő Klub               n.i.           66:10   14              
       Nemoda Ferenc              FSC Futárok SC                         n.i.           78:47   19              
       Takács Csaba               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd       n.i.           62:45   12              
       Kovács Ferenc dr.          PVS Pécsi Vasutas SK                                  55:56    7              



M50  (20)                                  

     1 Pápai János                ARA Alba Regia Atlétikai Klub         20:39    1      56:11    2        76:50 
     2 Domán Gábor                THT Tapolcai Honvéd SE                26:45    6      52:51    1        79:36 
     3 Czímer Z. József           ETC Egri Testedző Club                27:11    7      58:31    3        85:42 
     4 Kóger Gyula                PVM Pécsi Vörös Meteor SK             25:34    5      63:05    4        88:39 
     5 Fleischer Zoltán           SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö      27:39    9      67:48    5        95:27 
     6 Nagy Sándor                ARA Alba Regia Atlétikai Klub         24:08    3      75:03    8        99:11 
     7 Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai      30:52   10      71:24    6       102:16 
     8 Somogyi Lajos              BSC Balatonfüredi SC                  27:16    8      79:04    9       106:20 
     9 Dömötör Imre               SFC Széchenyi István Egyetem Spo      36:40   14      88:03   11       124:43 
    10 Molnár Gyula               BTK Bakonyi Tájfutó Klub              35:47   13      92:52   14       128:39 
    11 Somlay Gábor               ARA Alba Regia Atlétikai Klub         39:47   15      95:00   15       134:47 
    12 Imeli János                MSE Megalódusz SE                     39:47   15     117:56   16       157:43 
    13 Somogyi László             BSC Balatonfüredi SC                  35:42   12     122:42   17       158:24 

       Horváth Tivadar            HER Herkules SE Balatonalmádi         25:02    4       hiba                   
       Margittai Endre            SMA Soproni Műegyetemi AC             23:44    2       n.i.                   
       Nagy Zsolt                 FMT FŐMTERV SK                        33:10   11       n.i.                   
       Zempléni András dr.        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        n.i.           90:25   12              
       Gadó György                OSC Orvosegyetem SC                                   90:52   13              
       Kiss Zsolt                 EK Egyesületen kívüli                                 72:49    7              
       Franczia Vilmos            MCS Ménfőcsanak TSZ SE                                84:53   10              



M60  (9)                                   

     1 Ládi János                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub              20:53    3      53:49    1        74:42 
     2 Sindely Pál dr.            SZV Szegedi Vasutas SE                20:33    2      62:19    3        82:52 
     3 Vitéz László               HER Herkules SE Balatonalmádi         24:10    5      61:55    2        86:05 
     4 Kaján László               FMT FŐMTERV SK                        19:40    1      68:06    7        87:46 
     5 Gömbös Gyula               SKS Sárvári Kinizsi SE                24:42    6      65:19    5        90:01 
     6 Andrási Lajos              HER Herkules SE Balatonalmádi         26:31    7      65:16    4        91:47 
     7 Blum László id.            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE      22:47    4      70:03    8        92:50 

       Salga István dr.           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és       hiba           72:55    9              
       Zánkay András              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai                      66:13    6              



M65  (13)                                  

     1 Bonek Ernst                XNTU Naturfreunde Wien                18:00    1      41:28    1        59:28 
     2 Rétfalvi Lajos             SMA Soproni Műegyetemi AC             18:19    2      41:36    2        59:55 
     3 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      19:35    4      43:42    3        63:17 
     4 Hargitai István            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      19:54    5      46:16    5        66:10 
     5 Kéri Gerzson dr.           HAV Havas Szabadidő Klub              20:29    6      48:18    7        68:47 
     6 Csongrádi Jenő             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai      19:20    3      54:04    9        73:24 
     7 Horváth Béla               KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor      26:03    9      47:32    6        73:35 
     8 Bányai Attila              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      25:28    8      53:50    8        79:18 
     9 Vajda László               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      24:28    7      57:01   10        81:29 

       Szecsődi Ákos              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai      26:35   10       hiba                   
       Lohász Márton              BDI Budapesti Diáksport Szövetsé                      66:42   11              
       Szemler István             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd                      45:02    4              
       Nagy Imre                  MCS Ménfőcsanak TSZ SE                                82:12   12              



M70  (5)                                   

     1 Vass Tibor                 VHS Veszprémi Honvéd SE               23:46    1      37:21    1        61:07 
     2 Schell Antal               PSE Postás SE                         30:09    2      47:35    2        77:44 
     3 Radnóti Rezső              HAV Havas Szabadidő Klub              34:22    3      59:55    3        94:17 
     4 Kozma László               BAL Budapesti Asztali-labdarúgó      115:07    4     164:06    5       279:13 

       Weress Kálmán              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd                      94:13    4              



MW10DK  (5)                                

     1 Szabó Levente              SZV Szegedi Vasutas SE                15:43    1      14:39    1        30:22 
     2 Orosz Viktória             HAV Havas Szabadidő Klub              19:28    2      17:36    2        37:04 
     3 Orosz Tímea                HAV Havas Szabadidő Klub              23:48    4      27:52    3        51:40 
     4 Kocsis Karolina            OSC Orvosegyetem SC                   31:46    5      42:13    4        73:59 

       Gárdonyi Soma              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza      20:49    3                              



Open  (25)                                 

     1 Péntek Gábor               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó      15:02    4      28:28    2        43:30 
     2 Völgyi István              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza      14:37    2      28:58    3        43:35 
     3 Lukács Sebestyén           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      15:01    3      30:05    4        45:06 
     4 Németh Anna                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK       17:46    5      35:25    6        53:11 
     5 Szász Róbert               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza      37:10   10      23:43    1        60:53 
     6 Farkas Júlia               EK Egyesületen kívüli                 24:09    6      36:49    7        60:58 
     7 Kadocsa Levente            MAT Mazsola Tájfutó és Természet      24:22    7      42:59    9        67:21 
     8 Tanácsné Vasvári Zsuzsa    RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE         26:05    8      46:22   13        72:27 
     9 Antal István               BMG Babits Mihály Gimnázium DSE       31:16    9      52:11   16        83:27 
    10 Kadocsa Benjámin           MAT Mazsola Tájfutó és Természet      38:40   12      81:57   20       120:37 
    11 Farkas Oszkár              EK Egyesületen kívüli                 37:39   11      89:35   21       127:14 
    12 Nemsics Kinga              BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      57:42   15      72:15   18       129:57 
    13 Kósik Melinda              EK Egyesületen kívüli                 45:17   13     158:38   23       203:55 
    14 Kósik Noémi                EK Egyesületen kívüli                 51:17   14     188:36   24       239:53 

       Müller János               PSE Postás SE                          n.i.           99:40   22              
       Szegi Amondó Zoltán        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai       n.i.           32:30    5              
       Dr. Szelei Nóra            MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot       n.i.           44:45   11              
       Gillich Viktória           MSE Megalódusz SE                                     39:40    8              
       Felber Gyula               HER Herkules SE Balatonalmádi                         49:57   15              
       Tóth Lajos                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó       14:28    1       n.i.                   
       Friedrich Vilmos           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai                      45:23   12              
       Mikulec Miroslava          CSP Csipa SE                                          47:03   14              
       Makai Klára                EK Egyesületen kívüli                                 72:05   17              
       Sipos Ábel                 EK Egyesületen kívüli                                 81:06   19              
       Asztalos Zsuzsanna         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza                      44:31   10              



W10D  (10)                                 

     1 Antal Katinka              BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      17:16    1      16:34    1        33:50 
     2 Viniczai Hanga             PVS Pécsi Vasutas SK                  19:15    2      19:29    4        38:44 
     3 Kálmán Tamara              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai      22:09    5      20:38    5        42:47 
     4 Kálé Ramóna                VHS Veszprémi Honvéd SE               19:59    4      23:12    6        43:11 
     5 Papp Viktória Éva          VHS Veszprémi Honvéd SE               19:48    3      33:57    9        53:45 
     6 Szűcs Kíra Réka            VHS Veszprémi Honvéd SE               28:12    6      45:21   10        73:33 

       Skrop Anna                 EK Egyesületen kívüli                  n.i.           31:58    8              
       Zempléni Lilla             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        n.i.           18:13    2              
       Gillich Luca               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó        n.i.           29:38    7              
       Józsa Bernadett            PSE Postás SE                                         18:24    3              



W12C  (7)                                  

     1 Gárdonyi Csilla            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza      14:01    1      20:01    1        34:02 
     2 Szabó Dorina               SZV Szegedi Vasutas SE                14:52    2      26:51    3        41:43 
     3 Viniczai Judit             PVS Pécsi Vasutas SK                  17:14    3      26:33    2        43:47 
     4 Kálmán Imola               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai      25:45    5      30:59    4        56:44 
     5 Veszelka Noémi             SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE      23:07    4      45:03    7        68:10 

       Hegyi Dianna               SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE       hiba           36:16    5              
       Gillich Dóra               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó        n.i.           37:28    6              



W16B  (9)                                  

     1 Viniczai Csenge            PVS Pécsi Vasutas SK                  18:52    2      32:06    1        50:58 
     2 Péntek Gréti               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó      17:41    1      35:22    2        53:03 
     3 Bognár Gabriella           SKS Sárvári Kinizsi SE                25:50    3      47:57    3        73:47 
     4 Czibolya Lili              SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE      27:22    5      52:54    5        80:16 
     5 Varga Viktória             SKS Sárvári Kinizsi SE                29:32    6      51:18    4        80:50 
     6 Müller Olga                THS Taszár Honvéd SE                  26:22    4      58:07    7        84:29 
     7 Gillich Bernadett          MSE Megalódusz SE                     36:39    7      56:08    6        92:47 

       Gillich Viktória           MSE Megalódusz SE                      hiba                                   
       Szabó Nóra                 SKS Sárvári Kinizsi SE                37:07    8       n.i.                   



W21A  (10)                                 

     1 Kelemen Bernadett          PVS Pécsi Vasutas SK                  24:24    1      54:54    2        79:18 
     2 Novai Éva                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      24:52    2      64:38    3        89:30 
     3 Tóth Krisztina             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      26:00    3      72:14    6        98:14 
     4 Boros Anna                 SDS Salgótarjáni Dornyay SE           30:28    4      71:39    5       102:07 
     5 Nagy Ákosné                SDS Salgótarjáni Dornyay SE           30:36    5      75:52    7       106:28 
     6 Balogh Katalin             FSC Futárok SC                        39:13    7      94:20    8       133:33 
     7 Molnár Anna                BDI Budapesti Diáksport Szövetsé      41:33    8     110:55    9       152:28 

       Füzy Judit                 OSC Orvosegyetem SC                   34:55    6       hiba                   
       Nagy Krisztina             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai       n.i.           70:06    4              
       Domján Zsuzsanna           PVS Pécsi Vasutas SK                   n.i.           52:13    1              



W21BR  (17)                                

     1 Kovács Bernadett           PVS Pécsi Vasutas SK                  22:19    1      50:09    2        72:28 
     2 Gillichné Kalocsai Adrienn MSE Megalódusz SE                     24:55    2      51:51    4        76:46 
     3 Józsa Dorottya             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza      27:48    4      50:07    1        77:55 
     4 Marosán Ágnes              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai      26:30    3      52:46    5        79:16 
     5 Lendvai Katalin            VHS Veszprémi Honvéd SE               28:04    5      61:56    9        90:00 
     6 Szigetfy Ildikó            HER Herkules SE Balatonalmádi         40:36    8      51:34    3        92:10 
     7 Madarassy Anikó            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai      29:44    6      82:20   13       112:04 
     8 Nagyné Bódis Borbála       FSC Futárok SC                        39:05    7      75:42   11       114:47 
     9 Szigethy Ágnes             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza      60:49   13      59:43    7       120:32 
    10 Novai Magdolna             SZV Szegedi Vasutas SE                48:45   11      78:25   12       127:10 
    11 Tuboly Zsuzsanna           BTK Bakonyi Tájfutó Klub              45:27   10      92:28   15       137:55 
    12 Emde Sabine                XKAL Kalksburg OL                     53:18   12      97:12   16       150:30 
    13 Fövenyessy Gabriella       FMT FŐMTERV SK                        40:41    9     122:37   17       163:18 

       Skrop Éva                  EK Egyesületen kívüli                  n.i.           85:23   14              
       Federics Éva               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó        n.i.           58:29    6              
       Csőkör Katalin             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó        n.i.           70:29   10              
       Riczel Zsuzsanna           PSE Postás SE                                         59:55    8              



W21C  (13)                                 

     1 Kubacsek Éva               FSC Futárok SC                        20:19    3      49:03    1        69:22 
     2 Hartmann-né P. Tímea       THT Tapolcai Honvéd SE                22:23    5      50:57    2        73:20 
     3 Hornyán Katalin dr.        HSP Hidegkúti Spartacus Sport és      21:50    4      55:33    4        77:23 
     4 Konrád Rita                MSE Megalódusz SE                     22:58    6      54:36    3        77:34 
     5 Házy Eszter                MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot      20:17    2      58:10    5        78:27 
     6 Mester Lívia               ARA Alba Regia Atlétikai Klub         26:46    8      58:25    6        85:11 
     7 Dömötör Andrea             SFC Széchenyi István Egyetem Spo      17:06    1      75:54   12        93:00 
     8 Ódor Viktória              FMT FŐMTERV SK                        23:33    7      70:41    7        94:14 
     9 Baranyi Anikó              SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE      27:00    9      74:25   10       101:25 
    10 Péntek Gáborné             VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó      38:39   11      71:58    8       110:37 
    11 Miklos Rita                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE      30:11   10     191:42   13       221:53 

       Mitterer Andrea            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai       n.i.           74:07    9              
       Magai Ágnes                VTC Veszprémi Tájfutó Club             n.i.           75:01   11              



W40  (13)                                  

     1 Viniczainé Kovács Ildikó   PVS Pécsi Vasutas SK                  21:33    1      58:19    1        79:52 
     2 Németh Zsoltné             VHS Veszprémi Honvéd SE               25:43    2      81:22    2       107:05 
     3 Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna  POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK       34:09    6      81:46    3       115:55 
     4 Pózna Edit                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó      32:08    4      88:55    5       121:03 
     5 Németh Ágnes dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      37:47    7      86:58    4       124:45 
     6 Roboz Zoltánné             VHS Veszprémi Honvéd SE               31:22    3      98:11    8       129:33 
     7 Juhászné Bálint Ildikó     HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl      33:51    5     103:42   10       137:33 
     8 Tamásné Szakács Judit      MSE Megalódusz SE                     42:26    9      96:10    7       138:36 
     9 Erdősné Németh Ágnes       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      38:00    8     114:43   11       152:43 
    10 Gösswein Judit             PSE Postás SE                         48:14   10     117:23   12       165:37 

       Hajas Csilla               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai       n.i.           95:35    6              
       Szemler Judit              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd                     102:25    9              
       Gömöri Csilla dr.          PVS Pécsi Vasutas SK                                   hiba                   



W45  (6)                                   

     1 Turcsánné Cseh Erzsébet    PVS Pécsi Vasutas SK                  30:52    1      56:22    2        87:14 
     2 Kaszásné Boa Ágnes         HER Herkules SE Balatonalmádi         37:58    3      56:08    1        94:06 
     3 Barát Imola                THS Taszár Honvéd SE                  36:11    2      68:28    3       104:39 
     4 Dömötörné Horváth Erzsébet SFC Széchenyi István Egyetem Spo      40:33    4      73:41    4       114:14 
     5 Pápainé Poós Ildikó        ARA Alba Regia Atlétikai Klub         48:06    5      97:54    5       146:00 

       Czirják Ildikó             VTC Veszprémi Tájfutó Club             n.i.          115:58    6              



W55  (2)                                   

     1 Gelei Zsuzsanna            KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor      29:23    1      68:41    1        98:04 
     2 Kühn Edit                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK             41:07    2      84:35    2       125:42 



W65  (3)                                   

     1 Schell Antalné             PSE Postás SE                         33:59    1      71:18    1       105:17 
     2 Katona Anna                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE      43:12    3      71:45    2       114:57 
     3 Bonek Annelise             XNTU Naturfreunde Wien                37:38    2      86:02    3       123:40