Transmoduls Pannon Tájfutó Napok 2014H 2014.07.28. 18:38
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

        Hely Név                       Klub                            N1           N2           N3           Idő 



M10D  (13)                                 

           1 Paluska Karol             XFAR Farmaceut Bratislava    18:24    3   32:14    5   22:29    2    73:07 
           2 Barát Benedek             VHS Veszprémi Honvéd Sport   30:11    7   28:36    2   26:28    3    85:15 
           3 Chmelik Roland            VHS Veszprémi Honvéd Sport   15:08    1   35:01    7   35:11    7    85:20 
           4 Egédi Gergő               PVS Pécsi Vasutas Sportkör   24:09    5   36:53    8   26:52    4    87:54 

             Ormós Barnabás            VHS Veszprémi Honvéd Sport    hiba        31:41    4   31:12    5          
             Esztergályos Botond       VHS Veszprémi Honvéd Sport    hiba         hiba        31:26    6          
             Bátor Domonkos            ESP Egri Spartacus Tájékoz    hiba         hiba         n.i.               
             Karakai Pál               TTE Tipo Tájfutó és Környe    n.i.        22:13    1   22:20    1          
             Bálint Gergő              VHS Veszprémi Honvéd Sport   22:12    4   38:22    9    n.i.               
             Beck Domonkos             BTK Bakonyi Tájfutó Klub     24:13    6   34:58    6    n.i.               
             Németh Mátyás             SZT Szombathelyi Egyetemi    17:02    2                                    
             Bárdosi Kornél            SZT Szombathelyi Egyetemi     n.i.         hiba                            
             Németh Benjamin           SZT Szombathelyi Egyetemi     n.i.        30:09    3    n.i.               



M10DK  (5)                                 

           1 Németh Kristóf Sándor     SZT Szombathelyi Egyetemi    18:18    4   20:26    1   22:18    1    61:02 
           2 Nagy Bence                MSE Megalódusz Sportegylet   14:10    2   30:46    2   22:33    2    67:29 
           3 Gyurina László            PVS Pécsi Vasutas Sportkör   11:24    1   32:05    3   32:53    3    76:22 

             Kovács-Marosán Ágoston    BEA Budapesti Egyetemi Atl   17:27    3   36:29    4    n.i.               
             Biró Artúr                BEA Budapesti Egyetemi Atl   23:00    5   72:05    5    n.i.               



M12C  (12)                                 

           1 Gárdonyi Soma             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   10:17    1   26:39    3   27:36    3    64:32 
           2 Miskei Bendegúz           VHS Veszprémi Honvéd Sport   12:19    3   28:42    4   31:57    4    72:58 
           3 Kiszel Gergő              KZS Kecskeméti Zöld Sporto   23:48    9   30:00    5   27:26    2    81:14 
           4 Ujváry Bálint             BEA Budapesti Egyetemi Atl   18:01    7   30:33    6   33:25    5    81:59 
           5 Puskás Kristóf            BTK Bakonyi Tájfutó Klub     11:46    2   32:13    7   43:24    7    87:23 
           6 Varga Kadosa              BEA Budapesti Egyetemi Atl   13:37    5   40:28   10   35:09    6    89:14 
           7 Chmelik Levente           VHS Veszprémi Honvéd Sport   24:05   10   57:54   12   43:53    8   125:52 

             Vass Bence                VHS Veszprémi Honvéd Sport   30:10   11   50:06   11    hiba               
             Fedor Tibor               XSOK Sokol Pezinok           13:44    6   26:21    2    hiba               
             Bálint Ádám               VHS Veszprémi Honvéd Sport   12:53    4   37:53    9    n.i.               
             Szandi Bence              SZT Szombathelyi Egyetemi    23:45    8   34:12    8    n.i.               
             Néda Tamás                TTE Tipo Tájfutó és Környe    n.i.        24:32    1   23:48    1          



M14B  (12)                                 

           1 Máriás Dávid Márk         MCB Maccabi Vívó és Atléti   18:01    1   39:39    2   41:05    1    98:45 
           2 Pályi Lőrinc              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   19:20    3   39:24    1   45:48    3   104:32 
           3 Józsa Botond              PSE Postás Sport Egyesület   18:04    2   47:25    4   43:35    2   109:04 
           4 Pavlovics Balázs          ZST Zselic Tájékozódási Fu   23:20    6   60:44    9   60:45    4   144:49 
           5 Angyal Dániel             VHS Veszprémi Honvéd Sport   22:55    5   54:36    5   68:08    5   145:39 
           6 Etlinger András           VHS Veszprémi Honvéd Sport   32:34    8   56:34    6   88:12    8   177:20 
           7 Tokai Kiss Bálint         VHS Veszprémi Honvéd Sport   26:34    7   81:39   11   73:36    7   181:49 

             Kovács Péter József       BMG Babits Mihály Gimnáziu    hiba        76:52   10   73:12    6          
             Bálint Benedek            VHS Veszprémi Honvéd Sport   19:39    4   58:34    8    n.i.               
             Bácskai Péter             VHS Veszprémi Honvéd Sport                46:40    3    n.i.               
             Bárdosi Dénes             SZT Szombathelyi Egyetemi     n.i.       137:22   12                       
             Karakai Áron              TTE Tipo Tájfutó és Környe    n.i.        58:13    7    n.i.               



M16B  (4)                                  

           1 Kovács Róbert             BMG Babits Mihály Gimnáziu   20:40    1   38:48    2   45:57    1   105:25 
           2 Rácz Zoltán               SZV Szegedi Vasutas Sport    21:23    2   37:39    1   52:08    2   111:10 
           3 Skrop Tamás               ARA Alba Regia Atlétikai K   27:59    4   52:25    3   64:48    3   145:12 
           4 Eszlári Dávid             VHS Veszprémi Honvéd Sport   24:11    3   54:09    4   70:08    4   148:28 



M18B  (6)                                  

           1 Tóth Adrián               TTE Tipo Tájfutó és Környe   22:48    1   44:55    1   50:18    1   118:01 
           2 Hetényi Péter             HTC Hódmezővásárhelyi Tájé   23:43    2   65:03    3   52:48    2   141:34 
           3 Máriás Bence Dániel       MCB Maccabi Vívó és Atléti   28:30    4   56:46    2   84:37    5   169:53 
           4 Pályi Patrik              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   29:49    5   71:34    4   76:51    4   178:14 
           5 Trócsányi Péter           DIS DISZ Közéleti, Kulturá   30:56    6   83:39    5   74:51    3   189:26 

             Hajdu Erik                TTE Tipo Tájfutó és Környe   25:20    3    n.i.         n.i.               



M21A  (10)                                 

           1 Plohn Markus              XHSV HSV OL Wiener Neustad   23:56    1   72:08    2   78:15    1   174:19 
           2 Weibl Zoltán              XDVA dva kuku                29:42    4   91:10    3   85:42    2   206:34 
           3 Görözdi Máté              XDVA dva kuku                34:18    5  145:32    6  163:23    8   343:13 

             Bukovác Maroš             XFAR Farmaceut Bratislava    26:54    2   69:38    1    n.i.               
             Hegyi Gábor               XDVA dva kuku                 n.i.       154:49    8  140:16    7          
             Bojtor Szabolcs           DIS DISZ Közéleti, Kulturá   28:24    3    n.i.        86:55    4          
             Somogyi Péter             XDVA dva kuku                 n.i.       107:26    5  130:51    6          
             Somogyi Gábor             XDVA dva kuku                 n.i.       154:20    7  189:45    9          
             Gond Balázs               TTE Tipo Tájfutó és Környe                92:38    4   86:14    3          
             Tornai Szabolcs           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu    n.i.         n.i.        89:22    5          



M21B  (6)                                  

           1 Józsa Gábor               PSE Postás Sport Egyesület   25:43    1   57:13    1   63:44    1   146:40 
           2 Havas Péter János         STE TájFutE                  27:38    3   66:33    3   77:31    2   171:42 
           3 Saitz Krisztián           SZT Szombathelyi Egyetemi    26:41    2   79:59    5   91:22    4   198:02 

             Leidl Thomas              XHSV HSV OL Wiener Neustad    hiba        77:04    4    hiba               
             Berecz Gábor              HRF Szolnoki Honvéd Sporte    n.i.        65:05    2   81:07    3          
             Auer Michael              XHSV HSV OL Wiener Neustad    n.i.         n.i.         hiba               



M21BR  (21)                                

           1 Bálinti Kornél            PVM Pécsi Vörös Meteor SK    17:28    2   44:07    4   44:45    1   106:20 
           2 Farkas Viktor             HRF Szolnoki Honvéd Sporte   18:20    3   41:32    2   48:40    3   108:32 
           3 Petró Árpád               FSC Futárok Sport Club       22:39    9   52:42   10   52:07    4   127:28 
           4 Horváth Pál               JSS Községi Sportkör János   24:18   13   50:20    8   54:19    5   128:57 
           5 Grabecz Tibor             ARA Alba Regia Atlétikai K   23:38   10   53:25   11   61:13    8   138:16 
           6 Kaptur Ádám               VHS Veszprémi Honvéd Sport   24:55   14   56:24   12   57:38    6   138:57 
           7 Domán Rajmund             THT Tapolcai Honvéd Sport    20:11    5   51:42    9   68:25   10   140:18 
           8 Riczel Zsuzsanna          PSE Postás Sport Egyesület   23:45   11   61:26   14   70:31   11   155:42 
           9 Dankó István              TTE Tipo Tájfutó és Környe   24:11   12   81:48   17   65:56    9   171:55 

             Balogh Péter              FSC Futárok Sport Club       21:42    7    hiba         n.i.               
             Biró Áron                 BEA Budapesti Egyetemi Atl   22:16    8   62:02   15    n.i.               
             Kajdon Tamás              PVM Pécsi Vörös Meteor SK    20:36    6   46:32    5    n.i.               
             Rácz Sándor               SZV Szegedi Vasutas Sport    17:14    1   44:05    3    n.i.               
             Sprok Bence               PVS Pécsi Vasutas Sportkör   18:40    4   47:32    6    n.i.               
             Zagyi László              JMD Jászapáti, Gróf Széche   27:34   15   68:23   16    n.i.               
             Karakai Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Környe    n.i.        90:04   18   89:07   12          
             Fóthi Ábel                BEA Budapesti Egyetemi Atl                57:48   13   57:58    7          
             Fóthi Áron                BEA Budapesti Egyetemi Atl                47:37    7   46:21    2          
          Vk Vajda Balázs              VTC Veszprémi Tájfutó Club                             39:49   Vk          
             Kovács Balázs             BEA Budapesti Egyetemi Atl    n.i.        41:21    1    n.i.               
             Kristóf Gábor             XDVA dva kuku                 n.i.       136:26   19                       



M21C  (5)                                  

           1 Németh István             VBT Veszprémi Bridzs és Tá   17:05    1   61:17    1   70:12    1   148:34 
           2 Dömötör Gábor             SFC Széchenyi István Egyet   18:39    2   65:49    2   92:06    2   176:34 
           3 Vojnár Dániel             BKL Budakalászi Sport Club   21:46    3   80:22    3  110:07    3   212:15 

             Csábi Attila              ESP Egri Spartacus Tájékoz   22:26    4  104:59    4    hiba               
             Lantai Gyula              VHS Veszprémi Honvéd Sport               112:35    5                       



M35A  (9)                                  

           1 Stockmayer Michael        XHSV HSV OL Wiener Neustad   22:46    1   50:58    1   61:16    2   135:00 
           2 Matics Gyula              MAF Műegyetemi Atlétikai é   31:29    5   79:03    4   73:41    3   184:13 
           3 Kéki András               SZU Szegedi Bokorugró Tájf   27:50    2   80:39    5   88:02    4   196:31 
           4 Madarassy Pál             BEA Budapesti Egyetemi Atl   34:27    6   77:08    3  100:11    5   211:46 

             Krzysztof Masny           XJED Jedynka Jastrzebie Zd   35:01    7   87:33    6    hiba               
             Marosán Dávid             BEA Budapesti Egyetemi Atl   30:48    4   76:34    2    n.i.               
             Jankó Tamás               HSE Hegyisport Szentendre    30:29    3    n.i.         n.i.               
             Molnár Tibor              ARA Alba Regia Atlétikai K    n.i.         hiba                            
             Molnár Attila             THT Tapolcai Honvéd Sport                              60:07    1          



M35BR  (23)                                

           1 Baracsi Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Környe   22:57    8   40:38    2   38:45    1   102:20 
           2 Verebélyi Zsolt           KTT Káldi Természetjáró és   22:44    6   39:39    1   43:00    2   105:23 
           3 Mauer Lajos               MSE Megalódusz Sportegylet   20:59    3   42:25    3   43:20    3   106:44 
           4 Gyurina Szabolcs          PVS Pécsi Vasutas Sportkör   20:48    1   44:53    4   43:31    4   109:12 
           5 Tömösközy Tamás           THT Tapolcai Honvéd Sport    23:52    9   47:40    5   46:18    5   117:50 
           6 Jakub Pastuszek           XUSK USK Praha               20:57    2   49:48    9   47:47    6   118:32 
           7 Pavlovics György ifj. dr. ZST Zselic Tájékozódási Fu   23:53   10   49:09    8   51:26    9   124:28 
           8 Kiszel Sándor             KZS Kecskeméti Zöld Sporto   22:14    4   59:14   17   49:43    8   131:11 
           9 Skrop Róbert              ARA Alba Regia Atlétikai K   24:46   12   49:58   10   58:50   12   133:34 
          10 Gárdonyi Márk             OSC Orvosegyetem Sport Clu   22:53    7   60:55   18   51:38   10   135:26 
          11 Paskuj Mátyás             MCB Maccabi Vívó és Atléti   30:46   15   58:52   16   65:00   13   154:38 
          12 Francisco Delgado         XOKV OK Vihor                59:19   18   55:17   13   49:40    7   164:16 
          13 Simkó Zoltán              BKL Budakalászi Sport Club   31:14   16   74:36   22   67:54   14   173:44 

             Domán Gábor               THT Tapolcai Honvéd Sport     hiba        48:24    6   52:11   11          
             Korbély Tibor             HER Balatonalmádi Herkules    hiba        58:09   15   71:48   15          
             Molnár Attila             TTE Tipo Tájfutó és Környe   40:27   17   70:42   21    n.i.               
             Sági Péter                MAF Műegyetemi Atlétikai é   22:28    5   61:21   19    n.i.               
             Vajda József              ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   24:48   13   57:50   14    n.i.               
             Ács Gábor                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   24:11   11   51:35   11    n.i.               
             Pula János                PSE Postás Sport Egyesület    n.i.        52:56   12    n.i.               
             Tőzsér András             XDVA dva kuku                 n.i.        66:59   20    n.i.               
             Oszkó László              SPA Tabáni Spartacus Sport                48:55    7                       
             Balázs Ottó               SPA Tabáni Spartacus Sport   28:13   14                                    



M40  (10)                                  

           1 Néda László               TSE Törekvés Sport Egyesül   25:20    1   49:22    2   56:55    1   131:37 
           2 Müller Balázs dr.         ZST Zselic Tájékozódási Fu   30:29    3   53:28    3   67:46    2   151:43 
           3 Bátor Szilárd             ESP Egri Spartacus Tájékoz   32:12    5   61:22    5   71:06    3   164:40 
           4 Kovács Róbert             BMG Babits Mihály Gimnáziu   31:03    4   74:36    6   71:34    4   177:13 
           5 Olgyay Bálint             TTE Tipo Tájfutó és Környe   47:47    6   88:11    8   89:00    5   224:58 
           6 Nagy Lajos Viktor         MSE Megalódusz Sportegylet   51:01    7   99:05   10   96:57    6   247:03 

             Paróczi Zsolt             ZST Zselic Tájékozódási Fu   25:42    2   44:58    1    n.i.               
             Marton Balázs             VHS Veszprémi Honvéd Sport    n.i.        82:13    7    n.i.               
             Ádám Péter                MSE Megalódusz Sportegylet    n.i.        56:46    4                       
             Barát János               EK Egyesületen kívüli                     99:04    9                       



M45  (10)                                  

           1 Juhász Gábor              HTC Hódmezővásárhelyi Tájé   27:19    4   47:21    1   53:25    1   128:05 
           2 Viniczai Ferenc           PVS Pécsi Vasutas Sportkör   24:35    1   51:55    3   58:32    3   135:02 
           3 Gillich István            MSE Megalódusz Sportegylet   26:45    2   51:43    2   57:34    2   136:02 
           4 Turcsán János             PVS Pécsi Vasutas Sportkör   29:17    6   53:50    4   64:26    5   147:33 
           5 Tóth Tamás                TTE Tipo Tájfutó és Környe   26:54    3   62:41    5   64:33    6   154:08 
           6 Harkányi Csaba            SAS Silvanus Sportegyesüle   28:38    5   81:50    9   62:08    4   172:36 
           7 Bérczes Miklós            FMT FŐMTERV SE               32:03    8   97:49   10   93:42    7   223:34 
           8 Németh Zsolt              VHS Veszprémi Honvéd Sport   29:27    7   79:01    8  133:10    8   241:38 

             Mentler Balázs            XDVA dva kuku                32:18    9   67:43    7    hiba               
             Bácskai Péter             VHS Veszprémi Honvéd Sport    n.i.        67:09    6    n.i.               



M50  (14)                                  

           1 Muliter Gábor             HSE Hegyisport Szentendre    21:45    1   48:42    3   52:55    1   123:22 
           2 Szlatényi Ferenc          OSC Orvosegyetem Sport Clu   25:41    6   51:14    4   55:12    2   132:07 
           3 Varga József              GOC Göcsej Környezetvédő,    25:07    4   48:28    2   59:00    4   132:35 
           4 Pokornyik Tibor           TTT Tatai Tömegsport és Tá   27:15    8   52:21    5   57:39    3   137:15 
           5 Trócsányi Zoltán          DIS DISZ Közéleti, Kulturá   24:49    3   54:23    7   60:55    5   140:07 
           6 Liskány József            STE TájFutE                  28:38    9   59:53    8   78:52    6   167:23 
           7 Kaptur József             VHS Veszprémi Honvéd Sport   31:57   10   68:50   10   91:40    7   192:27 

             Kradischnig Günter        XOCG OLC Graz                26:20    7   53:28    6    hiba               
             Somogyi László            BSC Balatonfüredi Sport Cl    n.i.        88:17   12  102:02    8          
             Takács Csaba              TTE Tipo Tájfutó és Környe   25:14    5   44:56    1    n.i.               
             Zempléni András dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimis    n.i.        67:00    9    hiba               
             Köck Erwin                XHSV HSV OL Wiener Neustad   24:40    2    hiba         n.i.               
             Urbán András              BEA Budapesti Egyetemi Atl    n.i.        73:33   11    n.i.               
             Stanka Sándor             EK Egyesületen kívüli                    113:43   13                       



M55  (12)                                  

           1 Pápai János               ARA Alba Regia Atlétikai K   26:01    2   50:22    5   55:18    1   131:41 
           2 Kóger Gyula               PVM Pécsi Vörös Meteor SK    27:00    3   46:42    3   58:05    2   131:47 
           3 Fedor Jozef               XSOK Sokol Pezinok           23:52    1   44:30    1   71:06    4   139:28 
           4 Aki Vilpponen             XOLA Olavin Rasti            30:34    6   49:50    4   66:39    3   147:03 
           5 Virág Gyula               ZST Zselic Tájékozódási Fu   28:54    4   50:35    6   77:09    5   156:38 
           6 Molnár Gyula              BTK Bakonyi Tájfutó Klub     36:00    8   67:56    9   83:33    8   187:29 
           7 Angster Gábor             POE Pécsi Orvos-Egészségüg   32:24    7   81:43   11   77:58    6   192:05 
           8 Pap László                TTE Tipo Tájfutó és Környe   30:06    5   55:25    7  132:02    9   217:33 

             Dömötör Imre              SFC Széchenyi István Egyet   39:55    9   81:49   12    n.i.               
             Koiser Gerhard            XHSV HSV OL Wiener Neustad    n.i.        64:23    8   78:56    7          
             Hirt Károly               ARA Alba Regia Atlétikai K    n.i.        75:28   10    n.i.               
             Nagy Márton               VTC Veszprémi Tájfutó Club                46:36    2    n.i.               



M60  (13)                                  

           1 Ládi János                BTK Bakonyi Tájfutó Klub     26:29    5   42:04    1   45:37    2   114:10 
           2 Ludvig István             MAF Műegyetemi Atlétikai é   24:02    1   46:07    2   48:42    3   118:51 
           3 Horváth Tivadar           HER Balatonalmádi Herkules   24:37    3   49:21    6   45:04    1   119:02 
           4 Molnár Gábor              MAF Műegyetemi Atlétikai é   27:54    6   48:16    4   54:17    7   130:27 
           5 Vitéz László              HER Balatonalmádi Herkules   28:27    7   46:43    3   55:33    8   130:43 
           6 Melkes Antal              SMA Soproni Műegyetemi Atl   29:31    9   48:39    5   55:38    9   133:48 
           7 Kéki Miklós               SZU Szegedi Bokorugró Tájf   26:14    4   53:40    7   54:04    6   133:58 
           8 Fritz MARTH               XSKV SKV OLG Kaltenbrunn     30:58   11   56:10    8   50:28    5   137:36 
           9 Kovács Attila             ZSC Zöld Sportok Clubja      24:05    2   60:31   11   59:08   10   143:44 
          10 Nagy Balázs               POE Pécsi Orvos-Egészségüg   30:53   10   58:04   10   63:10   11   152:07 

             Kolláth Gábor             SFC Széchenyi István Egyet   28:40    8   77:22   12    n.i.               
             Somogyi Lajos             BSC Balatonfüredi Sport Cl    n.i.        57:14    9   49:47    4          
             Balogh Iván dr.           BEA Budapesti Egyetemi Atl                            106:55   12          



M65  (11)                                  

           1 Sindely Pál dr.           SZV Szegedi Vasutas Sport    22:45    1   41:24    2   47:07    3   111:16 
           2 Andrási Lajos             HER Balatonalmádi Herkules   24:18    3   46:40    7   48:18    4   119:16 
           3 Blum László id.           SZU Szegedi Bokorugró Tájf   24:13    2   46:18    6   52:19    5   122:50 
           4 Vajda László              ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   27:12    4   45:37    4   54:34    6   127:23 
           5 Witzig Hans               EK Egyesületen kívüli        30:59    5   73:49   10   56:21    7   161:09 

             Bogdanovits András        MSE Megalódusz Sportegylet    hiba        38:47    1   43:18    1          
             Franz Käfer               XHVP HSV Pinkafeld           31:35    6   48:28    8    hiba               
             Komár Béla                HER Balatonalmádi Herkules    n.i.        45:03    3   61:55    8          
             Lux Iván                  BEA Budapesti Egyetemi Atl    n.i.        46:00    5    hiba               
             Zánkay András             BEA Budapesti Egyetemi Atl                74:35   11   45:36    2          
             Gárdonyi Zoltán           SPA Tabáni Spartacus Sport    n.i.        63:17    9    n.i.               



M70  (12)                                  

           1 Szemler István            TTE Tipo Tájfutó és Környe   22:52    4   33:58    1   40:36    1    97:26 
           2 Vass Tibor                VHS Veszprémi Honvéd Sport   25:02    7   40:28    5   42:27    3   107:57 
           3 Horváth Béla              EK Egyesületen kívüli        22:08    3   42:37    7   43:52    5   108:37 
           4 Jorma Ovaskainen          XGAF Gafanhori               26:12    8   41:53    6   40:42    2   108:47 
           5 Hargitai István           TTE Tipo Tájfutó és Környe   26:31    9   36:14    2   46:50    7   109:35 
           6 Gombkötő Péter dr.        TTE Tipo Tájfutó és Környe   21:33    1   40:04    4   52:25    9   114:02 
           7 Bányai Attila             ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   24:46    6   55:13    9   44:35    6   124:34 
           8 Pásztor Imre              SZV Szegedi Vasutas Sport    27:55   10   56:09   10   51:29    8   135:33 
           9 Pavlovics György dr.      ZST Zselic Tájékozódási Fu   28:10   11   52:54    8   59:06   10   140:10 

             Bán Sándor                HTC Hódmezővásárhelyi Tájé    hiba        37:08    3   43:50    4          
             Kéri Gerzson Ferenc       SZU Szegedi Bokorugró Tájf   21:40    2    n.i.         n.i.               
             Lohász Márton             BDI Budapesti Diáksport Sz   24:33    5    n.i.         n.i.               



M75  (3)                                   

           1 Nagy Dezső                HSP Hidegkúti Spartacus Sp   24:19    1   28:40    1   32:45    1    85:44 
           2 Gönczi Péter              SPA Tabáni Spartacus Sport   32:34    2   42:20    2   41:21    2   116:15 
           3 Kozma László              SAS Silvanus Sportegyesüle   86:38    3  176:32    3  142:28    3   405:38 



Open  (38)                                 

           1 Tóth Lajos                TTT Tatai Tömegsport és Tá   13:18    1   29:40    2   40:58    4    83:56 
           2 Németh Jenő               BTK Bakonyi Tájfutó Klub     15:27    3   35:15    4   46:37    7    97:19 
           3 Stumpf János              EK Egyesületen kívüli        14:35    2   34:17    3   51:35    9   100:27 
           4 Csala István              MCB Maccabi Vívó és Atléti   20:50   11   52:59   13   40:52    3   114:41 
           5 Pegán Róbert              BTK Bakonyi Tájfutó Klub     20:19    9   47:12   11   60:18   12   127:49 
           6 Paluska Jozef             XFAR Farmaceut Bratislava    26:21   15   61:03   21   46:29    6   133:53 
           7 Mauerné Nagy Zsanett      MSE Megalódusz Sportegylet   17:39    6   61:54   22   57:45   11   137:18 
           8 Pegánné Göntér Szilvia    BTK Bakonyi Tájfutó Klub     20:45   10   62:47   24   64:20   17   147:52 
           9 Wieder Ferenc             VHS Veszprémi Honvéd Sport   21:28   12   56:17   18   71:29   18   149:14 

             Dávid Mónika              FSC Futárok Sport Club       25:11   14   58:13   19    hiba               
             Puskás Attila             BTK Bakonyi Tájfutó Klub      hiba        55:14   17    n.i.               
             Puskás Orsolya            BTK Bakonyi Tájfutó Klub      hiba        71:47   28    n.i.               
             Molnár Csaba              EK Egyesületen kívüli         n.i.        66:42   26   62:11   14          
             Serény Zsuzsa             TTE Tipo Tájfutó és Környe    n.i.        70:50   27   76:20   19          
             Katarina Hronova          XUSK USK Praha                hiba        73:06   29    n.i.               
             Beck Szabolcs             BTK Bakonyi Tájfutó Klub     15:47    4   39:58    7    n.i.               
             Papp Szabolcs             SZU Szegedi Bokorugró Tájf   18:50    7   73:38   30    n.i.               
             Görbe Emánuel             AOS Apex Optimista Sporteg   39:07   19   52:59   13    n.i.               
             Márk Dorottya             PVM Pécsi Vörös Meteor SK    17:14    5   44:29   10    n.i.               
             Barnáné Szabó Irén        KZS Kecskeméti Zöld Sporto                35:30    5   44:51    5          
             Pók Péter                 EK Egyesületen kívüli        19:33    8   51:04   12    n.i.               
             Kohós György              EK Egyesületen kívüli                     29:36    1   32:44    1          
             Barna István              KZS Kecskeméti Zöld Sporto                39:01    6   47:08    8          
             Kovács-Sebestény Csilla   ESP Egri Spartacus Tájékoz   31:38   17   41:45    8    n.i.               
             Olgyay Bálint             TTE Tipo Tájfutó és Környe    n.i.        62:38   23   53:54   10          
             Katona Ferenc dr.         HSE Hegyisport Szentendre     n.i.        43:40    9    n.i.               
             Budavári Boglárka         AOS Apex Optimista Sporteg                             61:36   13          
             Sziva László              ZTC Zalaegerszegi Tájékozó    n.i.         n.i.        35:34    2          
             Hargitai Anita            SZT Szombathelyi Egyetemi     n.i.        53:46   15    n.i.               
             Budaváriné Wenzel Andrea  AOS Apex Optimista Sporteg                             63:13   15          
             Budavári Tamás            AOS Apex Optimista Sporteg                             63:39   16          
             Kovács Olga               HAV Havas Szabadidő Klub                  64:39   25                       
             Hazuga Nándor             EK Egyesületen kívüli         n.i.         hiba         n.i.               
             Kovács Bence              BMG Babits Mihály Gimnáziu   31:40   18    n.i.         n.i.               
             Hazuga Nándor             EK Egyesületen kívüli                     54:47   16                       
             Győry Tünde               VHS Veszprémi Honvéd Sport                60:59   20                       
             Vörös Bálint              HTC Hódmezővásárhelyi Tájé   26:27   16                                    
             Vörös Gábor               HTC Hódmezővásárhelyi Tájé   23:27   13                                    



W10D  (7)                                  

           1 Dániel Dorottya Mária     CSP Csipa Sport és Szabadi   20:32    1   20:56    1   25:52    2    67:20 
           2 Tokai Kiss Zsófia         VHS Veszprémi Honvéd Sport   24:07    2   23:54    2   23:03    1    71:04 
           3 Pavlovics Tímea           ZST Zselic Tájékozódási Fu   27:22    3   35:29    3   30:18    4    93:09 
           4 Pegán Petra               BTK Bakonyi Tájfutó Klub     35:22    4   49:31    6   27:16    3   112:09 

             Engi Lilien               EK Egyesületen kívüli         hiba        56:02    7   40:30    5          
             Laura Pastuszkova         XUSK USK Praha               35:59    5   43:05    4    n.i.               
             Bátor Kinga               ESP Egri Spartacus Tájékoz    hiba        43:13    5    n.i.               



W10DK  (4)                                 

           1 Farkas Vanessza           BTK Bakonyi Tájfutó Klub      9:51    1   23:26    1   22:54    1    56:11 
           2 Grabecz Hanna             ARA Alba Regia Atlétikai K   16:08    2   24:09    2   26:15    2    66:32 

             Kovács-Marosán Nádja      BEA Budapesti Egyetemi Atl   17:31    3   36:29    4    n.i.               
             Baracsi Hanna             TTE Tipo Tájfutó és Környe   20:17    4   28:12    3    n.i.               



W12C  (19)                                 

           1 Viniczai Hanga            PVS Pécsi Vasutas Sportkör   13:10    3   19:15    3   15:50    2    48:15 
           2 Pavlovics Zsófia          ZST Zselic Tájékozódási Fu   14:01    4   22:24    7   18:02    3    54:27 
           3 Máriás Diána Nóra         MCB Maccabi Vívó és Atléti   14:22    5   24:26    8   19:46    4    58:34 
           4 Pegán Ágnes               BTK Bakonyi Tájfutó Klub     12:10    2   18:21    1   32:46    9    63:17 
           5 Józsa Bernadett           PSE Postás Sport Egyesület   15:14    7   28:48   12   22:39    6    66:41 
           6 Papp Viktória Éva         VHS Veszprémi Honvéd Sport   11:42    1   21:46    6   33:50   10    67:18 
           7 Baracsi Luca              TTE Tipo Tájfutó és Környe   18:15    9   37:42   16   22:48    7    78:45 
           8 Tóth Alexandra            CSP Csipa Sport és Szabadi   40:30   13   20:35    5   20:50    5    81:55 
           9 Zsidó Alexandra           BTK Bakonyi Tájfutó Klub     21:12   10   27:45   11   38:49   12    87:46 
          10 Pózna Melinda             VHS Veszprémi Honvéd Sport   17:28    8   31:50   13   48:31   13    97:49 
          11 Palusková Katarína        XFAR Farmaceut Bratislava    30:23   12   32:18   14   35:22   11    98:03 
          12 Esztergályos Laura        VHS Veszprémi Honvéd Sport   26:58   11   59:15   18   23:11    8   109:24 

             Gyurina Judit             PVS Pécsi Vasutas Sportkör   14:53    6   25:00    9    hiba               
             Néda Júlia                TTE Tipo Tájfutó és Környe    n.i.        19:04    2   14:14    1          
             Kocsis Fanni              TTE Tipo Tájfutó és Környe    hiba                                         
             Lantai Anna Boróka        VHS Veszprémi Honvéd Sport                20:30    4                       
             Bácskai Eszter            VHS Veszprémi Honvéd Sport                39:08   17    n.i.               
             Varga Áfonya              BEA Budapesti Egyetemi Atl    n.i.        27:34   10    n.i.               
             Lantai Lili               VHS Veszprémi Honvéd Sport                32:54   15                       



W14B  (6)                                  

           1 Apró Vivien Dóra          SZV Szegedi Vasutas Sport    10:32    1   21:47    2   20:49    1    53:08 
           2 Müller Júlia              ZST Zselic Tájékozódási Fu   12:27    3   21:39    1   25:46    3    59:52 
           3 Veszelka Noémi            MCB Maccabi Vívó és Atléti   15:26    5   26:16    3   25:50    4    67:32 
           4 Mérő Dominika             VHS Veszprémi Honvéd Sport   11:34    2   30:55    4   25:19    2    67:48 

             Skrop Anna                ARA Alba Regia Atlétikai K   22:16    6   49:59    5    n.i.               
             Hajdu Nelli               TTE Tipo Tájfutó és Környe   12:42    4                                    



W18B  (3)                                  

           1 Müller Olga               ZST Zselic Tájékozódási Fu   27:31    1   45:12    1   50:01    1   122:44 
           2 Kocsispéter Kata          VHS Veszprémi Honvéd Sport   37:26    2   65:47    2   72:19    2   175:32 
           3 Csuka Bonita Zsófia       SZV Szegedi Vasutas Sport    42:20    3   74:59    3   85:11    3   202:30 



W21A  (7)                                  

           1 Kovács Filoména           PVS Pécsi Vasutas Sportkör   25:29    1   49:39    1   58:09    1   133:17 
           2 Rusvai Katalin            FSC Futárok Sport Club       29:00    3   56:30    2   64:06    2   149:36 
           3 Vilpponen Erika           XOLA Olavin Rasti            32:13    4   75:29    4   76:49    3   184:31 
           4 Szöllősi Judit            TTE Tipo Tájfutó és Környe   32:30    5   82:25    5   95:00    4   209:55 

             Kaszás Orsolya            BSC Balatonfüredi Sport Cl   34:54    6   74:17    3    n.i.               
             Kovács Zita               HTC Hódmezővásárhelyi Tájé   40:00    7                                    
             Füzy Anna                 OSC Orvosegyetem Sport Clu   26:59    2    n.i.         n.i.               



W21BR  (12)                                

           1 Szabó Ágnes               ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   28:34    7   49:09    3   49:36    1   127:19 
           2 Máthé Fanni               TTE Tipo Tájfutó és Környe   22:37    3   45:41    1   61:18    5   129:36 
           3 Matea Srsen               XOKV OK Vihor                25:56    5   64:42    5   56:35    3   147:13 
           4 Trócsányi Eszter          DIS DISZ Közéleti, Kulturá   22:14    1   75:36    7   51:26    2   149:16 
           5 Dömötör Andrea            SFC Széchenyi István Egyet   27:15    6   67:14    6   61:42    6   156:11 

             Monus Kinga               EK Egyesületen kívüli         n.i.         hiba        90:52    8          
             Lada Nikolett             BEA Budapesti Egyetemi Atl   24:14    4    n.i.        59:33    4          
             Tokaji Mónika             HRF Szolnoki Honvéd Sporte   22:16    2   48:16    2    n.i.               
             Tuboly Zsuzsanna          BTK Bakonyi Tájfutó Klub      n.i.        86:54    8  115:02    9          
             Bodócs Emese              EK Egyesületen kívüli         n.i.        91:22    9   78:57    7          
             Szalai Katalin            HRF Szolnoki Honvéd Sporte    n.i.       105:59   10    n.i.               
             Petró Annamária           FSC Futárok Sport Club                    59:58    4                       



W21C  (11)                                 

           1 Pormüller Gabriella       XDVA dva kuku                19:14    3   42:10    3   42:33    1   103:57 
           2 Parádi Zsuzsanna          XDVA dva kuku                17:58    1   36:55    1   54:09    4   109:02 
           3 Szigetfy Ildikó           HER Balatonalmádi Herkules   24:39    6   41:29    2   56:48    5   122:56 
           4 Anna Masny                XJED Jedynka Jastrzebie Zd   24:18    5   52:20    7   49:26    3   126:04 
           5 Mérő Edit                 VHS Veszprémi Honvéd Sport   17:59    2   49:23    6   63:13    7   130:35 
           6 Skropné Szuromi Éva       ARA Alba Regia Atlétikai K   25:10    8   45:11    4   62:56    6   133:17 
           7 Miklos Rita               MCB Maccabi Vívó és Atléti   26:14    9   94:24   11  116:55    9   237:33 

             Galambos Anikó            EK Egyesületen kívüli         n.i.        67:56   10   64:14    8          
             Bokor Natasa              PVM Pécsi Vörös Meteor SK     n.i.        45:55    5   46:49    2          
             Zsélyi Zsófia             ESP Egri Spartacus Tájékoz   24:58    7   58:29    8    n.i.               
             Szabó Emese               ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   21:10    4   62:57    9    n.i.               



W35A  (10)                                 

           1 Fedorova Katarina         XSOK Sokol Pezinok           22:56    1   47:37    1   46:01    1   116:34 
           2 Nagy Krisztina            BEA Budapesti Egyetemi Atl   23:21    2   51:55    3   51:27    2   126:43 
           3 Viniczainé Kovács Ildikó  PVS Pécsi Vasutas Sportkör   24:38    3   49:33    2   62:46    3   136:57 
           4 Wittinger Zsuzsa          BEA Budapesti Egyetemi Atl   33:47    9   65:02    5   70:03    4   168:52 
           5 Széplaki Erika            VHS Veszprémi Honvéd Sport   29:18    5   76:13    6   70:35    5   176:06 
           6 Kanász-Nagy Erzsébet      MCB Maccabi Vívó és Atléti   32:04    8   79:04    7   98:01    8   209:09 
           7 Mihály Gyöngyi            SZU Szegedi Bokorugró Tájf   29:41    6  111:07   10   95:56    7   236:44 

             Uhlir Tímea               ZTC Zalaegerszegi Tájékozó    hiba        79:22    8   71:08    6          
             Fövenyessy Gabriella      FMT FŐMTERV SE               31:49    7  101:46    9    hiba               
             Bukovácová Alena          XFAR Farmaceut Bratislava    29:02    4   58:07    4    n.i.               



W40  (14)                                  

           1 Bánki Jusztina            KZS Kecskeméti Zöld Sporto   24:58    2   62:05    1   57:17    1   144:20 
           2 Majoros Szilvia           SZU Szegedi Bokorugró Tájf   31:10    8   65:16    3   69:07    2   165:33 
           3 Füzy Judit                OSC Orvosegyetem Sport Clu   29:21    7   62:14    2   74:43    4   166:18 
           4 Lendvai Katalin           VHS Veszprémi Honvéd Sport   27:26    5   68:35    4   74:17    3   170:18 
           5 Simkó Livia               BKL Budakalászi Sport Club   26:52    4   71:25    6   80:21    6   178:38 
           6 Szemler Judit             TTE Tipo Tájfutó és Környe   32:26   11   69:45    5   82:12    7   184:23 
           7 Szabó Erika               SZT Szombathelyi Egyetemi    23:38    1   93:18   11   76:59    5   193:55 
           8 Blum Henriette            SZU Szegedi Bokorugró Tájf   31:36   10   89:36    8   97:40    9   218:52 
           9 Ódor Viktória             FMT FŐMTERV SE               29:19    6  107:59   12  128:20   10   265:38 

             Pavlovicsné Tomisa Andrea ZST Zselic Tájékozódási Fu    hiba       210:24   13    hiba               
             Konrád Rita               MSE Megalódusz Sportegylet   34:28   12   92:10    9     nfb               
             Horváti Réka              HSP Hidegkúti Spartacus Sp   25:12    3   71:47    7    n.i.               
             Hajas Csilla              BEA Budapesti Egyetemi Atl    n.i.        92:13   10   91:04    8          
             Fábián Beatrix            FMT FŐMTERV SE               31:35    9    n.i.         n.i.               



W45  (13)                                  

           1 Turcsánné Cseh Erzsébet   PVS Pécsi Vasutas Sportkör   24:18    2   53:34    2   66:49    2   144:41 
           2 Németh Zsoltné            VHS Veszprémi Honvéd Sport   25:30    3   57:30    3   64:17    1   147:17 
           3 Gillichné Kalocsai Adrien MSE Megalódusz Sportegylet   27:13    4   58:30    4   68:24    3   154:07 
           4 Szakács Judit             MSE Megalódusz Sportegylet   29:17    5   60:07    5   97:30    5   186:54 
           5 Juhászné Bálint Ildikó    HTC Hódmezővásárhelyi Tájé   30:07    7   64:35    6  112:28    7   207:10 
           6 Gyöngyösi Jolán           SZV Szegedi Vasutas Sport    34:07   10   81:21   11   95:48    4   211:16 
           7 Kiss Bander Mariann       EK Egyesületen kívüli        31:34    8   74:22    8  109:37    6   215:33 
           8 Palumbi Edit              VHS Veszprémi Honvéd Sport   35:29   11   80:07    9  119:56    8   235:32 

             Kapturné Bíró Anna        VHS Veszprémi Honvéd Sport   29:33    6   72:40    7    hiba               
             Rácz Sándorné             SZV Szegedi Vasutas Sport    31:54    9   80:45   10    hiba               
             Teo Dóra                  OSC Orvosegyetem Sport Clu    hiba       157:38   12    hiba               
             Kármán Katalin            HSE Hegyisport Szentendre    23:59    1   45:01    1    n.i.               
             Molnár Jeannette          SPA Tabáni Spartacus Sport   38:39   12    n.i.         n.i.               



W50  (7)                                   

           1 Jenővári Gabriella        HSE Hegyisport Szentendre    22:25    2   53:16    1   59:27    2   135:08 
           2 Kaszásné Boa Ágnes        HER Balatonalmádi Herkules   24:43    3   55:06    2   56:35    1   136:24 
           3 Vargáné Kocsis Katalin    GOC Göcsej Környezetvédő,    28:33    4   70:56    4   65:28    3   164:57 

             Gösswein Judit            PSE Postás Sport Egyesület   36:57    6  119:24    6    hiba               
             Böröczkyné Makai Anna     VHS Veszprémi Honvéd Sport    hiba        69:48    3   66:10    4          
             Liskányné Jáhor Anikó     STE TájFutE                  32:46    5  102:49    5    n.i.               
             Krasznai Orsolya          SPA Tabáni Spartacus Sport   22:06    1                                    



W55  (5)                                   

           1 Bérdiné Balázs Katalin    POE Pécsi Orvos-Egészségüg   28:14    2   57:25    2   63:39    1   149:18 
           2 Dömötörné Horváth Erzsébe SFC Széchenyi István Egyet   23:20    1   55:27    1   72:35    2   151:22 
           3 Pápainé Poós Ildikó       ARA Alba Regia Atlétikai K   31:05    3   67:28    3   80:26    3   178:59 

             Nagy Zsuzsanna dr.        HER Balatonalmádi Herkules   33:36    4   79:00    4    hiba               
             Koiser Veronika           XHSV HSV OL Wiener Neustad    n.i.        98:59    5    hiba               



W60  (10)                                  

           1 Wieder Ilona              VHS Veszprémi Honvéd Sport   19:51    1   35:15    1   37:20    1    92:26 
           2 Lovász Márta              SZU Szegedi Bokorugró Tájf   24:39    2   43:15    3   57:28    3   125:22 
           3 Sávai Mária               AOS Apex Optimista Sporteg   31:45    3   43:36    4   70:40    5   146:01 
           4 Sinikka Ovaskainen        XGAF Gafanhori               34:05    4   54:44    7   62:23    4   151:12 

             Schandor Gerti            XOCF OC Fürstenfeld           hiba        69:24    9    hiba               
             Fischer Mária             TTE Tipo Tájfutó és Környe    hiba        49:57    5   71:25    6          
             Cser Krisztina            SPA Tabáni Spartacus Sport   34:06    5   53:45    6    n.i.               
             Komár Béláné              HER Balatonalmádi Herkules    n.i.        41:58    2   46:40    2          
             Kühn Edit                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK     n.i.        64:14    8   77:24    7          
             Mitterer Andrea           BEA Budapesti Egyetemi Atl    n.i.         hiba         n.i.